.مهمان گرامی به اين سايت خوش آمديد. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید

دکتر رهام صادقی
براي تبليغ در سايت اينجا کليک کنيد
+
  برای ورود کلیک کنیدبرای ثبت نام کلیک کنید

تبليغات

-
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
علامت یاب
علامت یاب
راهنمای سایت
راهنمای سایت
جستجو
جستجو
لیست اعضا
لیست اعضا
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات فردی
برترين ارسال کنندگان
برترين ارسال کنندگان
پرتشکرترین کاربران
پرتشکرترین کاربران
ورود
ورود
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی

تبليغات

فهرست انجمنهاي گفتگو » سوالات زنان » پرده بکارت

newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
536 پاسخ • 392730 بازديد •  رفتن به صفحه : 1 ...   
پرده بکارت ..

نویسنده پیام
mahbanoojoon
معلق شده

کاربر فعال
کاربر فعال

براي ديدن مشخصات مي بايست وارد سايت شويد براي ارسال پيام شخصي مي بايست وارد سايت شويد

تاریخ: دوشنبه 2 آبان 1384 - 12:45    عنوان:  پرده بکارت .. آدرس (لينک) شرح موضوع شرح موضوع
خواهش می کنم از اندازه پرده بکارت از جنس اون  وآیا استمنا تاثیری روی آن دارد یا نه؟؟؟؟و عکسی از ان متشکرم

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : hsg7, ali_2009, ghandakmirza, hanie22, daneshjoo85, shshh, dokhtaresharghi, 25361056, alirezahe, yasnasaraf, dinaoo, erfan_elf, jigar1000, saeeid67, mirdamad10

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: دوشنبه 2 آبان 1384 - 12:45    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

کلیک کنید!

بازگشت به بالای صفحه

ROHAM

مدیر سایت
مدیر سایت

براي ديدن مشخصات مي بايست وارد سايت شويد براي ارسال پيام شخصي مي بايست وارد سايت شويد

تاریخ: سه‌شنبه 3 آبان 1384 - 01:36    عنوان:  Re: پرده بکارت آدرس (لينک) پست # 1 پست # 1
mahbanoojoon نوشته است: خواهش می کنم از اندازه پرده بکارت از جنس اون  وآیا استمنا تاثیری روی آن دارد یا نه؟؟؟؟و عکسی از ان متشکرم

پرده بکارت يا Hymen بر خلاف تصور عموم در خارج از واژن قرار گرفته و قسمتي از دستگاه تناسلي خارجي زنان به حساب مي آيد . پرده بکارت از جنس همان بافت ورودي واژن بوده و دورتادور ورودي واژن را گرفته است . ( بد نيست بدانيم نام اين قسمت از يک خداي يوناني به نام Hymenaeus که خداي ازدواج و عروسي بوده گرفته شده است ) .
اين پرده انواع مختلفي دارد :
- توجه: تصویر کوچک شده است،
برای دیدن تصویر در اندازه واقعی روی آن کلیک کنید!

* در تصویر بالا: مورد دوم از سمت راست نوع حلقوی و مورد دوم از سمت چپ دو قسمتی نام دارند.
اين غشا در اثر ايجاد صدمه به شکلهاي مختلف ممکن است در جاهايي دچار زخم و پارگي شود و ديگر ترميم نشود . اين پرده ممکن است به طور مادرزادي در افرادي وجود نداشته باشد ( اگرچه در اکثريت خانم ها هست ) و نيز ممکن است به طور مادرزادي کل ورودي واژن توسط اين غشا پوشيده شده و سوراخي در آن وجود نداشته باشد .
حالا به هر نحوي به اين پرده صدمه اي وارد شود باعث پارگي آن مي شود.
پس به نظر مي رسد بودن يا نبودن اين پرده دليلي قطعي بر باکره بودن يا نبودن فرد ندارد.

این مطلب آخرین بار توسط ROHAM در سه‌شنبه 21 فروردین 1386 - 09:07 ، و در مجموع 1 بار ویرایش شده است.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : mehdijoon, raha250, sara_amiri, yas67, saeid6300, aligol, rocsana4000, somaieh_m, 20377718, shabnammm, roya26, 81196-87, shima110, diyakoo, SAMANEH_U, mona_karaj, pooyan1350, wolf_2005, mssparisa, ali932m, vakil2010, Clooney, hanie22, firooz69, mnsr, habibeh, faribakiyani, jacob, dokhtaresharghi, zizi12183, mary58, arasharash23110, zahra65, mahdi253, briwan, arsame, baran_j2, sima63, niloofar20, Khoshbakht, corona, sadgothiccivil, faryadjoon, parastesh1990, ebiram, maryam1234, farnazn, biiib, zenderood, shabnam65, articulateace, sadaf881, nanaz_515, saye9411, m1989, mohammad1391, sheydaoo, mermaid200, fereidoonkhan, dance, docky, glare, rahila, shineo0o0o, agahan, daryajoonn, tarane_eshgh, -shahram, ROZe_Sorkh, skyzare, setareh24, haydi001, FaRHaDp68, Proshat1, firoozehTR, sinuheh, setareh77, zaza_2, maede_s, IR_ramin, hadis_r, mahnaz72, rosemath, saeeid67, saros, rezamin, jojo2031, mino1401, mirdamad10, mordab121, Mr_matin, baran555, sheitonebala, toophan-24, mahsa95, addmin
flowerseajungle

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: شنبه 18 آذر 1385 - 16:59    عنوان:  فاصله تا پرده بكارت آدرس (لينک) پست # 2 پست # 2
سلام
با تشكر از پاسخهاي صميمانه شما.
فاصله اولين نقطه ورود آلت تاپرده بكارت چقدر است؟
آيا ممكن است با ورود آلت باز هم به پرده آسيبي نرسد؟و يا اگر پاره شد در د بسيار خفيف داشته باشد و هيچ خونريزي نداشته باشد؟

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : saeid6300, diyakoo, 4834000, hanie22, dokhtaresharghi, RAHA13, lousian, erfan_elf, saeeid67, saros, armanfroghi
ROHAM

مدیر سایت
مدیر سایت

تاریخ: یکشنبه 19 آذر 1385 - 10:11    عنوان:  Re: فاصله تا پرده بكارت آدرس (لينک) پست # 3 پست # 3
flowerseajungle نوشته است: سلام
با تشكر از پاسخهاي صميمانه شما.
فاصله اولين نقطه ورود آلت تاپرده بكارت چقدر است؟

سلام ،
برای فهم بهتر لطفا به تصویر زیر توجه کنید (نمای شماتیک از دستگاه تناسلی زنانه):
- توجه: تصویر کوچک شده است،
برای دیدن تصویر در اندازه واقعی روی آن کلیک کنید!

در هنگام نزدیکی، آلت مردانه وارد واژن می شود (ناحیه صورتی). بالطبع برای رسیدن به ناحیه صورتی ابتدا می بایست از خطوط قرمز (پرده بکارت) رد شد و با توجه به اینکه قطر آلت مرد در هنگام نعوظ بیش از قطر ورودی واژن در هنگام وجود پرده بکارت هست، به دنبال ورود آلت به واژن این لایه نازک دچار پارگی می شود. پس برای «ورود» آلت، اولین نقطه عبور از پرده بکارت می باشد.
flowerseajungle نوشته است:
آيا ممكن است با ورود آلت باز هم به پرده آسيبي نرسد؟و يا اگر پاره شد در د بسيار خفيف داشته باشد و هيچ خونريزي نداشته باشد؟

بله ، همانطور که در بالا هم دیده می شود، برخی از انواع پرده بکارت حالت حلقوی و ارتجاعی داشته و در هنگام ورود آلت مرد یا دچار پارگی نمی شوند و یا درحدی نیست که فرد متوجه آن شود . که البته تشخیص نوع پرده نیازمند تجربه بوده و معمولا متخصصین زنان در این زمینه تبحر دارند.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : shintil, mehdijoon, sara_amiri, saeid6300, aligol, rocsana4000, somaieh_m, roya26, elijoon, zahra0890, diyakoo, SAMANEH_U, pooyan1350, mitra1369, maryamjun, wolf_2005, vakil2010, amirbmw, simin66, hanie22, nadia1984, dokhtaresharghi, mary58, Khoshbakht, Roksana65, husky, mahtabun, corona, golijoon_68, ebiram, shabnam65, faezehb, mahnaz00, pariya1371j, tarane_eshgh, atefe2018, parsasoheil, saeeid67, saros, s5233t
sahel

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: دوشنبه 23 بهمن 1385 - 02:33    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 4 پست # 4
سلام
اقای دکتر من 20 سالمه و قبلا استمنا داشتم  ولی مدتیه به خاطر ترس از پارگی پرده بکارتم از استمنا دست کشیدم ولی قبلا که خود ارضایی داشتم چون اطلاع زیادی در مورد پرده ی بکارت نداشتم و استمنایم با انگشت نبوده احتمال می دهم به پرده ی بکارتم اسیبی رسیده باشه البته هیچ خونریزی ودردی وجود نداشته خواهش می کنم کمکم کنید
چه طور می تونم از پارگی یا سالم بودن پرده ی بکارتم اطمینان حاصل کنم؟من جرئت مراجعه به متخصص زنان برای معاینه رو ندارم البته به خاطر نگرانی از سالم بودن پرده ی بکارتم و با وجود نیاز شدیدی که به رابطه جنسی احساس می کنم تمام موقعیتهایی رو که برای اشنایی و ازدواج پیش می یاد رد می کنم

و  اگه پرده ی بکارتم اسیب دیده باشه چی کار کنم؟خانوادم شدیدا تاکید به ازدواجم دارن من باید چی کار کنم؟اونا ادمی نیستن که اگه پرده ی بکارتم اسیبی دیده باشه قبولم کنن
خواهش می کنم جوابمو کامل بدین
منتظر جوابتونم

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : khalil0792, zahra0890, hanie22, dokhtaresharghi, mohammad1391, Elhamit, saeeid67, saros

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: دوشنبه 23 بهمن 1385 - 02:33    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

ROHAM

مدیر سایت
مدیر سایت

تاریخ: دوشنبه 23 بهمن 1385 - 08:03    عنوان:  پاسخ آدرس (لينک) پست # 5 پست # 5
sahel نوشته است: سلام
اقای دکتر من 20 سالمه و قبلا استمنا داشتم  ولی مدتیه به خاطر ترس از پارگی پرده بکارتم از استمنا دست کشیدم ولی قبلا که خود ارضایی داشتم چون اطلاع زیادی در مورد پرده ی بکارت نداشتم و استمنایم با انگشت نبوده احتمال می دهم به پرده ی بکارتم اسیبی رسیده باشه البته هیچ خونریزی ودردی وجود نداشته خواهش می کنم کمکم کنید
چه طور می تونم از پارگی یا سالم بودن پرده ی بکارتم اطمینان حاصل کنم؟من جرئت مراجعه به متخصص زنان برای معاینه رو ندارم البته به خاطر نگرانی از سالم بودن پرده ی بکارتم و با وجود نیاز شدیدی که به رابطه جنسی احساس می کنم تمام موقعیتهایی رو که برای اشنایی و ازدواج پیش می یاد رد می کنم

سلام،
راهی نیست که «خودتان» این مساله را متوجه شوید و معاینه می بایست توسط فرد ماهر و متخصص انجام شود.

نقل قول: و  اگه پرده ی بکارتم اسیب دیده باشه چی کار کنم؟خانوادم شدیدا تاکید به ازدواجم دارن من باید چی کار کنم؟اونا ادمی نیستن که اگه پرده ی بکارتم اسیبی دیده باشه قبولم کنن
خواهش می کنم جوابمو کامل بدین
منتظر جوابتونم

متاسفانه پارگی پرده بکارت خودبخود ترمیم نخواهد شد. افرادی هستند که عمل ترمیم پرده بکارت را انجام می دهند ولی این کار غیر قانونی بوده و عواقب خاص خود را دارد.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : mehdijoon, hanie22, dokhtaresharghi, corona, ebiram, mohammad1391, shineo0o0o, saeeid67, saros
sahel

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: دوشنبه 23 بهمن 1385 - 15:19    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 6 پست # 6
سلام خسته نباشید
ممنون که جواب سوالمو دادین
برای پارگی  پرده ی بکارتم حتما باید خونریزی و درد اتفاق بیفته؟یعنی چون خونریزی اتفاق نیفتاده می تونم  به سالم بودنش امیدوار باشم؟
2)اگر پرده ی بکارت اسیب دیده باشد مرد هنگام نزدیکی غیر از خونریزی از روش دیگری می تونه متوجه بشه؟
3)فاصله ی پرده ی بکارت تا بیرون الت چقدره؟تو مطالب قبلی فاصله از وازن و رحم رو گفته بودین ولی به این مورد اشاره ای نشده بود
4)و حداقل قطر لازم برای پارگیه پرده ی بکارت چقدره؟ Embarassed
ممنون به خاطر زحمتهایی که می کشین

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : saeid6300, diyakoo, hanie22, dokhtaresharghi, saeeid67, zahra3268
ROHAM

مدیر سایت
مدیر سایت

تاریخ: دوشنبه 23 بهمن 1385 - 22:41    عنوان:  پاسخ آدرس (لينک) پست # 7 پست # 7
sahel نوشته است: سلام خسته نباشید
ممنون که جواب سوالمو دادین
برای پارگی  پرده ی بکارتم حتما باید خونریزی و درد اتفاق بیفته؟یعنی چون خونریزی اتفاق نیفتاده می تونم  به سالم بودنش امیدوار باشم؟

حتما خونریزی به آن صورتی که انتظار می رود همیشه وجود ندارد و بسته به نوع پرده و خونرسانی ناحیه دارد و ممکن است تنها به صورت چند لکه کوچک باشد. شاید هم پارگی کامل به وجود نیامده باشد و تنها آثاری از ورود جسم خارجی در لبه های پرده دیده شود که تمام اینها باید توسط فرد متخصص و در وضعیت معاینه مناسب دیده شود. همیشه امید هست.

نقل قول: 2)اگر پرده ی بکارت اسیب دیده باشد مرد هنگام نزدیکی غیر از خونریزی از روش دیگری می تونه متوجه بشه؟

خونریزی همانطور که در بالا هم گفته شد ، ملاک مناسبی برای وجد یا عدم وجود پرده بکارت نیست. اما چون قطر ورودی پرده بکارت از قطر آلت کمتر است معمولا مرد به دنبال اولین نزدیکی با مانعی در سر راه ورود آلت به داخل واژن مواجه خواهد شد. که این هم به نوع پرده و جثه زن نیز مربوط می شود.

نقل قول: 3)فاصله ی پرده ی بکارت تا بیرون الت چقدره؟تو مطالب قبلی فاصله از وازن و رحم رو گفته بودین ولی به این مورد اشاره ای نشده بود

پرده بکارت اولین قسمتی است که در زیر لب بزرگ و کوچک قرار دارد، پس اگر از خارج به داخل در نظر بگیریم به این ترتیب خواهد شد: لب بزرگ- لب کوچک - پرده بکارت - واژن و رحم. که در صورتی که لب بزرگ و کوچک کنار زنده شوند اولین چیز بعد از آنها پرده بکارت یا دهانه ورودی واژن خواهد بود.

نقل قول: 4)و حداقل قطر لازم برای پارگیه پرده ی بکارت چقدره؟ Embarassed

چیز ثابت و استانداردی وجود ندارد و به چثه و خصوصیات بدنی مربوط می شود ولی معمولا قطر آلت در حالت نعوظ از سوراخی که در پرده بکارت وجود دارد بیشتر خواهد بود .

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : mehdijoon, SiamakRocket, sara_amiri, hossein4001, SAMANEH_U, elijoon, zahra0890, maryamjun, vakil2010, hanie22, 6542300, dokhtaresharghi, corona, ebiram, faezehb, mohammad1391, shineo0o0o, sara664, saeeid67, saros, jojo2031, gogolinaznazi, mahshad1366, mahsa95
flowerseajungle

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: سه‌شنبه 24 بهمن 1385 - 19:59    عنوان:  تصوير واقعي پرده بكارت آدرس (لينک) پست # 8 پست # 8
از اينكه اينقدر صميمانه به سوالات پاسخ ميديد ممنون.
مي خواستم اگه امكان داره يك تصوير واقعي (نه شماتيك)از پرده بكارت سالم و پاره شده رو ببينم.
با تشكر

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : saeid6300, hanie22, beritan, saeeid67

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: سه‌شنبه 24 بهمن 1385 - 19:59    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

ROHAM

مدیر سایت
مدیر سایت

تاریخ: پنج‌شنبه 26 بهمن 1385 - 04:28    عنوان:  Re: تصوير واقعي پرده بكارت آدرس (لينک) پست # 9 پست # 9
flowerseajungle نوشته است: از اينكه اينقدر صميمانه به سوالات پاسخ ميديد ممنون.
مي خواستم اگه امكان داره يك تصوير واقعي (نه شماتيك)از پرده بكارت سالم و پاره شده رو ببينم.
با تشكر

سلام،
متاسفانه از این کار معذورم، چون ممکن است جنبه پورنوگرافیک پیدا کند.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : diyakoo, hanie22, corona, saeeid67
ehsan_1

کاربر نيمه فعال
کاربر نيمه فعال

تاریخ: پنج‌شنبه 30 فروردین 1386 - 05:41    عنوان:  خود ارضایی آدرس (لينک) پست # 10 پست # 10
سلام
خود ارضایی در چه صورت هیچگونه اسیبی به هایمن وارد نمی کند؟
ایا باز کردن زیاد پاها و یا ارگاسم به هایمن اسیب میزند؟
ممنون

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : saeid6300, hanie22, saeeid67
ROHAM

مدیر سایت
مدیر سایت

تاریخ: پنج‌شنبه 30 فروردین 1386 - 21:29    عنوان:  Re: خود ارضایی آدرس (لينک) پست # 11 پست # 11
ehsan_1 نوشته است: سلام
خود ارضایی در چه صورت هیچگونه اسیبی به هایمن وارد نمی کند؟

سلام،
در صورتی که تحریک فقط در نواحی غیر از دهانه واژن و محل استقرار پرده بکارت باشد.
ehsan_1 نوشته است: ایا باز کردن زیاد پاها و یا ارگاسم به هایمن اسیب میزند؟

خیر، با توجه به موقعیت آناتومیک پرده با باز کردن پاها در شرایط عادی هیچگونه آسیبی به پرده بکارت نمی رسد.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : saeid6300, hanie22, mosaferekhoda, dokhtaresharghi, corona, armitaaa, saeeid67, mobina70
victoria7000

کاربر عالي
کاربر عالي

تاریخ: چهار‌شنبه 5 اردیبهشت 1386 - 00:41    عنوان:  خود ارضایی و پرده بکارت آدرس (لينک) پست # 12 پست # 12
سلام اقای دکتر
دختری هستم که مدت دو سال است خود ارضایی میکنم
خود ارضایی من به صورت مالش کلیتوریس و باز کردن زیاد پاها از هم در حین مالش کلیتوریس بوده است اما هرگز انگشت یا شی را داخل نکرده ام و تنها با همین کار به ارگاسم میرسیدم
ایا پرده بکارت من دچار پارگی یا اسیب شده است؟
ایا پزشکی قانونی قادر است خود ارضایی من را بفهمد؟
ایا ارگاسم و انقباض ریتمیک عضلات لگن ناشی از ارگاسم به پرده اسیب میزند؟
پیشاپیش از پاسخ گویی شما ممنونم

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : 29611971, shintil, saeid6300, SAMANEH_U, hanie22, 6542300, dokhtaresharghi, mohammad1391, armitaaa, shineo0o0o, haydi001, saeeid67, armanfroghi

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: چهار‌شنبه 5 اردیبهشت 1386 - 00:41    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

ROHAM

مدیر سایت
مدیر سایت

تاریخ: چهار‌شنبه 5 اردیبهشت 1386 - 08:25    عنوان:  Re: خود ارضایی و پرده بکارت آدرس (لينک) پست # 13 پست # 13
victoria7000 نوشته است: سلام اقای دکتر
دختری هستم که مدت دو سال است خود ارضایی میکنم
خود ارضایی من به صورت مالش کلیتوریس و باز کردن زیاد پاها از هم در حین مالش کلیتوریس بوده است اما هرگز انگشت یا شی را داخل نکرده ام و تنها با همین کار به ارگاسم میرسیدم
ایا پرده بکارت من دچار پارگی یا اسیب شده است؟
ایا پزشکی قانونی قادر است خود ارضایی من را بفهمد؟
ایا ارگاسم و انقباض ریتمیک عضلات لگن ناشی از ارگاسم به پرده اسیب میزند؟
پیشاپیش از پاسخ گویی شما ممنونم

سلام،
با توجه به توصیفی که شما نمودید در تمامی موارد پاسخ منفی است.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : sara_amiri, saeid6300, saba2, hanie22, googooji, dokhtaresharghi, Khoshbakht, mahtabun, corona, sajjad001, shineo0o0o, tanaz127, gh_angel, saeeid67
victoria7000

کاربر عالي
کاربر عالي

تاریخ: جمعه 7 اردیبهشت 1386 - 18:22    عنوان:  مشاهده سوراخ پرده بکارت آدرس (لينک) پست # 14 پست # 14
سلام
ایا با زور زدن (مثل زمان دفع)میتوان سوراخ پرده بکارت را دید؟

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : shintil, saeid6300, shohre, khalil0792, vartan206, XIII, hanie22, baran1370, ebiram, shineo0o0o, saeeid67, saros
نمایش پستها:   
newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
تمام زمانها بر حسب GMT + 4.5 Hours می‌باشند
رفتن به صفحه : 1 ...   
صفحه 1 از 36

توجه: آخرين پست در اين صفحه 2767 روز قبل (7 اردیبهشت 1386) ارسال شده است.

آخرين مطالب مرتبط در اين انجمن
 مباحث   پاسخها   نویسنده   مشاهده شده   آخرین پست 
پست جدید وجود ندارد پارگي پرده بكارت 35 tina_tanha88 77232 شنبه 13 تیر 1388 - 23:15
lili_b مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد درد بعد از پارگي پرده بكارت 12 venos 132158 سه‌شنبه 25 تیر 1387 - 22:37
kaveh000kaveh مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد پاره نشدن پرده بکارت 1 mdchicho 5651 یکشنبه 21 آبان 1385 - 21:38
ROHAM مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد پرده ی بکارت 1 shop_2234_2006 4547 یکشنبه 8 مرداد 1385 - 22:25
ROHAM مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد سوالی در مورد پرده بکارتم دارم؟ 1 elize 17560 شنبه 27 اسفند 1384 - 01:16
ROHAM مشاهده آخرین پست

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید