شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه : 1 ...   

پرده بکارت ..

1. خواهش می کنم از اندازه پرده بکارت از جنس اون  وآیا استمنا تاثیری روی آن دارد یا نه؟؟؟؟و عکسی از ان متشکرم

تشکر شده توسط : 16 کاربر
  2. mahbanoojoon نوشته است: خواهش می کنم از اندازه پرده بکارت از جنس اون  وآیا استمنا تاثیری روی آن دارد یا نه؟؟؟؟و عکسی از ان متشکرم

پرده بکارت يا Hymen بر خلاف تصور عموم در خارج از واژن قرار گرفته و قسمتي از دستگاه تناسلي خارجي زنان به حساب مي آيد . پرده بکارت از جنس همان بافت ورودي واژن بوده و دورتادور ورودي واژن را گرفته است . ( بد نيست بدانيم نام اين قسمت از يک خداي يوناني به نام Hymenaeus که خداي ازدواج و عروسي بوده گرفته شده است ) .
    اين پرده انواع مختلفي دارد :
    - توجه: تصویر کوچک شده است،
    برای دیدن تصویر در اندازه واقعی روی آن کلیک کنید!

* در تصویر بالا: مورد دوم از سمت راست نوع حلقوی و مورد دوم از سمت چپ دو قسمتی نام دارند.
    اين غشا در اثر ايجاد صدمه به شکلهاي مختلف ممکن است در جاهايي دچار زخم و پارگي شود و ديگر ترميم نشود . اين پرده ممکن است به طور مادرزادي در افرادي وجود نداشته باشد ( اگرچه در اکثريت خانم ها هست ) و نيز ممکن است به طور مادرزادي کل ورودي واژن توسط اين غشا پوشيده شده و سوراخي در آن وجود نداشته باشد .
    حالا به هر نحوي به اين پرده صدمه اي وارد شود باعث پارگي آن مي شود.
    پس به نظر مي رسد بودن يا نبودن اين پرده دليلي قطعي بر باکره بودن يا نبودن فرد ندارد.

تشکر شده توسط : 102 کاربر
  3. سلام
    با تشكر از پاسخهاي صميمانه شما.
    فاصله اولين نقطه ورود آلت تاپرده بكارت چقدر است؟
    آيا ممكن است با ورود آلت باز هم به پرده آسيبي نرسد؟و يا اگر پاره شد در د بسيار خفيف داشته باشد و هيچ خونريزي نداشته باشد؟

تشکر شده توسط : 12 کاربر
  4. flowerseajungle نوشته است: سلام
    با تشكر از پاسخهاي صميمانه شما.
    فاصله اولين نقطه ورود آلت تاپرده بكارت چقدر است؟

سلام ،
    برای فهم بهتر لطفا به تصویر زیر توجه کنید (نمای شماتیک از دستگاه تناسلی زنانه):
    - توجه: تصویر کوچک شده است،
    برای دیدن تصویر در اندازه واقعی روی آن کلیک کنید!

در هنگام نزدیکی، آلت مردانه وارد واژن می شود (ناحیه صورتی). بالطبع برای رسیدن به ناحیه صورتی ابتدا می بایست از خطوط قرمز (پرده بکارت) رد شد و با توجه به اینکه قطر آلت مرد در هنگام نعوظ بیش از قطر ورودی واژن در هنگام وجود پرده بکارت هست، به دنبال ورود آلت به واژن این لایه نازک دچار پارگی می شود. پس برای «ورود» آلت، اولین نقطه عبور از پرده بکارت می باشد.
    flowerseajungle نوشته است:
    آيا ممكن است با ورود آلت باز هم به پرده آسيبي نرسد؟و يا اگر پاره شد در د بسيار خفيف داشته باشد و هيچ خونريزي نداشته باشد؟

بله ، همانطور که در بالا هم دیده می شود، برخی از انواع پرده بکارت حالت حلقوی و ارتجاعی داشته و در هنگام ورود آلت مرد یا دچار پارگی نمی شوند و یا درحدی نیست که فرد متوجه آن شود . که البته تشخیص نوع پرده نیازمند تجربه بوده و معمولا متخصصین زنان در این زمینه تبحر دارند.

تشکر شده توسط : 42 کاربر
  5. سلام
    اقای دکتر من 20 سالمه و قبلا استمنا داشتم  ولی مدتیه به خاطر ترس از پارگی پرده بکارتم از استمنا دست کشیدم ولی قبلا که خود ارضایی داشتم چون اطلاع زیادی در مورد پرده ی بکارت نداشتم و استمنایم با انگشت نبوده احتمال می دهم به پرده ی بکارتم اسیبی رسیده باشه البته هیچ خونریزی ودردی وجود نداشته خواهش می کنم کمکم کنید
    چه طور می تونم از پارگی یا سالم بودن پرده ی بکارتم اطمینان حاصل کنم؟من جرئت مراجعه به متخصص زنان برای معاینه رو ندارم البته به خاطر نگرانی از سالم بودن پرده ی بکارتم و با وجود نیاز شدیدی که به رابطه جنسی احساس می کنم تمام موقعیتهایی رو که برای اشنایی و ازدواج پیش می یاد رد می کنم

و  اگه پرده ی بکارتم اسیب دیده باشه چی کار کنم؟خانوادم شدیدا تاکید به ازدواجم دارن من باید چی کار کنم؟اونا ادمی نیستن که اگه پرده ی بکارتم اسیبی دیده باشه قبولم کنن
    خواهش می کنم جوابمو کامل بدین
    منتظر جوابتونم

تشکر شده توسط : 8 کاربر
  6. sahel نوشته است: سلام
    اقای دکتر من 20 سالمه و قبلا استمنا داشتم  ولی مدتیه به خاطر ترس از پارگی پرده بکارتم از استمنا دست کشیدم ولی قبلا که خود ارضایی داشتم چون اطلاع زیادی در مورد پرده ی بکارت نداشتم و استمنایم با انگشت نبوده احتمال می دهم به پرده ی بکارتم اسیبی رسیده باشه البته هیچ خونریزی ودردی وجود نداشته خواهش می کنم کمکم کنید
    چه طور می تونم از پارگی یا سالم بودن پرده ی بکارتم اطمینان حاصل کنم؟من جرئت مراجعه به متخصص زنان برای معاینه رو ندارم البته به خاطر نگرانی از سالم بودن پرده ی بکارتم و با وجود نیاز شدیدی که به رابطه جنسی احساس می کنم تمام موقعیتهایی رو که برای اشنایی و ازدواج پیش می یاد رد می کنم

سلام،
    راهی نیست که «خودتان» این مساله را متوجه شوید و معاینه می بایست توسط فرد ماهر و متخصص انجام شود.

نقل قول: و  اگه پرده ی بکارتم اسیب دیده باشه چی کار کنم؟خانوادم شدیدا تاکید به ازدواجم دارن من باید چی کار کنم؟اونا ادمی نیستن که اگه پرده ی بکارتم اسیبی دیده باشه قبولم کنن
    خواهش می کنم جوابمو کامل بدین
    منتظر جوابتونم

متاسفانه پارگی پرده بکارت خودبخود ترمیم نخواهد شد. افرادی هستند که عمل ترمیم پرده بکارت را انجام می دهند ولی این کار غیر قانونی بوده و عواقب خاص خود را دارد.

تشکر شده توسط : 10 کاربر
  7. سلام خسته نباشید
    ممنون که جواب سوالمو دادین
    برای پارگی  پرده ی بکارتم حتما باید خونریزی و درد اتفاق بیفته؟یعنی چون خونریزی اتفاق نیفتاده می تونم  به سالم بودنش امیدوار باشم؟
    2)اگر پرده ی بکارت اسیب دیده باشد مرد هنگام نزدیکی غیر از خونریزی از روش دیگری می تونه متوجه بشه؟
    3)فاصله ی پرده ی بکارت تا بیرون الت چقدره؟تو مطالب قبلی فاصله از وازن و رحم رو گفته بودین ولی به این مورد اشاره ای نشده بود
    4)و حداقل قطر لازم برای پارگیه پرده ی بکارت چقدره؟ Embarassed
    ممنون به خاطر زحمتهایی که می کشین

تشکر شده توسط : 7 کاربر
  8. sahel نوشته است: سلام خسته نباشید
    ممنون که جواب سوالمو دادین
    برای پارگی  پرده ی بکارتم حتما باید خونریزی و درد اتفاق بیفته؟یعنی چون خونریزی اتفاق نیفتاده می تونم  به سالم بودنش امیدوار باشم؟

حتما خونریزی به آن صورتی که انتظار می رود همیشه وجود ندارد و بسته به نوع پرده و خونرسانی ناحیه دارد و ممکن است تنها به صورت چند لکه کوچک باشد. شاید هم پارگی کامل به وجود نیامده باشد و تنها آثاری از ورود جسم خارجی در لبه های پرده دیده شود که تمام اینها باید توسط فرد متخصص و در وضعیت معاینه مناسب دیده شود. همیشه امید هست.

نقل قول: 2)اگر پرده ی بکارت اسیب دیده باشد مرد هنگام نزدیکی غیر از خونریزی از روش دیگری می تونه متوجه بشه؟

خونریزی همانطور که در بالا هم گفته شد ، ملاک مناسبی برای وجد یا عدم وجود پرده بکارت نیست. اما چون قطر ورودی پرده بکارت از قطر آلت کمتر است معمولا مرد به دنبال اولین نزدیکی با مانعی در سر راه ورود آلت به داخل واژن مواجه خواهد شد. که این هم به نوع پرده و جثه زن نیز مربوط می شود.

نقل قول: 3)فاصله ی پرده ی بکارت تا بیرون الت چقدره؟تو مطالب قبلی فاصله از وازن و رحم رو گفته بودین ولی به این مورد اشاره ای نشده بود

پرده بکارت اولین قسمتی است که در زیر لب بزرگ و کوچک قرار دارد، پس اگر از خارج به داخل در نظر بگیریم به این ترتیب خواهد شد: لب بزرگ- لب کوچک - پرده بکارت - واژن و رحم. که در صورتی که لب بزرگ و کوچک کنار زنده شوند اولین چیز بعد از آنها پرده بکارت یا دهانه ورودی واژن خواهد بود.

نقل قول: 4)و حداقل قطر لازم برای پارگیه پرده ی بکارت چقدره؟ Embarassed

چیز ثابت و استانداردی وجود ندارد و به چثه و خصوصیات بدنی مربوط می شود ولی معمولا قطر آلت در حالت نعوظ از سوراخی که در پرده بکارت وجود دارد بیشتر خواهد بود .

تشکر شده توسط : 26 کاربر
  9. از اينكه اينقدر صميمانه به سوالات پاسخ ميديد ممنون.
    مي خواستم اگه امكان داره يك تصوير واقعي (نه شماتيك)از پرده بكارت سالم و پاره شده رو ببينم.
    با تشكر

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  10. flowerseajungle نوشته است: از اينكه اينقدر صميمانه به سوالات پاسخ ميديد ممنون.
    مي خواستم اگه امكان داره يك تصوير واقعي (نه شماتيك)از پرده بكارت سالم و پاره شده رو ببينم.
    با تشكر

سلام،
    متاسفانه از این کار معذورم، چون ممکن است جنبه پورنوگرافیک پیدا کند.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  11. ehsan_1

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    خود ارضایی در چه صورت هیچگونه اسیبی به هایمن وارد نمی کند؟
    ایا باز کردن زیاد پاها و یا ارگاسم به هایمن اسیب میزند؟
    ممنون

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  12. ehsan_1 نوشته است: سلام
    خود ارضایی در چه صورت هیچگونه اسیبی به هایمن وارد نمی کند؟

سلام،
    در صورتی که تحریک فقط در نواحی غیر از دهانه واژن و محل استقرار پرده بکارت باشد.
    ehsan_1 نوشته است: ایا باز کردن زیاد پاها و یا ارگاسم به هایمن اسیب میزند؟

خیر، با توجه به موقعیت آناتومیک پرده با باز کردن پاها در شرایط عادی هیچگونه آسیبی به پرده بکارت نمی رسد.

تشکر شده توسط : 8 کاربر
  13. سلام اقای دکتر
    دختری هستم که مدت دو سال است خود ارضایی میکنم
    خود ارضایی من به صورت مالش کلیتوریس و باز کردن زیاد پاها از هم در حین مالش کلیتوریس بوده است اما هرگز انگشت یا شی را داخل نکرده ام و تنها با همین کار به ارگاسم میرسیدم
    ایا پرده بکارت من دچار پارگی یا اسیب شده است؟
    ایا پزشکی قانونی قادر است خود ارضایی من را بفهمد؟
    ایا ارگاسم و انقباض ریتمیک عضلات لگن ناشی از ارگاسم به پرده اسیب میزند؟
    پیشاپیش از پاسخ گویی شما ممنونم

تشکر شده توسط : 13 کاربر
  14. victoria7000 نوشته است: سلام اقای دکتر
    دختری هستم که مدت دو سال است خود ارضایی میکنم
    خود ارضایی من به صورت مالش کلیتوریس و باز کردن زیاد پاها از هم در حین مالش کلیتوریس بوده است اما هرگز انگشت یا شی را داخل نکرده ام و تنها با همین کار به ارگاسم میرسیدم
    ایا پرده بکارت من دچار پارگی یا اسیب شده است؟
    ایا پزشکی قانونی قادر است خود ارضایی من را بفهمد؟
    ایا ارگاسم و انقباض ریتمیک عضلات لگن ناشی از ارگاسم به پرده اسیب میزند؟
    پیشاپیش از پاسخ گویی شما ممنونم

سلام،
    با توجه به توصیفی که شما نمودید در تمامی موارد پاسخ منفی است.

تشکر شده توسط : 15 کاربر
  15. سلام
    ایا با زور زدن (مثل زمان دفع)میتوان سوراخ پرده بکارت را دید؟

تشکر شده توسط : 12 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 36
رفتن به صفحه : 1 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید