شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 21   

چگونه حامله نشویم - سوال و جواب

1. lovely_girl9371 نوشته است: سلام. خسته نباشید
    من روز 3 دی رابطه مقعدی محافظت نشده داشتم که نمیدونم منی روی التم ریخته یا نه
    دوره پریود من منظمه
    8 دی پریود شدم ولی فقط دو روز خونریزی داشتم کاملا عادی و عین همیشه روز سوم قطع شد و روز چهارم لکه بینی بود
    دوره پریود من 5 روزه اس
    ماه های قبل تا روز چهارم خونریزی داشتم
    الان احساس میکنم شکمم بزرگ شده و نفخ دارم و تکرر ادرار
    ایا امکان بارداری هست؟
    لطفا جواب بدید

سلام
    بارداری در شما بدلیل پریودی منتفی هست

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. سلام خسته نباشید من دو روز پیش رابطه بدون دخول از پشت بصورت مالشی دوبار پشت هم داشتیم که مایع منی رو کمرم ریخته شد و از این بابت مطمئنم و اینکه بعد از هر رابطه رفتم خودمو شستم ترس من پیشاب هست و بشدت استرس دارم دسترسی به قرص هم ندارم و نامزدم همش میگه نترس پیشاب درکار نبوده اخه مگه میشه و اینکه لطفا ی راهکار بگین و در ضمن پریودی تقریبا منظمی دارم فقط ماه قبل ۳۲روز شد ولی  این ماه دوباره ۲۸روزه بود و ۱۶دی پریود شدم ممنون میشم پاسخ بدین

3. Nila8998 نوشته است: سلام خسته نباشید من دو روز پیش رابطه بدون دخول از پشت بصورت مالشی دوبار پشت هم داشتیم که مایع منی رو کمرم ریخته شد و از این بابت مطمئنم و اینکه بعد از هر رابطه رفتم خودمو شستم ترس من پیشاب هست و بشدت استرس دارم دسترسی به قرص هم ندارم و نامزدم همش میگه نترس پیشاب درکار نبوده اخه مگه میشه و اینکه لطفا ی راهکار بگین و در ضمن پریودی تقریبا منظمی دارم فقط ماه قبل ۳۲روز شد ولی  این ماه دوباره ۲۸روزه بود و ۱۶دی پریود شدم ممنون میشم پاسخ بدین

سلام
    با توجه به توضیحات شما بارداری منتفیه

4. با سلام بنده ديشب با دوست دخترم از جلو نزديكي داشتم(بكارت ندارد)
    بعد از اين ك مني بنده امد ان را بيرون ريختم و با دستم   خيسي را از بين بردم و دوباره براي مدت يك دقيقه دخول كردم و بعد در اوردم كه باز چند قطره مني از بنده خارج شد
    از ديشب تا حالا همش احساس ميكنم چند قطره در داخل ريخته شده
    ايا اااامكان بارداري هست؟؟؟ و بايد چيكار كنمممم؟؟
    خواهشااا كمك كنيييد

5. badomak نوشته است:
    Nila8998 نوشته است: سلام خسته نباشید من دو روز پیش رابطه بدون دخول از پشت بصورت مالشی دوبار پشت هم داشتیم که مایع منی رو کمرم ریخته شد و از این بابت مطمئنم و اینکه بعد از هر رابطه رفتم خودمو شستم ترس من پیشاب هست و بشدت استرس دارم دسترسی به قرص هم ندارم و نامزدم همش میگه نترس پیشاب درکار نبوده اخه مگه میشه و اینکه لطفا ی راهکار بگین و در ضمن پریودی تقریبا منظمی دارم فقط ماه قبل ۳۲روز شد ولی  این ماه دوباره ۲۸روزه بود و ۱۶دی پریود شدم ممنون میشم پاسخ بدین

سلام

ینی پیشاب باعث نمیشه ؟ البته خودش میگه پیشاب زیادی نداره در حد دو سه قطره الت هم با واژنم برخوردی نداشت

6. Nila8998 نوشته است:
    badomak نوشته است:
    Nila8998 نوشته است: سلام خسته نباشید من دو روز پیش رابطه بدون دخول از پشت بصورت مالشی دوبار پشت هم داشتیم که مایع منی رو کمرم ریخته شد و از این بابت مطمئنم و اینکه بعد از هر رابطه رفتم خودمو شستم ترس من پیشاب هست و بشدت استرس دارم دسترسی به قرص هم ندارم و نامزدم همش میگه نترس پیشاب درکار نبوده اخه مگه میشه و اینکه لطفا ی راهکار بگین و در ضمن پریودی تقریبا منظمی دارم فقط ماه قبل ۳۲روز شد ولی  این ماه دوباره ۲۸روزه بود و ۱۶دی پریود شدم ممنون میشم پاسخ بدین

سلام

ینی پیشاب باعث نمیشه ؟ البته خودش میگه پیشاب زیادی نداره در حد دو سه قطره الت هم با واژنم برخوردی نداشت

با این نوع رابطه شما خیر

7. pedramtt نوشته است: با سلام بنده ديشب با دوست دخترم از جلو نزديكي داشتم(بكارت ندارد)
    بعد از اين ك مني بنده امد ان را بيرون ريختم و با دستم   خيسي را از بين بردم و دوباره براي مدت يك دقيقه دخول كردم و بعد در اوردم كه باز چند قطره مني از بنده خارج شد
    از ديشب تا حالا همش احساس ميكنم چند قطره در داخل ريخته شده
    ايا اااامكان بارداري هست؟؟؟ و بايد چيكار كنمممم؟؟
    خواهشااا كمك كنيييد

سلام
    قطعا احتمال بارداری هست
    در صورتیکه بیشتر از 72 ساعت از رابطه شما نمی گذرد
    می توانید از قرص اورژانسی از داروخانه تهیه و استفاده نمایید

8. سلام.من روز ۷  پریودم رابطه سطحی داشتم که کاندوم نزدیک واژنم پاره شد و منی ریخت بیرون. بنظرتون تو این زمان از سیکل احتمال بارداری هست؟؟من یه ساعت بعدش دوتا قرص اوسیز ۷۵/. خوردم و ۱۲ساعت بعد ۱عدد دیگه.که دقیقا ۲۱ دی ماه بود‌.۲۷ام دی  پریود شدم.درحالی که ۱۵ دی پریود بودم و روز هفتم پریودیم قرص خورده بودم.پریودم ۵ روز کامل طول کشید و روز ۶ فقط لک بود‌. من دوره هام ۲۶ روزست.بنظرتون الان کی باید پریود شم؟بارداری دیگه منتفیه؟اخه من هنوز نگرانم و استرس دارم.

9. سلام دوستان...
    شاید این سوالی که ازتون میپرسم فوق العاده مسخره به نظرتون بیاد ولی خب من وبسایت های مختلفی رو دیدم نظرات مختلفی رو خوندم و میدونم اکثر شما چه جوابی میخواید بهم بدید ولی من وسواس فکری گرفتم و دارم واقعا اذیت میشم و به همین خاطر ازتون کمک میخوام که هر احتمالی که ممکنه رو بهم بگید حتی زیر یک دهم درصد

نامزد بنده پریود نامنظم دارن و خداقل یکی دو روز و حداکثر ده یازده روز عق میزنن پریود رو...در موارد خیلی کم خیلی کم شاید یکی دو روز جلو بزنن ولی اکثر سیکلشون در حد همون 30 تا 35 روزه...4 روز هم پریودیشون طول میکشه

بنده روز 28 مهر با نامزدم زمانی که روز چهارم سیکلشون بود و آخرین شب خونریزی پریودیشون بود عشق بازی میکردم...(شرمنده که میگم) به اصرار ایشون قرار شد رابطه رو به صورت انال ادامه بدیم...زمانی که بنده ارضا شدم التم داخل مقعد بود و داخل مقعدشون ارضا شدم...بعد ها خوندم که این رابطه چقد میتونست برا هر دوتامون خطرناک باشه و دیگه بعد اون کلا رابطه ای نداشتم باهاشون حتی تماس الت ها بهم
    واما اتفاق که افتاد...بعد ارضا ایشون سریعا خودشون رو شستشو دادن و پد بهداشتی گذاشتن (چون گفتم روز آخر پریود بود و خون ریزی سبک داشتن) ولی من تو دلم از این میترسیدم که اسپرم خارج بشه از مقعد و به سمت دهانه واژن سرازیر بشه و بره داخل واژن (نمیدونم واقعا این اتفاق میفته یا نه چون من تو عمق مقعدشون ارضا شدم)...بهرحال بعد نیم ساعت وباره شستشو انجام دادن...
    فرداش و در واقع روز 5 از شروع پریودی صبح زود موقعی که 12 ساعت از رابطه گذشته بود با قرض ال دی به درستی روش اورژانسی رو انجام دادن...
    6 روز بعد در تاریخ 5 آبان ایشون دو روز خون ریزی سبک ناشی از قرص اورژانسی داشتن...ولی من چون بار اول بود رابطه م و قرص اورژانسی هم مصرف کرده بودن 28 روز بعد رابطه بردمشون آزمایش بتا بدن که منفی شد و زیر 0.1...دقیق 30 روز بعد خونریزی سبک ناشی از قرص اورژانسی (40 روز بعد از پریود اصلی خودشون) به مدت 5 روز خون ریزی داشتن که کمی بیشتر از دفعات قبل لخته دفع میکردن و خونریزیشون هم تیره بود....
    ماه بعد هم 8 دی ماه یعنی 33 روز بعد پریود اول باز هم به مدت 6 روز پریود شدن که البته روز دوم لخته های آزار دهنده به اندازه یک بند انگشت دفع کردن که البته فقط برای روز دوم بود و برای کمتر 24 ساعت...ادامه پریودشون هم به صورت معمول صورت گرفت و کم نبود خونریزی عادی بود از نظر ایشون...ینی با تقریب بالایی مشابه پریود های قبل که در روز 2 تا 4 پد استفاده میکردن تو این پریود هم حداقل روزی دو تا 3 پد پر میکردن...
    اما برای این ماه که امروز 14 هست پریود نشدن هنوز...از هشتم هر شب کمر درد یا دل درد پریودی دارن که معمولا فرداش رفع میشه باز ینی علائم پریودی مثل درد کمر و دل درد و باد کردن زیر شکم دارن و خودشون میگم فک کنم فردا پریود شم ولی نمیشن...

الان با این طومار بلندی که نوشتم امکان داره ایشون حامله بوده باشن؟؟؟ چون خانم هایی بودن که گفتن ما حامله بودیم و پریود هم شدیم...خواهش میکنم هر احتمالی که هست بهم بگید اصلا حرف منو گوش نمیده و دکتر نمیره...استرس حاملگی هم نداره من فقط استرس دارم

ایشون سابقه تخمدان پلی کیستیک دارن، فقر آهن و کم خونی هم داشتن و بی نظمی هم کلا از اول داشتن مگر در ماه هایی که بخاطر تخمدان پلی کیستیک ال دی مصرف میکردن... لطفا جواب بنده رو کامل با ادله بدید....ممنون

10. mohammad765 نوشته است: سلام دوستان...
    شاید این سوالی که ازتون میپرسم فوق العاده مسخره به نظرتون بیاد ولی خب من وبسایت های مختلفی رو دیدم نظرات مختلفی رو خوندم و میدونم اکثر شما چه جوابی میخواید بهم بدید ولی من وسواس فکری گرفتم و دارم واقعا اذیت میشم و به همین خاطر ازتون کمک میخوام که هر احتمالی که ممکنه رو بهم بگید حتی زیر یک دهم درصد

نامزد بنده پریود نامنظم دارن و خداقل یکی دو روز و حداکثر ده یازده روز عق میزنن پریود رو...در موارد خیلی کم خیلی کم شاید یکی دو روز جلو بزنن ولی اکثر سیکلشون در حد همون 30 تا 35 روزه...4 روز هم پریودیشون طول میکشه

بنده روز 28 مهر با نامزدم زمانی که روز چهارم سیکلشون بود و آخرین شب خونریزی پریودیشون بود عشق بازی میکردم...(شرمنده که میگم) به اصرار ایشون قرار شد رابطه رو به صورت انال ادامه بدیم...زمانی که بنده ارضا شدم التم داخل مقعد بود و داخل مقعدشون ارضا شدم...بعد ها خوندم که این رابطه چقد میتونست برا هر دوتامون خطرناک باشه و دیگه بعد اون کلا رابطه ای نداشتم باهاشون حتی تماس الت ها بهم
    واما اتفاق که افتاد...بعد ارضا ایشون سریعا خودشون رو شستشو دادن و پد بهداشتی گذاشتن (چون گفتم روز آخر پریود بود و خون ریزی سبک داشتن) ولی من تو دلم از این میترسیدم که اسپرم خارج بشه از مقعد و به سمت دهانه واژن سرازیر بشه و بره داخل واژن (نمیدونم واقعا این اتفاق میفته یا نه چون من تو عمق مقعدشون ارضا شدم)...بهرحال بعد نیم ساعت وباره شستشو انجام دادن...
    فرداش و در واقع روز 5 از شروع پریودی صبح زود موقعی که 12 ساعت از رابطه گذشته بود با قرض ال دی به درستی روش اورژانسی رو انجام دادن...
    6 روز بعد در تاریخ 5 آبان ایشون دو روز خون ریزی سبک ناشی از قرص اورژانسی داشتن...ولی من چون بار اول بود رابطه م و قرص اورژانسی هم مصرف کرده بودن 28 روز بعد رابطه بردمشون آزمایش بتا بدن که منفی شد و زیر 0.1...دقیق 30 روز بعد خونریزی سبک ناشی از قرص اورژانسی (40 روز بعد از پریود اصلی خودشون) به مدت 5 روز خون ریزی داشتن که کمی بیشتر از دفعات قبل لخته دفع میکردن و خونریزیشون هم تیره بود....
    ماه بعد هم 8 دی ماه یعنی 33 روز بعد پریود اول باز هم به مدت 6 روز پریود شدن که البته روز دوم لخته های آزار دهنده به اندازه یک بند انگشت دفع کردن که البته فقط برای روز دوم بود و برای کمتر 24 ساعت...ادامه پریودشون هم به صورت معمول صورت گرفت و کم نبود خونریزی عادی بود از نظر ایشون...ینی با تقریب بالایی مشابه پریود های قبل که در روز 2 تا 4 پد استفاده میکردن تو این پریود هم حداقل روزی دو تا 3 پد پر میکردن...
    اما برای این ماه که امروز 14 هست پریود نشدن هنوز...از هشتم هر شب کمر درد یا دل درد پریودی دارن که معمولا فرداش رفع میشه باز ینی علائم پریودی مثل درد کمر و دل درد و باد کردن زیر شکم دارن و خودشون میگم فک کنم فردا پریود شم ولی نمیشن...

الان با این طومار بلندی که نوشتم امکان داره ایشون حامله بوده باشن؟؟؟ چون خانم هایی بودن که گفتن ما حامله بودیم و پریود هم شدیم...خواهش میکنم هر احتمالی که هست بهم بگید اصلا حرف منو گوش نمیده و دکتر نمیره...استرس حاملگی هم نداره من فقط استرس دارم

ایشون سابقه تخمدان پلی کیستیک دارن، فقر آهن و کم خونی هم داشتن و بی نظمی هم کلا از اول داشتن مگر در ماه هایی که بخاطر تخمدان پلی کیستیک ال دی مصرف میکردن... لطفا جواب بنده رو کامل با ادله بدید....ممنون

سلام
    با توجه به نوع رابطه و توضیحاتتون اصلا امکان بارداری نیست
    در رابطه های بعدی از کاندوم استفاده کنید.

11. سلام
    دوست دخترم ٢٩ ساله . پريود نامنظم . و اخرين بار ٤٧ روز پيش پريود شد . ما پريروز يك رابطه داشتيم كه حقيقت من شك كردم شايد دستم به پيشاب الوده بوده باشه و به الت دوستم زده باشم .
    مورد دوم ديروز كه دوش گرفتيم اون هيچ لباسي تنش نبود و من شرت تنم بود كه الت من از پشت شرت به شكمش چسبيده بود و پيشابم رير شرتم اومده بود و هر دو زير دوش حمام بوديم . كه امروز من فكر خيال برم داشت  ازش خواستم روش اورژانسي رو استفاده كنه( دو عدد لنوژسترول ٠/٧٥ رو يكجا استفاده كرد) . با توجه به توضيحات بالا پيشگيري اورژانسي ٤٨ ساعت از رابطه اول و ٢٤ ساعت ازرابطه دوم فاصله داره .
    من نگرانم . ايا امكان بارداري هست؟

12. Peyman1373 نوشته است: سلام
    دوست دخترم ٢٩ ساله . پريود نامنظم . و اخرين بار ٤٧ روز پيش پريود شد . ما پريروز يك رابطه داشتيم كه حقيقت من شك كردم شايد دستم به پيشاب الوده بوده باشه و به الت دوستم زده باشم .
    مورد دوم ديروز كه دوش گرفتيم اون هيچ لباسي تنش نبود و من شرت تنم بود كه الت من از پشت شرت به شكمش چسبيده بود و پيشابم رير شرتم اومده بود و هر دو زير دوش حمام بوديم . كه امروز من فكر خيال برم داشت  ازش خواستم روش اورژانسي رو استفاده كنه( دو عدد لنوژسترول ٠/٧٥ رو يكجا استفاده كرد) . با توجه به توضيحات بالا پيشگيري اورژانسي ٤٨ ساعت از رابطه اول و ٢٤ ساعت ازرابطه دوم فاصله داره .
    من نگرانم . ايا امكان بارداري هست؟

امکان بارداری نیست

13. من 29 روز از اخرین روز اخرین پریودیم میگذره روز 28 از بیبی چک استفاده کردم جواب منفی بود چقدر میتونم به جواب منفی اطمینان کنم؟

14. سلام وقتتون بخیر...خیلی نگرانممم
    من اخرین بار در تاریخ ۱۱ بهمن پریود شدم و روز ۲۸ بهمن ماه با نامزدم یه رابطه مشکوک داشتم...یک ساعت بعدش فورا قرص اورژانسی مصرف کردم..رابطه به این صورت بود که من خیلی سعی کردم الت ایشون با بدنم تماسی نداشته باشه اما یکی دوبار در حده مالش خیلی کم تماس داشت ..سریعا به دستشویی رفتم و ادرار کردم و با ژل شستشو واژن رو کامل شستم ... باکره ام ..من نگران پیشاب هستم ..و جایی خوندم که گفته بود قرص اورژانسی بعد از زمان تخمک گذاری موثر نیست..نگران اینم که در اواخر تایم تخمک گذاری بودم
    لطفا شما بگید ایا احتمال بارداری وجود داره؟
    دخول صورت نگرفته اصلا...فقط برخورد خیلی کم
    الان هم یه مقدار درد های مبهم دارم....ترشحاتم غلیظ و زرد رنگ شده...روز پیش نفخ شدید معده داشتم و احساس پری در معده
    میشه نظرتونو بگید..کمک کنید بهم خیلی نگرانم😰😰😭😭😭
    ایا بعد از موعد پریودم بیبی چک میتونه کمکم کنه؟

15. Zahra00ii نوشته است: سلام وقتتون بخیر...خیلی نگرانممم
    من اخرین بار در تاریخ ۱۱ بهمن پریود شدم و روز ۲۸ بهمن ماه با نامزدم یه رابطه مشکوک داشتم...یک ساعت بعدش فورا قرص اورژانسی مصرف کردم..رابطه به این صورت بود که من خیلی سعی کردم الت ایشون با بدنم تماسی نداشته باشه اما یکی دوبار در حده مالش خیلی کم تماس داشت ..سریعا به دستشویی رفتم و ادرار کردم و با ژل شستشو واژن رو کامل شستم ... باکره ام ..من نگران پیشاب هستم ..و جایی خوندم که گفته بود قرص اورژانسی بعد از <a>زمان تخمک گذاری</a> موثر نیست..نگران اینم که در اواخر تایم تخمک گذاری بودم
    لطفا شما بگید ایا احتمال بارداری وجود داره؟
    دخول صورت نگرفته اصلا...فقط برخورد خیلی کم
    الان هم یه مقدار درد های مبهم دارم....ترشحاتم غلیظ و زرد رنگ شده...روز پیش نفخ شدید معده داشتم و احساس پری در معده
    میشه نظرتونو بگید..کمک کنید بهم خیلی نگرانم😰😰😭😭😭
    ایا بعد از موعد پریودم بیبی چک میتونه کمکم کنه؟

بارداری منتفیه
    نگرانی شما با توجه به نوع رابطه ای که تعریف کردید منتفی هست

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 21 از 23
رفتن به صفحه :    ... 21   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید