شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 19   

چگونه حامله نشویم - سوال و جواب

1. سلام ممنون میشم  سوالم جواب بدید
    من ۲۸ تیر پریود شدم و پریودم معمولا منظمه و در تاریخ ۱۴ مرداد یه رابطه داشتم که دخولی صورت نگرفت و ایشون مایع منی دور از واژن تخلیه کردن اما چون من کمی احساس خیسی میکردم و شک داشتم بعد چند ساعت قرص hdخوردم و ۱۲ ساعت بعد هم همینطور الان دقیقا نمیدونم کی پریود میشم بشدت دور تافم درد میکنه
    ممکنه بارداری رخ بده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

2. سلام
    نمی دونم جای درستی دارم سوالمو میپرسم یانه
    تاپیک هارو مطالعه کردم، ولی دنبال یه جواب قطعی هستم

من و نامزدم حدود ۱۲ روز پیش رابطه جنسی بدون دخول داشتیم.
    من در اثر مالیدم الت تناسلیم ارضا شدم و منی روی الت خودم و شکمم ریخت، بعد با دسمال کاغذی پاکش کردم به طوری که خشک شه و به معاشقه ادامه دادیم.

در یک بازه حدودا ۵ ثانیه ای، سرِ  آلت من، داخل واژن نامزدم رفت، حدودا ۲ یا شاید ۳ سانت.
    الان نامزدم میگه ممکنه روی التت اسپرم جا مونده باشه و باعث حاملگیم شه،
    خیلی استرس داره و حالت تهوع گرفته، میگه شاید این حالت تهوع از نشانه های بارداری باشه.
    از طرفی درد پریود هم داره و میگه احتمالا این هفته یا هفته بعد پریود میشم.

با این اوصاف چقدر احتمال حاملگی وجود داره؟؟
    ایا جای نگرانی هست؟

3. سلام و خسته نباشید من پریودی نامنظمی دارم ک گاه دوماه طول میکشه و گاهی یکماه اخرین تاریخ پریودیم یک تیر ۹۷بوده و بیستم تیر رابطه محافظت شده داشتم اما باز هم مطمعن نیستم کامل محا فظت شده بود یانه الان یعنی بیست و دوم مرداد یکهفتس که زیر دلم دردمیکنه علایم پریودی دارم و زعفرونم خوردم اما نمیشم دیروز بیبیچک قطره چکان گذاشتم و منفی بود بااین حال احتمالش چقدر باردارباشم میشه راهنماییم کنین چون ازمایش دادن برام مقدور نیست.ممنون
    لطفا راهنماییم کنین اجرتون با خدا ممنون میشم

4. Goliiiii نوشته است: سلام خسته نباشید. من تازه عضو سایت شدم. سوالی دارم که جوابش رو چندبار تو سایت دیدم اما واسه اطمینان خاطر لطفا جوابم را بدهید.
    من باکره هستم و روز ۸ پریودی یعنی یکروز بعد از تمام شدن پریودی نزدیکی بدون دخول داشتم. مقداری منی روی واژن ریخته شد اما سریع پاک کردم و شستم. بعد از یکساعت مقداری خون آبه دیدم فقط یکبار. با توجه به اینکه <a>زمان تخمک گذاری</a>م نبوده میخوام بدونم چقد احتمال بارداری هست؟درضمن پریود منظم دارم.
    ممنون

سلام
    احتمال بارداری نیست نگران نباشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. samimmm نوشته است: سلام ممنون میشم  سوالم جواب بدید
    من ۲۸ تیر پریود شدم و پریودم معمولا منظمه و در تاریخ ۱۴ مرداد یه رابطه داشتم که دخولی صورت نگرفت و ایشون مایع منی دور از واژن تخلیه کردن اما چون من کمی احساس خیسی میکردم و شک داشتم بعد چند ساعت قرص hdخوردم و ۱۲ ساعت بعد هم همینطور الان دقیقا نمیدونم کی پریود میشم بشدت دور تافم درد میکنه
    ممکنه بارداری رخ بده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

سلام
    خیر احتمال بارداری نیست

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  6. Royana121 نوشته است: سلام و خسته نباشید من پریودی نامنظمی دارم ک گاه دوماه طول میکشه و گاهی یکماه اخرین تاریخ پریودیم یک تیر ۹۷بوده و بیستم تیر رابطه محافظت شده داشتم اما باز هم مطمعن نیستم کامل محا فظت شده بود یانه الان یعنی بیست و دوم مرداد یکهفتس که زیر دلم دردمیکنه علایم پریودی دارم و زعفرونم خوردم اما نمیشم دیروز بیبیچک قطره چکان گذاشتم و منفی بود بااین حال احتمالش چقدر باردارباشم میشه راهنماییم کنین چون ازمایش دادن برام مقدور نیست.ممنون
    لطفا راهنماییم کنین اجرتون با خدا ممنون میشم

سلام
    بی بی چک احتمال خطا داره ولی خیلی کم
    براساس گفته های شما احتمال بارداری ندارید
    و درضمن خود درمانی نکنید دمنوش ها امکان داره عوارض جبران ناپذیری برای بدن داشته باشن

تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  7. نگران نباشید بار دار نیستید

8. سلام،

من ٢٢ سال سن دارم :

1 -
    قاعدگی تقريبا منظمي دارم.
    2 -
    طول دوره 28 روز است.
    3 -
    دوره خونریزی 7 روز است.
    4 -
    آخرین بار 13-5-97 خونریزی من شروع شد.
    5 -
    در تاریخ 1-6-97 یک رابطه جنسی داشتم.
    6 -
    شرح حال: رابطه جنسی به گونه اي بود كه همسرم پشت من قرار داشتند و آلت ايشان پشت من قرار داشت من خودم رو جا به جا كردم و مايع مني بين پا و ران ها و نزديك واژنم ريخت به گرنه اي كه ران هاي من خيس شد ولي بلافاصله با دستمال پاك كردم و بعد از حدود ده دقيقه تا يك ربع به حمام رفتم با توجه به اينكه باكره هم هستم و حدودا13-5-97 و 14-5-97 هم از بي بي چك استفاده كردم به طوري كه بار اول حدود ظهر كه٣ساعت از اولين ادرار صبح گذشت بي بي چك استفاده كردم و بار دوم ساعت ٥صبح يك بار ادرار داشتم و بعد ساعت١١بي بي چك استفاده كردم و جواب منفي بود احتمال بارداري وجود دارد؟ البته من تازه عقد كردم و استرس خيلي زيادي هم اين مدت داشتم ولي هنوز پريود نشدم.حتما بايد بي بي چك رو اولين ادرار صبح ميذاشتم؟؟ ممكنه جوابش درست نباشه يا

آیا با وجود اين شرايط كه گفتم احتمال بارداری در من وجود دارد؟

9. سلام.من دوماهه كه پريود نشدم.علائم پريوديو دارم مثل درد رحم،درد پا،ولي پريود نميشم.تاريخ ١٢ شهريور ٩٧ امپول پروژسترون زدم كه پريود بشم.نشدم فعلا.امروز ١٨ شهريور ٩٧ بيبي چك استفاده كردم مثبت بود.ممكنه پروژسترون روي تست تاثير بزاره؟؟؟ يا اگر كيس داشته باشم؟؟؟؟؟ من تو دوران نامزدي ام و ميترسم از اين موضوع😭كمكم كنيد ،بايد چيكار كنم؟

10. سلام ببخشید من 24سالمه و 8ام شهریور پریود شدم و 17ام رابطه داشتم ولی منی رو خارج از بدن ریخت ولی من شک داشتم که نکنه قطره اولش داخل ریخته شده باشه و از پیشاب میترسیدم , و به قرص هم دسترسی نداشتم و حدود 13ساعت بعد یک عدد قرص لونژیل 1/5خوردم ولی خیلی استرس دارم ,انگار یه کم دیر قرص خوردم ,حالا چیکار کنم ,احتمال بارداری هست ؟

11. سلام من حدود 4 روز پیش تو ماشین الت دوس پسرم را خوردم زمانی که اب منی امد التش را مالیدم  .بعد دستم را با دستمال مرطوب پاک کردم و بعد 2 بار هم شستم . لباس هم کامل تنم بود ایا احتمال بارداری هست؟ استرس دارم لطفا جواب بدین

12. باسلام
    من هجدهم مرداد پریود شدم و ۲۱ مرداد رابطه داشتم البته از پشت و  ابشونم روی پشتم خالی کردن ولی من نمیدونم اب ب داخل واژن هم رفت یا نه چندساعت بعد قرص اورژانسی خوردم و پریودیم ادامه داشت اما ماه شهریور پریود نشدم و بیستم شهریور دوتا آمپول زدم ک بشم ولی الان بیست وچهارم شهریوره و هنوز نشدم ایا من باردارم؟ اگه باردار نیستم چرا پریود نمیشم

13. سلام من یک بار سوالم پرسیدم جواب ندادین.اگر هر دو طرف لباس کامل داشتخ باشن و خانم فقط الت اقا را خورده باشد و زمان امدن اب منی اقا ققط با دست الت مردرا مالیده باشد و بعد دستش را پاک کرده باشد و شسته باشد احتمال بارداری هست؟ 5 شهریور ماه شروع پریودیم بود تا 15. از دیروز که اول مهر بود لک بینی میبینم .لطفا جواب بدبن نگرانم چند بار پرسیدم

14. سلام
    لطفا جوابمو سریع بدین
    منو نامزدم ۲ روز پیش باهم رابطه مقعدی داشتیم
    و من یکبار به انزال رسیدم و مجددا نیم ساعت بعد دوباره رابطه مقعدی داشتیم ، ولی اینبار انزالی نبود و دخولی هم در واژن نبود ولی یکبار سره التم به الته نامزدم خورد حالا استرس اینو داریم ک ممکنه از پیشاب یا منی باردار شده باشه ؟
    اینو هم بگم که هفته بعد زمان پریودی نامزدمه

15. AliiA نوشته است: سلام
    لطفا جوابمو سریع بدین
    منو نامزدم ۲ روز پیش باهم رابطه مقعدی داشتیم
    و من یکبار به انزال رسیدم و مجددا نیم ساعت بعد دوباره رابطه مقعدی داشتیم ، ولی اینبار انزالی نبود و دخولی هم در واژن نبود ولی یکبار سره التم به الته نامزدم خورد حالا استرس اینو داریم ک ممکنه از پیشاب یا منی باردار شده باشه ؟
    اینو هم بگم که هفته بعد زمان پریودی نامزدمه

سلام
    با توجه به اینکه منی وارد واژن نشده بارداری منتفی هست
    نگران نباشید.

تشکر شده توسط : ROHAM
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 19 از 23
رفتن به صفحه :    ... 19   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید