xبستن تبليغات
xبستن تبليغات
شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 19

چگونه حامله نشویم - سوال و جواب

1. سلام ممنون میشم  سوالم جواب بدید
    من ۲۸ تیر پریود شدم و پریودم معمولا منظمه و در تاریخ ۱۴ مرداد یه رابطه داشتم که دخولی صورت نگرفت و ایشون مایع منی دور از واژن تخلیه کردن اما چون من کمی احساس خیسی میکردم و شک داشتم بعد چند ساعت قرص hdخوردم و ۱۲ ساعت بعد هم همینطور الان دقیقا نمیدونم کی پریود میشم بشدت دور تافم درد میکنه
    ممکنه بارداری رخ بده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

2. سلام
    نمی دونم جای درستی دارم سوالمو میپرسم یانه
    تاپیک هارو مطالعه کردم، ولی دنبال یه جواب قطعی هستم

من و نامزدم حدود ۱۲ روز پیش رابطه جنسی بدون دخول داشتیم.
    من در اثر مالیدم الت تناسلیم ارضا شدم و منی روی الت خودم و شکمم ریخت، بعد با دسمال کاغذی پاکش کردم به طوری که خشک شه و به معاشقه ادامه دادیم.

در یک بازه حدودا ۵ ثانیه ای، سرِ  آلت من، داخل واژن نامزدم رفت، حدودا ۲ یا شاید ۳ سانت.
    الان نامزدم میگه ممکنه روی التت اسپرم جا مونده باشه و باعث حاملگیم شه،
    خیلی استرس داره و حالت تهوع گرفته، میگه شاید این حالت تهوع از نشانه های بارداری باشه.
    از طرفی درد پریود هم داره و میگه احتمالا این هفته یا هفته بعد پریود میشم.

با این اوصاف چقدر احتمال حاملگی وجود داره؟؟
    ایا جای نگرانی هست؟

3. سلام و خسته نباشید من پریودی نامنظمی دارم ک گاه دوماه طول میکشه و گاهی یکماه اخرین تاریخ پریودیم یک تیر ۹۷بوده و بیستم تیر رابطه محافظت شده داشتم اما باز هم مطمعن نیستم کامل محا فظت شده بود یانه الان یعنی بیست و دوم مرداد یکهفتس که زیر دلم دردمیکنه علایم پریودی دارم و زعفرونم خوردم اما نمیشم دیروز بیبیچک قطره چکان گذاشتم و منفی بود بااین حال احتمالش چقدر باردارباشم میشه راهنماییم کنین چون ازمایش دادن برام مقدور نیست.ممنون
    لطفا راهنماییم کنین اجرتون با خدا ممنون میشم

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 19 از 19
رفتن به صفحه :    ... 19

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید