شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

عدم ارضای من با روشهای مختلف

1. سلام

من از طریق یکی از کاربرا به این سایت معرفی شدم و این اولین پست منه
    بیشتر مطالب ارسالی توی انجمن ها رو به توصیه ی همون کاربر، مطالعه کردم. با خودش و چند نفر دیگه (که پزشک نبودن) راجع به مشکلم صحبت کردم. ولی به هیچ وجه به جواب نرسیدم
    ازتون درخواست راهنمایی دارم

حدود 1 ساله که در دوران عقد به سر می برم
    با همسرم دوست بودم و توی همون دوران دوستی هم رابطه جنسی داشتیم و پرده بکارتم رو هم همون زمان از دست دادم
    قبل از دوستی و ارتباط با همسرم، خودارضایی داشتم ولی چیزی رو وارد واژن نمی کردم
    در دوران دوستیمون، و همینطور الان که عقد هستیم، یه مشکل بزرگی داشتم و دارم، و اون ارضا نشدن منه
    شاید از هر 10 بار رابطمون، من 2 بار ارضای کامل می شم فقط
    هر کاری که فکرشو بکنید، کردیم
    جامونو عوض کردیم
    معاشقه رو طولانی کردیم
    پوزیشن رو عوض کردیم
    روش تحریک و لباس ها و موقعیت زمانی مکانیمون رو عوض کردیم
    خودم شروع کننده بودم
    خودم همه چی رو به دست گرفتم
    خودم آلت همسرمو وارد واژنم می کنم
    یعنی هرکاری که فکرشو بکنید، کردیم ولی نمی شه که نمی شه
    من ارضا نمی شم. فقط لذت می برم.
    این موضوع به شدت عصبیم می کنه. با همسرم پرخاشگری می کنم و حتی دلم می خواد بزنمش.
    به خاطر موقعیت خانوادگی و شرایط منزل هر دوتامون، و به خاطر اینکه کسی از باکره نبودن من خبر نداره، همیشه روابط جنسیمون تقریبا هفته ای یه باره اونم توی کلی شرایط پر از استرس. اما توی این مدت که عقد هستیم چند باری برای چندین روز با هم، دو نفری، به مسافرت رفتیم. توی بهترین شرایط با هم تنها بودیم و ساعتها مشغول این رابطه بودیم اما هر بار باز این من بودم که ارضای کامل نمی شدم و انقد از این موضوع شاکی می شم که صدای همسرم هم درمیاد. چون نمی دونه دیگه باید برام چیکار کنه. می دونم مشکل دارم اما نمی دونم مشکل از کجاست!

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. hedi23 نوشته است: سلام

بیشتر مطالب ارسالی توی انجمن ها رو به توصیه ی همون کاربر، مطالعه کردم. با خودش و چند نفر دیگه (که پزشک نبودن) راجع به مشکلم صحبت کردم. ولی به هیچ وجه به جواب نرسیدم

با همسرم دوست بودم و توی همون دوران دوستی هم رابطه جنسی داشتیم و پرده بکارتم رو هم همون زمان از دست دادم
    در دوران دوستیمون، و همینطور الان که عقد هستیم، یه مشکل بزرگی داشتم و دارم، و اون ارضا نشدن منه
    جامونو عوض کردیم
    معاشقه رو طولانی کردیم
    پوزیشن رو عوض کردیم
    خودم شروع کننده بودم
    این موضوع به شدت عصبیم می کنه. با همسرم پرخاشگری می کنم و حتی دلم می خواد بزنمش.
    به خاطر موقعیت خانوادگی و شرایط منزل هر دوتامون، و به خاطر اینکه کسی از باکره نبودن من خبر نداره، همیشه روابط جنسیمون تقریبا هفته ای یه باره اونم توی کلی شرایط پر از استرس. اما توی این مدت که عقد هستیم چند باری برای چندین روز با هم، دو نفری، به مسافرت رفتیم. توی بهترین شرایط با هم تنها بودیم و ساعتها مشغول این رابطه بودیم اما هر بار باز این من بودم که ارضای کامل نمی شدم و انقد از این موضوع شاکی می شم که صدای همسرم هم درمیاد. چون نمی دونه دیگه باید برام چیکار کنه. می دونم مشکل دارم اما نمی دونم مشکل از کجاست!

سلام دوست عزیز
    خب دومطلب بنظرم میاد که شاید مفید فایده باشه:
    1- با اینکه عقد هستید اما قطعاً ترس از بارداری و حواشیش در وجودتون هست چون میگید هنوز کسی از عدم باکره بودنه شما خبری نداره! پس هنوز با اینکه گفتید در آرامش اینکاررو کردید اما بازم استرس دارید و این قضیه روی تمرکز شما تاثیر داره!
    2- شاید ترشحات غدد جنسیتون کامل و به اندازه نباشه! لذا اینگونه به اورگاسم کامل نمیرسید!
    در هرحال جزئیات زیادی میتونه در این قضیه شما تاثیر گذار باشه اما توصیه میکنم با یک متخصص غدد و یک متخصص زنان هم مشاوره ای داشته باشید بد نیست یک سری تستهای هورمونی هم بدید
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  3. سلام.عزیزم شما با مالش کلیتوریس هم ارضا نمیشی؟اون دو باری که ارضا شدی چجوری بوده؟همون کارو دوباره انجام بده.تقریبا همه خانوما از طریق مالش کلیتوریس ارضا میشن ولی از طریق دخول کمتر ارضا صورت میگیره.

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  4. hedi23 نوشته است: سلام

جامونو عوض کردیم
    معاشقه رو طولانی کردیم
    پوزیشن رو عوض کردیم
    خودم شروع کننده بودم

با سلام
    به نظر من استرس بیش از حد و نگرانی از بارداری ناخواسته و نیز حساسیت بیش از حد شما نسبت به ارضاء شدن باعث شده تمرکز شما برای ارضا شدن کمتر بشه
    و همچنین با توجه به گفته های خودتون چون در زمان عقد به سر میبرید و  ... ترس نهفته ای وجود داره که مانع تمرکز شما میشه
    نگرانی شما بی مورده چون بعد از ازدواج با خیال راحت تر  نزدیکی خواهید داشت و قطعا ارضاء هم خواهید شد
    برای ارضا شدن از طریق مالش کلیتوریس ، تمرکز کنید و ریلکس باشید و از همسرتون بخواهید با صبر و حوصله مالش رو انجام بدهند . از ژل لوبریکانت هم اگه استفاده بشه نتیجه بهتری عایدتون میشه
    موفق باشید و شاد !!!

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. با سلام. می شه بپرسم میزان خود ارضایی تون چقدر بوده و از چه روشی استفاده می کردین؟

6. سلام به دوستان.
    من می خواستم سوالم رو چداگونه بنویسم ولی انجمن اجازه نداد و البته همسر من هم مشکلی شبیه به ایشون دارن.
    من بیشتر از یک ماه هست که عقد کردم. به دلایلی هر دو ما نمی خوایم که دخول انجام بشه و من همسرم رو از طریق بوسیدن و مالش بدن و سینه ها و اندام تناسلیش تحریک می کنم، همسر من شروع به تحریک شدن می کنه، نفساش تند تر میشه و بدنش به حرکت می افته ولی بعد از اینکه لذت به یک حدی میرسه خیلی سریع سرد میشه و احساس می کنه که دیگه کافیه و تحریک نمیشه. حالا می خوایم بدونیم چرا اینجوری میشه.خودش دوست داره که به ارگاسم برسه. میگه سعی می کنه روی لذت تمرکز کنه و البته نگرانی خاصی درباره پاره شدن پرده بکارتش هم نداره.
    یک بار ارگاسم شد و ناحیه تناسلیش با تماس دست من به شدت درد می گرفت، دچار بی حالی شدیدی شد که حتی تا صبحش طول کشید من با آب و قند و خرما کمی بهترش کردم.بعد از ارگاسم پایین شکمش می لرزید، نفساش خیلی تند شده بود و درخواست کرد که در آغوش بگیرمش.
    البته میگه که به دلیل این تجربه (که خیلی خوشش نیومد به خاطر ضعف بعد و دردش توی اون لحظه) از ارگاسم شدن دوباره ترسی نداره. یه نکته این هست که اون موقع من ناحیه تنالی رو فقط از روی لباس مالش می دادم ولی الان با تماس مستقیم دست من هم ارگاسم نمیشه.
    ببخشید هم طولانی شد و هم کمی واضح. واقعا به کمکتون نیاز دارم

درضمن به باردار شدن فکر نمی کنه. استرس هم نداره.ما در هفته یک یا دوبار شبها با هم هستیم.

7. سلام.خوب وقتی خانوم شما نفس هاش تندتر میشه و بدنش به لرزه در میاد و بی حال میشه خوب اینا علایم ارگاسمه دیگه.مگه قراره دیگه چه اتفاقی بیوفته؟از نظر من ایشون به خودش تلقین میکنه که به ارگاسم نمیرسه درحالی که در هر بار رابطه ارگاسم رو تجربه میکنه.اگر فکرشو متمرکز این لذت کنه قطعا لذتش شیرین تر هم میشه.بعد از عروسی و با رابطه کامل مشکلتون قطعا حل میشه هرچند شما مشکلی ندارید.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  8. سلام

نظر من کاملا متضاد با این جوابی هست که دادن به شما

چیزایی که عنوان کردین، علائم ارگاسم نیس! اصلا هم نیس! ایشون دارن پروسه ی تحریک جنسی رو خیلی قشنگ طی می کنن و یهو به دلیلی که باید مشخص بشه چیه، همه چی متوقف می شه و حس ایشون خفه می شه و دیگه به ارضا شدنو ارگاسم منجر نمی شه
    شما که نه ترس از بارداری دارین و نه فکر ازاله ی بکارت هستین و هیچ استرس دیگه هم ندارین...پس یه معاشقه ی خیلی خوب رو با ایشون شروع کنید. مراحل پیش نوازی های عاشقانه، اونم با بهترین توضیحات، توی پست های دیگه عنوان شده بارها. اصلا اصلا اصلا سراغ آلت تناسلی همسرتون نرین. حتی بهش دست هم نزنین. لباس زیرشم درنیارین. با تمومه جاهای بدنش مشغول باشین، به جز آلت تناسلی ایشون! تا زمانی که خودشون نخواستنو خودشون عنوان نکردن اصلا سمت آلتشون نرین. شما باید انقدر ایشونو تحریک کنین که واقعا احساس نیاز پیدا کنن به اینکه "حالا دیگه وقتشه بره سراغ آلتم و اقدام کنه به ارضا کردنم، چون من حسابی آماده ام الان"
    وقتی بتونین ایشونو به طرز فوق العاده ای آماده و تحریک کنین و براش از هیچ کاری توی معاشقتون کم نزارین و تمومه حواستون به این باشه که اون لذت ببره و هدفتون سرخوشی اون باشه، اون وقت می تونین به بهترین شکل ممکن و خیلی خیلی راحت با هر نوع تماسی با آلتش (که نوع تماسو خودتون انتخاب می کنید؛ دهانی، با دستتون، با آلتتون) ایشونو ارضا کنین و یه ارگاسم عالی رو بهشون هدیه بدین

تشکر شده توسط : 7 کاربر
  9. haale نوشته است: سلام

چیزایی که عنوان کردین، علائم ارگاسم نیس! اصلا هم نیس! ایشون دارن پروسه ی تحریک جنسی رو خیلی قشنگ طی می کنن و یهو به دلیلی که باید مشخص بشه چیه، همه چی متوقف می شه و حس ایشون خفه می شه و دیگه به ارضا شدنو ارگاسم منجر نمی شه
    شما که نه ترس از بارداری دارین و نه فکر ازاله ی بکارت هستین و هیچ استرس دیگه هم ندارین...پس یه معاشقه ی خیلی خوب رو با ایشون شروع کنید. مراحل پیش نوازی های عاشقانه، اونم با بهترین توضیحات، توی پست های دیگه عنوان شده بارها. اصلا اصلا اصلا سراغ آلت تناسلی همسرتون نرین. حتی بهش دست هم نزنین. لباس زیرشم درنیارین. با تمومه جاهای بدنش مشغول باشین، به جز آلت تناسلی ایشون! تا زمانی که خودشون نخواستنو خودشون عنوان نکردن اصلا سمت آلتشون نرین. شما باید انقدر ایشونو تحریک کنین که واقعا احساس نیاز پیدا کنن به اینکه "حالا دیگه وقتشه بره سراغ آلتم و اقدام کنه به ارضا کردنم، چون من حسابی آماده ام الان"
    وقتی بتونین ایشونو به طرز فوق العاده ای آماده و تحریک کنین و براش از هیچ کاری توی معاشقتون کم نزارین و تمومه حواستون به این باشه که اون لذت ببره و هدفتون سرخوشی اون باشه، اون وقت می تونین به بهترین شکل ممکن و خیلی خیلی راحت با هر نوع تماسی با آلتش (که نوع تماسو خودتون انتخاب می کنید؛ دهانی، با دستتون، با آلتتون) ایشونو ارضا کنین و یه ارگاسم عالی رو بهشون هدیه بدین

سلام.ممنون به خاطر راهنمایی.اول چرا این انجمن روزی یه پست میزاره بدم.خسته شدم بابا.
    دوم اینکه شما منظور من رو درست فهمیدین.خانم من فقط یک بار ارگاسم شد.من قبل از رابطه ابتدا با همسرم معاشقه می کنم و لمس و بوسیدن بدنش رو انجام میدم و بعد که نفس هاش تندتر میشه و با لمس کردن بدنش عکس العمل نشون میده کم کم میرم پایینتر. ولی باز هم بدنش رو لمس می کنم و فقط به لمس آلتشون بسنده نمی کنم. ولی همینجور که شما گفتید به حدی که میره سرد میشه.

10. phenom نوشته است:
    haale نوشته است: سلام

سلام.ممنون به خاطر راهنمایی.اول چرا این انجمن روزی یه پست میزاره بدم.خسته شدم بابا.
    دوم اینکه شما منظور من رو درست فهمیدین.خانم من فقط یک بار ارگاسم شد.من قبل از رابطه ابتدا با همسرم معاشقه می کنم و لمس و بوسیدن بدنش رو انجام میدم و بعد که نفس هاش تندتر میشه و با لمس کردن بدنش عکس العمل نشون میده کم کم میرم پایینتر. ولی باز هم بدنش رو لمس می کنم و فقط به لمس آلتشون بسنده نمی کنم. ولی همینجور که شما گفتید به حدی که میره سرد میشه.

سلام

رک بودن منو ببخشین اما بنا به گفته های خودتون، مشکل به شما مربوطه. نمی دونم چه جوری، اما شما یه جایی کم می زارین. شاید نوازش هاتون کم کم جوری می شه که از حالت آروم خارج می شه و نامزدتون برای رابطه و برای ارضا شدنش واقعا "هول" می شه
    شما خودتون چه زمانی ارضا می شین؟ اول کی ارضا می شه؟ زمان ور رفتنتنون با بدن ایشون چقدر هست؟ توی این فاصله ایشون چیکار می کنن؟ همینجوری خوابیدن که شما کارتونو بکنین؟

11. haale نوشته است:
    phenom نوشته است:
    haale نوشته است: سلام

سلام

رک بودن منو ببخشین اما بنا به گفته های خودتون، مشکل به شما مربوطه. نمی دونم چه جوری، اما شما یه جایی کم می زارین. شاید نوازش هاتون کم کم جوری می شه که از حالت آروم خارج می شه و نامزدتون برای رابطه و برای ارضا شدنش واقعا "هول" می شه
    شما خودتون چه زمانی ارضا می شین؟ اول کی ارضا می شه؟ زمان ور رفتنتنون با بدن ایشون چقدر هست؟ توی این فاصله ایشون چیکار می کنن؟ همینجوری خوابیدن که شما کارتونو بکنین؟

سلام من سعي مي كنم فقط به نوازش يك جاي بدنش بسنده نكنم و همزمان دو جا رو نوازش كنم. معمولا ايشون خوابيده هست و من فعاليت مي كنم. خودش ه كار انجام بده؟؟
    من اول سعي دارم كه اون رو ارضا كنم ولي بعد كه سرد ميشه مياد و من رو ارضا ميكنه معمولا كل رابطه از زمان بوسيدن و لمس تا بايان بيش از يك ساعت طول مي كشه
    من نشسته هم امتحان كردم ميكه لذت بيشتري ميبره و البته تحركش هم بيشتر ميشه و من بعدش مي خوابونمش تا روي بدنش تسلط داشته باشم
    يك موضوع ديكه ديروز بعد از سرد شدنش با تماس زبون من با التش احساس درد مي كرد ايا به خاطر اركاسم نشدنش درد داره؟يه جيز ديكه من نمي تونم دهانه وازن و برده بكارتش رو ببينم. يعني وقتي لبهاي بيروني رو باز ميكنم نمي تونم وازن رو ببينم. شايد به خاطرندونستن من باشه
    ايا تصويري هست كه بتونه كمكم كنه؟

12. سلام.من امروز متوجه شدم که خانم بنده وقتی که به ارگاسم نزدیک میشه احساس ادرار بهش دست میده و سعی می کنه جلوی خودش رو بگیره. این می تونه دلیل مشکل باشه؟

13. سلام مجدد

ظهر می خواستم براتون بنویسم، اما ترسیدم به زبون تلخ و اینجور چیزا متهم بشم
    اما چیزی که الان خوندم، باعث شد بنویسم

بزارین اول یه چیز کلی بگم
    خب؟
    شما هنوز براتون مساله ی ارضا و ارگاسم اصلا اصلا اصلا جا نیفتاده
    ارضا و انزال و ارگاسم، در آقایون همزمان اتفاق می افته و اونم وقتی هست که منی ازشون دفع می شه و تموم می شه می ره!
    در خانم ها، این سه تا موضوع، زمانش با هم یکی نیس. یه خانم، وقتی از رابطه اش لذت می بره و به درجه ی بالایی از سرخوشی می رسه، ارضا می شه و یه سری انقباضات ریتمیک توی واژنش حس می کنه و یه جوری پاهاشو به هم فشار می ده و انگار یه نیروی بزرگی داره از واژنش خارج می شه. البته هر خانمی، زمان ارضا شدن، حرکات متفاوتی رو شاید داشته باشه اما اینا حالات کلی بود. وقتی تحریک خانم متوقف نشه و رابطه (به هر نوعی که هست) ادامه پیدا کنه، خانم به ارگاسم می رسه. بعد از رسیدن به ارگاسم، یه حسی مشابه حس ادرار بهش دست می ده و جلوی خودشو می گیره. یعنی درصد بسیار زیادی از خانم های ایرانی فکر می کنن الانه که ادرارشون بیاد و آبروشون پیش شریک جنسیشون بره! واسه همین جلوی خودشو می گیرنو بعدا می رن دستشویی و اقدام به تخلیه ی اون مایه بی رنگ و بی بو می کنن. اما اون ادرار نیس. اون همونی آبی هست که زمان انزال از واژن خارج می شه. یعنی اگه یه خانم جلوی خودشو الکی نگیره و بزاره همونجا، پیش شریک جنسیش و در همون فضای رابطه، این انزال صورت بگیره هم خودش راحت می شه و هم شریکش حسابی لذت می بره از اینکه تونسته خانم رو به انزال هم برسونه
    چیزی که شما می فرمائید، همینه. خانم شما داره انزالش رو متوقف می کنه. نباید اینکارو بکنه. مایعی که می خواد خارج بشه و اون حس تخلیه، اصلا ربطی به ادرار نداره. ایشون می خوان به انزال برسن. چرا جلوی این کار رو می گیرن آخه؟
    اینو بدونین این اصلا مشکل نیس، و هیچ ربطی هم به مشکلات قبلی که بیان کردین نداره

ازتون یه درخواست دارم
    همسرتونو با این سایت آشنا کنین. در کنار همدیگه، بشینین و تمومه پست های مربوط به روابط جنسی و توصیه ها و سفارشای کاربرای دیگه رو که بر مبنای تجاربشون هست رو مطالعه کنین. همزمان با هم و در کنار هم! خب؟
    شما یه مشکلی در برقراری رابطه ی جنسیتون دارین که من واقعا نمی دونم چیه، اما می تونم جرات کنمو بگم یه جایی، یه چیزی هست که بلد نیستین. منظورم به دوتاتونه! واسه همینه که ایشون سرد می شن یا درد می کشن یا از اینکه شما با آلتشون ور برین احساس رضایت مستمری ندارن. اصلا هنوزم نتونستم بفهمم ایشون چه جوری یهو وسط رابطه سرد می شن!!!

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  14. سلام ما 3ساله که ازدواج کردیم اولا میل جنسی شوهرم خوب بود یعنی هفته ای 3_4بار نزدیکی داشتیم حتی گاهی روزی دوبارهم ارضامیشد اما چندماهی میشه که میل جنسیش خیلی کم شده گاهی فقط هفته ای یکبارارضامیشه اونم به بدبختی گاهی هم درحین نزدیکی وقتی من ارضامیشم و نوبت اون میشه میگه برا من نمیاد وولش کن یعنی توطول رابطه ی جنسی حتی تحریک نمیشه که ارضابشه وچون من آدم گرمی هستم ومیلم بالاست ازاین موضوع رنج میبرم میشه راهنمایی کنید؟ البته اینم بگم فشارکارش هم زیادشده وخیلی خسته میشه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید