شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 121 ...   

سوال و جواب درباره احتمال بارداری (نزدیکی محافظت نشده)

1. mari_1365 نوشته است: دوست عزیز آخه من هنوز پریود نشدم، البته میتونه به خاطر قرصی باشه که ماه پیش مصرف کردم؟؟

با سلام
    بله دوست عزیز احتمال این هست که مصرف قرصها روی ترشحات هورمونیتون تاثیر گذاشته باشه کمی صبر کنید دوره اتون شروع میشه در ضمن استرس هم میتونه پریود رو عقب بندازه پس ضمن حفظ آرامش،منتظر شروع این دوره باشید!اما اگر این تاخیر بیشتر از 1 هفته طول کشید یک آزمایش بتا بدید همه چیز مشخص میشه!
    موفق باشید.

2. mari_1365 نوشته است: کاربر ارشد میدونم پستم اسپمه بعد از اینکه جوابمو گرفتم حذفش میکن
    پس میتونه علت اینکه الان 31 شهریوره و من هنوز پریود نشدم، علتش این باشه که ماه پیش یه هفته قرص خوردم؟؟

سلام دوست عزیز
    مگه شروعش کی میبایست  بوده باشه؟؟که الان به تاخیر افتاده؟؟معذالک بازم پاسخ میتونه مثبت باشه!یعنی تبعات اون قرصهاست! البته اگر در این مدت رابطه  پرخطری نداشته اید!
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. mari_1365 نوشته است: گفتم ککه
    من ماه پیش 18 مرداد بایستی میشدم، که با قرص عقب انداختم(چون میخاستم مسافرت برم) 27 مرداد شدم، این ماه 25 شهریور رابطه محافظت نشده داشتم، البته اونم منی همسرم داخل واژن یا بیرونش هم ریخته نشده. حالا طبق دورم باید 27 پریود میشدم دیگه ، درسته

با سلام
    احتمال بارداری شما کمه (یا میشه گفت در حد صفره ) چون رابطه تون در دوره تخمک گذاری رحم شما نبوده و تاخیر در پریود به دلیل مصرف قرص جلوگیری بوده (چون این قرص ها هورمونیه و روی هورمونهای زنانه تاثیر میذاره و پریود شما نامنظم شده .) استرس یکی دیگر از دلایل تاخیر در پریوده
    و نیز همونطور که گفتید که منی داخل و اطراف واژنتون ریخته نشده پس به هیچ عنوان باردار نیستید
    با حفظ آرامش منتظر پریودتون باشید
    موفق باشید

4. mari_1365 نوشته است: دوست عزیز من نگرانیم از پیشاب هست
    وگرنه از منی نگرانی ندارم
    البته استرس زیادی ندارم، اما خب به هر صورت فکر آدم مشغول میشه
    یکی به من یاد بده که چطوری پستای اضافیمو پاک کنم

با سلامی دوباره
    با تفاسیر شما این تاخیرتون در اثر مصرف همون قرصهاست نگران نباشید اگر 1 هفته بیشتر طول کشید اونوقته که باید پیگیرش باشید در ضمن تا جائیکه من میدونم پستهای اضافی رو کاربرا نمیتونن پاک کنن باید مدیران سایت اینکاررو انجام بدن
    موفق باشید.

5. mari_1365 نوشته است: دوست عزیز من نگرانیم از پیشاب هست
    وگرنه از منی نگرانی ندارم
    البته استرس زیادی ندارم، اما خب به هر صورت فکر آدم مشغول میشه
    یکی به من یاد بده که چطوری پستای اضافیمو پاک کنم

با سلام
    نگرانی شما بی مورده چون همونطور که در پست قبلی گفتم رابطه نزدیکی شما در دوران تخمک گذاری نبوده و حتی اگر رابطه کامل داشتید و منی هم در واژن تخلیه شده بود بارداری صورت نمیگرفت چه برسه به پیشاب!!!!!

6. سلام من و نامزدم25شهریور یک رابطه جنسی از روی لباس زیر داشتیم.نامزدم باکره هست .من لباس نداشتم ولی نامزدم لباس زیر داشت.بر اثر نا آگاهی انزال روی لباس زیر ایشون انجام شد و لباسش خیس شد.بعد از چند ساعت دوباره یکم آلتش رو با لباس زیرش ماساژدادم.میخواستم بدونم احتمال بارداری زیاده؟چقده؟
    میدونم ربطی به این بحث نداره ولی توروخدا راهنماییم کنید.
    اگه نامزدم باردار بشه شاید عروسیمون بهم بزنن خونوادش.
    میخواسم بدونم راهی برای سقط با وجود باکره بودن هست؟مواد غذایی که باید مصرف کنن چیه؟
    کمک لطفا.زود جواب میخوام حیاتیه.منتظرم.ممنون.

7. alito نوشته است: سلام من و نامزدم25شهریور یک رابطه جنسی از روی لباس زیر داشتیم.نامزدم باکره هست .من لباس نداشتم ولی نامزدم لباس زیر داشت.بر اثر نا آگاهی انزال روی لباس زیر ایشون انجام شد و لباسش خیس شد.بعد از چند ساعت دوباره یکم آلتش رو با لباس زیرش ماساژدادم.میخواستم بدونم احتمال بارداری زیاده؟چقده؟
    میدونم ربطی به این بحث نداره ولی توروخدا راهنماییم کنید.
    اگه نامزدم باردار بشه شاید عروسیمون بهم بزنن خونوادش.
    میخواسم بدونم راهی برای سقط با وجود باکره بودن هست؟مواد غذایی که باید مصرف کنن چیه؟
    کمک لطفا.زود جواب میخوام حیاتیه.منتظرم.ممنون.

از روی لباس بارداری رخ نمیده.

8. سلام.لطفا منو راهنمایی کنید.
    من دوره های 37 روزه دارم و پریودم هم 7 روز طول میکشه.روز بیستم سیکلم رابطه محافظت نشده داشتیم و منی داخل تخلیه شد و من از روش اورژانسی استفاده کردم.روز 24ام سیکلم(4 روز بعد از اون رابطه محافظت نشده) با شوهرم رابطه داشتیم اما بدون دخول(هیچ کدوممون هم لباس زیر نداشتیم) و به خاطر پوزیشنی که در لحظه انزال شوهرم داشتم منی ایشون وارد واژنم شد(این دفعه اصلا دخول نداشتیم).الان نگرانم لطفا کمکم کنید من باید چکار کنم.معمولا وقتی از روش اورژانسی استفاده میکنم یک هفته بعدش پریود میشم و روی همین حساب سه روز دیگه باید پریود بشم اما نمیدونم با این اتفاقی که افتاد چی میشه.لطفا کمکم کنید و سریعتر بهم بگید چکار کنم

9. ببخشید من قبلا درباره رابطم نوشته بودم الان 10 روز از رابطم گذشته ادرار شدید دارم در روز هر نیم ساعت 2 بار میرم دسشویی وشب شدید تر میشه خیلی نگرانم ممکنه بخاطر بارداری باشه رابطم مقعدی بود و اب منی نزاشتم به وازنم برخورد کنه بازم شک دارم 2روز بعد قاعدگی هم رابطه داشتم اوایل درد شکم و کمر داشتم و تهوع و گلومم درد میکرد رفتم دکتر خوب شدم اما ادرارم همینجوریه ایا مکنه باردار باشم

10. سلام منو نامزدم 11روز بعد از اخرین روز پریدم رابطه داشتیم پرید من 28روزه است و منظم ما دخول نداشتیم و اب همسرم بین باسن و روی کمرم ریخته شد که بلافاصله پاک شد و نیم ساعت بعد قرص اووسیز خوردم و 4روز بعد از رابطه دوباره2قرص اووسیز خوردم قبلا سوال کردم گفتید باردار نمیشم و نگرانی من بی مورده اما من امروز باید پرید بشم و نشدم خیلی نگرانم شوهرم از صبح تا حالا20بار زنگ زده و میگه نکنه باردار باشی که پرید نشدی. خدا دارم سکته میکنم
    به نظر شما من باردار میتونم باشم؟خیلی وسواس دارم که نکنه اب همسرم به واژنم نفوذ کرده باشه
    بخدا دیوونه شدم و همسرم هم دیوونه کردم تو رو خدا کمکم کنید

11. سلام، خسته نباشید، ما از نرم افزار تقویم تخمک گذاری سایت برای تعیین روزهای پرخطر و جلوگیری از بارداری استفاده میکنیم. براساس اطلاعاتی که در نرم افزار وارد کرده ایم ، در روزهاییکه مطابق نرم افزار احتمال بارداری بسیار کم است (2 روز قبل از شروع دوره پریود جدید) رابطه محافظت نشده داشتیم . الان حدود 10 روز گذشته و خانمم پریود نشده، آیا احتمال بارداری هست؟ تشکر.

12. negar1368 نوشته است: سلام منو نامزدم 11روز بعد از اخرین روز پریدم رابطه داشتیم پرید من 28روزه است و منظم ما دخول نداشتیم و اب همسرم بین باسن و روی کمرم ریخته شد که بلافاصله پاک شد و نیم ساعت بعد قرص اووسیز خوردم و 4روز بعد از رابطه دوباره2قرص اووسیز خوردم قبلا سوال کردم گفتید باردار نمیشم و نگرانی من بی مورده اما من امروز باید پرید بشم و نشدم خیلی نگرانم شوهرم از صبح تا حالا20بار زنگ زده و میگه نکنه باردار باشی که پرید نشدی. خدا دارم سکته میکنم
    به نظر شما من باردار میتونم باشم؟خیلی وسواس دارم که نکنه اب همسرم به واژنم نفوذ کرده باشه
    بخدا دیوونه شدم و همسرم هم دیوونه کردم تو رو خدا کمکم کنید

سلام دوست عزیز با این وضع احتمال بارداری شما خیلی کم در حد صفره هم قرص مصرف کردین و اینکه انزل بیرون واژن صورت گرفته . این استرس شما خودش عاملیه که روی زمان پریودی اثر داره . نگران نباش انشالله که هیچ مشکلی نیست .

خوش باشین

13. OstadBaba نوشته است: سلام، خسته نباشید، ما از نرم افزار تقویم تخمک گذاری سایت برای تعیین روزهای پرخطر و جلوگیری از بارداری استفاده میکنیم. براساس اطلاعاتی که در نرم افزار وارد کرده ایم ، در روزهاییکه مطابق نرم افزار احتمال بارداری بسیار کم است (2 روز قبل از شروع دوره پریود جدید) رابطه محافظت نشده داشتیم . الان حدود 10 روز گذشته و خانمم پریود نشده، آیا احتمال بارداری هست؟ تشکر.

سلام
    زمان تخمک گذاری برای رخ دادن بارداری خیلی مهمه که این امر معمولا با توجه به طول سیکل ماهانه درافراد متفاوته. در صورتی که پریودی ایشون منظم باشه یعنی طبق زمانبندی درست پیش رفته باشین هیچ خطری در این زمان وجود نداره . اگه ایشون پریود نشدن میتونه دلایل زیاد دیگه ای داشته باشه . که در طول سیکل پریودی برای هر خانمی تاخیر  اتفاق بیفته و یا اینکه حتی چندین روز زودتر پریودی شروع بشه . ولی برای اینکه مطئن بشین می تونین به متخصص هم مراجعه کنید تا اطمینان خاطر پیدا کنید .
    موفق و پیروز باشید

14. سلام دوستان تو رو خدا به پست من جواب کامل بدهید تا از این استرس کشنده راحت بشم

من در روز 11 پریود دوست دخترم باهاش رابطه ی بدون دخول داشتم که از کاندوم استفاده می کردم . بعد از انزال وقتی هنوز در حالت نعوذ بودم دوست دخترم به آلت من که کاندوم داشت دست زد . حالا من می ترسم بعد از اون دستش رو روی آلت تناسلی خودش کشیده باشه . با توجه به اینکه باکره است و هیچ دخولی انجام نمیشه آیا اسپرم می تونه از روی قسمت بیرونی حرکت کنه و باعث حاملگی بشه ؟!

15. maryam18ii نوشته است: ببخشید من قبلا درباره رابطم نوشته بودم الان 10 روز از رابطم گذشته ادرار شدید دارم در روز هر نیم ساعت 2 بار میرم دسشویی وشب شدید تر میشه خیلی نگرانم ممکنه بخاطر بارداری باشه رابطم مقعدی بود و اب منی نزاشتم به وازنم برخورد کنه بازم شک دارم 2روز بعد قاعدگی هم رابطه داشتم اوایل درد شکم و کمر داشتم و تهوع و گلومم درد میکرد رفتم دکتر خوب شدم اما ادرارم همینجوریه ایا مکنه باردار باشم

سلام.در رابطه مقعدی امکان بارداری وجود نداره.دلیل تکرر ادرار شما ممکنه به علت عفونت باشه.بهتره برید دکتر تا معاینه و درمان بشید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 121 از 132
رفتن به صفحه :    ... 121 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید