شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 119 ...   

سوال و جواب درباره احتمال بارداری (نزدیکی محافظت نشده)

1. با سلام من قصد دارم که این ماه باردار شم و الآن روز هشتم دوره ی قاعدگیم هست و تا امروز هیچ رابطه ای نداشتم و قرار گذاشته بودم تا روز چهاردهم (که روز تخمک گذاریم هست ) رابطه جنسی نداشته باشم اما امروز  نتونستیم و رابطه ای داشتیم که ابتدا همسرم از کاندومی  دارای بی حسی استفاده کرد ولی بعد از ارگاسمم . ازش خاستم که  کاندوم و برداره و هنگام انزال منی رو  داخل واژنم  بریزه حالا نگرانم آیا باردار میشم ؟ آیا بی حسی به منی آسیبی رسونده؟ راستش من بار اول هست که می خوام باردار شم کلی برنامه ریخته بودم واسه روز چهاردهم  که قبلش چه کارایی کنم  اما امروز نفهمیدم چی شد که  به همسرم گفتم بیخیال  اونم که عاشق بچه هست از خدا خواست ...الآن خیلی نگرانم ...

2. fatemeh1373 نوشته است: با سلام من قصد دارم که این ماه باردار شم و الآن روز هشتم دوره ی قاعدگیم هست و تا امروز هیچ رابطه ای نداشتم و قرار گذاشته بودم تا روز چهاردهم (که روز تخمک گذاریم هست ) رابطه جنسی نداشته باشم اما امروز  نتونستیم و رابطه ای داشتیم که ابتدا همسرم از کاندومی  دارای بی حسی استفاده کرد ولی بعد از ارگاسمم . ازش خاستم که  کاندوم و برداره و هنگام انزال منی رو  داخل واژنم  بریزه حالا نگرانم آیا باردار میشم ؟ آیا بی حسی به منی آسیبی رسونده؟ راستش من بار اول هست که می خوام باردار شم کلی برنامه ریخته بودم واسه روز چهاردهم  که قبلش چه کارایی کنم  اما امروز نفهمیدم چی شد که  به همسرم گفتم بیخیال  اونم که عاشق بچه هست از خدا خواست ...الآن خیلی نگرانم ...

سلام عزیزم
    انواع کاندوم وجود داره یکی کاندوم بی حسی هست که برای به تاخیر انداختن انزال استفاده میشود و کاندوم دیگه که دارای اسپرم کش هست
    از اونجایی که خودت گفتی همسرتون از کاندوم بی حسی استفاده کرده که باعث بشه دیر انزال بشه و این بی حسی تاثیری روی اسپرم ها ندارد
    نگرانی نداره عزیزم
    چند روز دیکه آزمایش بتا بده و اگر منفی بود دوباره نزدیکی داشته باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. gogolinaznazi نوشته است:
    fatemeh1373 نوشته است: با سلام من قصد دارم که این ماه باردار شم و الآن روز هشتم دوره ی قاعدگیم هست و تا امروز هیچ رابطه ای نداشتم و قرار گذاشته بودم تا روز چهاردهم (که روز تخمک گذاریم هست ) رابطه جنسی نداشته باشم اما امروز  نتونستیم و رابطه ای داشتیم که ابتدا همسرم از کاندومی  دارای بی حسی استفاده کرد ولی بعد از ارگاسمم . ازش خاستم که  کاندوم و برداره و هنگام انزال منی رو  داخل واژنم  بریزه حالا نگرانم آیا باردار میشم ؟ آیا بی حسی به منی آسیبی رسونده؟ راستش من بار اول هست که می خوام باردار شم کلی برنامه ریخته بودم واسه روز چهاردهم  که قبلش چه کارایی کنم  اما امروز نفهمیدم چی شد که  به همسرم گفتم بیخیال  اونم که عاشق بچه هست از خدا خواست ...الآن خیلی نگرانم ...

سلام عزیزم
    انواع کاندوم وجود داره یکی کاندوم بی حسی هست که برای به تاخیر انداختن انزال استفاده میشود و کاندوم دیگه که دارای اسپرم کش هست
    از اونجایی که خودت گفتی همسرتون از کاندوم بی حسی استفاده کرده که باعث بشه دیر انزال بشه و این بی حسی تاثیری روی اسپرم ها ندارد
    نگرانی نداره عزیزم
    چند روز دیکه آزمایش بتا بده و اگر منفی بود دوباره نزدیکی داشته باشید

با سلام
    دوست عزیز و گوگولی ناز نازی (ببخشید اگر بد تلفظ کردم)خانم گرامی، اسپرمها به مواد شیمیایی بسیار حساسند و حتی بزاق دهان میتونه اونهارو از بین ببره!لذا همین مواد شیمایی که باعث بی حسی آلت مرد میشه قطعاً میتونه اسپرمهارو هم از بین ببره!پس احتمال اینکه در این حالت باروری رخ نده زیاده!
    در هرحال با توضیحات شما بنظر میاد میتونید بازم برای اون روز موعد برنامه ریزی داشته باشید انشالله فرزندی سالم و صالحی خدا بهتون اعطا کنه  فقط یادتون باشه به هیچ وجه نباید اسپرمها با چیزی تماس داشته باشند و فقط باید در عمق مجرای واژن تخلیه بشن!توصیه میکنم قبل از آمیزش ،حتماً آلتهاتونو با صابون غیر معطر خوب  شستشو بدیدو اینکه اگر بچه میخواید ابداً از کاندوم هم استفاده نکنید و.....
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  4. سلام من توروزای پرخطر با نامزدم رابطه داشم پیشاب و منی به هیچ وجه روی الت ریخته نشد بعد نیم ساعت نامزدم دستشو به التم زد ایا ممکن اسپرم خشک شده روی دستش باردارم کرده باشه؟چون دستشو نشست با دسمال خشک کرد، ایا همچین چیزی ممکن؟

5. Ms_zizo نوشته است: سلام من توروزای پرخطر با نامزدم رابطه داشم پیشاب و منی به هیچ وجه روی الت ریخته نشد بعد نیم ساعت نامزدم دستشو به التم زد ایا ممکن اسپرم خشک شده روی دستش باردارم کرده باشه؟چون دستشو نشست با دسمال خشک کرد، ایا همچین چیزی ممکن؟

سلام دوست عزیز
    خیر! اینچنین چیزی رخ نمیده! لذا مشکلی هم ایجاد نمیشه نگران نباشید اما آرزو میکنم همواره موفق و سلامت باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. ببخشيد من يك رابطه مقعدي داشتم يك روز بعد قاعدكيم ابش ههش داخل ريخت اما كميش بيرون اومد كه باك كردم شك دارم شايدم كمي به التم رسيده باشه بلافاصله يك قرص ال دي خوردم البته باشلوار زيرم ابو باك كرده بودم ايا ممكنه اينجوري اب وارد بشه جند ساعت بعد رابطه خونريزي بصورت قطره اي كمرنك،داشتم نميدونم دليلش جيه الان جند روز از بريود ميكذره بازم شكم و كمرم درد ميكنه و جند روز بعد باز جند قطره خون اومد تيره بود خيلي نكرانم ممكنه حامله باشم من قبلا كيستم توروخدا جوابمو بديد

7. sara1109 نوشته است: ببخشيد من يك رابطه مقعدي داشتم يك روز بعد قاعدكيم ابش ههش داخل ريخت اما كميش بيرون اومد كه باك كردم شك دارم شايدم كمي به التم رسيده باشه بلافاصله يك قرص ال دي خوردم البته باشلوار زيرم ابو باك كرده بودم ايا ممكنه اينجوري اب وارد بشه جند ساعت بعد رابطه خونريزي بصورت قطره اي كمرنك،داشتم نميدونم دليلش جيه الان جند روز از بريود ميكذره بازم شكم و كمرم درد ميكنه و جند روز بعد باز جند قطره خون اومد تيره بود خيلي نكرانم ممكنه حامله باشم من قبلا كيستم توروخدا جوابمو بديد

سلام دوست عزیز
    خیر بارداری منتفیه! اون خون هم ممکنه در اثر فشاری که در رابطه ،برای دخول به مقعد توسط پارتنر شما ،انجام گرفته ، ایجاد شده باشه در هرحال چون پریود شدید حاملگی کلاً رد  و تاکید میشه انجام روابط مقعدی رو جداً ترک کنید
    موفق باشید

8. با سلامو21 سالمه و باکره ام و2هفته بعد از اخرین پریودم رابطه داشتم.منی داخل واژنم نشد اما ترشحات همسرم قبل ارضا شدن به زیر شکمم کشیده شدو10 روزه پریودیم عقب افتاده هرچند که قبلاهم خیلی منظم نبوده اما این بار خیلی طول کشیده.نگرانم,خواهش میکنم راهنماییم کنین.ممنونم

9. سلام
    35سالمه.دوره قاعدگی ام 26 روزه است.12/6پریود شدم 23/6 نزدیکی با نامزدم داشتم(البته بدون دخول).در روز 27/6 پریود شدم (تا به حال چنین حالتی رخ نداده بود)ایا این حالت میتواند به دلیل بارداری باشد.لطفا راهنمایی کنید ممنون

10. aidahaghi نوشته است: با سلامو21 سالمه و باکره ام و2هفته بعد از اخرین پریودم رابطه داشتم.منی داخل واژنم نشد اما ترشحات همسرم قبل ارضا شدن به زیر شکمم کشیده شدو10 روزه پریودیم عقب افتاده هرچند که قبلاهم خیلی منظم نبوده اما این بار خیلی طول کشیده.نگرانم,خواهش میکنم راهنماییم کنین.ممنونم

سلام
    منظورتون از زیر شکم کجاست دقیقآ؟
    اگر با ناحیه ی تناسلی ارتباط داشته احتمال کمی هست .اما خیلی کم...
    الان میتونید ازمایش بدید و خیال خودتونو راحت کنید.

11. mah_sh92 نوشته است: سلام
    35سالمه.دوره قاعدگی ام 26 روزه است.12/6پریود شدم 23/6 نزدیکی با نامزدم داشتم(البته بدون دخول).در روز 27/6 پریود شدم (تا به حال چنین حالتی رخ نداده بود)ایا این حالت میتواند به دلیل بارداری باشد.لطفا راهنمایی کنید ممنون

پریود (خونریزی نرمال) در دوران بارداری اتفاق نمی افته عزیزم.
    گرچه رابطه تون در دوران پر خطر انجام شده اما با توجه به پریود شدن بارداری کنسله والبته رابطه ی کامل هم گفتید نبوده
    اگر خونریزی مثل همیشه هست حتمآ دلیل دیگه ای وجود داره.

12. باسلام من ونامزدم 15/06هم اغوشی درحدلمس داشتیم اونم هردولباس زیرتن داشتیم  اون ارضا شدابشوتولباس زیرش ریخت من قراربود23/06که تاریخ پریودماه گذشتم بودالان که28هنوزپریودنشدم میترسم دارم دیونه میشم که حاملگی رخ داده باشددرصورتی که ماهیچ گونه لمس بدون لباس نداشته ایم چکارکنم دچاره کمرداردودرزیرشکم وپهلوحودیک هفته شده ام کمکم کنید

13. 14676013 نوشته است: باسلام من ونامزدم 15/06هم اغوشی درحدلمس داشتیم اونم هردولباس زیرتن داشتیم  اون ارضا شدابشوتولباس زیرش ریخت من قراربود23/06که تاریخ پریودماه گذشتم بودالان که28هنوزپریودنشدم میترسم دارم دیونه میشم که حاملگی رخ داده باشددرصورتی که ماهیچ گونه لمس بدون لباس نداشته ایم چکارکنم دچاره کمرداردودرزیرشکم وپهلوحودیک هفته شده ام کمکم کنید

دوست عزیز
    چرا خودت رو اذیت می کنی؟
    خوب وقتی به قول خودتون همدیگه رو لمس نکردین بارداری چطوری رخ بده؟
    اصلا نگران نباش

14. سلام منو همسرم با هم رابطه داشتیم پرید من منظم و 28روزه است رابطه جنسی ما روز15بعد از پرید بود البته دخول نداشتیم و من قرص اورژانسی خوردم اما بعد از مصرف قرص ترشحات واژنم خیلی زیاد شده همش لباس زیرم خیس خیسه البته ترشحات بی رنگ و بی بو هستند درست مثل مایعی که موقع شهوت از زن میاد علت چیه؟نکنه باردارم؟البته تا پریدم4روز دیگه باقی مونده و من بخاطر مشکل هورمونی قرص روکین مصرف میکنم

15. سلام
    بنده در دوران عق هستم با همسرم نزدیکی داشتم اما دخول صورت نگرفته احتمال ریختن منی در بین پا بوده
    نزدیک قاعدگی بود بعد 4 روز از نزدیکی قرص اورژانسی خوردش الان یک هفتس که قاعدگیش عقب افتاده بگم که زمان مصرف قرص 2 تا 3 روز قبل از دوران قاعدگی بوده
    امروز خون اومده اما چند قطره
    همسرم کم خونی داره و چند وقت قرص آهن مصرف نکرده

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 119 از 132
رفتن به صفحه :    ... 119 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید