شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    3   

راهنمایی در مورد مشکلات جنسی

1. Serafini نوشته است:
    haale نوشته است:
    Serafini نوشته است:
    haale نوشته است: ارگاسم یعنی اوج لذتی که فرد توی رابطه ی جنسی بهش می رسه

خب توی مردها ارضا، انزال و ارگاسم هر سه با هم اتفاق می افته و با خروج منی از آلتشون همه چی تموم می شه و توی زن ها هم اول ارضا شدن رو داریم و بعدش باید اجازه ی رسیدن به انزال رو به خودشون بدن و در همون بین ارگاسم هم اتفاق می افته که یعنی یا قبل از انزاله و یا بعد از اون، و البته هر کسی به این مرحله (ارگاسم) نمی رسه، چون جلوی خودشونو حسشونو می گیرن

ببخشید این قسمت برای من سوال شد!
    من و شریکم دو سالی هست که رابطه داریم و ایشون باکره هم هستن.
    اوج لذت ایشون معمولا قبل از اینکه من به انزال برسم ایجاد میشه و به این صورته که یکهو بدن خودش رو کش میده (شبیه به خستگی در کردن) و بعد دیگه بی حال میشه. هیچ ترشحی هم نداره در این زمان!
    یعنی این واقعا ارگاسم نیست؟

البته حدود یکی دو ساعت بعد مقداری ترشح مشاهده میکنه.

ضمن اینکه بگم ایشون هفت هشت ماهی هست که به آبسه بارتولن دچار شده. البته خیلی وخیم نیست.
    (این آخری رو گفتم چون شاید روی پاسخ شما در مورد ترشحات تاثیر بذاره)

با تشکر از شما

سلام

خیلی خوب حالت شریک جنسیتونو توصیف کردین. این حالتی که شما گفتین همون ارضا شدن ایشون هست. زمان ارضا هیچ مایعی از واژن خانم خارج نمی شه...فقط ایشون کمی بعد به انزال می رسن که در شریک شما حدود یک ساعتی شاید طول بکشه. زمان نرمالی هست و هیچ مشکلی هم نداره
    اگه همون زمان ارضای ایشون، در صورت تمایلشون حرکات جنسیتونو ادامه بدین ارضای ایشون به ارگاسم هم منتهی می شه
    راجع به آبسه هم من اطلاعاتی ندارم اصلا

سلام

ممنون بخاطر پاسختون.

پس با این اوصاف باید ادامه بدیم تا به ارگاسم برسن؟ ارگاسم همون حالت شبیه رعشه و... است دیگه؟ Neutral

مساله دیگه اینه که اگر هر بار فقط به همون ارضا شدن اکتفا کنه بد نیست؟ چون تایم کار رو به ده دقیقه تا بیست دقیقه محدود کرده... یا اینکه چون لذتِ ارگاسم رو درک نکرده به همین مرحله هر دفعه راضیه؟

اکتفا کردن به ارضا شدن بد نیست و زنانی هستند که به واسطه بی اطلاعی زوجین هیچگاه مرحله ارگاسم رو تجربه نمیکنن . . .
    ولی مطمئنا اگه ایشون ارگاسم رو تجربه کنن بیشتر راغب میشن تایم نزدیکی و یا تعداد اون افزایش پیدا کنه

اگه حوصله خوندن دارید من مطالعه تاپیک های زیر رو پیشنهاد میکنم
    ارگاسم و نقاط حساس بدن زن
    مدت زمان لازم برای رسیدن به ارگاسم
    ارگاسم(ارضا شدن)در زنان
    نقطه جی G SPOT چيست؟

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. Serafini نوشته است:
    haale نوشته است:
    Serafini نوشته است:
    haale نوشته است: ارگاسم یعنی اوج لذتی که فرد توی رابطه ی جنسی بهش می رسه
    خب توی مردها ارضا، انزال و ارگاسم هر سه با هم اتفاق می افته و با خروج منی از آلتشون همه چی تموم می شه و توی زن ها هم اول ارضا شدن رو داریم و بعدش باید اجازه ی رسیدن به انزال رو به خودشون بدن و در همون بین ارگاسم هم اتفاق می افته که یعنی یا قبل از انزاله و یا بعد از اون، و البته هر کسی به این مرحله (ارگاسم) نمی رسه، چون جلوی خودشونو حسشونو می گیرن

ببخشید این قسمت برای من سوال شد!
    من و شریکم دو سالی هست که رابطه داریم و ایشون باکره هم هستن.
    اوج لذت ایشون معمولا قبل از اینکه من به انزال برسم ایجاد میشه و به این صورته که یکهو بدن خودش رو کش میده (شبیه به خستگی در کردن) و بعد دیگه بی حال میشه. هیچ ترشحی هم نداره در این زمان!
    یعنی این واقعا ارگاسم نیست؟

البته حدود یکی دو ساعت بعد مقداری ترشح مشاهده میکنه.

ضمن اینکه بگم ایشون هفت هشت ماهی هست که به آبسه بارتولن دچار شده. البته خیلی وخیم نیست.
    (این آخری رو گفتم چون شاید روی پاسخ شما در مورد ترشحات تاثیر بذاره)

با تشکر از شما

سلام

خیلی خوب حالت شریک جنسیتونو توصیف کردین. این حالتی که شما گفتین همون ارضا شدن ایشون هست. زمان ارضا هیچ مایعی از واژن خانم خارج نمی شه...فقط ایشون کمی بعد به انزال می رسن که در شریک شما حدود یک ساعتی شاید طول بکشه. زمان نرمالی هست و هیچ مشکلی هم نداره
    اگه همون زمان ارضای ایشون، در صورت تمایلشون حرکات جنسیتونو ادامه بدین ارضای ایشون به ارگاسم هم منتهی می شه
    راجع به آبسه هم من اطلاعاتی ندارم اصلا

سلام

ممنون بخاطر پاسختون.

پس با این اوصاف باید ادامه بدیم تا به ارگاسم برسن؟ ارگاسم همون حالت شبیه رعشه و... است دیگه؟ Neutral

مساله دیگه اینه که اگر هر بار فقط به همون ارضا شدن اکتفا کنه بد نیست؟ چون تایم کار رو به ده دقیقه تا بیست دقیقه محدود کرده... یا اینکه چون لذتِ ارگاسم رو درک نکرده به همین مرحله هر دفعه راضیه؟

سلام

خب اگه ادامه بدین تا به ارگاسم برسن لذت بی نهایتی رو به ایشون خواهید داد
    آره درسته، ارگاسم همون حالت رعشه و ایناس که بارها توصیفاتش در پست های مختلف بیان شده
    عیبی نداره که رابطه به ارضا شدن ختم بشه و هر دفه ارگاسمی اتفاق نیفته، اما وقتی ایشونو به ارگاسم برسونید متوجه ی تغییرات زیادی توی ایشون می شید. علاقه اش بهتون بیشتر می شه، آرامش بیشتری داره، بیان می کنه که لذت بیشتری رو کنار شما داره کسب می کنه و خیلی چیزای دیگه
    لطف بزرگی بهش می کنید اگه براش این امکان رسیدن به ارگاسم رو فراهم کنید و بهش بگید که دوست دارید ایشونو به ارگاسم برسونید

3. دوست عزیز برای رسیدن به نعوظ کامل همه چیز دست خودته. ببین میشه نعوظ کامل نداشت و با فکر کردن به یک موضوع که تحریکت کنه حتی به انزال برسی. واسه نعوظ هم میتونی آلتت رو درشرایط مختلف امتحان کنی مثلا به نعوظ برسی بعد فکرتو منحرف کنی وقتی نعوظ ازبین رف باز به حالت نعوظ برگردی. و حتی در زیر آب گرم و آب سرد آلتتو ماساژ بدی و به نعوظ برسونی ولی انزال نشی. یکی دیگه اینکه هنگام ادرار بتونی هر موقع که خواستی ادرارت رو متوقف بکنی. موفق باشی و استوار

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. با سلام
    در شروع برای یک رابطه جنسی خوب همدیگرو لمس کنید از انتظارات جنسی حرف بزنید با لب نقاط حساس همو لمس کنید همه ارضا میشن خوب هم ارضا میشن این دیگه مشکلی نیست ربطی به بزرگی الت وتنگی واژن هم نداره با تشکر

5. Serafini

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    mah2i2 نوشته است: اکتفا کردن به ارضا شدن بد نیست و زنانی هستند که به واسطه بی اطلاعی زوجین هیچگاه مرحله ارگاسم رو تجربه نمیکنن . . .
    ولی مطمئنا اگه ایشون ارگاسم رو تجربه کنن بیشتر راغب میشن تایم نزدیکی و یا تعداد اون افزایش پیدا کنه

اگه حوصله خوندن دارید من مطالعه تاپیک های زیر رو پیشنهاد میکنم
    ارگاسم و نقاط حساس بدن زن
    مدت زمان لازم برای رسیدن به ارگاسم
    ارگاسم(ارضا شدن)در زنان
    نقطه جی G SPOT چيست؟

haale نوشته است: سلام

خب اگه ادامه بدین تا به ارگاسم برسن لذت بی نهایتی رو به ایشون خواهید داد
    آره درسته، ارگاسم همون حالت رعشه و ایناس که بارها توصیفاتش در پست های مختلف بیان شده
    عیبی نداره که رابطه به ارضا شدن ختم بشه و هر دفه ارگاسمی اتفاق نیفته، اما وقتی ایشونو به ارگاسم برسونید متوجه ی تغییرات زیادی توی ایشون می شید. علاقه اش بهتون بیشتر می شه، آرامش بیشتری داره، بیان می کنه که لذت بیشتری رو کنار شما داره کسب می کنه و خیلی چیزای دیگه
    لطف بزرگی بهش می کنید اگه براش این امکان رسیدن به ارگاسم رو فراهم کنید و بهش بگید که دوست دارید ایشونو به ارگاسم برسونید

ممنون از پاسخگویی شما

میخواستم ببینم با در نظر گرفتن موقعیت جی اسپات، ممکنه خانمی "باکره" به ارگاسم برسه؟

در کل از شما عزیزان تشکر میکنم.
    حس خوبی به تمام کاربرها دست میده وقتی میبینن دوستانی هستن که اینطور با شکیبایی و دقت پاسخگوس هستن.

6. Serafini نوشته است:

میخواستم ببینم با در نظر گرفتن موقعیت جی اسپات، ممکنه خانمی "باکره" به ارگاسم برسه؟

در کل از شما عزیزان تشکر میکنم.
    حس خوبی به تمام کاربرها دست میده وقتی میبینن دوستانی هستن که اینطور با شکیبایی و دقت پاسخگوس هستن.

سلام

شما بسته به طرفت و قدرت تحریک پذیریش می‌تونی با یه معاشقه‌ی ساده اون رو به ارگاسم برسونی
    و حتی نیازی به دخول هم نباشه.
    و نکته‌ی کنکوری! اینکه
    کلیتوریس شاید حساس‌تر از جی‌اسپات هم باشه
    و در صورت تحریک اون طرفت قادر خواهد بود به ارگاسم برسه و حتی مالتیپل ارگاسم رو هم تجربه کنه.

7. سلام
    من 17 سال سن دارم
    در سن 15 سالگی که بودم به مدت 1 سال(تا سن 16) خودارضایی شدید میکردم بعضی مواقع روزی 9 بار
    بعد 1 سال ترک کردم(از 16تا 17) و دوباره حالا چند هفته ای است که هفته ای 1 یا 2 بار استمنا میکنم ولی میخوام ترک کنم
    وقتی تو اینترنت سرچ میکنی در مورد عوارض استمنا چیزهایی میبینی که آدم رو از زندگی ناامید میکنه و اینقدر هم در واقع از کلمات انگلیسی و علمی استفاده میکنن که آدم باور میکنه
    مثل آسیب به حافظه و مغز و .....
    خودم این چند هفته که شروع کردم بعد از خودارضایی رو سرم قسمت چپ کمی پشت و کمی در قسمت های دیگه سرم احساس سنگینی میکنم احساسیه که نمیشه توصیفش کرد همینطور رو چشمام(بعضی مواقع باعث سردرد هم میشه)
    1-این حس هایی که من رو سرم و چشمام دارم چین؟
    2-آیا عوارضی که نوشته شده در اینترنت درسته؟
    3-من مشکلاتی برام پیش اومده تو این دو سال؟
    4-ترک کنم بدنم به حالت اول خودش برمیگرده؟

8. سلام.من پسر 28سالمه.از خیلی وقت پیش به همجنس خودم حس داشتم و ارتباط داشتم.مدتی تحت نظر روانپزشک بودم.حالا تصمیم به ازدواج گرفتم ولی یه مشکل اساسی هست اینکه هیچ حسی به جنس مخالف ندارم.روانپزشک گفت که حتماً باید یه بار با یه جنس مخالف رابطه برقرار کنی ولی موقعیتش برام پیش نیومده!من ناتوان جنسی نیستم چون تو رابطه با همجنس مشکلی ندارم و نداشتم!حیلی به این موضوع فک کردم شاید از ترس شده که اینجوری شدم!یه بار یه جا رفتم خواستگاری ولی بعدش یه حس بدی داشتم!خیلی خیلی گنگ و گیج شدم لطفاً کمک کنین

9. Serafini

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    یه مساله عجیب پیش اومده که سخت فکر منو مشغول کرده!

نخواستم برای این موضوع تاپیک جدیدی بزنم پس همینجا مطرح میکنم:

من و نامزدم بعد از مدت زیادی همین هفته پیش با هم رابطه داشتیم و این بار برای اولین بار سعی کردیم که رابطه دهانی "عمیق" رو امتحان کنیم. مثل این فیلمهای... (واقعا خجالت آوره میدونم)

از پریزور ایشون دچار سردرد و بعد گلو درد شد مثل سرماخوردگی. من فکر میکردم آنفولانزا باشه و دیروز هم تب و لرز کرد، سرگیجه داشت و بدنش خیلی ضعیف شده بود. امروز که برای معالجه رفت، دکتر بهش گفته که دچار عفونت گلو شدی!

حالا نمیدونم بخاطر اون رابطه بوده یا دلیلش چیز دیگس!

در ضمن من به بهداشت اهمیت زیادی میدم و حساسیت ویژه ای روی مقوله ای پاکیزگی دارم.

با تشکر

10. Serafini

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    اگر امکان داره سوال من رو جواب بدید واقعا ذهنم رو مشغول کرده. لطف میکنید.

11. hiiii نوشته است: سلام
    من 17 سال سن دارم
    در سن 15 سالگی که بودم به مدت 1 سال(تا سن 16) خودارضایی شدید میکردم بعضی مواقع روزی 9 بار
    بعد 1 سال ترک کردم(از 16تا 17) و دوباره حالا چند هفته ای است که هفته ای 1 یا 2 بار استمنا میکنم ولی میخوام ترک کنم
    وقتی تو اینترنت سرچ میکنی در مورد عوارض استمنا چیزهایی میبینی که آدم رو از زندگی ناامید میکنه و اینقدر هم در واقع از کلمات انگلیسی و علمی استفاده میکنن که آدم باور میکنه
    مثل آسیب به حافظه و مغز و .....
    خودم این چند هفته که شروع کردم بعد از خودارضایی رو سرم قسمت چپ کمی پشت و کمی در قسمت های دیگه سرم احساس سنگینی میکنم احساسیه که نمیشه توصیفش کرد همینطور رو چشمام(بعضی مواقع باعث سردرد هم میشه)
    1-این حس هایی که من رو سرم و چشمام دارم چین؟
    2-آیا عوارضی که نوشته شده در اینترنت درسته؟
    3-من مشکلاتی برام پیش اومده تو این دو سال؟
    4-ترک کنم بدنم به حالت اول خودش برمیگرده؟

عزيز من اگه با خود ارضايي مغز متلاشي ميشد كه الان آدم زنده رو كره زمين نبود

با اين سنت كه نبايد ازين فكرها بكني
    من منكر عوارضش نيستم ولي در حدي نيست كه بخواي بهشون فكر كني با اين توصيفي هم كه كردي هيچ مشكلي برات پيش نمياد و همش تلقين ناشي از خوندن اون مطالب بوده

براي اينكه بهتر از قبل بشي اولا خودتو تقويت كن احساس سنگيني سرت ميتونه به علت ضعف بنيه بعداز خود ارضايي هاي مكرر باشه

براي تقويت ميتوني از ميانوعده استفاده كني معجون شير عسل خرما آجيل و مصرف گوشت قرمز رو بالا ببر ميل جنسيت زياد ميشه و راهش اينه كه ورزش كني

اين كار رو بكن تا خودت بعد مدت كمي متوجه بشي چقدر قوي و سلامت و شادابي

موفق باشي

12. fotros4321 نوشته است: سلام.من پسر 28سالمه.از خیلی وقت پیش به همجنس خودم حس داشتم و ارتباط داشتم.مدتی تحت نظر روانپزشک بودم.حالا تصمیم به ازدواج گرفتم ولی یه مشکل اساسی هست اینکه هیچ حسی به جنس مخالف ندارم.روانپزشک گفت که حتماً باید یه بار با یه جنس مخالف رابطه برقرار کنی ولی موقعیتش برام پیش نیومده!من ناتوان جنسی نیستم چون تو رابطه با همجنس مشکلی ندارم و نداشتم!حیلی به این موضوع فک کردم شاید از ترس شده که اینجوری شدم!یه بار یه جا رفتم خواستگاری ولی بعدش یه حس بدی داشتم!خیلی خیلی گنگ و گیج شدم لطفاً کمک کنین

سلام

دوست عزيز قبل از اينكه ازدواج كني و خداي نكرده حس نداشته باشه و زنت رو بدبخت كني حتما رابطه با جنس مخالف رو تجربه كن حالا راه شرعي داره غير شرعيشم كه ماشالا فراوونه

اگه مشكلت حل شد كه ازدواج كن اگر نشد درمانتو پيش روانپزشك ادامه بده و اگر مشكل حل نشد دكترت رو عوض كن

13. Serafini نوشته است: سلام
    یه مساله عجیب پیش اومده که سخت فکر منو مشغول کرده!

نخواستم برای این موضوع تاپیک جدیدی بزنم پس همینجا مطرح میکنم:

من و نامزدم بعد از مدت زیادی همین هفته پیش با هم رابطه داشتیم و این بار برای اولین بار سعی کردیم که رابطه دهانی "عمیق" رو امتحان کنیم. مثل این فیلمهای... (واقعا خجالت آوره میدونم)

از پریزور ایشون دچار سردرد و بعد گلو درد شد مثل سرماخوردگی. من فکر میکردم آنفولانزا باشه و دیروز هم تب و لرز کرد، سرگیجه داشت و بدنش خیلی ضعیف شده بود. امروز که برای معالجه رفت، دکتر بهش گفته که دچار عفونت گلو شدی!

حالا نمیدونم بخاطر اون رابطه بوده یا دلیلش چیز دیگس!

در ضمن من به بهداشت اهمیت زیادی میدم و حساسیت ویژه ای روی مقوله ای پاکیزگی دارم.

با تشکر

سلام

دوست عزيز عفونتي كه نامزدتون دچارش شده ممكنه از شانس بد شما مصادف شده باشه با رابطتون

بر فرض دليلش كثيف بودن آلت باشه كه شما خودت گفتي به بهداشت اهميت زيادي ميدي

پس نگران نباش و بعد از خوب شدن همسرت با رعايت بهداشت اين كار رو انجام بديد و لذت ببريد هيچ منع و خجالتي هم نداره
    موفق باشيد

تشکر شده توسط : 1 کاربر

14. با سلام
    همخسر من نسبت به کاندوم ( مردانه و زنانه ) حساسه
    و من کلی توی سایتتون گشتم تا متوجه شدم اب اولیه ای ( اب عشق) که از الت خارج میشه بارور نمیکنه ( کلی خوشحال شدم)
    من تجربه ای ندارم
    ایا کاندوم باید چرب باشد؟
    ایا در هوای سرد این چربی ها سفت میشود؟
    من یه مارک خریدم یادم نیست اسمشو انداختمش دور یه مارک خوب که قیمتشم مناسبه معرفی کنید
    ایا همه زنان هنگام نزدیکی از جلو درد شدیدی دارند ( هرچند باکره باشند)
    مرسی

کسی نیست جواب بده؟؟؟؟؟؟

15. نیما جان از راهنمایی شما ممنوم!ولی باور کن دنبال راه شرعیش خیلی گشتم و باور کن پیدا نکردم!با توجه که دنبال این موارد نبودم یافتنش برام بسیار سخته

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 3 از 6
رفتن به صفحه :    3   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید