شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه 1   

ارگاسم(ارضا شدن)در زنان

1. دوستان سلام.مدتهاست که میخواستم سوالی رو مطرح کنم.از همه دوستان بالاخص کسانی که تجربه دارن تقاضا دارم که به سوال من پاسخ بدن چون من خودم از لحاظ تئوری همه رو فوت آبم.
    من تقریباً 2 ماهی هست که ازدواج کردم.شوهرم مرد گرم مزاجیه و البته من هم پاسخگوی نیازش هستم.من در تمام طول رابطه لذت کامل رو میبرم و البته کل رابطه 45 دقیقه و گاهی 1 ساعت به طول می انجامه.شوهرم اوایل زودانزالی داشت اما الان اصلاً.البته بدون هیچ دارویی و فقط با اراده خودش.اما مشکل اینجاست که من هنوز نتونستم علائم ارضا شدن (به اوج رسیدن) رو در خودم ببینم.انگار فقط لذت میبرم و هرگز به منتهای این لذت نمیرسم که مثلاً تمام بدنم بلرزه یا بی حس بشم یا هر علامت دیگه ای.شاید اوایل برام مهم نبود و فکر میکردم دلیلش انزال زودرس همسرمه اما الان دیگه نه.وقتی میبینم شوهرم واقعاً داره خسته میشه و نفس کم میاره،تظاهر میکنم ارضا شدم تا به اون فشار نیاد!!!اما این روزا احساس میکنم کمی دارم سرد میشم آخه چیزی که پایان نداره چه فایده داره!اواخر رابطه احساس شدید ادرار دارم.میدونم که از علائم انزاله اما نمیدونم چطور تخلیه میشه.هزار راه رو امتحان کردم نشد.طولانی تر کردن معاشقه و پیش نوازی،مالش آلت(کلیتوریس)،استفاده از پوزیشن های مختلف مخصوصاً حالتهای لذت بخش ترو وووو......هر کاری که بگید میکنیم اما نشد که نشد.میخوام کسی که تجربه داره بهم بگه ارضا شدن چه علامتی داره؟چکار کنم تا منم به این لذت برسم؟آیا هنوز کمی زوده و تجربه لازمه؟آیا ممکنه ارضا بشیم و نفهمیم؟

تشکر شده توسط : 8 کاربر
  2. دوست من

1-امكان نداره كسي ارضا بشه اما متوجه نشه.
    2-ارضا شدن علائم متعددي داره مثل انقباظ شديد عضلات و بعد از ان بي حسي كامل و خيلي حالتهاي ديگه كه با جستجو در سايت اطلاعات خوبي بدست مياوريد.
    3-اكثر خانمها در ابتداي ازدواج بدلايل متعددي به انزال كامل نميرسند كه من فكر ميكنم به دليل كنجكاوي بيش از حد انها در زمان نزديكي باشه كه اين مسئله باعث ميشه اصل ماجرا رو از دست بدهند.
    4-در نهايت پيشنهاد ميكنم همسر شما بيش از حد خودش رو نگه نداره چون اينكار ناخواسته انزال شما رو به تاخير ميندازه . به نظر ميرسه كه شما هنوز بالاترين حالت تحريك خودتون رو پيدا نكرديد. در زمان نزديكي لحظه وحالتي رو  كه فكر ميكنيد لذت بيشتري رو برديد به ياد داشته باشيد و روي انجام ان حالت تمركز كنيد حتي در تنهايي براي خودتون اين حالتها رو تصوير سازي كنيد .ابتكار عمل رو كه مشخصه در دست همسرتونه از او بگيريد .دستان او رو دراختيار گرفته به تحريك خودتون بپردازيد.حتي شده از تحريك دهاني در نقاط حساس استفاده كنيد و از اوبخواهيد تا لحظه اي كه شما نخواستيد دخول انجام نشه.البته تجربه طرفين مهمه كه شما هم بدست خواهيد اورد.فاصله ايام نزديكي رو هم كمي افزايش بديد.
    شاد باشيد و موفق.

تشکر شده توسط : 15 کاربر
  3. منم یک سال اول، هیچ وقت اینجور نمیشدم، چون همیشه بهش فکر میکردم و تمام طول رابطه به جای لذت بردن فکرم درگیر این مسئله بود، و عین شما به دروغ میگفتم که ارضا شدم چون همسرم واقعا دوست داشت این اتفاق بیفته . تا اینکه تصمیم گرفتم بی خیال باشم و از لذت بردن همسرم لذت ببرم، و بعد یک بار بی هیچ تلاشی بدون هیچ اتفاق خاصی یک دفعه شوع کردم به لرزیدن و بعد تقریبا از حال رفتم، و خوب بعد از اون خیلی بهتر شده چون دیگه نگرانش نیستم، نمیگم بازم هر بار به اوجش میرسم اما راحت تر تجربه میشه.

تشکر شده توسط : 11 کاربر
  4. marjankhanom نوشته است: دوستان سلام.مدتهاست که میخواستم سوالی رو مطرح کنم.از همه دوستان بالاخص کسانی که تجربه دارن تقاضا دارم که به سوال من پاسخ بدن چون من خودم از لحاظ تئوری همه رو فوت آبم.
    من تقریباً 2 ماهی هست که ازدواج کردم.شوهرم مرد گرم مزاجیه و البته من هم پاسخگوی نیازش هستم.من در تمام طول رابطه لذت کامل رو میبرم و البته کل رابطه 45 دقیقه و گاهی 1 ساعت به طول می انجامه.شوهرم اوایل زودانزالی داشت اما الان اصلاً.البته بدون هیچ دارویی و فقط با اراده خودش.اما مشکل اینجاست که من هنوز نتونستم علائم ارضا شدن (به اوج رسیدن) رو در خودم ببینم.انگار فقط لذت میبرم و هرگز به منتهای این لذت نمیرسم که مثلاً تمام بدنم بلرزه یا بی حس بشم یا هر علامت دیگه ای.شاید اوایل برام مهم نبود و فکر میکردم دلیلش انزال زودرس همسرمه اما الان دیگه نه.وقتی میبینم شوهرم واقعاً داره خسته میشه و نفس کم میاره،تظاهر میکنم ارضا شدم تا به اون فشار نیاد!!!اما این روزا احساس میکنم کمی دارم سرد میشم آخه چیزی که پایان نداره چه فایده داره!اواخر رابطه احساس شدید ادرار دارم.میدونم که از علائم انزاله اما نمیدونم چطور تخلیه میشه.هزار راه رو امتحان کردم نشد.طولانی تر کردن معاشقه و پیش نوازی،مالش آلت(کلیتوریس)،استفاده از پوزیشن های مختلف مخصوصاً حالتهای لذت بخش ترو وووو......هر کاری که بگید میکنیم اما نشد که نشد.میخوام کسی که تجربه داره بهم بگه ارضا شدن چه علامتی داره؟چکار کنم تا منم به این لذت برسم؟آیا هنوز کمی زوده و تجربه لازمه؟آیا ممکنه ارضا بشیم و نفهمیم؟

سلام
    ضمن تبریک به شما بابت این وصلت فرخنده   
    من با دیدین جمله "تظاهر میکنم ارضا شدم تا به اون فشار نیاد!!!"یاد مقاله ای که قبلا دوستمون اقای maepc در سایت گذاشتند به نام چرا خانم ها تظاهر به ارگاسم می کنند؟ افتادم و اتفاقا دیدم که شما هم بابت مقاله ازش تشکر کردید...........حتما خوندید که "آن زن گفت که زندگی جنسی او همان شب تمام شد. شوهرش کم کم تمایلش را به او از دست داد و در مابقی زندگی زناشویی هیچ رابطه جنسیی با هم نداشتند."پس مقاله رو یکبار کامل بخونید......ضمن تایید سخنان خانم royad شاید روی رابطه تمرکز ندارید!!!!
    موفق باشید و خوشبخت

تشکر شده توسط : 10 کاربر
  5. marjankhanom نوشته است: دوستان سلام.مدتهاست که میخواستم سوالی رو مطرح کنم.از همه دوستان بالاخص کسانی که تجربه دارن تقاضا دارم که به سوال من پاسخ بدن چون من خودم از لحاظ تئوری همه رو فوت آبم.

ارگاسم در زنان با 3تا 15 بار انقباض يك سوم بيروني مهبل به فاصله 0.8 ثانيه  رخ ميده طول مرحله ارگاسمي 3- 15 ثانيه است
    ولي سوالي كه پيش مياد ايا شما تا به حال به ارگاسم رسيده ايد يا نه؟ اگه بله از چه طريقي بوده ؟ سن شما كمتر از 35 ساله؟
    -در كل طبق امار 5تا 10 % زنان هيچ وقت به ارگاسم نميرسن و فقط تحريك ميشن- ضمنا حالت به اصطلاح انزال زنانه رو فقط بعضي از زنان دارن كه تعدادشون كمه

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  6. با سلام خدمت دوستان  من به دلیل افسردگی و اضطراب داروهایی رو که روانپزشک تجویز کرده مصرف میکنم.مشکلی که دارم این داروها تمایل وحس جنسی منو خیلی کم کرده به طوریکه در رابطه زنانشویی از لذت گذشته دچار درد میشم داروهام  نورتروپتلین  _ آلپرازولام _ سیتالوپرام _والپرات سدیم  _میباشد . کسی میتونه منو راهنمایی کنه ؟من نمیخوام مجبور به تظاهر پیش همسرم بشم یا به خاطر این موضوع رابطمون سرد بشه واز همه گذشته میخوام از رابطه با همسرم لذت ببرم به خاطر این سرد مزاجی من زندگیمون دچار مشکل شده آیا دارویی در این مورد توصیه میشه یا ... در ضمن من داروها رو تقریبا مادالعمر مصرف خواهم کرد البته بجز آلپرازولام اگه راهنمایی کنید ممنون میشم .

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  7. اره من هم با خوندن این سوال یاد اون مقاله دوستمون جناب maepc افتادم.من اون روز که این مقاله رو خوندم و اون امار رو دیدم اصلا فکر نمی کردم به واقعیت نزدیک باشه.
    اما به نظر من کاش بهتر بود خانم ها بجای ملاطفت در این زمینه برای یکبار هم که شده روی این موضوع تاکید می کردند و بدون رودر بایستس و با کمک همسرشون نقاط حساسشون رو پیدا می کردند تا بتونن به اوج برسند.
    من واقعا از خانم مرجان بابت شهامتشون در ایجاد این پست و بیان این سوالشون تشکر می کنم چون پنهان سازی این موضوع به چیزی جز سرد مزاجی خانم ها نمیرسه و اقا خوشحال از اینکه همسرش هم مثل خودش به اوج رسیده
    اگر دوستان راهکاری در این زمینه دارند بگند چون من هم به شخصه نمیدونم همسرم زمانی که ادعا میکنه به ارگاسم رسیده بخاطر دلخوشی من بوده یا واقعیت رو گفته
    ممنون

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  8. nasim58 نوشته است: با سلام خدمت دوستان  من به دلیل افسردگی و اضطراب داروهایی رو که روانپزشک تجویز کرده مصرف میکنم.مشکلی که دارم این داروها تمایل وحس جنسی منو خیلی کم کرده به طوریکه در رابطه زنانشویی از لذت گذشته دچار درد میشم داروهام  نورتروپتلین  _ آلپرازولام _ سیتالوپرام _والپرات سدیم  _میباشد . کسی میتونه منو راهنمایی کنه ؟من نمیخوام مجبور به تظاهر پیش همسرم بشم یا به خاطر این موضوع رابطمون سرد بشه واز همه گذشته میخوام از رابطه با همسرم لذت ببرم به خاطر این سرد مزاجی من زندگیمون دچار مشکل شده آیا دارویی در این مورد توصیه میشه یا ... در ضمن من داروها رو تقریبا مادالعمر مصرف خواهم کرد البته بجز آلپرازولام اگه راهنمایی کنید ممنون میشم .

دوست عزیز
    بعضی از داروها که در بروشورش هم اکثرا می نویسه عوارضی من جمله کاهش میل جنسی رو به همراه داره که با پایان دوره درمان و قطع قرص ها دوباره به حالت طبیعی خودش باز می گرده
    البته در این مدت این وظیفه همسر هست که راه نزدیک شدن و تحریک شریکش رو کشف کنه بدون اینکه اون زجر بکشه و اذیت بشه

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  9. nasim58 نوشته است: با سلام خدمت دوستان  من به دلیل افسردگی و اضطراب داروهایی رو که روانپزشک تجویز کرده مصرف میکنم.مشکلی که دارم این داروها تمایل وحس جنسی منو خیلی کم کرده به طوریکه در رابطه زنانشویی از لذت گذشته دچار درد میشم داروهام  نورتروپتلین  _ آلپرازولام _ سیتالوپرام _والپرات سدیم  _میباشد . کسی میتونه منو راهنمایی کنه ؟من نمیخوام مجبور به تظاهر پیش همسرم بشم یا به خاطر این موضوع رابطمون سرد بشه واز همه گذشته میخوام از رابطه با همسرم لذت ببرم به خاطر این سرد مزاجی من زندگیمون دچار مشکل شده آیا دارویی در این مورد توصیه میشه یا ... در ضمن من داروها رو تقریبا مادالعمر مصرف خواهم کرد البته بجز آلپرازولام اگه راهنمایی کنید ممنون میشم .

داروهاي روانپزشكي بندرت روي ميل جنسي زنان تاثير ميگذاره بر عكس ضد اضطراب ها در بعضي ها عملكرد جنسي رو زياد ميكنه
    به احتمال زياد افسردگي واضطراب ميلت رو پايين اورده نه داروها/ دارويي براي افزايش ميل جنسي در زنان تاييد نشده با روانپزشكت مشورت كني موضوع رو بهتر بهت توضيح ميده اختلالات جنسي بخش از تخصص روانپزشكان رو تشكيل ميده

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  10. سلام
    خسته نباشيد
    راستش نامزد من خصوصياتي داره كهخيلي اذيتم ميكنه. براي نزديكي به نامزدم دوست دارم كاملا آماده شده باشه و بهشخوش بگذره
    و طبق مراحل اصلي از لب و گردن وگوش شروع ميكنم. اين 3 مرحله رو
    نسبتادوست داره ولي زياد علاقه به ادامه نشون نميده. و وقتي روي گوششميرم
    وقتي حس ميكنه داره حالشتغيير ميكنه زود گوشش رو عقب ميكشه و نميزارها دامه بدم تا چند ثانيه بعد و در اين مدت نميزاره به صورتش نگاه كنم وسفتبغلمميكنه. و بدتر اينكهاينطوري كه ميشه نميگه كه چون حالم داشت تغييرميكردگوشم رو دور كردم و ميگه تو توي گوش من فوت كردي و قلقلكم شد كه دروغميگه مشكل اساسي اينه كه قلقلكي هستش واز گردن به پايين و حتي سينه هاهيچ احساسي نداره، يعني اگر 1 ساعت هم با سينه هاش بازي كنم و شهوت ولذتش به بالاترين حد برسه هيچاساسي ندارهو از سينه به پايين هم هرجاش دست بزاريقلقلكش ميشه و ميزنه زير خنده واقعا دارم ازش زده ميشم. ولي بهخاطر اين اخلاقش هميشه كار نيمه تمومميگيره و شهوت به جا مونده توي من يه دل درد فوق العاده واسه من به جاميزاره. چون مني جمع شده خرج نشده خواهشن راهنماييم كنيد مورد بعدي اينكه فكر ميكنه خودش نبايدهيچ كاري بكنه و همه كارا به
    عهده يمنه و اصلا نميدونه منم بايد تحريك بشم و يه دفعه كه بهش گفتم يه جوري نگاكرد كه انگار من ديوونه شدم
    نميدونم چيكارش كنم
    به خدا ديگه داره حالم ازش به همميخوره
    با تشكر

:
    :
    :
    :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::
    سلام:
    دوست عزيز اولا كه من پيشنهاد ميكنم با احساسات خودتون صادق باشيد
    اگر سر اين موضوع به اين راحتي ابراز احساسات منفي ميكنيد پس در جست و جوي يه احساس واقعي توي خودتون باشيد
    ..
    در مورد نامزدتون هم كاملا طبيعي هست
    چرا از اينده و كارهاي كه قرار با هم انجام بدين صحبت نميكنيد؟؟؟
    اگه نامزد شما به اي روابط بي ميل باشه قطعا به صحبت در مورد اون هم واكنش نشون ميده
    در غير اين صورت روابط و ضوابظ بين دختر و پسر تا قبل ازدواج اين جوري براش معني شده و اين روابط رو منحصر به بعد از ازدواج ميدونه
    وشما ميگيد كه احساس ميكنيد اون به يه حالتي كه همون شهوت هست ميرسه اما بعد عقب ميكشه
    پس يعني احساس روابط رو داره
    وقتي ايشون استرس و اضطراب كه  نشئت گرفته از شنيده ها و باورهايي كه در ذهنش هست، رو دارن قطا هيچ احساسي به رابطه نشون نميدن
    اولين كار براي رابطه ارامش فكري است كه نامزد شما نداره پس قطعا احساسي به عشق بازي نشون نميده
    وتمام كارهاي ديگش از روي خجالت هست
    چون ميدونه شما نياز دارين  اما اون افكار و عقايدش مانع از برطرف كردن نياز شما ميشه و سعي ميكنه با ايجاد يك شرايط احساسي مثل بغل كردن فكر شما رو هم منحرف كنه
    شما ميتونيد باهاش صحبت كنيد و به فكراي اشفته و ترس هايي كه ممكنه از شكست يكك رابطه در ذهنش داره رو براش بر طرف كنيد
    البته قبلش با خودتون رو راست باشيد و ببينيد حرفايي كه  مي خواهيد براي اطمينان خاطرشون بززنيد مطمئن هستيد يا نه

ولي عمال در رابطه نشئت گرفته از افكار است ...وفقط ميتونيد دوستانه باهاش حرف بزنيد و حضورتون رو محكم تر بهش نشون بديد و كم كم خواستهاي خودتون بگيد و تحت فشارش نذاريد و از افكار و عقايد اون هم مطلع شويد

موفق باشيد

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  11. nasim58 نوشته است: با سلام خدمت دوستان  من به دلیل افسردگی و اضطراب داروهایی رو که روانپزشک تجویز کرده مصرف میکنم.مشکلی که دارم این داروها تمایل وحس جنسی منو خیلی کم کرده به طوریکه در رابطه زنانشویی از لذت گذشته دچار درد میشم داروهام  نورتروپتلین  _ آلپرازولام _ سیتالوپرام _والپرات سدیم  _میباشد . کسی میتونه منو راهنمایی کنه ؟من نمیخوام مجبور به تظاهر پیش همسرم بشم یا به خاطر این موضوع رابطمون سرد بشه واز همه گذشته میخوام از رابطه با همسرم لذت ببرم به خاطر این سرد مزاجی من زندگیمون دچار مشکل شده آیا دارویی در این مورد توصیه میشه یا ... در ضمن من داروها رو تقریبا مادالعمر مصرف خواهم کرد البته بجز آلپرازولام اگه راهنمایی کنید ممنون میشم .

با سلام
    دوست عزیز، بنا به تجربه، این بی میلی جنسی اغلب مربوط به استفاده از این داروهاست!! و با قطع اون در مدت کوتاهی این میل،دوباره برمیگرده!ولی تا اون زمان پیشنهاد میکنم از غذاهای گرم و تند بیشتر و از غذاهای سرد کمتر استفاده کنید تا کمی این مورد،بالانس بشه!!بنظرم در هرصورت جای نگرانی  نیست! ولی اگر با پزشک معالجتون هم مشاوره ای داشته باشید متضرر نخواهید شد.
    موفق باشید.

12. jiji نوشته است:
    marjankhanom نوشته است: دوستان سلام.مدتهاست که میخواستم سوالی رو مطرح کنم.از همه دوستان بالاخص کسانی که تجربه دارن تقاضا دارم که به سوال من پاسخ بدن چون من خودم از لحاظ تئوری همه رو فوت آبم.

سلام
    من با دیدین جمله "تظاهر میکنم ارضا شدم تا به اون فشار نیاد!!!"یاد مقاله ای که قبلا دوستمون اقای maepc در سایت گذاشتند به نام چرا خانم ها تظاهر به ارگاسم می کنند؟ افتادم و اتفاقا دیدم که شما هم بابت مقاله ازش تشکر کردید...........حتما خوندید که "آن زن گفت که زندگی جنسی او همان شب تمام شد. شوهرش کم کم تمایلش را به او از دست داد و در مابقی زندگی زناشویی هیچ رابطه جنسیی با هم نداشتند."پس مقاله رو یکبار کامل بخونید......ضمن تایید سخنان خانم royad شاید روی رابطه تمرکز ندارید!!!!
    موفق باشید و خوشبخت

ممنون دوست عزیز.من اون مقاله رو نه تنها بارها خوندم بلکه پرینت گرفتم و برای شوهرمم بردم.جالبه بدونید که تقریباً داشت همون اتفاقی که برای زن مقاله افتاده بود برای من می افتاد!!!!!!!!حالا این مسئله باعث شده نسبت به این سایت هم سرد بشم چون وقتی می بینم با این همه تئوری نمیتونم به خودم کمک کنم.....!من تمرکز دارم.خیلی هم لذت میبرم.خیلی.اما این لذت یک جریان مداوم و یک سطحه.انگار هرگز به اوج نمیرسه.حالا اون خانم که میگن زمان لازمه و ایشونم یکسال مثل من بودن،منم خیلی وقتها همین فکر رو میکنم.اما فکرش رو بکنید من دلم میخواد این همه خستگی روزانه یه جوری از تنم خارج بشه.همه جا گفته میشه که ارضا شدن خستگی رو بیرون میکشه.اما من بعد از هر رابطه به دلیل طولانی بودن و عدم ارضا،تقریباً نابود میشم!برا همینم دوست دارم هر کسی تجربه ای داره منو راهنمایی کنه.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  13. marjankhanom نوشته است:
    jiji نوشته است:
    marjankhanom نوشته است: دوستان سلام.مدتهاست که میخواستم سوالی رو مطرح کنم.از همه دوستان بالاخص کسانی که تجربه دارن تقاضا دارم که به سوال من پاسخ بدن چون من خودم از لحاظ تئوری همه رو فوت آبم.

سلام
    موفق باشید و خوشبخت

ممنون دوست عزیز.من اون مقاله رو نه تنها بارها خوندم بلکه پرینت گرفتم و برای شوهرمم بردم.جالبه بدونید که تقریباً داشت همون اتفاقی که برای زن مقاله افتاده بود برای من می افتاد!!!!!!!!حالا این مسئله باعث شده نسبت به این سایت هم سرد بشم چون وقتی می بینم با این همه تئوری نمیتونم به خودم کمک کنم.....!من تمرکز دارم.خیلی هم لذت میبرم.خیلی.اما این لذت یک جریان مداوم و یک سطحه.انگار هرگز به اوج نمیرسه.حالا اون خانم که میگن زمان لازمه و ایشونم یکسال مثل من بودن،منم خیلی وقتها همین فکر رو میکنم.اما فکرش رو بکنید من دلم میخواد این همه خستگی روزانه یه جوری از تنم خارج بشه.همه جا گفته میشه که ارضا شدن خستگی رو بیرون میکشه.اما من بعد از هر رابطه به دلیل طولانی بودن و عدم ارضا،تقریباً نابود میشم!برا همینم دوست دارم هر کسی تجربه ای داره منو راهنمایی کنه.

با سلام
    دوست عزیز،اصولاً یکی از ارکان آمیزش، نداشتن استرس و خستگی مفرط هست! از طرفی، پس از اورگاسم و انزال در خانمها و آقایون اساساً بدن به حالت بی حسی رفته و زوجین دوست دارن استراحت رو با خواب انجام بدن! چون انژری فوق العاده ای از اونا تلف میشه!! حالا نمیدونم مطلبی که گفته نزدیکی خستگی روزانه رو از تن خارج میکنه!! تا چه حد صحت داره!! باید دوستان دیگه نظراتشونو ابراز کنند.
    بگذریم در مورد سئوالتون ، بنظرم  کمی باید صبر کنید! چون عادی شدنه!  تغییر در رفتارها و زندگی بعد از ازدواج ،که یکیش همین مورد در زوجین ،بوده و هست و خواهد بود، مستلزم صرف وقت لازم و کافی است!! با این حال چند پیشنهاد:
    1- با اینکه گفته اید تمرکز دارید!! ولی منهم معتقدم هنوز اون تمرکز شش دانگ رو ندارید! بیشتر روی این قضیه کار کنید!
    2- با رعایت اصول و تعادل ،از مواد خوراکی گرم و تند بیشتر استفاده کنید! زیرا گرمی و تندی امیال جنسی رو افزایش میدن!
    3- چون موارد زیادی در لذت بردن طرفین در نزدیکی ،موثره! لذا موارد ذیل رو چک کنید :
    الف - نور مناسب
    ب-  مکان مناسب
    ت- زمان مناسب
    ث- پوزیشن مناسب
    ج- تمرکز لازم و مناسب
    چ- عدم استرس
    ح- توان جسمی مناسب
    خ- عدم خستگی ناشی از انجام امور روزانه
    د- عدم وجود هوای لازم و کافی در محیط
    ذ- تختواب مناسب
    ر- عدم تحریک پذیری مناسب و کافی
    و....
    حتی رنگ اطاق و یا وجود یک پنجره نا مناسب ، در این امر تاثیرات فراوانی داره!
    و در نهایت  ،ضمن اینکه معتقدم معاشقه قبل از دخول در لذت بردن و اورگاسم شما بسیار اثر گذاره و باید اونو  بیشترش کنید! واز طرفی تعدد نزدیکیها ،با فواصل کم هم باید در دستور کارتون قرار بگیره!! بازم تاکید میکنم کمی صبر کنید،انشالله موردی که گفتید حل میشه! ضمناً اگر با یک متخصص زنان هم مشاوره کنید ،بد نخواهد بود!
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 9 کاربر
  14. سلام
    اول از همه باید معذرت خواهی‌ کنم اگه که سوال خوام رو جای نوشتم کهنباید می‌نوشتم.من تازه عضو این سایت شدم و خیلی‌ وارد نیستم.عذر خواهی‌می‌کنم
    سوال من اینکه:من حدود دو هفتست ازدواج کردم.از دست دادن پردهٔ بکارتمهمراه با خونریزی خیلی‌ کم و تقریبا بی‌درد بود.اما مشکل اینجاست که اگهخیلی‌ از دوستان از رابطشون لذت میبرند اما به اوج لذت نمیرسند،مشکله مناینه که اصلا هیچ حسی ندارم.کلا آلت همسرم رو حس نمیکنم(منظورم بد ازدخول) و هیچ حس خاصی‌ از رابطمون ندارم،همسرم نهایت تلاششو می‌کنه.ابتدامشکله زود ارضایی رو داشت که خیلی‌ سعی‌ می‌کنه و تونسته حتی به نیمساعت(جدا از تحریک‌های اولیه) طول میکشه.اما بازم بی‌ نتیجه بود.تنها چیزیکه حاصل من می‌شه از رابطه فقط دلدردی خیلی‌ شدید،ممتد و خستهکنند‌ست(بیشتر در قسمت سمت چپ زیر شکمم).بخاطر همین مشکله که خیلی‌ زیادنسبت به رابطمون سرد شدم،نمیدونم شاید به نظر خیلی‌ زود برسه بعد دو هفتهاما این موضوع برای من خیلی‌ عذاب آور شده.با اینکه همه در روزهای اولازدواجشون خیلی مشتاق رابطه هستن من کاملا سرد شدم و اکثر موقعها بدهاینکه اون ارضا می‌شه من شدیدا بد اخلاقی‌ از خودم نشون میدم(کاملاناخواسته)ا.ممنون میشم اگه منو رهنمایی کنید.

15. marjankhanom نوشته است:
    jiji نوشته است:

سلام
    موفق باشید و خوشبخت

سلام
    بنظرم یکبار وقتی خسته نیستید و بدون تکبر از دانش تئوریکی خودتون ، وارد رابطه بشید و معاشقه رو تا جایی که تغییری در شما بوجود نیومده ادامه بدین و سعی کنید به کمک همسرتون ، حساسترین نقاطه بدنتونو بشناسید ، امکان داره شما مدت زمانه بیشتری نیاز داشته باشید تا ازیک سطح به سطح دیگه برسید...

آرامش؛ احساس راحتی ، تمرکز ، عدم ترس از ارضا نشدن ، کمک کردن شما برای شناخته روش تحریک برای رسیدن به اوج و ... ؛ میتونه راه گشا باشه

مورده دیگه اینکه شما به یک روانشناس(نه روانپزشک) هم مراجعه کنید ؛ قطعا ما علم و اطلاعاته کافی از روان خودمون نداریم و به دلیله این عدم آگاهی، مشکلاتو از این منظر نگاه نمیکنیم ؛ من اطمینان دارم که مراجعه به روانشناس مشکل شمارو حل میکنه
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 7 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 5
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید