شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مدت زمان لازم برای رسیدن به ارگاسم

1. با سلام
    میخواستم بدونم از هنگام دخول تا رسیدن به ارگاسم معمولا باید چقدر طول بکشه؟
    اگر مراحل اولیه و تحریک و معاشقه صورت گرفته باشه.

2. سلام دوست عزیز
    مقدار زمان به ارگاسم رسیدن در افراد مختلف میباشد و بستگی به شرایط جسمی و جنسی فرد دارد.
    به نظر من اشخاصی که برای ارگاسم مدت زمان ارائه داده اند همگی به صورت تقریبی و با تفاوت بسیار میباشد.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 5 کاربر ديگر
  3. حرف شمارو قبول دارم فقط میخوام زمان تقریبیش رو بدونم.
    معمولا چقدر طول میکشه؟
    در حالت عادی و در یه فرد سالم معمولی.
    اگر هرکس زمانی رو که خودش تجربه کرده رو هم در صورت امکان بگه ممنون میشم.

4. این چیزا به توجه به روحیات و سلامت جنسی و روحی و میزان تحریک مربوط میشه در هر شخصی متفاوت هست
    ولی مردا از زمان دخول خیلی بتونن خودشونونگه دارن ده دقیقه است در حالت عادی و بدون استفاده از مواد نگهدارنده
    زمانی هم که دخول انجام میشه زن تقریبا ارگاسم شده ولی ارگاسم نهایی با دخول تمومه
    من فکر نکنم بیشترین روابط جنسی دیگه خیلی طولانی باشه و طرفین دیر ارضا شن بیشتر از یه ساعت طول بکشه کمتر هست ولی بیشتر نیست
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  5. با سلام
    ضمن تایید نظرات دوستمون ، با توجه به وابستگی این موضوع به خصوصیات افراد ، بطور تقریبی  نقل به مضمون در مردان 2 تا 10 و در زنان 5 تا 30 دقیقه میباشد.واین هم به تحریکات اولیه طرفین برمیگرده  یعنی غالباً  زمانیکه  مرد شروع به تحریک کردن  زن مینماید ،هم زمان خود نیز تحریک شده و  حتی بدون دخول در آستانه انزال قرار خواهد گرفت (بسته به تحریک پذیری زن و متقابلاً مرد) و چون مرد انزالش زودتر رخ میدهد لذا بهترین حالت این است که زمان طوری برنامه ریزی شود تا هردو در یک زمان و هنگام دخول ارضا شوند.فکر کنم این حالت بهترین وضع ارضای جنسی است.
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. من چون از ترامادول استفاده می کنم حدودا 45 دقیقه در حال دخول طول میکشه حالا نمیدونم چه عوارض داره راهنماییم کنید

7. مصرف دايم ترامادول به نظر من اصلا خوب نيس بعدشم كم كم سرد مزاجي مياره مخصوصا اگه ديگه استفاده نكنين سعي كنين به صورت معمولي كار خودتونو انجام بدين كه اونجوري بعدها دچار مشكل ميشيد. اگر هم كه الان مجردين كه ديگه واويلاس و تو زندگي مشترك قطعا به مشكل برميخوري ، همين حالا يه فكر اساسي براش بكن گذشته از اون مصرف اين قرصا اثرات ديگه اي هم رو بدن داره غير از مشكلات جنسي ، اعصاب و روان .موفق باشي دوست عزيز

8. مدت زمان اورگاسم - بگوييم انزال درستتر است - حتي براي يك فرد در دفعات مختلف فرق داره و با توجه به حالات خودش حالات طرفش و موقعيتشون از قبل از دخول تا 40الي50 دقيقه بعد طول مي كشه.

9. مواردی که دوستان ذکر کردند درسته ولی هیچ کدام به این نکته که در زمان دخول چه میزان تحرک دارند(رفت و برگشت) اشاره نکرده است
    و همچنین اگر هنگام دخول فکر را به سمت چیز دیگری به غیر از سک... منحرف کنند انزال کمی دیرتر صورت میگیرد
    و نیز نوع رفتار خانوم نیز در هنگام دخول در دیر یا زود انزال شدن تاثیرگذار است

موارد مختلفی در انزال زود یا دیر تاثیر میگذارد به همین دلیل زمانی را نمیتوان برایش تعیین کرد

روز خوش.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید