شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

سونوگرافي داپلر با تزريق و مشكل نعوظ

1. با سلام خدمت همه ي دوستان و اساتيد محترم

سال نو رو به همه تبريك ميگم و اميدوارم سال خوب و پربركتي رو در پيش داشته باشين

من خيلي سريع مشكلمو براتون توضيح ميدم و سوالمو مطرح ميكنم

من حدود 8 سال هستش كه دچار اختلال نعوذ شدم
    و الان كه 20 سالمه ... اين مشكل داره داغونم ميكنه و واقعا فكرمو مشغول كرده ... و حتي الان دو ترمه دچار افت تحصيلي هم شدم .. چون واقعا نگران آيندم هستم!

متاسفانه من از 11 سالگي تا 16 سالگي به شدت استمنا ميكردم و كم كم اين عملو ترك كردم ... الان ديگه خيلي كم ... شايد ماهي يه بار تا 2بار استمنا كنم...

يادمه اون 2سال اول من نعوذ داشتم ... ولي كم كم ديگه نعوذمو از دست دادم و هميشه نعوذ نيمه داشتم ...

و الان حتي هنگام صبح هيچ نعوذي ندارم ... اگه هم باشه نعوذ نيمه و خفيف ... و همچنين ... در خواب هم نعوذ نيمه دارم!
    همچنين وقتي فيلم ميبينم و يا به هر صورتي تحريك ميشم ... هيچ نعوذي ندارم ... فقط خيلي دار شهوت  ميشم ...

البته اون موقع كه استمنا ميكردم ... به خاطر مطالبي كه خونده بودم از ضرر هاش و مطالب ديني و ... بعدش به شدت دچار عذاب وجدان ميشدم و همش فكر ميكردم نكنه دچار مشكل بشم در آينده و ...

ولي خوب از طرفي هم...  وقتي دچار اين مشكل شدم ... گفتم شايد به خاطر بلوغ و ايناست و زياد بهش رسيدگي نكردم

تا اينكه بالاخره رفتم سراغ يه دكتر داخلي و برام قرص هاي آفروديت نوشتن و يه مدت خوردم ... شايد حدود 300 تا ... در دو دوره ... ولي هيييچ تاثيري نداشت!

بعد پيش چند دكتر متخصص رفتم ... ولي همش ميگفتن مشكلي نيست و زوده حالا به فكر اين چيزا باشي و ...

تابستون هم حدود 3 ماه تحت نظر يه دكتر داخلي بودم ... و تقريبا انواع قرصها و داروهارو مصرف كردم ... ميل فورمولا و تسترون و قرصهاي ويتامين و ... الان اسمهاشون يادم نيست ...

حتي دفعه اخر قرص تادالافيل20 رو برام نوشتن و مصرف كردم ... دفعه هاي اول تاثير داشت و نعوذ داشتم ولي براي 1 دقيقه و بعد ديگه آلتم حالت خودشو از دست ميداد و شل ميشد!
    و الان هم وقتي مصرف ميكنم ... ديگه تاثير چنداني نداره ... و آلتم نعوذ نيمه داره ... يعني كامل سفت نميشه!

تا اينكه خلاصه يكي از آشناهامون يه متحخصص ديگه ... اورولوژ ... بهم معرفي كردن و رفتم پيش ايشون ...

ايشون برام يه آزمايش هورمون ( آزمايش خون ) و سونوگرافي داپلر با تزريق پاپاورين نوشتن ... و گفتن اينهارو انجام بدم و بيام تا بتونن بگن مشكل چيه

من هر دوشو انجام دادم ...

سونوگرافي رو هم انجام دادم ... و واقعا هم دردناك بود ... ولي وقتي تزريق كردن ... 1دقيقه بعد آلتم يهو شروع به نعوظ كرد و سريع نعوذ كاملي بهم دست داد ...كه حتي خود دكتر هم تعجب كردن كه اينقدر زود واكنش نشون داده ...  تا 20 دقيقه هم نعوذم كامل كامل بود ... و حتي مجبور شدم استمنا كنم تا آلتم بخوابه

و همون دكتري كه سونو رو انجام دادم گفتن رگ هاي تو هيچ مشكلي نداره و خيلي هم خوب كار ميكنه و تو احتمالا افسرده هستي!

نتايج رو هم پيش دكتر بردم ... و ايشون هم گفتم هم آزمايش هورمونت و هم سونوگرافيت همه نرماله و هيچ مشكلي نداره و مشكل تو روحيه ...

در حالي كه من فكر نكنم افسرده باشم ...

البته شب و روز به اين مشكلم فكر ميكنم ...

و دكتر گفت تا موقع ازدواج ... مشكل تو حل ميشه ... و اگر هم نشه ما موقع ازدواجت چندتا قرص بهت ميديم و 1 ماهه مشكلت حل ميشه و اصلا نگران نباش
    و يه روان پزشك هم بهم معرفي كردم ولي هنوز نرفتم!

ولي يه سري سوال ذهن منو مشغول كرده و از شما و مخصوصا آقاي دكتر كمك ميخوام ...

آيا واقعا مشكل من روحيه؟! براي حلش بايد چيكار كنم؟! روانپزشك چطوري باعث من حالم خوب شه؟! يعني ميتونم خودم با فكر خودم مشكلكو حل كنم و پيش روانپزشك نرم؟!

اگه مشكل من روحيه پس چرا من نعوذصبحگاهي ندارم؟! چرا در خواب نعوذ ندارم؟!  

در جايي ميخوندم كه عوامل اعصاب و نخاعي هم ميتونه باعث اختلال نعوذ بشه ... يعني آيا ممكنه من مشكل اعصاب يا نخاع داشته باشم؟! اگه داشته باشم قابل حل هست؟!

من پيش آب هم ندارم ... يعني آبي كه قبل از آمدن مني ... مياد و بي رنگه ... آيا اين ميتونه مشكلي باشه؟!

ضمنا .. من شهوتم خيلي خيلي خيلي  زياده ... يعني واقعا حس جنسي بالايي دارم ... ولي اين مشكلم داغونم ميكنه .... چون اينجوري حتي نميتونم به بودن با يه دختري فكر كنم ... و اين واقعا عذابم ميده

با توجه به اينكه شرايط ازدواج هم اصلا الان ندارم ... و براي ازدواج بايد 7 8 سال ديگه صبر كنم ... به نظر شما بهترين راه چيه براي حل اين مشكلم و عدم نعوذم؟!

واقعا فكرمو داغون كرده اين مشكل و داره به زندگيم ضربه ميزنه ...

ممنون ميشم تجربه هاتونو در اختيارم قرار بديم و منو راهنمايي كنين

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. behzad007 نوشته است: با سلام خدمت همه ي دوستان و اساتيد محترم

سال نو رو به همه تبريك ميگم و اميدوارم سال خوب و پربركتي رو در پيش داشته باشين

من خيلي سريع مشكلمو براتون توضيح ميدم و سوالمو مطرح ميكنم

من حدود 8 سال هستش كه دچار اختلال نعوذ شدم
    و الان كه 20 سالمه ... اين مشكل داره داغونم ميكنه و واقعا فكرمو مشغول كرده ... و حتي الان دو ترمه دچار افت تحصيلي هم شدم .. چون واقعا نگران آيندم هستم!

متاسفانه من از 11 سالگي تا 16 سالگي به شدت استمنا ميكردم و كم كم اين عملو ترك كردم ... الان ديگه خيلي كم ... شايد ماهي يه بار تا 2بار استمنا كنم...

يادمه اون 2سال اول من نعوذ داشتم ... ولي كم كم ديگه نعوذمو از دست دادم و هميشه نعوذ نيمه داشتم ...

و الان حتي هنگام صبح هيچ نعوذي ندارم ... اگه هم باشه نعوذ نيمه و خفيف ... و همچنين ... در خواب هم نعوذ نيمه دارم!
    همچنين وقتي فيلم ميبينم و يا به هر صورتي تحريك ميشم ... هيچ نعوذي ندارم ... فقط خيلي دار شهوت  ميشم ...

البته اون موقع كه استمنا ميكردم ... به خاطر مطالبي كه خونده بودم از ضرر هاش و مطالب ديني و ... بعدش به شدت دچار عذاب وجدان ميشدم و همش فكر ميكردم نكنه دچار مشكل بشم در آينده و ...

ولي خوب از طرفي هم...  وقتي دچار اين مشكل شدم ... گفتم شايد به خاطر بلوغ و ايناست و زياد بهش رسيدگي نكردم

تا اينكه بالاخره رفتم سراغ يه دكتر داخلي و برام قرص هاي آفروديت نوشتن و يه مدت خوردم ... شايد حدود 300 تا ... در دو دوره ... ولي هيييچ تاثيري نداشت!

بعد پيش چند دكتر متخصص رفتم ... ولي همش ميگفتن مشكلي نيست و زوده حالا به فكر اين چيزا باشي و ...

تابستون هم حدود 3 ماه تحت نظر يه دكتر داخلي بودم ... و تقريبا انواع قرصها و داروهارو مصرف كردم ... ميل فورمولا و تسترون و قرصهاي ويتامين و ... الان اسمهاشون يادم نيست ...

حتي دفعه اخر قرص تادالافيل20 رو برام نوشتن و مصرف كردم ... دفعه هاي اول تاثير داشت و نعوذ داشتم ولي براي 1 دقيقه و بعد ديگه آلتم حالت خودشو از دست ميداد و شل ميشد!
    و الان هم وقتي مصرف ميكنم ... ديگه تاثير چنداني نداره ... و آلتم نعوذ نيمه داره ... يعني كامل سفت نميشه!

تا اينكه خلاصه يكي از آشناهامون يه متحخصص ديگه ... اورولوژ ... بهم معرفي كردن و رفتم پيش ايشون ...

ايشون برام يه آزمايش هورمون ( آزمايش خون ) و سونوگرافي داپلر با تزريق پاپاورين نوشتن ... و گفتن اينهارو انجام بدم و بيام تا بتونن بگن مشكل چيه

من هر دوشو انجام دادم ...

سونوگرافي رو هم انجام دادم ... و واقعا هم دردناك بود ... ولي وقتي تزريق كردن ... 1دقيقه بعد آلتم يهو شروع به نعوظ كرد و سريع نعوذ كاملي بهم دست داد ...كه حتي خود دكتر هم تعجب كردن كه اينقدر زود واكنش نشون داده ...  تا 20 دقيقه هم نعوذم كامل كامل بود ... و حتي مجبور شدم استمنا كنم تا آلتم بخوابه

و همون دكتري كه سونو رو انجام دادم گفتن رگ هاي تو هيچ مشكلي نداره و خيلي هم خوب كار ميكنه و تو احتمالا افسرده هستي!

نتايج رو هم پيش دكتر بردم ... و ايشون هم گفتم هم آزمايش هورمونت و هم سونوگرافيت همه نرماله و هيچ مشكلي نداره و مشكل تو روحيه ...

در حالي كه من فكر نكنم افسرده باشم ...

البته شب و روز به اين مشكلم فكر ميكنم ...

و دكتر گفت تا موقع ازدواج ... مشكل تو حل ميشه ... و اگر هم نشه ما موقع ازدواجت چندتا قرص بهت ميديم و 1 ماهه مشكلت حل ميشه و اصلا نگران نباش
    و يه روان پزشك هم بهم معرفي كردم ولي هنوز نرفتم!

ولي يه سري سوال ذهن منو مشغول كرده و از شما و مخصوصا آقاي دكتر كمك ميخوام ...

آيا واقعا مشكل من روحيه؟! براي حلش بايد چيكار كنم؟! روانپزشك چطوري باعث من حالم خوب شه؟! يعني ميتونم خودم با فكر خودم مشكلكو حل كنم و پيش روانپزشك نرم؟!

اگه مشكل من روحيه پس چرا من نعوذصبحگاهي ندارم؟! چرا در خواب نعوذ ندارم؟!  

در جايي ميخوندم كه عوامل اعصاب و نخاعي هم ميتونه باعث اختلال نعوذ بشه ... يعني آيا ممكنه من مشكل اعصاب يا نخاع داشته باشم؟! اگه داشته باشم قابل حل هست؟!

من پيش آب هم ندارم ... يعني آبي كه قبل از آمدن مني ... مياد و بي رنگه ... آيا اين ميتونه مشكلي باشه؟!

ضمنا .. من شهوتم خيلي خيلي خيلي  زياده ... يعني واقعا حس جنسي بالايي دارم ... ولي اين مشكلم داغونم ميكنه .... چون اينجوري حتي نميتونم به بودن با يه دختري فكر كنم ... و اين واقعا عذابم ميده

با توجه به اينكه شرايط ازدواج هم اصلا الان ندارم ... و براي ازدواج بايد 7 8 سال ديگه صبر كنم ... به نظر شما بهترين راه چيه براي حل اين مشكلم و عدم نعوذم؟!

واقعا فكرمو داغون كرده اين مشكل و داره به زندگيم ضربه ميزنه ...

ممنون ميشم تجربه هاتونو در اختيارم قرار بديم و منو راهنمايي كنين

سلام شما در ابتدا بايد افكار منفي اي كه راجع به تمايلات جنسي ات داري و در نوشته ات مشهوده دور بريزي بعد هم شما در خواب مسلما نعوظ شبانه داري چون متخصص اورولوژي تاييد كرده مشكل جسمي نداري مشكل در نعوظ به علت رواني اختلال شايعي هست ودارو هم براش هست كه نيم تا يك ساعت قبل نزديكي مصرف ميشه پس برخورد باهاش چيز حادي نيست كه بخواد داغونت بكنه روانپزشك مسائل رواني مثل اضطراب افسردگي و ... رو بررسي ودرمان ميكنه وقتي اينها حل بشه نعوظ هم به حالت طبيعي خودش بازميگرده و مسئله ربطي هم به گذشته و نوع فعاليت جنسي ات نداره

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  3. از آقاي 1984 عزيز خيلي ممنونم به خاطر جوابشون ... متاسفانه اسم شريفشونو نميدونم ...

منظورتون دقيقا از افكار منفي چي هستش؟! شرمندم ... من درست متوجه نشدم ...

درسته ... شايد در خواب نعوذ شبانه داشته باشم .. ولي نعوذ صبحگاهي اصلا ندارم ( مثلا صبح وقتي دستشويي دارم ) و در همين سايت هم خوندم كه اين غير طبيعيه ...

اين دارويي كه هم شما ميگي يه نمونه ي قويشو من مصرف كردم ... ولي جديدا ديگه تاثير چنداني نداره ... اسمش تادالافيل 20 هستش

من خودم هم فكر ميكنم مشكل روحي و فكري داشته باشم ... همينطور كه دكترهاي گفتن ... ولي بعد چند مقاله خوندم در همين سايت و همچنين با نعوذ و سيستم بدن كه اصلا چجوري ميشه كه به آدم نعوذ دست ميده ... بيشتر آشنا شدم ... و حالا برام نگراني به وجود اومده كه آيا ممكنه اين مشكل به خاطر مسائل نخاعي يا اعصاب بدن من باشه ؟!

از دوستان و اساتيد محترم ديگه هم خواهش ميكنم نظراتشونو درباره مشكل من و پست اولم بگن و منو راهنمايي كنن

اميدوارم دكتر هم نظرشونو بگن و من از تجربياتشون استفاده كنم ...

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. behzad007 نوشته است: از آقاي 1984 عزيز خيلي ممنونم به خاطر جوابشون ... متاسفانه اسم شريفشونو نميدونم ...

درسته ... شايد در خواب نعوذ شبانه داشته باشم .. ولي نعوذ صبحگاهي اصلا ندارم ( مثلا صبح وقتي دستشويي دارم ) و در همين سايت هم خوندم كه اين غير طبيعيه ...

اين دارويي كه هم شما ميگي يه نمونه ي قويشو من مصرف كردم ... ولي جديدا ديگه تاثير چنداني نداره ... اسمش تادالافيل 20 هستش

من خودم هم فكر ميكنم مشكل روحي و فكري داشته باشم ... همينطور كه دكترهاي گفتن ... ولي بعد چند مقاله خوندم در همين سايت و همچنين با نعوذ و سيستم بدن كه اصلا چجوري ميشه كه به آدم نعوذ دست ميده ... بيشتر آشنا شدم ... و حالا برام نگراني به وجود اومده كه آيا ممكنه اين مشكل به خاطر مسائل نخاعي يا اعصاب بدن من باشه ؟!

از دوستان و اساتيد محترم ديگه هم خواهش ميكنم نظراتشونو درباره مشكل من و پست اولم بگن و منو راهنمايي كنن

عزيز من تنها مورد غير طبيعي همون بود كه گفتم بقيه تصوراتي كه داري منفي و اشتباهن و همگي نرماله
    اينكه نعوظ شبانه و با تزريق پاپاورين داشتي نمايانگر اينه كه از نظر اعصاب ونخاع وعروق آلت طبيعي هستي نعوظ صبحگاهي در همه افراد وسنين ديده نميشه وبيشتر خاص اوايل بلوغه . نعوظ شبانه رو اكثر افراد حس نميكنن چون خوابن در واقع اكثرا از وجودش بيخبرن مگر در جايي خونده باشن. در مورد استمناء كلمه رو با گوگل بالاي سايت جستجو كن و پست هاي تاييد شده توسط مديريت سايت رو بخون ضمنا اگه اختلال نعوظ رو سرچ كني ميتوني پاسخ به افراد مشابه خودت رو ببيني مثل لينكهاي زير
    http://www.roham.ws/web/ftopict-14147.html
    http://www.roham.ws/web/ftopict-7205.html
    http://drugs.roham.ws/article9.html

تشکر شده توسط : ROHAM
  5. 1984 نوشته است:
    behzad007 نوشته است: از آقاي 1984 عزيز خيلي ممنونم به خاطر جوابشون ... متاسفانه اسم شريفشونو نميدونم ...

عزيز من تنها مورد غير طبيعي همون بود كه گفتم بقيه تصوراتي كه داري منفي و اشتباهن و همگي نرماله
    اينكه نعوظ شبانه و با تزريق پاپاورين داشتي نمايانگر اينه كه از نظر اعصاب ونخاع وعروق آلت طبيعي هستي نعوظ صبحگاهي در همه افراد وسنين ديده نميشه وبيشتر خاص اوايل بلوغه . نعوظ شبانه رو اكثر افراد حس نميكنن چون خوابن در واقع اكثرا از وجودش بيخبرن مگر در جايي خونده باشن. در مورد استمناء كلمه رو با گوگل بالاي سايت جستجو كن و پست هاي تاييد شده توسط مديريت سايت رو بخون ضمنا اگه اختلال نعوظ رو سرچ كني ميتوني پاسخ به افراد مشابه خودت رو ببيني مثل لينكهاي زير
    http://www.roham.ws/web/ftopict-14147.html
    http://www.roham.ws/web/ftopict-7205.html
    http://drugs.roham.ws/article9.html

http://www.roham.ws/web/ftopict-12765.html
    در ضمن داروهايي مثل ويتامين تستوسترون و آفروديت كه متخصص داخلي برات تجويز كرده هيچ كدوم جنبه درماني ندارن واز اول بايد به متخصص مربوطه مراجعه ميكردي و الان هم روانپزشك ميتونه مشكلتو حل كنه

تشکر شده توسط : ROHAM
  6. خيلي ممنون از توضيح هاي خوبتون ...

واقعا ممنونم ...

يعني واقعا ممكنه فكر آدم باهاش اينجوري بكنه؟! و اينقدر مشكل به وجود بياره؟!

باورش براي من يه كمي سخته

پس من بايد برم پيش روانپزشك؟! ايشون چيكار ميكنن كه حال من خوب ميشه؟! يعني درمان دارويي يا گفتار درماني ؟! يا روشهايي ديگه؟!

راستي ... تابستون من يه دارويي خوردم به اسم male furmola  ... يادمه هر كپسولش 900تومن بود ... من 40تا خوردم ... و دكترم ميگفت ديگه اينارو بخوري ... تضميني حالت خوب ميشه و ... ولي بازم هيچ تاثيري نداشت ...

اميدوارم دكترصادقي هم نظرشونو بگن تا خيال من راحت بشه ...

من يه كمي در مورد اين موضوع وسواس فكري پيدا كردم ...

7. دوست عزيز
    شما هيچ مشکلی نداری و ذهن خودت رو بی خود مشغول کردی و بی دليل بابت اين فکرت کلی پول خرج کردی و کلی دارو خوردی که عوارض بسياری دارند و شايد هم از اين که هستی بدترت بکنند.
    سوال اينه که شما تا حالا با دختری رابطه داشتی؟ آيا تاکنون دختری رو لمس کردی يا لخت مقابل خودت ديدي که بتونی لمسش کنی.
    آنچه که من از نوشته هات برداشت کردم شما با دختری رابطه نداشتی.
    بارها متخصصین به شما گفتن که مشکلی نداری ولی شما نمی خوای بپذيری که مشکلی نيست.
    اگه شما با دختری مواجه بشی شايد نعوذ بهت دست بده شايد هم نعوذ بهت دست نده.
    اين موضع کاملن روانی هست و مشکل جسمی نداری.

نعوذ در برخورد با دختر به چند مورد بستگی داره:
    1- نگاهت ( نگرش) به دخترها چی هست؟ آيا اونها رو موجوداتی می دونی که می تونند ارضات کنند؟ آيا اون ها رو دوستانی می دونی که می تونی باهاشون باشی و بهشون احساس عاطفی داشته باشی؟
    2- آيا از نگاه دختر يا اندامش خوشت اومده و در تو احساس قلبی يا احساس جنسی توليد کرده يا نه؟
    ...
    و موارد ديگری می تونند باشند که در افراد متفاوت هستند.
    در مورد افکار خودت در مورد جنس مقابل بيشتر کار کن  و  به اين موضوعی که مطرح کردی فکر نکن. بعد از ارتباط های مختلف با جنس متضاد بيشتر خواهی آموخت.
    يک مورد ديگر رو هم يادآور می شم و اون اينه که اين سيستم که اسمش رو گذاشتن سيستم جنسی برای ارتباط با جنس مقابل هست و آموزش ارتباط لازم است.
    البته از طريق انرژی نهفته در اين سيستم می توان به توسط  مديتيشن خود را سرزنده کرد و در نبود جنس مقابل اين انرژی را ذخيره نمود.
    شاداب باشيد.

8. ممنون دوست عزيز به خاطر راهنمايي هاتون ...

بله ... من با دختر بودم ... در حد معاشقه و لمس كردن ... ولي براي نزديكي و رابطه جنسي نه ... ولي در اين حالت هم يعني معاشقه و بوسه و لمس كردن و ... هيچ نعوذي نداشتم ... فقط تحريك ميشدم ...

بله ... دكترها و متخصص ها بهم گفتن هيچ مشكلي ندارم ... ولي هنوزم فكرم خرابه ... همش احساس ميكنم يه چيزيم هست ... حتي وقتي ميخوام پيش خودم تصور كنم كه دارم با يكي رابطه برقرار ميكنم ... بازم تو همون فكر و تصورم هم همش دنبال راه چاره ام براي اينكه نعوذ داشته باشم و آبروم نره پيش دختري كه تو تصواتم هست ...

يعني تا اين حد فكرم مريض شده!

البته ميگم ... بالاخره 6 ساله من دارم اينجوري فكر ميكنم ... يه كم سخته بتونم فكرمو سريع تغيير بدم ...

به نظر شما چيكار كنم؟!

منتظرم دكتر صادقي هم لطف كنن و منو راهنمايي كنن...

روزي 10 بار اينجارو چك ميكنم ...

از كاربرهاي با تجربه هم ممنون ميشم منو كمك كنن

9. درود بر شما

بهزاد عزیز به شما چند بار توصیه شده که به روان شناس و مشاور مراجعه کنید و شما عمل نمی کنید.

همانطور که نوشتید سخته که این فکرتون رو عوض کنید پس به کمک مشاور نیاز دارید.

نگران نباشید راه حل هایی وجود دارند که به مرور این مشکل جسمی و ذهنی شما رو حل می کنند.

اگر می خواهيد عمل کنيد من شما رو راهنمایی می کنم اما اگه می خواهيد همان صحبت ها رو ادامه بدید و به جای عمل فقط حرف بزنیم همانطور که اکثر افراد جامعمون دارند انجام میدند یعنی فقط حرف .. من خودم رو خسته نکنم.

اولین راه حل اینه که شما به مشاور مراجعه کنید.

دومین راه حل رو اینجا براتون می نویسم اگه عمل کردین سومین و چهارمین رو هم براتون می نویسم.
    ( همه اين راه حل ها رو به ترتيب بايد انجام بدين و دومی جايگزينی برای اولی نمی تونه باشه.)

شما می تونید با روشی که بهتون می گم حالت طبیعی رو به آلت خودتون برگردونید.

همانطور که تمام نقاط بدن به ورزش نیاز دارند ماهيچه های اين قسمت نيز به ورزش نياز دارند.

در جوامعی که انسان ها با هم روابط طبيعی دارند از سن کم ( 18 سال ) رابطه جنسی رو آغاز می کنند و اين ماهيچه ها در عمل جنسی ورزيده می شند و در صورت وجود اين روابط به ورزش نياز ندارند.

زود انزالی نيز نتيجه همين ورزيده نبودن ماهيچه های اين قسمت است.

يک روش که از روش های يوگا هست اينجا می نويسم که با انجام اون شما بعد از يک ماه تأثيرش رو خواهيد ديد. ولی مانند تمام ورزش ها شما بايد اين رو تا آخر عمرتون هميشه انجام بديد.

هر روز شما بر روی مبل راحتی يا صندلی يا دو زانو بر روی زمين می نشينيد. دست ها را روی زانوها قرار می دهيد يا کتاب در دست می گيريد که کسی متوجه نشود چکار داريد می کنيد.
    Wink

تا جايی که می توانيد آلت خود را با فشردن ماهيچه های آن به درون شکم خود فرو می بريد. به آلت خود دست نمیزنيد. فقط ماهيچه های آن را منقبض می کنيد. تا 10 می شماريد. سپس ماهيچه ها را شل می کنيد. تا 10 می شماريد و دوباره ماهيچه ها را منقبض می کنيد و آلت خود را به درون می کشيد. اين کار را 25 بار انجام می دهيد.

هر روز 25 بار اين کار را انجام دهيد. بعد از 10 بار ممکن است خسته شويد بقيه را به ساعتی ديگر موکول کنيد.

برای دختر خانوم هايی هم که دارند اين مطلب را می خوانند به خاطر اين کار خوبشون که دارند در مورد جنس مقابل خود تحقيق می کنند يک جايزه دارم. خانم ها هم می تونند با فشردن ماهيچه های واژن خود همين ورزش را انجام دهند و ماهيچه های خود را سالم و تنگ نگهدارند تا هنگام آميزش بيشتر لذت ببرند و همچنين با اين تمرين اين قابليت را به دست می آورند که وقتی آلت مرد در درون واژنشان قرار دارد گاهی با فشردن ماهيچه های واژنشان آلت مرد را بیشتر حس کنند و بيشتر لذت ببرند و طرفشون هم بيشتر لذت ببره. ( مثل بغل کردن که بعضی وقت ها دوست داريم طرفمون رو بيشتر فشار بديم.)

بهانه ای برای انجام ندادن اون نداريد چون در تاکسی هم می تونيد اون رو انجام بديد.

بعد از يک ماه شما نغوذ شب و صبح را خواهی داشت و اونوقت دعا می کنی که کاش نداشتی راحت می خوابیدی. Wink
    روش های ديگه رو بعد می نویسم.

روش ذخيره انرژی نهفته در آنجا رو هم بعدتر می نويسم.

شاداب باشيد.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید