شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مشکل نعوظ در سن خیلی کم

1. با عرض سلام و خسته نباشید

من پسری 19 ساله هستم و در13 سالگی به بلوغ جنسی رسیده ام.
    حدود 4 سال است(یعنی حدودا از 15 سالگی) که از مشکل در نعوظ رنج می برم متاسفانه تا به حال همت نکرده بودم که مشکلم را در جایی مطرح کنم.
    اوایل که این مشکل شروع شده بود فقط شامل عدم حفظ نعوظ بود اما به تدریج بدتر و بدتر شد تا این که حدود 1-2 سال پیش عملا چیزی به نام نعوظ را به هنگام تحریک جنسی تجربه نکرده ام.یعنی آلتم کاملا شل و گاها تا حدودی سفت اما ناپایدار است. حدود 6 ماه است که حتی نعوظ صبحگاهی و حتی در خواب را نیز تجربه نکرده ام(البته ناگفته نماند که در این 6 ماه به دلیل مشکل تپش قلب از قرص پروپرانول استفاده می کنم).
    از همه بدتر اولین رابطه ی جنسی ام بود که با عدم نعوظ باعث شرمساری و تنفر از رابطه ی جنسی در من شد و...
    خواهش می کنم کمکم کنید نمی دونم چی کار کنم.دیگه خسته شدم و واقعا از این موضوع ناراحتم.
    البته با سرچی که در همین سایت کردم به یک سری مطالبی رسیدم اما هیچ کدام با این شدت و در این سن و سال کم نبود!
    ضمنا نه به مشروبات الکلی نه به سیگار اعتیاد ندارم .
    لازم است این موضوع را هم مطرح کنم که بنده به دلیلی که نمی دانم و دکتر هم تشخیص نداد دائما دچار استرس هستم یعنی از صبح که بیدار می شوم بیخود و بی جهت دارای استرس هستم تا شب که البته دکتر گفت "بعضی ها همین طوری ان و کار خاصی نمی شه براش کرد فقط باید خودتو کنترل کنی و از کارهای استرس زا دور باشی...." .ولی خوب خودم فکر نمی کنم استرس تا این حد روی نعوظ تاثیر داشته باشد.

پیشاپیش به خاطر پاسختان ممنون

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. تحت نظر اورولوژیست باشید تا مشکلتون حل بشه
    این که میگی در این سن خیلی تعجب آوره اصلا تعجب نداره اشخاصی هم میبینی که این مشکل رو دز سایت مطرح کردند به خاطر این بود در اون سن که قرار دارند رابطه جنسی اول رو داشتند و به مشکل برخورد کردند شما که اینچنین موردی رو تجربه کردید باید تحت نظر اورولوژیست باشید تا مشکل حل بشه وگرنه راه دیگری برای بهبودی کامل و همیشگی نیست
    استرسی که دارید عمده مشکل از همینجا نشات میگیره ولی تحت نظر اورولوژیست باشید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. manhunter نوشته است: با عرض سلام و خسته نباشید

من پسری 19 ساله هستم و در13 سالگی به بلوغ جنسی رسیده ام.
    حدود 4 سال است(یعنی حدودا از 15 سالگی) که از مشکل در نعوظ رنج می برم متاسفانه تا به حال همت نکرده بودم که مشکلم را در جایی مطرح کنم.
    اوایل که این مشکل شروع شده بود فقط شامل عدم حفظ نعوظ بود اما به تدریج بدتر و بدتر شد تا این که حدود 1-2 سال پیش عملا چیزی به نام نعوظ را به هنگام تحریک جنسی تجربه نکرده ام.یعنی آلتم کاملا شل و گاها تا حدودی سفت اما ناپایدار است. حدود 6 ماه است که حتی نعوظ صبحگاهی و حتی در خواب را نیز تجربه نکرده ام(البته ناگفته نماند که در این 6 ماه به دلیل مشکل تپش قلب از قرص پروپرانول استفاده می کنم).
    از همه بدتر اولین رابطه ی جنسی ام بود که با عدم نعوظ باعث شرمساری و تنفر از رابطه ی جنسی در من شد و...
    خواهش می کنم کمکم کنید نمی دونم چی کار کنم.دیگه خسته شدم و واقعا از این موضوع ناراحتم.
    البته با سرچی که در همین سایت کردم به یک سری مطالبی رسیدم اما هیچ کدام با این شدت و در این سن و سال کم نبود!
    ضمنا نه به مشروبات الکلی نه به سیگار اعتیاد ندارم .
    لازم است این موضوع را هم مطرح کنم که بنده به دلیلی که نمی دانم و دکتر هم تشخیص نداد دائما دچار استرس هستم یعنی از صبح که بیدار می شوم بیخود و بی جهت دارای استرس هستم تا شب که البته دکتر گفت "بعضی ها همین طوری ان و کار خاصی نمی شه براش کرد فقط باید خودتو کنترل کنی و از کارهای استرس زا دور باشی...." .ولی خوب خودم فکر نمی کنم استرس تا این حد روی نعوظ تاثیر داشته باشد.

پیشاپیش به خاطر پاسختان ممنون

سلام - اختلال در نعوظ ممكنه جنبه جسمي يا رواني داشته باشه استرس كه باعث ايجاد بيماريهايي مثل اضطراب و افسردگي ميشه ا زعوامل روانيه . قرص پروپرانولول رو اگه با دوز بالا مصرف ميكني به علت پايين آوردن فشار خون ميتونه نعوظ رو مختل كنه
    اگه مطمئني كه نعوظ در خواب نداري بايد اين مسئله با دستگاهي Rigiscanكه حين خواب به آلت وصل ميشه چك بشه چون نشانگر اختلال جسميه كه لازمه سريعا رسيدگي بشه راه ساده تر اينه كه به يك متخصص كليه ومجاري ادرار مراجعه كني و بخواي با نوعي دستگاه مكنده -وكيوم ديوايس- Osbonكه روي آلت گذاشته ميشه و به صورت دستي ايجاد مكش ميكنه آزمايش بشي واگه اختلال جسمي در كار نباشه آلت بدون تحريك جنسي و فقط در اثر خلاء نسبي نعوظ پيدا ميكنه ومشخص ميشه مسئله روانيه

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 4 کاربر ديگر
  4. ممنون به خاطر راهنمایی دوستان.واقعا اطلاعات مفیدی ارائه دادین.

پروپرانول 20 روزی یه دونه می خورم.
    در مورد نعوظ در خواب هم نه این که اصلا نباشه ولی نه یه نعوظ کامل . من خوابم خیلی سبکه و می تونم این موضوع رو دقیقا متوجه بشم.

ببخشید فقط یه سوال این دکتر کلیه و مجاری ادراری همون اورولوژه؟
    چون من تا حالا ندیدم مثلا زیر اسم دکتری بنویسن اورولوژ!

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. manhunter نوشته است: ممنون به خاطر راهنمایی دوستان.واقعا اطلاعات مفیدی ارائه دادین.

در مورد نعوظ در خواب هم نه این که اصلا نباشه ولی نه یه نعوظ کامل . من خوابم خیلی سبکه و می تونم این موضوع رو دقیقا متوجه بشم.

جواب سوالت بله هستش
    اکثر دکتهای کلیه و مجاری ادرار دکترهای اورولوژیست هم محسوب میشن

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  6. manhunter نوشته است: ممنون به خاطر راهنمایی دوستان.واقعا اطلاعات مفیدی ارائه دادین.

پروپرانولول در حد روزي 20 ميلي مشكل ساز نيست . همينكه در خواب آلت سخت بشه بطوريكه خم نشه حالا ممكنه به اندازه نرمال زمان بيداري قطور نشه نعوظ حساب ميشه .سبكي خواب هنگام نعوظ هم چون معمولا در مرحله REM خواب صورت ميگيره شايد" اختلال درخواب " ناشي از مسائل رواني باشه.  ترجمه فارسي اورولوژيست ميشه" متخصص كليه ومجاري ادرار" يعني هردو يكي هستن البته يك متخصص نفرولوژي هم هست كه به كارشما نمياد. اگه مسئله ات جنبه رواني داشته باشه بايد به يك روانپزشك مراجعه كني

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید