شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ناتوانی جنسی در جوانی و ناتوانی در دخول

1. من مردی 28 ساله هستم.چیزی که منو نگران کرده این است که من به علت نعوظ ناقص قادر به دخول نیستم همچنین با کوچکترین تحریکی انزال  می کنم.به طوری که قادر به برقراری رابطه جنسی و دخول نیستم.حدس می زنم چون خودارضایی را با تصور رابطه جنسی انجام می دادم نمی توانم وقتی در شرایط واقعی فیزیکی قرار بگیرم قادر به برقراری رابطه باشم و مغزم دچار ناتوانی در تحریک اندام جنسی شده است.فکر می کنم دچار پیری جنسی در جوانی شده ام.
    به پزشک عمومی هم مراجعه کردم پس از نوشتن یک سری آزمایش از جمله آزمایش خون و قند و ... بیان کرد از لحاظ جسمی فاقد مشکل هستی.در ضمن در شهرما پزشک اورلوژی هم وجود ندارد.آیا ممکن است در این سن و در جوانی دچار ناتوانی جنسی یا پیری جنسی شده باشم؟آیا استفاده از داروهایی مانند ویاگرا-ویگرومکس-کپسول بیگ بوی یا دستگاههای مانند پرواکستندر و ... که به مقدار زیادی در اینترنت تبلیغ میشوند میتوانند موثر باشد؟آیا برای رفع پیری جنسی استفاده از مکمل هایی مانند پودر جنسینگ H40  موثر است؟شما چه راه حلی پیشنهاد میدهید؟

2. saman89 نوشته است: من مردی 28 ساله هستم.چیزی که منو نگران کرده این است که من به علت نعوظ ناقص قادر به دخول نیستم همچنین با کوچکترین تحریکی انزال می کنم.به طوری که قادر به برقراری رابطه جنسی و دخول نیستم.حدس می زنم چون خودارضایی را با تصور رابطه جنسی انجام می دادم نمی توانم وقتی در شرایط واقعی فیزیکی قرار بگیرم قادر به برقراری رابطه باشم و مغزم دچار ناتوانی در تحریک اندام جنسی شده است.فکر می کنم دچار پیری جنسی در جوانی شده ام.

به پزشک عمومی هم مراجعه کردم پس از نوشتن یک سری آزمایش از جمله آزمایش خون و قند و ... بیان کرد از لحاظ جسمی فاقد مشکل هستی.در ضمن در شهرما پزشک اورلوژی هم وجود ندارد.آیا ممکن است در این سن و در جوانی دچار ناتوانی جنسی یا پیری جنسی شده باشم؟آیا استفاده از داروهایی مانند ویاگرا-ویگرومکس-کپسول بیگ بوی یا دستگاههای مانند پرواکستندر و ... که به مقدار زیادی در اینترنت تبلیغ میشوند میتوانند موثر باشد؟آیا برای رفع پیری جنسی استفاده از مکمل هایی مانند پودر جنسینگ H40 موثر است؟شما چه راه حلی پیشنهاد میدهید؟

ابتدای ساکن باید خودتون رو به یک پزشک اورولوژیست نشون بدید دکترهای کلیه و مجرای ادار هم بد نیست بهتر از دکتر عمومی هستند
    تا مورد بررسی واقع نشد دقیق نمیتوان نظر داد
    باید آزمایشات لازم رو طی کنید تا مشکل پیدا شه
    اگر از نظر پزشکی موردی نداشتید این برمیگرده به وضعیت روحی و تمرکزتون در رابطه
    سایت رو جستجو کنید به اطلاعات مفیدی دست پیدا خواهید کرد

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. ممکنه تمرینات کیگل برای شما مفید باشه ولی چون خودتون حدس میزنید به خاطر خودارضایی و اون تصورات باشه بهتره به یه مشاور مراجعه کنی.موفق باشی.

4. saman89 نوشته است: من مردی 28 ساله هستم.چیزی که منو نگران کرده این است که من به علت نعوظ ناقص قادر به دخول نیستم همچنین با کوچکترین تحریکی انزال  می کنم.به طوری که قادر به برقراری رابطه جنسی و دخول نیستم.حدس می زنم چون خودارضایی را با تصور رابطه جنسی انجام می دادم نمی توانم وقتی در شرایط واقعی فیزیکی قرار بگیرم قادر به برقراری رابطه باشم و مغزم دچار ناتوانی در تحریک اندام جنسی شده است.فکر می کنم دچار پیری جنسی در جوانی شده ام.
    به پزشک عمومی هم مراجعه کردم پس از نوشتن یک سری آزمایش از جمله آزمایش خون و قند و ... بیان کرد از لحاظ جسمی فاقد مشکل هستی.در ضمن در شهرما پزشک اورلوژی هم وجود ندارد.آیا ممکن است در این سن و در جوانی دچار ناتوانی جنسی یا پیری جنسی شده باشم؟آیا استفاده از داروهایی مانند ویاگرا-ویگرومکس-کپسول بیگ بوی یا دستگاههای مانند پرواکستندر و ... که به مقدار زیادی در اینترنت تبلیغ میشوند میتوانند موثر باشد؟آیا برای رفع پیری جنسی استفاده از مکمل هایی مانند پودر جنسینگ H40  موثر است؟شما چه راه حلی پیشنهاد میدهید؟

اختلال در نعوظ و انزال زودرس در شما هر دو جنبه رواني داره ومشكل جسمي نداري . حدسهايي كه ميزني و فكرهايي كه ميكني كاملا اشتباهه اكثريت مردم خودارضايي رو با تصور انجام ميدن و دچار هيچ مشكلي هم نميشن سخنان غير علمي رو جدي نگير متخصصي كه بايد بهش رجوع كني روانپزشكه كه لازم هم نيست در شهر خودت باشه چون ويزيت ماهيانه كفايت ميكنه از تمام چيزهايي كه نام بردي فقط قرص واياگرا با اسم ژنريك " سيلدنافيل" تاييد شده وموثر در درمان اختلال نعوظ هست

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید