.مهمان گرامی به اين سايت خوش آمديد. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید

دکتر رهام صادقی
+
  برای ورود کلیک کنیدبرای ثبت نام کلیک کنید

-
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
علامت یاب
علامت یاب
راهنمای سایت
راهنمای سایت
جستجو
جستجو
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات
فردی
برترين ارسال کنندگان
برترين
ارسال کنندگان
پرتشکرترین کاربران
پرتشکرترین
کاربران
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی
ورود
ورود

newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
4 پاسخ • 3453 بازديد •  
خودارضایی و دردمعده

نویسنده پیام
faranak741

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: جمعه 30 فروردین 1387 - 19:09    عنوان:  خودارضایی و دردمعده آدرس (لينک) شرح موضوع شرح موضوع
با عرض سلام و خسته نباشيد
من دختري هستم كه 22 سال سن دارم و متاسفانه حدود 6 سال هست كه خود ارضايي ميكنم ولي الان 5 ماهه كه اين كارو كنار گذاشتم از 2 ساله پيش يك دردي در معدم دارم كه اين درد موقعي كه شروع ميشه به قسمت باسنم سرايت ميكنه و كمي هم دستگاه تناسليم درد ميكنه نيم ساعت به همين صورت درد شديد پيدا كنم  و بعد به آرامي درس ميشه موقعي كه معدم خالي هست باز هم اينطوري ميشم ميخواستم اگر ممكنه راهنماييم كنيد چون واقها روم نيمشه برم دكتر ميترسم پي به خود ارضاييم ببرن ممنون ميشم

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: جمعه 30 فروردین 1387 - 19:09    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

کلیک کنید!

بازگشت به بالای صفحه

kambiz

کاربر ممتاز
کاربر ممتاز

تاریخ: شنبه 31 فروردین 1387 - 21:14    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 1 پست # 1
با اجازه دكتر
فكر نكنم درد معده با خود ارضائي ربط داشته باشه اين دفعه با معده پر اين كار رو بكن ببين چي ميشه  Smile

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تاریخ: یکشنبه 1 اردیبهشت 1387 - 08:48    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 2 پست # 2
اول ميخواستم بدونم با وجود پرده بكارت بازم امكان حاملگي هست يا نه
بعدش كسي كه سه ماه پريود ميشه حامله هست يا نه

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
kaveh000kaveh

کاربر ارشد
کاربر ارشد

تاریخ: دوشنبه 2 اردیبهشت 1387 - 05:22    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 3 پست # 3
سلام
بله اگر اسپرم ها بتوانند از حفره هاي ريز موجود روي هايمن عبور كرده و خود را به تخمك ها برسانند بارداري صورت ميگيرد.
منظور شما  را از  كسي سه ماه  پريود ميشه باردار هست را متوجه نشدم
ولي اگر منظورتان اين است كه بعد از نزديكي پريود شديد خير باردار نيستيد

امضاتا خدا بنده نواز است به خلقم چه نیاز میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنم

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تاریخ: چهار‌شنبه 4 اردیبهشت 1387 - 21:27    عنوان: icon_funny Re: سوالات جنسي آدرس (لينک) پست # 4 پست # 4
faranak741 نوشته است: با عرض سلام و خسته نباشيد
من دختري هستم كه 22 سال سن دارم و متاسفانه حدود 6 سال هست كه خود ارضايي ميكنم ولي الان 5 ماهه كه اين كارو كنار گذاشتم از 2 ساله پيش يك دردي در معدم دارم كه اين درد موقعي كه شروع ميشه به قسمت باسنم سرايت ميكنه و كمي هم دستگاه تناسليم درد ميكنه نيم ساعت به همين صورت درد شديد پيدا كنم  و بعد به آرامي درس ميشه موقعي كه معدم خالي هست باز هم اينطوري ميشم ميخواستم اگر ممكنه راهنماييم كنيد چون واقها روم نيمشه برم دكتر ميترسم پي به خود ارضاييم ببرن ممنون ميشم

سلام،
علایم سیستم گوارشی شما هیچ ارتباطی با خود ارضایی ندارد، برای مشخص شدن علت دردهای گوارشی و جهت معاینه به پزشک مراجعه نمایید، پزشکان جهت تشخیص و درمان مشکل بیمار تمام سعی خود را می کنند و به زندگی شخصی وی کاری ندارند.

امضاقبل از فعالیت در سایت راهنما و قوانین را بخوانید.
برای همیاری با سایت اینجا کلیک کنید

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : kambiz

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: چهار‌شنبه 4 اردیبهشت 1387 - 21:27    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

نمایش پستها:   
newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

توجه: آخرين پست اين موضوع 2430 روز قبل (4 اردیبهشت 1387) ارسال شده است.

آخرين مطالب مرتبط در اين انجمن
 مباحث   پاسخها   نویسنده   مشاهده شده   آخرین پست 
پست جدید وجود ندارد استفاده از baby check بعد از مصرف misoprostol 3 reza7 16355 یکشنبه 13 اردیبهشت 1388 - 06:09
sami28 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد مراقبت های بعد از مصرف Misoprostol 2 reza7 12767 شنبه 17 اسفند 1387 - 22:19
DrPourghorban مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد قاعدگی بعد از سقط 1 hossein123 3525 یکشنبه 8 مهر 1386 - 20:41
ROHAM مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد بعد از مصرف Misopristol 1 Adeli 2617 پنج‌شنبه 2 فروردین 1386 - 08:43
ROHAM مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد اگر باقی مونده جفت دفع نشه چه اتفاقی میفته؟ 1 reza7 8053 یکشنبه 7 اسفند 1384 - 11:47
ROHAM مشاهده آخرین پست

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید