شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خودارضایی و دردمعده

1. با عرض سلام و خسته نباشيد
    من دختري هستم كه 22 سال سن دارم و متاسفانه حدود 6 سال هست كه خود ارضايي ميكنم ولي الان 5 ماهه كه اين كارو كنار گذاشتم از 2 ساله پيش يك دردي در معدم دارم كه اين درد موقعي كه شروع ميشه به قسمت باسنم سرايت ميكنه و كمي هم دستگاه تناسليم درد ميكنه نيم ساعت به همين صورت درد شديد پيدا كنم  و بعد به آرامي درس ميشه موقعي كه معدم خالي هست باز هم اينطوري ميشم ميخواستم اگر ممكنه راهنماييم كنيد چون واقها روم نيمشه برم دكتر ميترسم پي به خود ارضاييم ببرن ممنون ميشم

2. با اجازه دكتر
    فكر نكنم درد معده با خود ارضائي ربط داشته باشه اين دفعه با معده پر اين كار رو بكن ببين چي ميشه  Smile

3. اول ميخواستم بدونم با وجود پرده بكارت بازم امكان حاملگي هست يا نه
    بعدش كسي كه سه ماه پريود ميشه حامله هست يا نه

4. سلام
    بله اگر اسپرم ها بتوانند از حفره هاي ريز موجود روي هايمن عبور كرده و خود را به تخمك ها برسانند بارداري صورت ميگيرد.
    منظور شما  را از  كسي سه ماه  پريود ميشه باردار هست را متوجه نشدم
    ولي اگر منظورتان اين است كه بعد از نزديكي پريود شديد خير باردار نيستيد

5. faranak741 نوشته است: با عرض سلام و خسته نباشيد
    من دختري هستم كه 22 سال سن دارم و متاسفانه حدود 6 سال هست كه خود ارضايي ميكنم ولي الان 5 ماهه كه اين كارو كنار گذاشتم از 2 ساله پيش يك دردي در معدم دارم كه اين درد موقعي كه شروع ميشه به قسمت باسنم سرايت ميكنه و كمي هم دستگاه تناسليم درد ميكنه نيم ساعت به همين صورت درد شديد پيدا كنم  و بعد به آرامي درس ميشه موقعي كه معدم خالي هست باز هم اينطوري ميشم ميخواستم اگر ممكنه راهنماييم كنيد چون واقها روم نيمشه برم دكتر ميترسم پي به خود ارضاييم ببرن ممنون ميشم

سلام،
    علایم سیستم گوارشی شما هیچ ارتباطی با خود ارضایی ندارد، برای مشخص شدن علت دردهای گوارشی و جهت معاینه به پزشک مراجعه نمایید، پزشکان جهت تشخیص و درمان مشکل بیمار تمام سعی خود را می کنند و به زندگی شخصی وی کاری ندارند.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید