.مهمان گرامی به اين سايت خوش آمديد. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید

دکتر رهام صادقی
براي تبليغ در سايت اينجا کليک کنيد
+
  برای ورود کلیک کنیدبرای ثبت نام کلیک کنید

تبليغات

-
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
علامت یاب
علامت یاب
راهنمای سایت
راهنمای سایت
جستجو
جستجو
لیست اعضا
لیست اعضا
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات فردی
برترين ارسال کنندگان
برترين ارسال کنندگان
پرتشکرترین کاربران
پرتشکرترین کاربران
ورود
ورود
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی

تبليغات

فهرست انجمنهاي گفتگو » سوالات مردان

newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
12 پاسخ • 69835 بازديد •  
زود ارضا شدن

نویسنده پیام
minoo

کاربر جدید
کاربر جدید

براي ديدن مشخصات مي بايست وارد سايت شويد براي ارسال پيام شخصي مي بايست وارد سايت شويد

تاریخ: چهار‌شنبه 9 آذر 1384 - 17:31    عنوان:  زود ارضا شدن آدرس (لينک) شرح موضوع شرح موضوع
سلام. از اينکه چنين سايت را راه اندازي کردي و به جوابگوي مشکلات مرد هستي کمال تشکر را دارم.
سوال: هر وقت مي خواهم عمل مقاربتي را انجام بدهم قبل از اينکه طرفم ارضا بشه يا لذتش و ببره خودم سريع ارضا ميشم . خواستم بدانم ايا براي اينکار روش يا درماني وجود دارد که من هم بتونم دير ارضا بشم
با سپاس فراوان

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : saeedsahar

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: چهار‌شنبه 9 آذر 1384 - 17:31    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

کلیک کنید!

بازگشت به بالای صفحه

ROHAM

مدیر سایت
مدیر سایت

براي ديدن مشخصات مي بايست وارد سايت شويد براي ارسال پيام شخصي مي بايست وارد سايت شويد

تاریخ: پنج‌شنبه 10 آذر 1384 - 16:32    عنوان:  Re: زود ارضا شدن آدرس (لينک) پست # 1 پست # 1
minoo نوشته است: سلام. از اينکه چنين سايت را راه اندازي کردي و به جوابگوي مشکلات مرد هستي کمال تشکر را دارم.
سوال: هر وقت مي خواهم عمل مقاربتي را انجام بدهم قبل از اينکه طرفم ارضا بشه يا لذتش و ببره خودم سريع ارضا ميشم . خواستم بدانم ايا براي اينکار روش يا درماني وجود دارد که من هم بتونم دير ارضا بشم
با سپاس فراوان

سلام ،
اختلالات ارگاسمی
این اختلالات در مردان به شکل انزال زودرس و انزال دیررس و در خانمها به صورت ارگاسم مهار شده می باشد .

انزال زودرس (Premature Ejaculation) :
به انزال عادتی پیش از دخول یا مدت اندکی بعد از دخول که زن را به رضایت جنسی نرساند ، انزال زودرس اطلاق می گردد . انزال زودرس در مردان جوان و طی اولین مقاربتها شایع می باشد . انزال زودرس با افزایش تجربه جنسی بهبود می یابد . درمان آن قطع مقاربت در حین تحریک شدید و شروع مجدد تحریک می باشد ؛ به این روش تکنیک Stop-Start گفته می شود .

انزال دیررس (Retarded Ejaculation) :
انزال دیررس ممکن است به دلیل مهار روانشناختی در مورد رابطه با زنان بوده و یا ممکن است به عات عموارض جانبی داروها باشد . اگر علت انزال دیررس دارویی باشد مقدار دارو باید کم شود . اگر علت روانی باشد ، می بایشت از رواندرمانی استفاده نمود .

ارگاسم مهار شده در زنان :
ارگاسم مهار شده در زنان به هنگام نزدیکی شایع می باشد . اگرچه اغلب زنان با تحریک کلیتروریس به ارگاسم می رسند . مهمترین علت ارگاسم مهار شده در زنان ناتوانی مرد در تحریک همسر و ابراز محبت به او می باشد . زنان معمولا به کمک خودارضایی (Master.b.a.tion) به ارگاسم می رسند . سایر علل ارگاسم مهار شده در زنان عبارتند از : خستگی ، اختلال افسردگی ، بیماری جسمی و برخی داروها . درمان در جهت رفع علل زمینه ای می باشد . اگر چنین عللی وجود نداشته باشد ، زن به بیان نیازهای جنسی خود و مرد به پاسخگویی به آنها تشویق می شوند ( استفاده از S..e..x Therapy ) . اگر رابطه بین زن و شوهر ضعیف باشد زوج درمانی  (Marital Therapy) مفید خواهد بود .

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : somaieh_m, nooshafrein, arezoomh, marzih21
saeesaeed

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: شنبه 1 اردیبهشت 1386 - 08:07    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 2 پست # 2
سلام و خسته نباشید
من چندتا سوال داشتم
اول اینکه من خیلی سریع و در همان ابتدای ارتباط با همسرم به حالت ارگاسم می رسم
آیا میشود کاری کرد که این زمان دیرتر بشود مثلا دارویی وجود داره ؟
دیگر اینکه چه ژلی می توان استفاده کرد که آلت راحت تر وارد رحم بشود ؟

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : doktor
ROHAM

مدیر سایت
مدیر سایت

تاریخ: شنبه 1 اردیبهشت 1386 - 23:27    عنوان:  پاسخ آدرس (لينک) پست # 3 پست # 3
saeesaeed نوشته است: سلام و خسته نباشید
من چندتا سوال داشتم
اول اینکه من خیلی سریع و در همان ابتدای ارتباط با همسرم به حالت ارگاسم می رسم
آیا میشود کاری کرد که این زمان دیرتر بشود مثلا دارویی وجود داره ؟

سلام،
به مطالب بالا مراجعه کنید.
saeesaeed نوشته است: دیگر اینکه چه ژلی می توان استفاده کرد که آلت راحت تر وارد رحم بشود ؟

نکته اول اینکه آلت تناسلی مرد وارد واژن زن می شود، نه رحم وی. اصولا اگر یک عملکرد جنسی به طور صحیح انجام شود (برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید)، واژن زن به طور طبیعی و به اندازه کافی لزج و لغزنده خواهد شد، پس تصحیح نحوه برقراری ارتباط جنسی بهترین و اصولی ترین راه می باشد. ولی تا حصول به این اهداف، می توانید از ژل های لوبریکانت (قابل تهیه از داروخانه ها) استفاده نمایید.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : somaieh_m, doktor
roshi_h

کاربر نيمه فعال
کاربر نيمه فعال

تاریخ: دوشنبه 24 اردیبهشت 1386 - 20:53    عنوان:  زود ارضائي آدرس (لينک) پست # 4 پست # 4
سلام آقاي دكتر و خسته نباشيد:
همسر من درهنگام رابطه جنسی (هنگام شروع كاراصلي) به سرعت ارضا مي شود د رحاليكه هنوز 5 يا 6 دقيقه نگذشته و من اصلا ارضا نشده ام. خيلي سعي كرد كنترل انجام دهد اما نمي شود. از ژل بي حس كننده هم استفاده كرد اما حالت نعوظ را به سرعت از بين مي برد و امكان رابطه جنسی به صفر مي رسد. آيا اسپري خاصي براي بي حسي كه مشكل ايجاد نكند هست؟ نامش؟ اثرات جانبي ندارد؟ چگونه مي توانيم اين مشكل را حل كنيم؟
با تشكر از زحمات شما

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: دوشنبه 24 اردیبهشت 1386 - 20:53    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

ROHAM

مدیر سایت
مدیر سایت

تاریخ: جمعه 28 اردیبهشت 1386 - 23:19    عنوان:  Re: زود ارضائي آدرس (لينک) پست # 5 پست # 5
roshi_h نوشته است: سلام آقاي دكتر و خسته نباشيد:
همسر من درهنگام رابطه جنسی (هنگام شروع كاراصلي) به سرعت ارضا مي شود د رحاليكه هنوز 5 يا 6 دقيقه نگذشته و من اصلا ارضا نشده ام. خيلي سعي كرد كنترل انجام دهد اما نمي شود. از ژل بي حس كننده هم استفاده كرد اما حالت نعوظ را به سرعت از بين مي برد و امكان رابطه جنسی به صفر مي رسد. آيا اسپري خاصي براي بي حسي كه مشكل ايجاد نكند هست؟ نامش؟ اثرات جانبي ندارد؟ چگونه مي توانيم اين مشكل را حل كنيم؟
با تشكر از زحمات شما

سلام،
استفاده از اسپری های بی حس کننده روش درستی نیست. برای رفع مشکل به مطالب بالا مراجعه نمایید.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
siroosazad

کاربر ممتاز
کاربر ممتاز

تاریخ: چهار‌شنبه 23 خرداد 1386 - 08:15    عنوان:  پاسخ آدرس (لينک) پست # 6 پست # 6
سلام
دوستان عزیز اورگاسم زن هیچ تعریف زمانی نداره  یعنی اینکه چه مرد بتونه 5 دقیقه  یا 45 دقیقه نزدیکی کنه  زیاد  مهم نیست . مهم اینه مردی که زود انزال داره  باید بدون وارد کردن الت با ماساژ و  .......    زن رو به استانه اورگاسم برسونه بعد التو  وارد کنه  اگه هر دو همزمان به اورگاسم برسن دیگه سرعت انزال مرد معنی نداره . جالبه بدونید خیلی از زنا  بدون ورود الت چندین اورگاسم رو تجربه میکنون . البته من پزشک نیستم   فقط تجر به خودمو در اختیار شما گذاشتم

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
soly1877

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: یکشنبه 18 فروردین 1387 - 22:53    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 7 پست # 7
با سلام
خواستم بدونم به جز روش stop-start داروئی وجود دارد که این مشکل را حل کند ؟

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
ROHAM

مدیر سایت
مدیر سایت

تاریخ: دوشنبه 19 فروردین 1387 - 01:52    عنوان: icon_funny درمان انزال زودرس آدرس (لينک) پست # 8 پست # 8
soly1877 نوشته است: با سلام
خواستم بدونم به جز روش stop-start داروئی وجود دارد که این مشکل را حل کند ؟

سلام،
زود انزالی یا انزال زودرس یک اختلال روانی - رفتاری است و برای درمان آن از روشهای ذکر شده در بالا استفاده می شود؛ داروهایی وجود دارند که برای درمان بیماریهای دیگر استفاده می شوند و یکی از عوارض آنها دیر انزالی است ولی استفاده از دارو در این مورد توصیه نمی شود.

امضاقبل از فعالیت در سایت راهنما و قوانین را بخوانید.
برای همیاری با سایت اینجا کلیک کنید

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: دوشنبه 19 فروردین 1387 - 01:52    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

plus4hd

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: جمعه 23 فروردین 1387 - 09:09    عنوان:  انزال زودرس آدرس (لينک) پست # 9 پست # 9
سلام..ممنون از زحماتتون..میخواستم بدونم این انزال زودرس درمان اصلیش چیه؟این اسپری های تاخیری میتونه کمک کنه؟ممنون

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : davoud
ROHAM

مدیر سایت
مدیر سایت

تاریخ: جمعه 23 فروردین 1387 - 21:35    عنوان:  Re: انزال زودرس آدرس (لينک) پست # 10 پست # 10
plus4hd نوشته است: سلام..ممنون از زحماتتون..میخواستم بدونم این انزال زودرس درمان اصلیش چیه؟این اسپری های تاخیری میتونه کمک کنه؟ممنون

سلام،
مطالب بالا و نیز اینجا را مطالعه کنید، استفاده از اسپری های بی حسی برای مدت زیاد توصیه نمی شود و نتیجه معکوس خواهد داشت.

امضاقبل از فعالیت در سایت راهنما و قوانین را بخوانید.
برای همیاری با سایت اینجا کلیک کنید

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : davoud, doktor
profen

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: پنج‌شنبه 12 اردیبهشت 1387 - 18:24    عنوان:  انزال زودرس آدرس (لينک) پست # 11 پست # 11
باسلام
بنده 27 سالمه ودوسال است كه ازدواج كرده ام و دچار انزال زودرس هستم بطوريكه بدون نزديكي باخانمم وباديدن يك عكس يا فيلم رابطه جنسی خروج مني صورت مي گيردلطفا بفرماييد اولا به چه متخصصي بايد مراجعه كنم ؟همچنين با توجه به اينكه حدود4 ماه است كه از درمان بيماري تشنج اينجانب مي گذرد ايا مي توانم از دارو نيز استفاده كنم؟ با توجه به اينكه داروها عوارضي قلبي دارن تكليف چيست؟
همچنين من از ليدوكايين 5% هم استفاده كردم ولي هيچ سودي نداشت.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
kaveh000kaveh

کاربر ارشد
کاربر ارشد

تاریخ: شنبه 14 اردیبهشت 1387 - 02:20    عنوان:  Re: انزال زودرس آدرس (لينک) پست # 12 پست # 12
profen نوشته است: باسلام
بنده 27 سالمه ودوسال است كه ازدواج كرده ام و دچار انزال زودرس هستم بطوريكه بدون نزديكي باخانمم وباديدن يك عكس يا فيلم رابطه جنسی خروج مني صورت مي گيردلطفا بفرماييد اولا به چه متخصصي بايد مراجعه كنم ؟همچنين با توجه به اينكه حدود4 ماه است كه از درمان بيماري تشنج اينجانب مي گذرد ايا مي توانم از دارو نيز استفاده كنم؟ با توجه به اينكه داروها عوارضي قلبي دارن تكليف چيست؟
همچنين من از ليدوكايين 5% هم استفاده كردم ولي هيچ سودي نداشت.

سلام
خواهشمند است قبل از ارسال قوانين سايت را مطالعه فرماييد.

شما بايد به پزشك متخصص اورولوژي مراجعه كنيد و بيماري قبلي خود را هم به ايشان اطلاع دهيد
چه بهتر است كه با پزشك معالج خود هم مشورتي داشته باشيد .
اگر قبل از نزديكي و بدون هيچ تماسي با آلت تناسلي شما انزال صورت ميگيرد موضوع پيچيده تر است و مصرف بي حس كننده هاي موضعي به شما كمكي نميكند .

امضاتا خدا بنده نواز است به خلقم چه نیاز میکشم ناز یکی تا به همه ناز کنم

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : profen, RIVERSONG

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: شنبه 14 اردیبهشت 1387 - 02:20    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

نمایش پستها:   
newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
تمام زمانها بر حسب GMT + 4.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

توجه: آخرين پست اين موضوع 2396 روز قبل (14 اردیبهشت 1387) ارسال شده است.

آخرين مطالب مرتبط در اين انجمن
 مباحث   پاسخها   نویسنده   مشاهده شده   آخرین پست 
پست جدید وجود ندارد لکه ای با خارش و التهاب زیاد روی آلت تناسلی 22 Mohsen1364 10558 جمعه 28 آبان 1389 - 01:08
sami28 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد وجود زخم و التهاب های قرمز رنگ مانند جوش برروی الت جنسی 2 shahramhami 3826 پنج‌شنبه 28 آبان 1388 - 18:20
ROHAM مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد زخم و التهاب در آلت تناسلي 3 sa62sa 12226 سه‌شنبه 5 آبان 1388 - 01:24
aliyan مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد ترشح غدد جنسی همراه با دفع مدفوع 6 alireza24 6932 سه‌شنبه 21 مهر 1388 - 08:19
ali90pr مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد التهاب پوستي (فوري فوري ) 5 Sohrab6631 4106 دوشنبه 5 مرداد 1388 - 20:16
Sohrab6631 مشاهده آخرین پست

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید