شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

زود ارضا شدن

1. سلام. از اينکه چنين سايت را راه اندازي کردي و به جوابگوي مشکلات مرد هستي کمال تشکر را دارم.
    سوال: هر وقت مي خواهم عمل مقاربتي را انجام بدهم قبل از اينکه طرفم ارضا بشه يا لذتش و ببره خودم سريع ارضا ميشم . خواستم بدانم ايا براي اينکار روش يا درماني وجود دارد که من هم بتونم دير ارضا بشم
    با سپاس فراوان

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. minoo نوشته است: سلام. از اينکه چنين سايت را راه اندازي کردي و به جوابگوي مشکلات مرد هستي کمال تشکر را دارم.
    سوال: هر وقت مي خواهم عمل مقاربتي را انجام بدهم قبل از اينکه طرفم ارضا بشه يا لذتش و ببره خودم سريع ارضا ميشم . خواستم بدانم ايا براي اينکار روش يا درماني وجود دارد که من هم بتونم دير ارضا بشم
    با سپاس فراوان

سلام ،
    اختلالات ارگاسمی
    این اختلالات در مردان به شکل انزال زودرس و انزال دیررس و در خانمها به صورت ارگاسم مهار شده می باشد .

انزال زودرس (Premature Ejaculation) :
    به انزال عادتی پیش از دخول یا مدت اندکی بعد از دخول که زن را به رضایت جنسی نرساند ، انزال زودرس اطلاق می گردد . انزال زودرس در مردان جوان و طی اولین مقاربتها شایع می باشد . انزال زودرس با افزایش تجربه جنسی بهبود می یابد . درمان آن قطع مقاربت در حین تحریک شدید و شروع مجدد تحریک می باشد ؛ به این روش تکنیک Stop-Start گفته می شود .

انزال دیررس (Retarded Ejaculation) :
    انزال دیررس ممکن است به دلیل مهار روانشناختی در مورد رابطه با زنان بوده و یا ممکن است به عات عموارض جانبی داروها باشد . اگر علت انزال دیررس دارویی باشد مقدار دارو باید کم شود . اگر علت روانی باشد ، می بایشت از رواندرمانی استفاده نمود .

ارگاسم مهار شده در زنان :
    ارگاسم مهار شده در زنان به هنگام نزدیکی شایع می باشد . اگرچه اغلب زنان با تحریک کلیتروریس به ارگاسم می رسند . مهمترین علت ارگاسم مهار شده در زنان ناتوانی مرد در تحریک همسر و ابراز محبت به او می باشد . زنان معمولا به کمک خودارضایی (Master.b.a.tion) به ارگاسم می رسند . سایر علل ارگاسم مهار شده در زنان عبارتند از : خستگی ، اختلال افسردگی ، بیماری جسمی و برخی داروها . درمان در جهت رفع علل زمینه ای می باشد . اگر چنین عللی وجود نداشته باشد ، زن به بیان نیازهای جنسی خود و مرد به پاسخگویی به آنها تشویق می شوند ( استفاده از S..e..x Therapy ) . اگر رابطه بین زن و شوهر ضعیف باشد زوج درمانی  (Marital Therapy) مفید خواهد بود .

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  3. سلام و خسته نباشید
    من چندتا سوال داشتم
    اول اینکه من خیلی سریع و در همان ابتدای ارتباط با همسرم به حالت ارگاسم می رسم
    آیا میشود کاری کرد که این زمان دیرتر بشود مثلا دارویی وجود داره ؟
    دیگر اینکه چه ژلی می توان استفاده کرد که آلت راحت تر وارد رحم بشود ؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. saeesaeed نوشته است: سلام و خسته نباشید
    من چندتا سوال داشتم
    اول اینکه من خیلی سریع و در همان ابتدای ارتباط با همسرم به حالت ارگاسم می رسم
    آیا میشود کاری کرد که این زمان دیرتر بشود مثلا دارویی وجود داره ؟

سلام،
    به مطالب بالا مراجعه کنید.
    saeesaeed نوشته است: دیگر اینکه چه ژلی می توان استفاده کرد که آلت راحت تر وارد رحم بشود ؟

نکته اول اینکه آلت تناسلی مرد وارد واژن زن می شود، نه رحم وی. اصولا اگر یک عملکرد جنسی به طور صحیح انجام شود (برای اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید)، واژن زن به طور طبیعی و به اندازه کافی لزج و لغزنده خواهد شد، پس تصحیح نحوه برقراری ارتباط جنسی بهترین و اصولی ترین راه می باشد. ولی تا حصول به این اهداف، می توانید از ژل های لوبریکانت (قابل تهیه از داروخانه ها) استفاده نمایید.

5. roshi_h

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام آقاي دكتر و خسته نباشيد:
    همسر من درهنگام رابطه جنسی (هنگام شروع كاراصلي) به سرعت ارضا مي شود د رحاليكه هنوز 5 يا 6 دقيقه نگذشته و من اصلا ارضا نشده ام. خيلي سعي كرد كنترل انجام دهد اما نمي شود. از ژل بي حس كننده هم استفاده كرد اما حالت نعوظ را به سرعت از بين مي برد و امكان رابطه جنسی به صفر مي رسد. آيا اسپري خاصي براي بي حسي كه مشكل ايجاد نكند هست؟ نامش؟ اثرات جانبي ندارد؟ چگونه مي توانيم اين مشكل را حل كنيم؟
    با تشكر از زحمات شما

6. roshi_h نوشته است: سلام آقاي دكتر و خسته نباشيد:
    همسر من درهنگام رابطه جنسی (هنگام شروع كاراصلي) به سرعت ارضا مي شود د رحاليكه هنوز 5 يا 6 دقيقه نگذشته و من اصلا ارضا نشده ام. خيلي سعي كرد كنترل انجام دهد اما نمي شود. از ژل بي حس كننده هم استفاده كرد اما حالت نعوظ را به سرعت از بين مي برد و امكان رابطه جنسی به صفر مي رسد. آيا اسپري خاصي براي بي حسي كه مشكل ايجاد نكند هست؟ نامش؟ اثرات جانبي ندارد؟ چگونه مي توانيم اين مشكل را حل كنيم؟
    با تشكر از زحمات شما

سلام،
    استفاده از اسپری های بی حس کننده روش درستی نیست. برای رفع مشکل به مطالب بالا مراجعه نمایید.

7. سلام
    دوستان عزیز اورگاسم زن هیچ تعریف زمانی نداره  یعنی اینکه چه مرد بتونه 5 دقیقه  یا 45 دقیقه نزدیکی کنه  زیاد  مهم نیست . مهم اینه مردی که زود انزال داره  باید بدون وارد کردن الت با ماساژ و  .......    زن رو به استانه اورگاسم برسونه بعد التو  وارد کنه  اگه هر دو همزمان به اورگاسم برسن دیگه سرعت انزال مرد معنی نداره . جالبه بدونید خیلی از زنا  بدون ورود الت چندین اورگاسم رو تجربه میکنون . البته من پزشک نیستم   فقط تجر به خودمو در اختیار شما گذاشتم

8. با سلام
    خواستم بدونم به جز روش stop-start داروئی وجود دارد که این مشکل را حل کند ؟

9. soly1877 نوشته است: با سلام
    خواستم بدونم به جز روش stop-start داروئی وجود دارد که این مشکل را حل کند ؟

سلام،
    زود انزالی یا انزال زودرس یک اختلال روانی - رفتاری است و برای درمان آن از روشهای ذکر شده در بالا استفاده می شود؛ داروهایی وجود دارند که برای درمان بیماریهای دیگر استفاده می شوند و یکی از عوارض آنها دیر انزالی است ولی استفاده از دارو در این مورد توصیه نمی شود.

10. سلام..ممنون از زحماتتون..میخواستم بدونم این انزال زودرس درمان اصلیش چیه؟این اسپری های تاخیری میتونه کمک کنه؟ممنون

11. plus4hd نوشته است: سلام..ممنون از زحماتتون..میخواستم بدونم این انزال زودرس درمان اصلیش چیه؟این اسپری های تاخیری میتونه کمک کنه؟ممنون

سلام،
    مطالب بالا و نیز اینجا را مطالعه کنید، استفاده از اسپری های بی حسی برای مدت زیاد توصیه نمی شود و نتیجه معکوس خواهد داشت.

12. باسلام
    بنده 27 سالمه ودوسال است كه ازدواج كرده ام و دچار انزال زودرس هستم بطوريكه بدون نزديكي باخانمم وباديدن يك عكس يا فيلم رابطه جنسی خروج مني صورت مي گيردلطفا بفرماييد اولا به چه متخصصي بايد مراجعه كنم ؟همچنين با توجه به اينكه حدود4 ماه است كه از درمان بيماري تشنج اينجانب مي گذرد ايا مي توانم از دارو نيز استفاده كنم؟ با توجه به اينكه داروها عوارضي قلبي دارن تكليف چيست؟
    همچنين من از ليدوكايين 5% هم استفاده كردم ولي هيچ سودي نداشت.

13. profen نوشته است: باسلام
    بنده 27 سالمه ودوسال است كه ازدواج كرده ام و دچار انزال زودرس هستم بطوريكه بدون نزديكي باخانمم وباديدن يك عكس يا فيلم رابطه جنسی خروج مني صورت مي گيردلطفا بفرماييد اولا به چه متخصصي بايد مراجعه كنم ؟همچنين با توجه به اينكه حدود4 ماه است كه از درمان بيماري تشنج اينجانب مي گذرد ايا مي توانم از دارو نيز استفاده كنم؟ با توجه به اينكه داروها عوارضي قلبي دارن تكليف چيست؟
    همچنين من از ليدوكايين 5% هم استفاده كردم ولي هيچ سودي نداشت.

سلام
    خواهشمند است قبل از ارسال قوانين سايت را مطالعه فرماييد.

شما بايد به پزشك متخصص اورولوژي مراجعه كنيد و بيماري قبلي خود را هم به ايشان اطلاع دهيد
    چه بهتر است كه با پزشك معالج خود هم مشورتي داشته باشيد .
    اگر قبل از نزديكي و بدون هيچ تماسي با آلت تناسلي شما انزال صورت ميگيرد موضوع پيچيده تر است و مصرف بي حس كننده هاي موضعي به شما كمكي نميكند .

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید