شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 23

چگونه حامله نشویم - سوال و جواب

1. maryam65121 نوشته است: سلام با تشکر از انجمن پر بارتون من 2 سوال داشتم که خواهشمندم جواب بدین
    1.معاقشه از روی لباس منظورم شلوار و لباس زیر پوشیده باشن هردو و الت ها به هم برخورد نداشته باشه اصلا در حالت نشسته همدیگر رو بغل کرده باشیم بدون دخول و ارضا شدن باعث بارداری میشود؟من 2 بار پریود شدم بعدش.پریودیم هم با خونریزی زیاد و لخته همراه با هر دو بار.

2.لک لانه گزینی تنها درصورت خالی شدن اسپرم در واژن یا روی واژن بدون داشتن لباس امکان پذیر است؟

سلام
    ۱. حاملگی از روی لباس و بدون دخول محاله محااااال.
    ۲. لانه گزینی در صورت رابطه دخولی و ورود منی به واژن و وجود تخمک فعال در رحم و رسیدن اسپرم بارور به آن و لقاح و ساخته شدن نطفه، پیش میاد.

2. با سلام
    چون نمیشد تاپیک بزنم ترجیح دادم همین جا مطرح کنم

اول خواستم از اقای دکتر رهام تشکر کنم بخاطر برپایی این انجمن چون بسیار مفید هست و جواب دل نگرانی های خیلی خیلی از کاربر ها در این انجمن موجود هست
    دوم خواستم تشکر ویژه از badomak عزیز و سرکار خانم maria64 عزیز بخاطر راهنمایی ها و وقت گرانبهاشون که در اختیار کاربران از جمله من گذاشتن تشکر کنم

من در شرایط بدی با این انجمن اشنا شدم و پر از استرس و دل نگرانی بودم تا اونجایی که روی زندگی خودم بسیار تاثیر گذاشته بود با راهنمایی های این دو عزیز و خواندن مطالب فهمیدم که واقعا استرس بی موردی داشتم و دوس داشتم به نحوی از این دو عزیز و اقای رهام تشکر کنم
    ممنون که وقتتون رو برای ما میذارین

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام خسته نباشید
    من ۲۲سالمه و ۶ماهه که عقد کردم ، توی ماه می در یک ماه دوبار عادت ماهانه شدم، سندرم پلی کیستیک تخمدان دارم و بعضی مواقع عادت ماهیانه نا منظم دارم،
    طی این چند ماه همیشه به تاریخ نزدیکی هام دقت میکردم و هواسم بود اما این سری یک روزشو شک دارم،
    ۴تا ۹ خرداد ماه عادت ماهانم بود ولی از روز ۱۸و ۱۹خرداد به مدت ۲-۳روز ترشحات قهوه ای داشتم که بوی خون هم نمیدادن
    میخواستم ببینم احتمال بارداری هست؟ و اگه باردار شده باشم احتمال این هست که با قرص یا درمانی از بارداری جلوگیری کرد؟

4. سلام.
    من 25 سال سن دارم.
    1-قاعدگی نا منظم دارم.2-طول دوره معمولا 28 روزه است.3-دوره خونریزی 7 روز است. پ4- آخرین باری 14-3-98 خونریزی من شروع شد. 5-در تاریخ 11-4-98 یک رابطه جنسی داشتم.6- رابطه محافظت نشده بود و چون حدس می زدم مقداری از منی داخل واژن ریخته شده باشه، روز بعدش، 12-4-98 یک قرص اورژانسی مصرف کردم، 18-4-98 خونریزیم شروع شد، که نمی دونم به خاطر قرص بوده یا سیکل خودمه، تو این تاریخ رابطه داشتم که کاندوم پاره شد و منی داخل ریخته شد، اگه این خونریزی پریود اصلی نباشه و حاصل قرص باشه باید اورژانسی باز مصرف کنم تا از بارداری جلوگیری کنم؟

5. سلام خسته نباشید
    ایا یه رابطه مقعدی که 50 روز ازش گذشته باشه و دو بار پریودی رخ داده امکان بارداری هست؟

6. NYCLL

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    lovely_girl9371 نوشته است: سلام خسته نباشید
    ایا یه رابطه مقعدی که 50 روز ازش گذشته باشه و دو بار پریودی رخ داده امکان بارداری هست؟

سلام.
    خیر به هیچ عنوان امکان نداره.

7. سلام من ۹ مرداد پریود شدم
    احتمال داره که تخمدان پلی کیستیک داشته باشم
    این ماه هنوز پریود نشدم
    و امروز رابطه جنسی بدون دخول داشتم و تماس الت از روی لباس زیر داشتم
    تو یه تایم کوتاه شاید چند ثانیه‌ای هم آلتش پارتنرم بدون کاندوم با من برخورد کرد
    مطمئن نیستم با واژنم برخورد داشته یا نه
    خودش که می‌گه نه
    و البته ارگاسم نشده بود که آب منی داشته به گفته خودش
    و خشک هم بود واقعا
    اما من بعد ۲ ساعت ۲تا قرص سیپترون کامپاند خوردم
    به LD دسترسی نداشتم
    احتمال بارداریم هست؟

8. لطفا جواب سوال بالا رو بدید

9. Sps98 نوشته است: سلام من ۹ مرداد پریود شدم
    احتمال داره که تخمدان پلی کیستیک داشته باشم
    این ماه هنوز پریود نشدم
    و امروز رابطه جنسی بدون دخول داشتم و تماس الت از روی لباس زیر داشتم
    تو یه تایم کوتاه شاید چند ثانیه‌ای هم آلتش پارتنرم بدون کاندوم با من برخورد کرد
    مطمئن نیستم با واژنم برخورد داشته یا نه
    خودش که می‌گه نه
    و البته ارگاسم نشده بود که آب منی داشته به گفته خودش
    و خشک هم بود واقعا
    اما من بعد ۲ ساعت ۲تا قرص سیپترون کامپاند خوردم
    به LD دسترسی نداشتم
    احتمال بارداریم هست؟

سلام
    دوست عزیز شما چرا بیخود و بی جهت قرص مصرف کردی؟  الان هورمونهات میریزه به هم و قاعدگیت نامنظم تر از قبل میشه.
    احتمال بارداری در مورد شما کاملااااا منتفیه، آخه وقتی آقا هیچ انزالی نداشته آلت هم خشک بوده دخولی هم نبوده چطور ممکنه حاملگی رخ بده.
    لطفا کمی اطلاعاتتون را در این زمینه بالا ببرید، همین سایت بهترین و بزرگترین کمکو بهتون میکنه.

10. من با نامزدم رابطه دارم در صورتی که باردار بشم و طی یک یا دو ماه اول بفهمم دکتر زنان میتونه به من قرص بده تا حاملگی متوقف بشه یا مشکل قانونی داره؟
    خوردن این قرصا چه عوارضی داره؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 23 از 23
رفتن به صفحه :    ... 23

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید