شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 18 ...   

چگونه حامله نشویم - سوال و جواب

1. ayda66 نوشته است: چرا کسی جواب منو نمیده؟ 😥😥😥مجبور شدم قرص بخورم

من  باکره هستم. تاریخ 5 خرداد پریودی من شروع شد و تاریخ 12 دوره قاعدگیم تموم شد. تاریخ 13 با نامزدم رابطه داشتیم. ولی بدون دخول و فقط با مالش آلتشون به واژنم.... ولی قبل ازینکه ارضا بشه از من جدا شد و آبشو یه جا دیگه خالی کرد. مطمان هستم مایع منییب مطلقا با واژنم در تماس نبود. بعد دسشویی رفت و با دسمال خودشو تمییز کرد. بعد تقریبا نیم ساعت دوباره با مالش ارضا شد و دوباره قبل ارضا شدن جدا شد و یه جا دیگه آبشو ريخت. حالا به نظر شما احتمال داره هنگام مالش اسپرمی وارد بدن من شده باشه؟با توجه به اینکه تاریخ 12 تموم شدم و هنوز تخمک گذاری صورت نگرفته احتمال حاملگی هست؟توروخدا زوب جواب بدین. اگه احتمالش هست فقط چند ساعت فرصت دا م تا قرص اورژانسی بخورم. چون فردا 72 سذعتم تموم میشه. بازم میگم مایع منی با واژنم تماس نداشت و در فاصله دو بار ارضا شدن دسشویی رفت و با دسنال تمییز کرد خودشو.

ولی چون جواب ندادین مجبور شدم 48 ساعت بعد رابطه دوتا لژیونل 0.75 رو 24 ساعت مونده به 72 ساعت خوردم. امروژ ترشحات بدنم خیلی زیاده. به رنگ سفید. نگرانم مبادا قبل از خوردت قرص تخمک گذاری انجام شده باشه. حتی اگه انجامم شده باشه قرصا تاثیرشونو میزارن؟و روند پریودی من چگونه خواهد بود؟ باید زوتر از موعد مقرر منتظر پریودی باشم یا دیرتر؟ اصلا احتیاجی به قرص خوردن بود؟ با خوردن قرص بارداری منتفی شده؟

سلام عزیزم اصلا جای نگرانی نیست و بارداری کلا منتفی هست قرص هم الکی خوردی
    اصلا نگران نباش

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
  2. Khaleghi80 نوشته است: سلام خسته نباشید
    من ۱۸ سالمه و باکره هسم و دوران پریودی نامنظمی دارم طوری ک آخرین بار پریودیم توی اول فروردین بوده و اگرم پریود شم مدت زمان ۵ روزه داره
    شنبه با نامزدم نزدیکی داشتیم ب صورت مالش آلتشون روی آلتم.. و میدونم ک منی رو واژن تخلیع نشده و استرس زیادی بخاطر پیشاب داریم.. تقریبا ۳۵ ساعت گذشته و قرص اورژانسی استفاده نشده
    احتمال بارداری هس؟

سلام اصلا احتمال بارداری وجود نداره

تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  3. سلام میخواستم بدونم اگر آلت ارزپشت وارد نشه ولی کمی از منی بعد از ارضاع مقدارخیلی کمی روی سوراخ پشت ریخته بشه ولی بلافاصله شسته وخشک بشه احتمال بارداری وجودداره؟

4. Sareeee نوشته است: سلام میخواستم بدونم اگر آلت ارزپشت وارد نشه ولی کمی از منی بعد از ارضاع مقدارخیلی کمی روی سوراخ پشت ریخته بشه ولی بلافاصله شسته وخشک بشه احتمال بارداری وجودداره؟

سلام اصلا امکان بارداری وجود نداره

تشکر شده توسط : ROHAM
  5. ayda66

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    من ماه قبل تاریخ 5 پریود شدم و تاریخ 12 تموم شدم. تاریخ 13 رابطه ی سطحی دلشتم که اصلا منی با واژنم تماس نداشت. دو روز بعدش یعنی تاریخ 15 دو تا لونژیل مصرف کردم و یکی از دوستان فرمودین اصلا جای نگرانی نیست و احتمال بارداری نیست.(بلد نیست تم رو جواب ایشون ریپلی کنم واسه همین دوباره پست کردم) این ماه من باید تاریخ 5 پریود میشدم ولی هنوز نشدم اما از تاریخ 3 ترشحات قهوه ای رنگی داشتم با علائم درد پریودی. به نظرتون جای نگرانی نیست؟ اینا علامت پریودیه یا جیز دیگه؟ الان دیگه کلا قضیه ی پریودی منتفی شده درسته؟

6. سلام به همه ی دوستانو اساتید
    پیشاپیش تشکر میکنم برای وقتی که میذارید و پاسخ بنده رو میدید

من و همسرم توی آخرین روزای(2روز مونده به پایان) پریودیشون رابطه ی مقعدی داشتیم(27 اردیبهشت ماه)،که متوجه شدم منی رد شده،کاندوم پاره بوده
    همسرم به سرعت خودشونو شستن تا از عفونت احتمالی جلوگیری بشه.

همسرم بعدش استرس گرفت که نکنه منی به واژن رسیده باشه و من برای از بین بردن استرسش فردایش براش قرص اورژانسی تهیه کردم (لونژیل).
    بعد مصرف قرص به فاصله ی چند روز حول و هوش (5 و 6 خرداد ماه) دوباره پریود شدن. و تا (10 و 11ام) ادامه داشت

الان 8 امه و ایشون پریود نشدن و دچار  استرس شدن(چون فامیل هستیم باید قبل از بارداری تحت مراقبت و آزمایشات ژنتیکی باشیم برای همین به شدت مراقب هستیم بارداری ناخواسته برامون رخ نده)
    سوال بنده از شما بزرگواران اینه

جای نگرانی هست؟
    به نظرتون آزمایش خون بارداری بدیم؟

پریودی که در حال حاضر قراره رخ بده باید از کدوم تاریخ روزاش شمرده بشه؟(همون 29 ام قبل خوردن قرص یا 11 ام بعد خوردنش)

ممنون میشم وقت گرانبهاتونو برای پاسخ به سوال بنده بذارید
    خیلی نگران همسرمم
    به شدت غصه میخورن

7. سلام من ده روز پیش با نامزدم رابطه داشتم ولی دخول نداشتیم آب منیش ریخت ب پشتم ولی من حس نکردم ریخت روی واژنم یانه روز بعد من قرص اورژانسی ال دی مصرف کردم الان بعد ده روز درد سینه و زیردل سمت راست دارم این علاعم عوارض قرص هاست ؟امکان بارداری همچنان هست ؟لطفا جواب بدین خیلی اورژانسیه

8. سلام بنده به خاطر لیزر صورتم و هورمونها چند ماهی میشه قرص  ال دی مصرف می کنم ماه قبل به صورت کامل یک ماه خونریزی داشتم و این ماه هم از روز ۵ پریود مصرف قرص رو شروع کردم و در روز ۱۹ مصرف قرص یا ۲۳ سیکلم با نامزدم رابطه بدون دخول داشتم که احتمالا پیشاب با لب های خارجی التم  برخورد داشته که بعد از رابطه سریع شستشو دادم و از اون شب تا ۲۴ ساعت هر ۱۲ ساعت ۲ قرص ld خوردم در ضمن باکره ام ایا امکان بارداری هست؟

9. سلام من در رابطه با بارداری سوال داشتم من  ماه قبل تاریخ ۳/۷ پرید شدم و فکرمیکردم این ماه تاریخ ۴/۷ باید پرید شم البته پرید خبیلی منظمی ندارم یکروز قبل این تاریخ رابطه محافظت نشده داشتم اابته منی ریخته نشد ۶ساعت بعدم دو عدد قرص۷۵ لنجی خوردم و ۱۲ساعت بعد یک عدد ۱/۵ الان ۴روز گذشته پرید نشدم خواستم ببینم احتمال بارداری وجود داره¿

10. سلام
    من پریود نامنظمی دارم، الان در هفته ای هستم که احتمال تخمک گذاری بالاست،
    دیشب یک رابطه ی محافظت شده با شوهرم داشتم، بعد از رابطه وقتی شوهرم کاندوم رو درآورد و قبل از اینکه خودش رو بشوره، برای شوخی آلتش رو از پشت به قسمت پشت مقعدم زد، از اونجایی که من کلا ترشحاتم هنگام رابطه ی جنسی بالاست، از اون ناحیه ی برخورد تا داخل واژن پر از ترشحات لزجی بود که هنگام رابطه خارج شده بودند و من هم چون اونموقع حواسم به این موضوع نبود، خیلی دیر شستم خودم رو.
    میدونم در داخل واژن اسپرم ها به سمت رحم حرکت میکنند، ولی بیرون از بدن چطور؟ لزوما به سمت واژن حرکت میکنند یا سر جای خودشون میمونند؟؟!!
    به نظرتون چقدر احتمال بارداری وجود داره؟
    از روش اورژانس استفاده بکنم یا نه؟ البته اگر دیر نشده باشه!
    ممنون از پاسخ گوییتون

11. N_bh نوشته است: سلام
    من پریود نامنظمی دارم، الان در هفته ای هستم که احتمال تخمک گذاری بالاست،
    دیشب یک رابطه ی محافظت شده با شوهرم داشتم، بعد از رابطه وقتی شوهرم کاندوم رو درآورد و قبل از اینکه خودش رو بشوره، برای شوخی آلتش رو از پشت به قسمت پشت مقعدم زد، از اونجایی که من کلا ترشحاتم هنگام رابطه ی جنسی بالاست، از اون ناحیه ی برخورد تا داخل واژن پر از ترشحات لزجی بود که هنگام رابطه خارج شده بودند و من هم چون اونموقع حواسم به این موضوع نبود، خیلی دیر شستم خودم رو.
    میدونم در داخل واژن اسپرم ها به سمت رحم حرکت میکنند، ولی بیرون از بدن چطور؟ لزوما به سمت واژن حرکت میکنند یا سر جای خودشون میمونند؟؟!!
    به نظرتون چقدر احتمال بارداری وجود داره؟
    از روش اورژانس استفاده بکنم یا نه؟ البته اگر دیر نشده باشه!
    ممنون از پاسخ گوییتون

سلام دوست عزیز
    شما ذکر نکردید در چ تاریخی از دوره تون رابطه داشته اید
    اما با توجه به توضیحاتی که دادید احتمال بارداری صفره
    نیاز به مصرف قرص اورژانسی نیست
    قرص زمانی استفاده میشه که رابطه کامل و انزال به طور کامل دورن واژن صورت گرفته باشه...
    موفق باشید...

12. Telimam نوشته است: سلام من در رابطه با بارداری سوال داشتم من  ماه قبل تاریخ ۳/۷ پرید شدم و فکرمیکردم این ماه تاریخ ۴/۷ باید پرید شم البته پرید خبیلی منظمی ندارم یکروز قبل این تاریخ رابطه محافظت نشده داشتم اابته منی ریخته نشد ۶ساعت بعدم دو عدد قرص۷۵ لنجی خوردم و ۱۲ساعت بعد یک عدد ۱/۵ الان ۴روز گذشته پرید نشدم خواستم ببینم احتمال بارداری وجود داره¿

روش اورژانسی رو که درست اجرا نکردید
    ولی امکان بارداری نیست
    نگران نباشید...

تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  13. سلام لطفا به سوالم جواب بدید خیلی نگرانم
    7تیر من پریود شدم بنابراین 6مرداد باید پریود میشدم  که نشدم سیکلام30روزس برای بارداری اقدام کرده بودم کل ماه و یک روز در میون رابطه داشتیم اما هرچی بیبی چک تست میکنم منفی میشه میترسم برم آزمایش بدم
    الان آز بدم جوابی که میگیرم قطعیه؟
    اگه جواب منفی بود باید امپول بزنم برای پریود شدن یا بازم صبر کنم؟

14. Zahraheidari نوشته است: سلام لطفا به سوالم جواب بدید خیلی نگرانم
    7تیر من پریود شدم بنابراین 6مرداد باید پریود میشدم  که نشدم سیکلام30روزس برای بارداری اقدام کرده بودم کل ماه و یک روز در میون رابطه داشتیم اما هرچی بیبی چک تست میکنم منفی میشه میترسم برم آزمایش بدم
    الان آز بدم جوابی که میگیرم قطعیه؟
    اگه جواب منفی بود باید امپول بزنم برای پریود شدن یا بازم صبر کنم؟

سلام
    بهتره ابتدا آز خون بدید و در صورت عدم بارداری به متخصص زنان مراجعه کنید
    سر خود دارو مصرف نکنید.

15. سلام خسته نباشید. من تازه عضو سایت شدم. سوالی دارم که جوابش رو چندبار تو سایت دیدم اما واسه اطمینان خاطر لطفا جوابم را بدهید.
    من باکره هستم و روز ۸ پریودی یعنی یکروز بعد از تمام شدن پریودی نزدیکی بدون دخول داشتم. مقداری منی روی واژن ریخته شد اما سریع پاک کردم و شستم. بعد از یکساعت مقداری خون آبه دیدم فقط یکبار. با توجه به اینکه زمان تخمک گذاریم نبوده میخوام بدونم چقد احتمال بارداری هست؟درضمن پریود منظم دارم.
    ممنون

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 18 از 23
رفتن به صفحه :    ... 18 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید