شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 17 ...   

چگونه حامله نشویم - سوال و جواب

1. سلام خانم دکتر وقت شما بخیر
    من 32 ساله هستم و اصولا پریودهای نامنظم دارم من در 13 فروردین پریود شدم و ماه بعد در 7 اردیبشهت پریود شدم در تاریخ 18 اردیبشهت یک رابطه جنسی با نامزدم داشتم که به طور طبیعی جلوگیری کردیم و بعد از رابطه نیز من داخل واژنم ر شستشو دادم در تاریخ 29 و 30 و 31 اردیبشهت که تقریبا نزدیک پریود بعدی ام بود دچار لکه کمی در داخل واژنم شدم و یه لکه کم در دستمال کاغذی .در 1 خرداد من خونریزی داشتم که نسبت به قبل کمتر بود و در تاریخ 2 اردیبشهت نیز خیلی کم بود بیشتر از یه لکه بود و من پد بهداشتی استفاده کردم ولی خیلی کمتر نسبت به قبل بود درد شدیدی در قسمت سمت راست تخمدانم احساس می کنم البته قبلا می گفتن که تخمدان های پلی کیستیک دارم و اکثرا قسمت چونه ام جوش می زنه خیلی نگران بارداری هستم در این دو روز استرس خیلی خیلی زیادی کشیدم هیچ دردی در سینه هام ندارم البته قبل از خنوریزی داشتم و بعد از خونریزی کم ندارم خیلی استرس زیادی دارم میترسم از طریق پیشاب باردار بشم لطفا بهم پاسخ بدین استرس باعث ک شدن پریودم شده یا ممکنه مربوط به لانه گزینی باشه ؟

کمن کی میتونم برم تست بارداری انحام بدم ؟

2. سلام
    چند روز پیش با نامزدم رابطه داشتم
    هردوتامون لباس زیر و شلوار داشتیم
    هنگام ارضا شدن ایشون به من چسبیده بود و بعد از ارضا چند لکه خیسی روی شلوارش مشاهده کرد
    سپس شلوار و لباس زیرش رو عوض کرد
    ایشون باکره هستند و حین این رابطه ۴ روز از دوران قاعدگیشونو پشت سر گذاشته بودند
    اما حالا نگران هستیم که امکان باردار شدن وجود دارد یا خیر؟
    لطفا راهنمایی کنید
    با تشکر

3. سلام
    نگران نباشید بارداری اینطوری رخ نمیده.

4. سلام.من روز پنجم قاعدگی که هنوز هم پریود بودم،از پشت رابطه داشتم،دخول هم به اندازه ی یک بند انگشت بود ک شریک جنسی بنده،آب منی را داخل مقعد ریخت بطور کامل.من حس نکردم که چیزی بیرون بریزه یا به واژنم برسه،نگاه هم نکردیم،به فاصله ی دو دقیقه هم شست و شو دادم،اما نگرانم ک شاید یکی دو قطره به طرف واژنم رفته باشه.با توجه به اینک زمان تخمک گذاری بنده نبوده،آیا احتمال بارداری هست؟؟؟باکره هستم

5. سلام خسته نباشید
    من ۱۸ سالمه و باکره هسم و دوران پریودی نامنظمی دارم طوری ک آخرین بار پریودیم توی اول فروردین بوده و اگرم پریود شم مدت زمان ۵ روزه داره
    شنبه با نامزدم نزدیکی داشتیم ب صورت مالش آلتشون روی آلتم.. و میدونم ک منی رو واژن تخلیع نشده و استرس زیادی بخاطر پیشاب داریم.. تقریبا ۳۵ ساعت گذشته و قرص اورژانسی استفاده نشده
    احتمال بارداری هس؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. ayda66

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام. توروخدا کمکم کنید. من تازه عضو شدم. نمیدونستم سوالمو کجا باید بپرسم. لطفا کمکم کنید.
    من  باکره هستم. تاریخ 5 خرداد پریودی من شروع شد و تاریخ 12 دوره قاعدگیم تموم شد. تاریخ 13 با نامزدم رابطه داشتیم. ولی بدون دخول و فقط با مالش آلتشون به واژنم.... ولی قبل ازینکه ارضا بشه از من جدا شد و آبشو یه جا دیگه خالی کرد. مطمان هستم مایع منییب مطلقا با واژنم در تماس نبود. بعد دسشویی رفت و با دسمال خودشو تمییز کرد. بعد تقریبا نیم ساعت دوباره با مالش ارضا شد و دوباره قبل ارضا شدن جدا شد و یه جا دیگه آبشو ريخت. حالا به نظر شما احتمال داره هنگام مالش اسپرمی وارد بدن من شده باشه؟با توجه به اینکه تاریخ 12 تموم شدم و هنوز تخمک گذاری صورت نگرفته احتمال حاملگی هست؟توروخدا زوب جواب بدین. اگه احتمالش هست فقط چند ساعت فرصت دا م تا قرص اورژانسی بخورم. چون فردا 72 سذعتم تموم میشه. بازم میگم مایع منی با واژنم تماس نداشت و در فاصله دو بار ارضا شدن دسشویی رفت و با دسنال تمییز کرد خودشو. منتظرم

7. ayda66

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    چرا کسی جواب منو نمیده؟ 😥😥😥مجبور شدم قرص بخورم

من  باکره هستم. تاریخ 5 خرداد پریودی من شروع شد و تاریخ 12 دوره قاعدگیم تموم شد. تاریخ 13 با نامزدم رابطه داشتیم. ولی بدون دخول و فقط با مالش آلتشون به واژنم.... ولی قبل ازینکه ارضا بشه از من جدا شد و آبشو یه جا دیگه خالی کرد. مطمان هستم مایع منییب مطلقا با واژنم در تماس نبود. بعد دسشویی رفت و با دسمال خودشو تمییز کرد. بعد تقریبا نیم ساعت دوباره با مالش ارضا شد و دوباره قبل ارضا شدن جدا شد و یه جا دیگه آبشو ريخت. حالا به نظر شما احتمال داره هنگام مالش اسپرمی وارد بدن من شده باشه؟با توجه به اینکه تاریخ 12 تموم شدم و هنوز تخمک گذاری صورت نگرفته احتمال حاملگی هست؟توروخدا زوب جواب بدین. اگه احتمالش هست فقط چند ساعت فرصت دا م تا قرص اورژانسی بخورم. چون فردا 72 سذعتم تموم میشه. بازم میگم مایع منی با واژنم تماس نداشت و در فاصله دو بار ارضا شدن دسشویی رفت و با دسنال تمییز کرد خودشو.

ولی چون جواب ندادین مجبور شدم 48 ساعت بعد رابطه دوتا لژیونل 0.75 رو 24 ساعت مونده به 72 ساعت خوردم. امروژ ترشحات بدنم خیلی زیاده. به رنگ سفید. نگرانم مبادا قبل از خوردت قرص تخمک گذاری انجام شده باشه. حتی اگه انجامم شده باشه قرصا تاثیرشونو میزارن؟و روند پریودی من چگونه خواهد بود؟ باید زوتر از موعد مقرر منتظر پریودی باشم یا دیرتر؟ اصلا احتیاجی به قرص خوردن بود؟ با خوردن قرص بارداری منتفی شده؟

8. سلام
    من با دوس دخترم دوبار رابطه داشتیم ولی بدون حتی مالیدن الت تناسلی بهم...فقط دستش به الت من برخورد کرده که با پیش اب من برخورد کرده...بار اول که دو سه روز پریودیش عقب افتاده بود و بعدش پیش هم بودیم و بعده از دو روز بدون دل درد لکه بینی داشت فقط....بار دومم که تقریبا ۲۰ روز بعد از پریودی ماه قبلش بود... روز قبل پریودی پیش من بود که دل درد داشت و بعدش لکه بینی و بعدم خونریزی عادی داشت

ایا ممکنه با برخورد پیش اب به دستش احتمال بارداری باشه؟
    اینم بگم که دوس دخترم فقط موقع دستشویی رفتن احتمالا دستش موقع شستن به التش خورده باشه

علت اینکه ماه قبل دیر پریود شد و اینکه این ماه تقریبا ۲۲ روزه پریود شده چیه؟

9. سلام خسته نباشید
    من بعد از 15 روز که از پریودیم گذشته بود رابطه داشتم و بدون دخول و زمان ارضا شدن نامزدم لباس زیر تنشون بوده آیا ممکنه لباس زیر آغشته به منی به واژن من خورده باشه و بارداری صورت بگیرد؟ و اینکه من از استرس بعد از 48ساعت از رابطه دو قرص لونژیل مصرف کردم آیا تاثیر داره ممنون

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  10. بيخود ب خودتون راه ندين اگه رطوبت با واژنتون تماس پيدا نكرده امكان بارداريتون در حد صفره با توجه ب اين ك حدود دو هفته هم از پريوديتون گذشته بود احتمال بارداري باز هم خيلي كمه راجع ب قرصا اطلاع ندارم ولي معمولا ال دي مصرف ميكنن

11. سلام خسته نباشید
    ببخشید من دوباره سوال کردم اولا اینکه قرص لونژیل تا 48ساعت تاثیر داره چون من بعد از 48ساعت دوتا باهم خوردم؟و اینکه آیا ممکنه رطوبت لباس زیر آغشته به منی باعث بارداری بشود یا خیر؟ و 15روز پریودی من میگذشت مرسی اگه جواب بدین

12. سلام
    من دختر هستم حدود ۲ هفته پیش با نامزدم رابطه داشتم که دخولی نبود و فقط الت ایشون تماس داشت با واژن در حد چند ثانیه دو روز بعد به علت مسافرت قرص ال دی مصرف کردم و جمعه پیش مصرف رو قطع کردم و دوشنبه خونریزی شروع شد که با دفعه های قبل فرق داشت پریود هام ۷ روزه و معمولا دو روز اول شدید بود اما اینبار خونریزی به شدت کم و روز سوم تقریبا قطع شد الان نگران هستم که خونریزی پریود نبوده و چیز دیگه ای باشه خواهش میکنم کمک کنید

13. Ms_Hanaa نوشته است: سلام
    من دختر هستم حدود ۲ هفته پیش با نامزدم رابطه داشتم که دخولی نبود و فقط الت ایشون تماس داشت با واژن در حد چند ثانیه دو روز بعد به علت مسافرت قرص ال دی مصرف کردم و جمعه پیش مصرف رو قطع کردم و دوشنبه خونریزی شروع شد که با دفعه های قبل فرق داشت پریود هام ۷ روزه و معمولا دو روز اول شدید بود اما اینبار خونریزی به شدت کم و روز سوم تقریبا قطع شد الان نگران هستم که خونریزی پریود نبوده و چیز دیگه ای باشه خواهش میکنم کمک کنید

سلام
    احتمال بارداری نیست ضد بارداری هم الکی مصرف کردین
    خون ریزی هم برای همینه
    جای هیچ نگرانی نیست

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  14. sajede121 نوشته است: سلام خسته نباشید
    من بعد از 15 روز که از پریودیم گذشته بود رابطه داشتم و بدون دخول و زمان ارضا شدن نامزدم لباس زیر تنشون بوده آیا ممکنه لباس زیر آغشته به منی به واژن من خورده باشه و بارداری صورت بگیرد؟ و اینکه من از استرس بعد از 48ساعت از رابطه دو قرص لونژیل مصرف کردم آیا تاثیر داره ممنون

اصلا امکان بارداری نیست
    ضد بارداری هم مصرفش نیاز نبود
    تاخیر پریود هم برای مصرف دارو هست

15. Mohamadss نوشته است: سلام
    من با دوس دخترم دوبار رابطه داشتیم ولی بدون حتی مالیدن الت تناسلی بهم...فقط دستش به الت من برخورد کرده که با پیش اب من برخورد کرده...بار اول که دو سه روز پریودیش عقب افتاده بود و بعدش پیش هم بودیم و بعده از دو روز بدون دل درد لکه بینی داشت فقط....بار دومم که تقریبا ۲۰ روز بعد از پریودی ماه قبلش بود... روز قبل پریودی پیش من بود که دل درد داشت و بعدش لکه بینی و بعدم خونریزی عادی داشت

ایا ممکنه با برخورد پیش اب به دستش احتمال بارداری باشه؟
    اینم بگم که دوس دخترم فقط موقع دستشویی رفتن احتمالا دستش موقع شستن به التش خورده باشه

علت اینکه ماه قبل دیر پریود شد و اینکه این ماه تقریبا ۲۲ روزه پریود شده چیه؟

خیر اصلا امکان بارداری نیست
    تاخیر پریود دلیل های متفاوتی داره
    استرس یا مصرف دارو یا گفتین لکه بینی داره احتمال کیست هم داره به دکتر مراجعه کنه بهتره

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 17 از 23
رفتن به صفحه :    ... 17 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید