شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 15 ...   

چگونه حامله نشویم - سوال و جواب

1. badomak نوشته است:
    Parvazoo نوشته است: با سلام در روز 6 و 2 روز بعد از تمام شدن پریودی و پریودی ام  هر 30 تا 35 روز است و با مالیدن الت نامزدم به دستگاه تناسلی و وجود پرده و منی در داخل ریخته نشده و بعد از رابطه از مقعد و خودارضایی احتمال بارداری هست؟بعد از یک روز درد شدیدی در زیر دلم که روز 7 بود به وجود امد که به دکتر مراجعه شد علت را شروع تخمک گذاری دانستند و بعد 60 ساعت 4 قرص ال دی و بعد 12 ساعت 4قرص دیگر احتمال بارداری وجود دارد لطفا کمک کنید ؟ لطفا جواب دهید باسپاس

سلام
    خیر امکان بارداری نیست

سلام قربان ممکنه پاسخ بنده رو هم بدید؟

2. Saraaaa121 نوشته است: سلام خسته نباشید

ایا امکان بارداری با دسته اغشته به منی و تماس ان بعد از 1-2 دفیفه با لباس زیر وجود داره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بله حتما باید احتیات کنید و نظافت رو رعایت کنید و از قرص ها و آشپزیهای تجویز شده توسط دکتر استفاده کنید .

3. سلام .
    نامزد من 28 ساله، دارای دوره های 35 تا 40 روز به طول 7 روز خونریزی هست.اخرین پریود 30 در بوده. در تاریخ 15 بهمن نزدیکی بدون دخول داشتیم (باکره هستن)، البته برای جلوگیری از برخورد پیشاب هم از.کاندوم استفاده کردیم که فقط یک لحظه کاندوم پاره شد ک تعویض کردیم و این نکته هم باید بگم ک پیشاب اول بوده و من قبل و بعد از رابطه حتما باید دستشویی برم. ایشون 27بهمن به گفته ی خودشون برای اولین بار لکه بینی تیره همراه با بوی بد داشتن و تا قبل از اون هیچ وقت لکه بینی نداشتن ، وتا حالا پریود نشدن اگر تاریخ پریود این ماهشون 40 روزه بود باید 10 اسفند پریود میشدن ک تا امروز 13 اسفند نشدن یک روز پعد از تعویق پریود و امروز هم بی بی چک استفاده کردن ک منفی بوده(برابر میشه با 26 و 29 روز بعد از رابطه ی جنسی ). امکان انجام ازمایش بتا نیست . لطفا راهنمایی کنید ایا امکان بارداری هست ؟ ضمن این که تمام نشانه های بارداری مثل دل درد، سر درد ، نفخ ، تهوع، بی اشتهایی دارن

1. سلام
      من به تجویز پزشک برای تخمدان پلی کیستیک حدود یک ساله از قرص سیپروترون کامپاند(دیان)استفآده میکنم
      سه شنبه شب بسته ی جدید قرص رو شروع کردم
      پنجشنبه پریودم تموم‌شد و پاک شدم و شنبه عصر با همسرم رابطه ی کامل محافظت نشده داشتم اما متاسفانه قرص پنجم که باید ساعت دوازده شب مصرف میکردم رو فراموش ردم و با شش ساعت تاخیر یعنی شش صبح یکشنبه خوردمش و قرص یکشنبه و روزهای بعد روم هرشب مرتب مصرف کردم
      ایا احتمال بارداری در بنده وجود داره؟

4. اگه الت تناسلی مرد با واژن دختر 17 ساله تماس داشته از روی لباس زیر و اب منی کمی از روی لباس زیر برخورد کرده باشه و دخولی صورت نگرفته و قرد 2 یا 3 روز بعد پریودشده باشه طبق روال ایا احتمال بارداری وجود داره؟؟ الان 16 روز از این موضوع میگذره و فرد قرص هم مصرف نننکرده
    میشه لطفااااا سریغ جواب بدین؟؟؟

5. سلام تورو خدا یکی به من جواب بده من بانامزدم رابطه داشتم  ولی هردو لباس داشتیم با شلوار بودیم فقط اون شلوارش یمقدار خیس شد  همین ولی من الان پرید نشدم 4روز از تاریخ پریودیم میگذره و من فقط لک قهوه ای دیدم  اونم خیلی کممممم بی بی چک هم گذاشتم منفی بود تورا خدا بگید مشکل چیه نکنه باردارم  (اخه تو سایت زده بود لکه بینی نشونه بارداری) هیچ علائم پریودی هم ندارم دارم دیوانه میشم  کمکم کنید

6. سلام خسته نباشید
    من مجرد و باکره هستم. روز 13 سیکلم رابطه در حد مالش داشتم که منی خارج نشد و فقط پیش آب بود.بعد از اون من 3بار پریود شدم به موقع اما با این تفاوت که چند روز اول لکه بینی بعد چند روز خون بیشتر با لخته و بعد مجددا لکه بینی.2بار سونو انجام دادن توی ا ین مدت و توی سونو دکتر چیزی از بارداری نگفت و اندازه رحم و اندو متر نرمال بود فقط گفتن که pco هستم.اما ترس من الآن از خارج رحمی هست،آخه کشاله رانم درد میکنه ،ممکنه به صورت خارج رحمی باردار باشم!?

7. Baronaban نوشته است: سلام .
    نامزد من 28 ساله، دارای دوره های 35 تا 40 روز به طول 7 روز خونریزی هست.اخرین پریود 30 در بوده. در تاریخ 15 بهمن نزدیکی بدون دخول داشتیم (باکره هستن)، البته برای جلوگیری از برخورد پیشاب هم از.کاندوم استفاده کردیم که فقط یک لحظه کاندوم پاره شد ک تعویض کردیم و این نکته هم باید بگم ک پیشاب اول بوده و من قبل و بعد از رابطه حتما باید دستشویی برم. ایشون 27بهمن به گفته ی خودشون برای اولین بار لکه بینی تیره همراه با بوی بد داشتن و تا قبل از اون هیچ وقت لکه بینی نداشتن ، وتا حالا پریود نشدن اگر تاریخ پریود این ماهشون 40 روزه بود باید 10 اسفند پریود میشدن ک تا امروز 13 اسفند نشدن یک روز پعد از تعویق پریود و امروز هم بی بی چک استفاده کردن ک منفی بوده(برابر میشه با 26 و 29 روز بعد از رابطه ی جنسی ). امکان انجام ازمایش بتا نیست . لطفا راهنمایی کنید ایا امکان بارداری هست ؟ ضمن این که تمام نشانه های بارداری مثل دل درد، سر درد ، نفخ ، تهوع، بی اشتهایی دارن

سلام
    احتمالاً الان دیگه پاسخ بی‌مورده و پریود باید اتفاق افتاده باشه. با این حال، لکه‌بینی که گفتید ممکنه پریود بوده باشه در واقع که به همین محدود شده. در هر صورت احتمال بارداری نیست.

8. نقل قول:
    من به تجویز پزشک برای تخمدان پلی کیستیک حدود یک ساله از قرص <a>سیپروترون</a> کامپاند(دیان)استفآده میکنم
    سه شنبه شب بسته ی جدید قرص رو شروع کردم
    پنجشنبه پریودم تموم‌شد و پاک شدم و شنبه عصر با همسرم رابطه ی کامل محافظت نشده داشتم اما متاسفانه قرص پنجم که باید ساعت دوازده شب مصرف میکردم رو فراموش ردم و با شش ساعت تاخیر یعنی شش صبح یکشنبه خوردمش و قرص یکشنبه و روزهای بعد روم هرشب مرتب مصرف کردم
    ایا احتمال بارداری در بنده وجود داره؟

خیر بارداری منتفیه.

9. lolioo نوشته است: اگه الت تناسلی مرد با واژن دختر 17 ساله تماس داشته از روی لباس زیر و اب منی کمی از روی لباس زیر برخورد کرده باشه و دخولی صورت نگرفته و قرد 2 یا 3 روز بعد پریودشده باشه طبق روال ایا احتمال بارداری وجود داره؟؟ الان 16 روز از این موضوع میگذره و فرد قرص هم مصرف نننکرده
    میشه لطفااااا سریغ جواب بدین؟؟؟

خیر وقوع پریود بارداری رو رد می‌کنه در هر صورت.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  10. maryam_s_120 نوشته است: سلام تورو خدا یکی به من جواب بده من بانامزدم رابطه داشتم  ولی هردو لباس داشتیم با شلوار بودیم فقط اون شلوارش یمقدار خیس شد  همین ولی من الان پرید نشدم 4روز از تاریخ پریودیم میگذره و من فقط لک قهوه ای دیدم  اونم خیلی کممممم بی بی چک هم گذاشتم منفی بود تورا خدا بگید مشکل چیه نکنه باردارم  (اخه تو سایت زده بود لکه بینی نشونه بارداری) هیچ علائم پریودی هم ندارم دارم دیوانه میشم  کمکم کنید

نگران نباشید بارداری از روی لباس اتفاق نمی‌افته.
    لکه‌بینی شروع پریود بایذ بلشه.

11. Negaaarii نوشته است: سلام خسته نباشید
    من مجرد و باکره هستم. روز 13 سیکلم رابطه در حد مالش داشتم که منی خارج نشد و فقط پیش آب بود.بعد از اون من 3بار پریود شدم به موقع اما با این تفاوت که چند روز اول لکه بینی بعد چند روز خون بیشتر با لخته و بعد مجددا لکه بینی.2بار سونو انجام دادن توی ا ین مدت و توی سونو دکتر چیزی از بارداری نگفت و اندازه رحم و اندو متر نرمال بود فقط گفتن که pco هستم.اما ترس من الآن از خارج رحمی هست،آخه کشاله رانم درد میکنه ،ممکنه به صورت خارج رحمی باردار باشم!?

خیر نگرانیتون بی‌مورده.

12. سلام
    بنده و همسرم رابطه داشتیم و منی همسرم که روی دستم ریخت را با دستمال پاک کردم و با همان دست به آلتم که لزج شده بود دست زدم.ولی داخل نبردم
    آیا احتمال بارداری وجود دارد؟

13. سلام 26 ساله هستم پریودام منظم اغلب 28 تا30 روزس بیشتر28 روزس اخرین پریودم 7 فروردین بود 18 روز بعدش یعنی25 فرورین رابطه مقعدی داشتم کخ کاملا تخلیه در مقعد بود  وبادستمال پوشش دادم وپاک کردم وشستم 5 ساعت بعد دوتا لونژیل 0.75 باهم خوردم ایا احتمال بارداری هست؟؟ نگرانیم اینه موقع بلند شدن منی از مقعد خارج نشده باشه به سمت واژن ایا رابطمون در زمان تخمک گذاریم بوده؟؟ممکنه باردار بشم؟؟ چند روز دیگه میتونم ازمایش خون بدم که درست ودقیق؟؟

14. سلام.33 ساله باکره هستم.دوره های 23 و 25 و تقریبا نا منظم.اولین روز اخرین پریودی 17 فروردین و تقریبا 5 روز در تاربخ 26 رابطه بدون دخول و منی داشتم.از پیشاب مطمیین نیستم.منی روی کم ریخته شده و وین امل دو بار تکرار شد.فقط با دست تحریک انجام شد.فقط از پیشاب در اوایل معاشقه و یا اینکه احتمال منی خشک شده به دست قرص اورژانسی 2 تایی را 8 ساعت بعد مصرف کردم.بعد از مصرف قرص ترشحات سفیید و غلیظ تا الان و کمی دل و کمر درد دارم.2 ماه قبل نیز مصرف کردم واین علاییم را نداشتم.با توجه به زمان رابطه ایا احتمال بارداری هست.به خاطر ترشحات و زمان تخمک گداری ترس دارم.ارضا شدن بین باسن انجام شد و در اطراف واژن نبوده.بعد از 10 روز از رابطه بتا صحیح است

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 15 از 23
رفتن به صفحه :    ... 15 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید