شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 12 ...   

چگونه حامله نشویم - سوال و جواب

1. با سلام و شب بخیر، روز پنجنشنبه 2آذر بیشترین میزان ترشحات رو داشتم که احتمال تخمک گذاری رو میدم. جمعه با همسرم رابطه با دخول داشتم که به صورت طبیعی جلوگیری کردیم همسرم معمولا پیشاب دارن اما بار اول چون انزال اولش بود بدون اسپرمه اما بار دوم هم پیشاب داشتن که با آب دهان پاک کردیم با توجه به اینکه تازه عقد کردم و قصد بارداری ندارم آیا لازمه جلوگیری اورژانسی رو انجام بدم؟یا امکان بارداری با توجه به پاک کردن پیشاب وجود نداره؟

2. سلام ببخشيد من يك آذر رابطه جنسي بدون دخول داشتم عذر ميخام يني به صورت لاپايي ! و نامزدم قبل از اينكه متوجه ارضا شدن شه همچنان به رابطه ادامه داد و بعد متوجه شدم آب مني ش هم روي تخت ريخت و هم روي شكم و التم ! و شايد هم داخلش ريخته باشه و نميدونم واقعا ! من باكره ام و تقريبا هر سي روز عادت ميشم ! اخرين بار هم ٢٤ مهر پريود بودم و تقريبا همون ١ اذر كه اين اتفاق افتاد من منتظر بودم پريود شم كه نشدم .
    بعد از اينكه اب مني اينطور شد من پنج ساعت بعد از رابطه دو تا قرص اچ دي خوردم و دوازده ساعت بعد هم دو تاي ديگه !
    الان هم به شدت استرس دارم و نميدونم بايد چكار كنم ! چقد احتمال حاملگي وجود داره ؟؟

3. سلام به همگی
    سوالی دارم ممنون میشم جوابمو بدید
    من 7 8 ماهه که برای جلوگیری قرص ضدبارداری مارولین میخورم
    امروز روز 18 سیکلمه و قاعدتا باید سه شنبه هفته آینده پریود شم
    امروز از صبح لک بینی قهوه ای دارم
    سوالم اینهکه با وجود خوردن به موقع قرص ها (که جمعه یعنی 5 روز دیگه قرص های این ماه تموم میشه) احتمال بارداری هست؟ و ممکنه این لک ها برای لانه گزینی باشه؟
    تا به حال سابقه لک بینی بین سیکل نداشتم
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

4. ela200200 نوشته است: سلام به همگی
    سوالی دارم ممنون میشم جوابمو بدید
    من 7 8 ماهه که برای جلوگیری قرص ضدبارداری مارولین میخورم
    امروز روز 18 سیکلمه و قاعدتا باید سه شنبه هفته آینده پریود شم
    امروز از صبح لک بینی قهوه ای دارم
    سوالم اینهکه با وجود خوردن به موقع قرص ها (که جمعه یعنی 5 روز دیگه قرص های این ماه تموم میشه) احتمال بارداری هست؟ و ممکنه این لک ها برای لانه گزینی باشه؟
    تا به حال سابقه لک بینی بین سیکل نداشتم
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

سلام عزیزم اگه قرص هارو سروقت و درست مصرف کرده باشین خیر احتمال بارداری از بین میره

چون دارو مصرف میکنین احتمال لکه بینی بیشتر میتونه از اینا باشیه یا اگه استرس زیاد یا حالات روحی فشار روحی عصبی
    یا میتونه موارد زیر باشه
    اختلالات قبل و بعد قاعدگی که همراه با درد تورم سینه یا سر درد و ...
    اگه کلا موقع تخمک گذاری لکه بینی نداشتین تاحالا این احتمالش کم میشه
    عفونت هم باعث میشه
    بیماری التهابی لگن
    فیبروئیدهای رحمی
    سندروم تخمدان پلی کیستیک
    سرطان تخمدان یا دهانه رحم
    پولیپ
    برای اینکه خیالتون راحت شه و علتش مشخص شه مراجعه به پزشک کنین که یه چکاپ هم میشین
    ولی دلیل اصلیش میشه گفت دارو و استرس باشه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. ladynaz نوشته است: با سلام و شب بخیر، روز پنجنشنبه 2آذر بیشترین میزان ترشحات رو داشتم که احتمال تخمک گذاری رو میدم. جمعه با همسرم رابطه با دخول داشتم که به صورت طبیعی جلوگیری کردیم همسرم معمولا پیشاب دارن اما بار اول چون انزال اولش بود بدون اسپرمه اما بار دوم هم پیشاب داشتن که با آب دهان پاک کردیم با توجه به اینکه تازه عقد کردم و قصد بارداری ندارم آیا لازمه جلوگیری اورژانسی رو انجام بدم؟یا امکان بارداری با توجه به پاک کردن پیشاب وجود نداره؟

سلام خوب هستین جای نگرانی نداره احتمال بارداری نیست
    اگه قصد بارداری ندارین میتونین تو زمان هایی که احتمال بارداری کمه به صورت طبیعی جلوگیری کنین بقیه موارد رابطه محافظت شده داشته باشین
    تا دچار استرس و نگرانی نشین

6. Asalasal97 نوشته است: سلام ببخشيد من يك آذر رابطه جنسي بدون دخول داشتم عذر ميخام يني به صورت لاپايي ! و نامزدم قبل از اينكه متوجه ارضا شدن شه همچنان به رابطه ادامه داد و بعد متوجه شدم آب مني ش هم روي تخت ريخت و هم روي شكم و التم ! و شايد هم داخلش ريخته باشه و نميدونم واقعا ! من باكره ام و تقريبا هر سي روز عادت ميشم ! اخرين بار هم ٢٤ مهر پريود بودم و تقريبا همون ١ اذر كه اين اتفاق افتاد من منتظر بودم پريود شم كه نشدم .
    بعد از اينكه اب مني اينطور شد من پنج ساعت بعد از رابطه دو تا قرص اچ دي خوردم و دوازده ساعت بعد هم دو تاي ديگه !
    الان هم به شدت استرس دارم و نميدونم بايد چكار كنم ! چقد احتمال حاملگي وجود داره ؟؟

سلام عزیزم خوبی

با مصرف دارو احتمال بارداری رو به زیر صفر بردین و هیچ احتمالی نیست

و اگه با تاخیر با زود تر از موعد پریود شین دلیلش استرس و نگرانی و مصرف دارو هست همین

7. gandomam نوشته است: سلام من ده روز بعد از پریودیم رابطه ی مقعدی داشتم(پرده دارم)وتمام آبی که در مقعدم ریخته شد از واژنم خیلی غلیظ و سفید رنگ با مقدار خیلی کمی خون بیرون اومد و از اون موقع به بعد دلپیچه دارم قفسه ی سینم درد میکنه و نفسم میگیره شبا هم بعد از شام بالافاصله حالت تهوع بهم دست میده الان سوالی که دارم اینه احتمال بارداری وجود داره؟

======
    ویرایش شده توسط ناظر انجمن
    علت ویرایش: انتقال به تاپیک مرتبط
    -----------------

سلام خوب هستین
    من متوجه نشدم چجور ابی که مقعد ریخته شده از واژن اومده
    شاید اشتباه تایپی بوده
    اگه از واژن ترشحاست سفید و بی رنگ داشتین که بخ خاذر تحریکه
    یا اگه همون منی ریخته شده واژن دوباره خارج شده همراخ خون چون رابطه مقعدی بوده و مقع رابطه احتمال کشش کناره های دریچه مقعد یا خراش خست که خون برای اینه

دلپیچه یا حالت تهوع هم به خاطر شاید اولین رابطه بوده به خاطر هیجان اونه یا تو برخی موارد با خاطر شرایط روحی روانی خانم های تو رابطه های اول دچار این مشکل میشن

و بیشتر میتونه به دلیل اینکه رابطه مقعدی بوده شاید همراه با درد بوده یا فشار زیاد دل پیچه ودرد میتونه از این باشه

8. سلام
    نامزد بنده تاریخ 12 ابان پریود شدن و تاریخ 18 ابان پریودشن تموم شد ، ما تاریخ 20 ابان باهم رابطه بدون دخول داشتیم که فکر نمیکنم منس روی واژن ریخته شده باشه ،  و باره دیگه تاریخ 8 آذر باهم رابطه بدون دخول داشتیم که اینبارو مطمعنم که منی روی واژن هم ریخته نشد ،  اما با این اوصاف ایشون باید 12 اذر پریود میشدن که نشدن ، با توجه به اینکه هر دو روزی که ما رابطه داشتیم خارج از روزهای پر خطر بوده و اینکه ایشون این ماه استرس و مریضی زیاد داشتن ، احتمال حاملگی دارن ؟ چون که میگن حامله هستن ، اگر نیستن پس علت اینکه پریود نشدن چیه ؟ پریودشون منظم بوده همیشه ، یکم حالت تهوع هم داشتن چن روز ، سردرد هم پیدا کردن دو سه روزه ، البه ماه پیش هم قبل پریود 2 تا قرص ال دی خوردن

9. سوال خسته‌ نباشید.۲‌ شنبه منو نامزدم رابژه برقرار کردیم ولی از پشت ولی اول رابطه آلتمو به واژنش میمالیدم حدود. ۲-۳ دیقه بدون کاندوم بود ولی بعدش کاندوم استفاده کردیم ولی هیچگونه دخولی از واژن صورت نگرفت.حالا نامزدم نگزانه که پیشاب به داخل واژن رفنه باشه چه با همون والیدن چه وقتی که کاندوم و کشیدمو دستم خورده به آلتم و ممکنه پیشاب به چسبیده باشه و وقتی واژنشو ماساژ میدادم واردش شده باشه.۱۷ ساعت بعد از این اتفاق از قرص های اورژانس استفاده کرد به این صورت که ۴ قرص LD اول خورد و بعد ۱۲ ساعت‌ ۴ قرص دیگه‌ خورد.همچنین نامزدم باکرس.امکان حامله شدنش هست؟ نگران باشیم؟لطفا زودتر جواب بدید

10. IR_Grizzly نوشته است: سوال خسته‌ نباشید.۲‌ شنبه منو نامزدم رابژه برقرار کردیم ولی از پشت ولی اول رابطه آلتمو به واژنش میمالیدم حدود. ۲-۳ دیقه بدون کاندوم بود ولی بعدش کاندوم استفاده کردیم ولی هیچگونه دخولی از واژن صورت نگرفت.حالا نامزدم نگزانه که پیشاب به داخل واژن رفنه باشه چه با همون والیدن چه وقتی که کاندوم و کشیدمو دستم خورده به آلتم و ممکنه پیشاب به چسبیده باشه و وقتی واژنشو ماساژ میدادم واردش شده باشه.۱۷ ساعت بعد از این اتفاق از قرص های اورژانس استفاده کرد به این صورت که ۴ قرص LD اول خورد و بعد ۱۲ ساعت‌ ۴ قرص دیگه‌ خورد.همچنین نامزدم باکرس.امکان حامله شدنش هست؟ نگران باشیم؟لطفا زودتر جواب بدید

سلام
    با توجه به توضیحاتتون نه رابطه پرخطری داشتید همچنین قرص اورژانسی هم مصرف کردید
    بنابراین بارداری منتفی است
    نگران نباشید.

11. با سلام
    با نامزدم كه پريودهاي تقريبا منظم و يك ماهه داره چندين بار رابطه طي چندروز متوالي داشتم.
    تخليه مني در واژن صورت نگرفت.
    اگر مني سطحي به الت هم رسيده باشد زود پاك كردم.
    روز دوم و رابطه دوم ٢قرص لوونورژسترل كه سفيد هم بود و چيز ديگه اي ننوشته بود و ٢١عدد بود مصرف كردن
    ٢٤ساعت بعد بعد از رابطه ٤عدد كهمعده درد و حالت تهوع ايجاد كرد تا فرداش.
    روز بعد دوبار پشت سر هم رابطه بدون تخليه دروني انجام شد.قرصي مصرف نشد.
    روز اول رابطه ده روز به پريود بعدي باقي منده بود.
    حالا چهار روز از اخرين رابطه گذشته و به شدت استرس داريم و منتظر پريوديم.
    به نظرتون احتمال بارداري چقدره؟
    چيكار كنيم الان بعد چهار روز!؟

12. Arshiaov نوشته است: با سلام
    با نامزدم كه پريودهاي تقريبا منظم و يك ماهه داره چندين بار رابطه طي چندروز متوالي داشتم.
    روز دوم و رابطه دوم ٢قرص لوونورژسترل كه سفيد هم بود و چيز ديگه اي ننوشته بود و ٢١عدد بود مصرف كردن

سلام خیر احتمال بارداری نیست

حالت تهوع از عوارض قرص هست

تاخییر در پریود از مصرف قرص و استرسه همین

13. Aramir23 نوشته است: سلام
    نامزد بنده تاریخ 12 ابان پریود شدن و تاریخ 18 ابان پریودشن تموم شد ، ما تاریخ 20 ابان باهم رابطه بدون دخول داشتیم که فکر نمیکنم منس روی واژن ریخته شده باشه ،  و باره دیگه تاریخ 8 آذر باهم رابطه بدون دخول داشتیم که اینبارو مطمعنم که منی روی واژن هم ریخته نشد ،  اما با این اوصاف ایشون باید 12 اذر پریود میشدن که نشدن ، با توجه به اینکه هر دو روزی که ما رابطه داشتیم خارج از روزهای پر خطر بوده و اینکه ایشون این ماه استرس و مریضی زیاد داشتن ، احتمال حاملگی دارن ؟ چون که میگن حامله هستن ، اگر نیستن پس علت اینکه پریود نشدن چیه ؟ پریودشون منظم بوده همیشه ، یکم حالت تهوع هم داشتن چن روز ، سردرد هم پیدا کردن دو سه روزه ، البه ماه پیش هم قبل پریود 2 تا قرص ال دی خوردن

سلام
    با توضیحاتی کع دادین احتمال بارداری وجود نداره

تاخیر در پریود از استرس و مریضی و داروی که مصرف کردن هست همین

14. dr_nasim نوشته است:
    Arshiaov نوشته است: با سلام

سلام خیر احتمال بارداری نیست

حالت تهوع از عوارض قرص هست

تاخییر در پریود از مصرف قرص و استرسه همین

ممنون از پاسخگويي
    ولي دكتر جان الان ٨ روز از مصرف قرص ها و يك روز از موعد هميشگي پريود گذشته ولي هيچ خبري نيست هنوز
    تا چ مدت تاخير عاديه پس؟ اقدامي لازمه!؟
    دكتر اينترنت و نظرات متعدد بيچارم كرد
    نظر شما ارامش نسبي داد بهم ممنونم

15. من پنج روز پیش با نامزدم رابطه داشتم اما نه کامل و فقط امیزشی بود و در عین رابطه کاندوم پاره شد منی نامزدم اطراف واژن ریخت ایا احتما بارداری وجود داره؟و قرص اتیسترون ایا مانع بارداری میشه؟ و حالا باید چیکار کنم ک حامله نشوم؟؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 12 از 23
رفتن به صفحه :    ... 12 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید