شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 10 ...   

چگونه حامله نشویم - سوال و جواب

1. سلام
    ممنون از پاسخگوییتون
    چند روز پیش رابطه ای داشتم بعد از ان بصورت صحیح قرص ال دی مصرف شد و خونریزی به مدت ۱۰ روز ایجاد شد (تقریبا زمان خونریزی برابر با زمان پریودی بود با چند روز تاخیر که احتمالا بخاطر قرص بوده)
    ۲ روز تقریبا بعد از این خونریزی رابطه داشتم که بدلیل وسواس اینجانب مجبور به خوردن قرص شد (اینبار قرص لونژیل ۱.۵ مصرف شد)
    رابطه به این شکل بود که اصلا الت ها باهم تماس نداشته و ارضا در خارج از بدن صورت گرفته و بعد ان دستها کاملا سه مرتبه با اب و مایع شستشو دادیم حتی زیرناخن ها
    و چند دقیقه بعد دستهایم داخل واژن رفت
    احتمال ۱ در میلیون دادم که شاید روی بدن نامزدم اندکی اسپرم ریخته شده باشد(البته ایشون میگن نریخته بود اصلا)😂
    که بوسیله انگشت من داخل واژن رفته باشه و...(حدود ۳ ، ۴ دقیقه بعد ارضا)
    به همین دلیل لونژیل ۱.۵ مصرف شد
    ایا احتمال بارداری بود و یا قرص بیخود استفاده شده؟
    نامزدم کورتون هم مصرف میکنه
    چققد از اثر لونژیل کم میشه
    چقد احتمال بارداری هست😢
    وسواس زندگیمو مختل کرده و نامزدمم از دستم دیگه شاکیه

2. سلام عزیزم
    حالا جدای اینکه انزال در الت شما اتفاق نیافتاده ولی احتمال پیشاب هست با مصرف همین قرص های احتمال بارداری صفر هست

با وسواس و استرس و وضعیت روحی نا متناسب باعث خواهید شد در پریود شما هم اختلال به وجود بیاد

3. سلام
    من 28 سال سن دارم و باکره هستم
    قاعدگی منظم دارم
    طول دوره 28 روز است
    دوره خونریزی 7 روز است
    اخرین بار 26 شهریور 96 خونریزی من شروع شد
    در تاریخ 5 مهر 96 رابطه بدون دخول داشتیم.
    آب نامزدم روی کمر و باسن و بین پای من ریخت(نمیدونیم روی واژنم ریخت یا نه ک با دستمال خشک کردیم). بقیه موارد شورت پای نامزدم بود.
    100 ساعت بعد قرص لونژیل و ld خوردم.
    ایا احتمال بارداری هست؟

4. maria64 نوشته است:
    sajede121 نوشته است: سلام خسته نباشید
    من روز سوم پریودی رابطه از مقعد داشتم و بخاطر استرس که آب منی اطراف واژن ریخته باشه یک قرص اورژانسی لونژیل 1.5میلی خوردم،و بعد اتمام پریودی لک دیدم الان شده دو یا سه روز ،امکان بارداری وجود دارد یا خیر؟مرسی

سلام
    خیر...اون قرص را هم بی جهت مصرف کردید.

سلام خسته نباشید
    ببخشید روز ۸ ام پریود ی رایطه کوچیک و انزال روی دریچه واژن داشتیم ک سریع پاکش کزدیم با دستمال و بعدش قرص اورژانسی مصرف شد و ۴ ۵ روز بعدش هم پریود شد دوباره و خون ریزی رخ داد
    آیا امکان بارداری هست ؟؟

5. باسلام
    خیر با مصرف قرص امکان بارداری نیست

6. دوره ی قاعدگیم نامنظمه و نزدیکی داشتم ولی مطمئن نیستم منی داخل ریخته شده یا نه. آخرین عادت ماهانه م 96.5.20 بوده و زانو درد و علائم عادت ماهیانه رو دارم . و خیلی هم کسل هستم . آیا احتمال داره باردار باشم؟

7. Sellin نوشته است: دوره ی قاعدگیم نامنظمه و نزدیکی داشتم ولی مطمئن نیستم منی داخل ریخته شده یا نه. آخرین عادت ماهانه م 96.5.20 بوده و زانو درد و علائم عادت ماهیانه رو دارم . و خیلی هم کسل هستم . آیا احتمال داره باردار باشم؟

برای اطمینان از بارداری میتونید هم از بی بی چک اول صبح از خواب بیدار میشید استفاده کنید یا ازمایش خون بدید
    با توضیحاتتون نمیشه گفت که باردارید یا نه امکان داره پریود نشدنتون علت دیگه ای داشته باشه

8. با سلام
    اگر ابتدا زن ارضا شود و بعد از آن مرد مایع منی را داخل واژن تخلیه کند ، احتمال حاملگی وجود دارد
    ...
    ارضا شدن ابتدایی زن جلوی  حرکت اسپرم به سمت تخمدان را می گیرد ؟

احتمل بارداری وجود دارد ؟

در کل ارضا شدن زن مانع از بارداری میشود ؟

9. سلام من ١٨شهريور ماه پيش پريود شدم و ٣١ شهريور رابطه داشتم
    هميشه سيكلم ٣٠ روز بوده چهار ماه روكين مصرف كردم ٢٨ روزه شده بود و سه ماه دارو مصرف نميكنم ١٨ روز از رابطم ميگذره اگ ٢٨روزه سيكلمو در نظر بگيرم ٣روز عقب انداختم و اگ ٣٠روزه يك روز امكان داره باردار باشم؟و اين ك من كي از بيبي چك استفاده كنم جواب قطعي به من ميده؟

10. سلام و خسته نباشید.من قصد بارداری ندارم و اوایل زندگی مشترک با همسرمو میگذرونم مشکلی که من دارم اینه که وقتی با همسرم رابطه دارم ایشون از کاندوم استفاده میکنن.درسته این راه امنه ولی لذتی از رابطه نمیبریم.این موضوع دو طرفه است میخواستم ببینم این حسو همه دارن؟راه حل راحتی به جای کاندوم برای جلوگیری وجود داره؟ممنون میشم کمک کنید

11. با سلام و خسته نباشین
    من 30 سالمه  پریودهای نامنظم دارم و دوره هام 4 الی 5 روز طول نمیکشهو داری کیست تخمدان دارم
    21 شهریور ماه  پریود شدم
    و 3 مهرماه با نامزدم رابطه داستم البته بدون دخول التشون رو لای پای من گذاشتن از پشت
    و کمی التشون با واژنم تماس پیدا کررد موقع ارضا سدن کاندوم در امده بود و متوجه نشده و منی رو همونجا لای پای من خالی شده سریعا خودمو با شامپو شستم و با دستمال تمیز کرده و حتی از لباس زیر قبلی نیز استفاده نکردم و یک ساعت بعدش دوتا همزمان قرص اورژانسی دز 75 خوردم و 12 ساعت بعدش نیز دو عدد دیگه لونوزیل 75 باهم خوردم
    ایا احتمال بارداری وجود داره؟
    10 مهرماه من دردهای پریودی داشتم و روز اول ب صورت لکه بود و بعدش تا دو روز ب صورت لخته خون میومد  و دیگه قطع شد و هیچ علایم دیگه ایی ندارم
    ایا امکان بارداری در من وجود داره؟؟
    تو رو خدا زود بگین

12. سلام من باکره ام ولی دو هفته ی پیش یه رابطه ی سطحی داشتم که آب منی رو واژن ریخته نشد ولی احتمال میدم پیشاب به واژن مالیده شده باشه
    من دقیقا پنج شنبه ی دو هفته پیش یعنی 6 مهر رابطه داشتم.هر شب هم قرص ال دی واسه تنظیم شدن پریودیم میخوردم که دو شنبه اش قرص ها تموم شد و من معمولا باید 2 روز بعد پریود میشدم.یکم افشردگی گرفته بودم و دلم هم درد میکرد ولی پریود نشدم و احتمال بارداری دادم و روز یک شنبه ی همین هفته یعنی یک هفته و نیم بعد از رابطه آزمایش بتا دادم که 0.1> اومد و منفی شد.
    همون صبح که رفتم آزمایش دادم متوجه شدم یکم لک دارم که بعدش خونریزی شروع شد و نمیدونم این پریودیه یا خونریزی به دلیل حاملگی خارج از رحم.
    امروز که جمعست دقیقا دو هفته و یک روز از رابطه ی من میگذره و من از یک شنبه خونریزی به همراه حالت تهوع و اسهال و گاهی درد های خفیف در شکم و پهلوهام دارم و خیلی میترسم باردار باشم.
    میخوام بدونم و شما راهنماییم کنین که آیا ممکنه بارداری خارج از رحمی دو هفته بعد از رابطه علائم خودشو نشون بده؟!
    اصلا امکان داره من حامله باشم؟!
    یا این دردا به خاطر استرس و تلقین خودمه؟!
    قراره هفته ی دیگه دوشنبه برم دوباره آزمایش بتا بدم تا مطمئن شم.دعا کنین منفی باشه خیلی میترسم.
    در ضمن یادم رفت بگم من توی همین دوران خونریزیم یه بار یه لخته ی تقریبا بزرگتر از یه سکه 500 تومنی داشتم که قرمز بود و لا به لاش بافت خاکستری دیده میشد
    دو روز بعدم یه لخته ی کوچولو اندازه سکه یه ریالی بود و قرمز مایل به سیاه بود
    خیلی نگرانم...
    رنگ خون هم قرمز روشن بود
    الان روز ششم خونریزی هستم ولی هنوز قطع نشده فقط کمتر شده
    نمیدونم پریودیه یا خونریزی غیر طبیعی
    کمردرد و نفخ و اسهالم دارمSad
    حالت تهوعم هم تا چند روز پیش طوری بود که نمیتونستم هیچی بخورم الان بهتر شدم
    ولی هنوزم گاهی شکمم و داخل لگنم و قسمت پهلوهام یه تیر خفیف میکشه که خیلی نگرانم کرده

13. shaghayeghblogs نوشته است: سلام و خسته نباشید.من قصد بارداری ندارم و اوایل زندگی مشترک با همسرمو میگذرونم مشکلی که من دارم اینه که وقتی با همسرم رابطه دارم ایشون از کاندوم استفاده میکنن.درسته این راه امنه ولی لذتی از رابطه نمیبریم.این موضوع دو طرفه است میخواستم ببینم این حسو همه دارن؟راه حل راحتی به جای کاندوم برای جلوگیری وجود داره؟ممنون میشم کمک کنید

سلام عزیزم خوبی راه پیشگیری جدا ولذت جدا
    شاید معاشقه شما درست صورت نیمگیره یا همسرتون فقط برای دخول و ارضای خودشون رابطه برقرار میکنن
    تو همین سایت مطالبی هم هست فکر کنم
    شم اول میتونین پیش نوازی اغوش گرفتن هم رابطه دهانی ماساژ حرف های عاشقانه
    واین رو هم در نطر داشته باشید مرد زود تر از زن به ارگاسم میرسه
    مرد میتوته با نوازش حساس زن رابطه رو ادامه بده و ......
    یا اینکه لذت نمیلرید شاید مشکل روحی یا فکری دارین موقع رابطه فکرتون جای دیگه مشغوله خوزتونو نمیتونین وقف رابطه کنین
    برا جلوگیری هم میتونین انزال رو خارج ازواژن انجام بدین یا از کاندوم های خیلی نازک استفاده کنید یا زمان های تخمک گذاریتون مشخص کنید تو زمان هایی که احتمال بارداری خیلی کمه بدون هیچ مانعی رابطه داشته باشین یا دارو های ضد بارداری یا روش های جلوگیری مخصوص زنان

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  14. A_s_a_l نوشته است: با سلام و خسته نباشین
    من 30 سالمه  پریودهای نامنظم دارم و دوره هام 4 الی 5 روز طول نمیکشهو داری کیست تخمدان دارم
    21 شهریور ماه  پریود شدم
    و 3 مهرماه با نامزدم رابطه داستم البته بدون دخول التشون رو لای پای من گذاشتن از پشت
    و کمی التشون با واژنم تماس پیدا کررد موقع ارضا سدن کاندوم در امده بود و متوجه نشده و منی رو همونجا لای پای من خالی شده سریعا خودمو با شامپو شستم و با دستمال تمیز کرده و حتی از لباس زیر قبلی نیز استفاده نکردم و یک ساعت بعدش دوتا همزمان قرص اورژانسی دز 75 خوردم و 12 ساعت بعدش نیز دو عدد دیگه لونوزیل 75 باهم خوردم
    ایا احتمال بارداری وجود داره؟
    10 مهرماه من دردهای پریودی داشتم و روز اول ب صورت لکه بود و بعدش تا دو روز ب صورت لخته خون میومد  و دیگه قطع شد و هیچ علایم دیگه ایی ندارم
    ایا امکان بارداری در من وجود داره؟؟
    تو رو خدا زود بگین

سلام عزیزم
    خیر احتمال بارداری نیست
    و این نامنظمی به خاطر استرس و استفاده از قرصه

15. dr_nasim نوشته است:
    shaghayeghblogs نوشته است: سلام و خسته نباشید.من قصد بارداری ندارم و اوایل زندگی مشترک با همسرمو میگذرونم مشکلی که من دارم اینه که وقتی با همسرم رابطه دارم ایشون از کاندوم استفاده میکنن.درسته این راه امنه ولی لذتی از رابطه نمیبریم.این موضوع دو طرفه است میخواستم ببینم این حسو همه دارن؟راه حل راحتی به جای کاندوم برای جلوگیری وجود داره؟ممنون میشم کمک کنید

سلام عزیزم خوبی راه پیشگیری جدا ولذت جدا
    شاید معاشقه شما درست صورت نیمگیره یا همسرتون فقط برای دخول و ارضای خودشون رابطه برقرار میکنن
    تو همین سایت مطالبی هم هست فکر کنم
    شم اول میتونین پیش نوازی اغوش گرفتن هم رابطه دهانی ماساژ حرف های عاشقانه
    واین رو هم در نطر داشته باشید مرد زود تر از زن به ارگاسم میرسه
    مرد میتوته با نوازش حساس زن رابطه رو ادامه بده و ......
    یا اینکه لذت نمیلرید شاید مشکل روحی یا فکری دارین موقع رابطه فکرتون جای دیگه مشغوله خوزتونو نمیتونین وقف رابطه کنین
    برا جلوگیری هم میتونین انزال رو خارج ازواژن انجام بدین یا از کاندوم های خیلی نازک استفاده کنید یا زمان های تخمک گذاریتون مشخص کنید تو زمان هایی که احتمال بارداری خیلی کمه بدون هیچ مانعی رابطه داشته باشین یا دارو های ضد بارداری یا روش های جلوگیری مخصوص زنان

سلام.ممنون که وقت گذاشتین و پاسخ سوال منو دادین  
    من قصد خرید کاندوم خیلی نازک رو دارم.متاسفانه چون شهری که ما توش زندگی میکنیم شهر کوچیکی هستش این نوع کاندوم رو نتونستیم توی داروخانه ها یا مراکز خرید معتبر پیدا کنیم.اما این کاندوم رو داخل یک فروشگاه اینترنتی که خودشون ادعا میکنن که معتبر هستن و همه جنساشون مورد تایید بهداشت ایران هست پیدا کردیم.میخواستم ببینم این فروشگاه ها معتبر هستند و میتونم بهشون اعتماد کنم برای خرید؟ممنون

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 10 از 23
رفتن به صفحه :    ... 10 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید