شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 9 ...   

چگونه حامله نشویم - سوال و جواب

1. azad2017 نوشته است: خسته نباشید آقای دکتر
    من و نامزدم تو دوران خطرناک رابطه جنسی داشتیم
    البته کاندوم استفاده کردیم.نامزدم پیش از ارضا التشو بیرون کشید و بیرون بدن من ارضا شد.کاندومم چک کرد چند بار و پارکی و سوراخ نداشت
    الان سه روزه از زمان پریود من گذشته و پریود نشدم
    من هر دوره بین یک هفته تا ده روز پی ام اس دردناک دارم با کلی علائم.ولی این دوره هیچ علامتی از پی ام اس نداشتم
    من ترسم از سوراخ بودن احتمالی کاندومه در حدی که ما متوجه نشده باشیم و پیشاب وارد واژنم شده باشه
    و دیگری اینکه نکنه قبل از اینکه کاندومو بپوشن دستش به آلتش خورده و با اون دست واژن من یا کاندومو لمس کرده باشه
    احتمال بارداری هست؟
    البته نا گفته نماند من ماه پیش هم پریودم ۳۲ روزه بود و اینکه دو ماه پیش لونژیل مصرف کردم

سلام
    با توجه به توضیحاتتون و استفاده صحیح از کاندوم امکان بارداری نیست
    با افکار منفی خودتون رو آزار ندهید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. saba_ghn نوشته است: سلام خسته نباشید من و دوس دخترم دو ماه پیش بیست خرداد باهم رابطه جنسی (خیلی سطحی) داشتیم که حتی منی باهاش برخورد نکرد ولی پیش آّب با احتمال خیلی کم باهاش برخورد کرده. بعد از اون رابطه مون شک کردیم که نکنه حاملگی در کار باشه. درست 72 ساعت بعد دوتا قرص اورژانسی همزمان استفاده کرد..البته  چون قاعدگیش خیلی نامنظمه تقریبا همزمان با این قرص یدونه امپول <a>پروژسترون</a> که از قبل دکتر برای تنظیم قاعدگیش (نه به خاطر شک کردنمون) داده بود زد . تقریبا 12 روز بعد عادت ماهیانه شد. از اون ماهیانگی اول تا یه ماه و نیم بعد دوبار دیگه هم پریود شد(تویه یه ماه و نیم 3 بار پریود شد. تویه این دو ماه 3 بار بی بی چک استفاده کرده منفی دراومده... یه بار رفتیم آزمایش  خون بتاش 0/35 بوده ولی با این حال الان یک هفته س تهوع داره کمرش و شکمش درد میکنه استخون کشاله ران و پاش درد میکنه  (آزمایش بتارو هم اوایل نرفتیما همین 15روز پیش رفتیم تا یه مدت از نزدیکیمون گذشته باشه)..این نکنته رو هم بگم که یک هفته قبل از آزمایش بتا پریود شده بود...میخواستم ببینم با این اوضاع احتمال بارداری یا بارداری خارج از رحم میتونه وجود داشته باشه؟؟؟..وقتی هم رفته بودیم آزمایش بدیم خانومی که نمونه میگرفت گفته که اگه یه هفته پیش پریود شده باشی آزمایش نشون نمیده)(الان ما میترسیم که از اونایی باشیم که حین حاملگی پریود میشین). احتمالش وجود داره؟؟؟؟

جواب آزمایش قابل اطمینان است
    بارداری منتفیه

3. badomak نوشته است:
    pedram_HookEx نوشته است: سلام دوستان خوبید
    یه سوال داشتم میخواستم بدونم اگه یک روز قبل از پریودی رابطه داشته باشی و مشکوک به ریخته شدن آب منی به داخل باشم البته مقداریش
    همون روزم درد پریودی داشته
    ولی هنوز پریود نشده بوده
    ولی الان یک هفته گذشته و پریود نشده آیا احتمال بارداری هست

اگر پریود منظم دارند که احتمال بارداری نیست
    ولی اگه نامنظم باشه بهتره در صورت تاخیر زیاد تست خون بتا بدن

آخه الان شش روز گذشته از اون روز منم نگرانم که اتفاقی افتاده باشه تا چند روز امکان داره که اتفاقی نیافتاده باشه
    طبیعیه که کسی که دوره های منظم داره دقیقا بخاطر رابطه ای که یک روز قبل از موعد پریودی بوده شش روز عقب بیافته؟؟؟؟؟؟
    لطفاً کمک کنید

4. pedram_HookEx نوشته است:
    badomak نوشته است:
    pedram_HookEx نوشته است: سلام دوستان خوبید
    یه سوال داشتم میخواستم بدونم اگه یک روز قبل از پریودی رابطه داشته باشی و مشکوک به ریخته شدن آب منی به داخل باشم البته مقداریش
    همون روزم درد پریودی داشته
    ولی هنوز پریود نشده بوده
    ولی الان یک هفته گذشته و پریود نشده آیا احتمال بارداری هست

اگر پریود منظم دارند که احتمال بارداری نیست
    ولی اگه نامنظم باشه بهتره در صورت تاخیر زیاد تست خون بتا بدن

آخه الان شش روز گذشته از اون روز منم نگرانم که اتفاقی افتاده باشه تا چند روز امکان داره که اتفاقی نیافتاده باشه
    طبیعیه که کسی که دوره های منظم داره دقیقا بخاطر رابطه ای که یک روز قبل از موعد پریودی بوده شش روز عقب بیافته؟؟؟؟؟؟
    لطفاً کمک کنید

جهت اطمینان تست خون بارداری بدین

5. سلام خسته نباشید
    من روز سوم پریودی رابطه از مقعد داشتم و بخاطر استرس که آب منی اطراف واژن ریخته باشه یک قرص اورژانسی لونژیل 1.5میلی خوردم،و بعد اتمام پریودی لک دیدم الان شده دو یا سه روز ،امکان بارداری وجود دارد یا خیر؟مرسی

6. سلام
    من یکی دو جا پیام دادم مشکلمو مطرح کردم ولی چون یا جواب نگرفتم یا کاما نبوده هنوزم به خاطر ابهام هایی که دارم خیلی استرس دارم.حس میکنم دارم دچار وسواس میشم
    خواهش میکنم بعد از اینکه وضعیتمو شرح دادم تا حد ممکن دقیق راهنماییم کنید از این سردرگمی دربیام.
    من پنج مبتلا به تخمدان پلی کیستیک هستم و چند ماهه که از قرص سیپروترون کامپاند استفاده میکنم.پریود منظمی داشتم اما هر موقع دکتر به جز قرص سیپروترون کامپاند، قرص سیپروترون استات رو هم تجویز میکنه به جز درد سینه در دوره مصرف قرص، پریودمم هم دچار مشکل میشه و پریود نمیشم.دو سه ماه بود که پریود نشده بودم روز سوم مرداد بسته ی جدید سیپروترون کامپاند رو شروع کردم و روز پنج مرداد با نامزدم رابطه ی بدون دخول داشتیم که ایشون کاندوم پوشیدن اما چون درست قرار نگرفته بود مقدار کمی از مایع منی بیرون ریخت و مشکوک شدیم که ب دهانه واژن رسیده یا نه
    با وجود مصرف سیپروترون کامپاند به دلیل اینکه ساعتش گاهی یکی دو ساعت عقب جلو میشد محض احتیاط پنج ساعت بعد از رابطه دو قرص اچ دی و هشت ساعت بعد دو قرص دیگه مصرف کردم و به دلیل دوره درمانی مصرف قرص سیپروترون کامپاند رو هم قطع نکردم که بعدا بهم گفتن مثل اینکه باید قطعش میکردم
    وقتی بسته ی قرص سیپروترون تموم شد روز دوم شروع بسته ی جدید من دچار خونریزی شدم.اول به صورت خفیف در حدی که موقع رفتن به دستشویی لخته ی خونی خارج میشد و گاهی روی نوار خون خفیف میدیدم.بعدش شدیدتر شد به طوری ک نیاز ب تعویض نوار بود اما از پریودهای معمولیم خفیف تر بود و نهایتا دوباره به حالت شروعش برگشت و این خون ریزی و لکه بینی حدود شش تا هفت روز طول کشید که البته پریودهای من پنج روزه ست و این خونریزی خفیف تر از پریودهام و شدید تر از لکه بینی بود.
    الان پانزده شهریوره و حدود چهل روز از ارتباط میگذره. من دو سه روزه معده م به هم ریخته.یکی دو روز به مقدار خیلی خفیف حالت تهوع داشتم و گاهی مجددا این حسو دارم اما انقدر خفیفه که گاهی شک میکنم بابت تلقین باشه. و هنوزم نفخ معده دارم.نمیدونم بخاطر خوردن غذای چرب ب مقدار زیاده یا علامت بارداریه
    درد سینه هامم شروع شده و نمیدونم مرتبط با شروع قرص سیپروترون استاته یا ربطش بدم به بارداری
    گاهی هم حس سبکی سر دارم
    نمیدونم گاهی حس میکنم ب خاطر حساسیت چنین حسایی دارم
    من امکان مراجعه به دکتر یا انجام تست خون رو ندارم و خیلی نگرانم
    با وجود شرایط توصیف شده ممکنه باردار باشم؟؟؟امکان بارداری خارج از رحم چی؟وجود داره؟
    به جز چیزایی که گفتم بعد از این چهل روز هیچکدوم از علایم بارداری رو ندارم
    ممنون میشم راهنماییم کنید تا از نگرانی دربیام

7. باسلام

دوست من بعد از رابطه ی مشکوکی ک داشته با نامزدش و اون مایع منی رو بین پاهاش روی دریچه واژن ریخته

صبح رفته ال دی خریده و دوتاشو خورده بش گفتم باید ۴ تا میخوردی شبش رفت ۴ تاشو خورد و قراره ۱۲ ساعت بعد ینی صبح فردا ۴ تا دیگه بخوره که سیکلش کامل شه مجموعا ۱۰ تا قرص میشه در روز ایا چیزی نمیشه اینکارو بکنه یا نکنه؟ دوتا دیگه بخوره کافیه ؟ یا ۴ تا حتما لطفا سریع راهتماییم کنی مهمه

8. sajede121 نوشته است: سلام خسته نباشید
    من روز سوم پریودی رابطه از مقعد داشتم و بخاطر استرس که آب منی اطراف واژن ریخته باشه یک قرص اورژانسی لونژیل 1.5میلی خوردم،و بعد اتمام پریودی لک دیدم الان شده دو یا سه روز ،امکان بارداری وجود دارد یا خیر؟مرسی

سلام
    خیر...اون قرص را هم بی جهت مصرف کردید.

9. روز پنجم پریود رابطه محافظت نشده داشتیم ، انزال داخل واژن انجام نشده ولی شک به پیش آب هست ، تا دوروز بعد رابطه هم لکه بینی وجود داشت ، بلافاصله بعد از رابطه یک قرص اورژانسی اوسیز 0/75 مصرف شده ، چهار پنج ساعت بعدم یک عدد دیگه. شش روز بعد از مصرف قرص هم خون ریزی پیش اومده. ایا احتمال بارداری وجود داره یا نه؟؟؟؟

10. amiraqa نوشته است: روز پنجم پریود رابطه محافظت نشده داشتیم ، انزال داخل واژن انجام نشده ولی شک به پیش آب هست ، تا دوروز بعد رابطه هم لکه بینی وجود داشت ، بلافاصله بعد از رابطه یک قرص اورژانسی اوسیز 0/75 مصرف شده ، چهار پنج ساعت بعدم یک عدد دیگه. شش روز بعد از مصرف قرص هم خون ریزی پیش اومده. ایا احتمال بارداری وجود داره یا نه؟؟؟؟

سلام
    خیر.

11. azad2017

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    آقای دکتر خسته نباشید

من دیروز با کاندوم نزدیکی داشتم ولی دوران پر خطرمه
    از پیشاب و نشت احتمالی اون از کنار کاندوم میترسمد
    یشب ساعت ۱ شب ۴ تا ال دی خوردم
    ولی تا الان حالت تهوع شدید دارم
    ویتامین ب ۶ و ضد تهوع هم خوردم ولی هرچی میخورم بالا میارم
    نمیتونم دوز دوم ال دی رو بخورم چیکار کنم؟
    اگه مثلا شب بخورم یعنی از ۱۲ ساعت رد شده باشه تاثیر نمیذاره؟
    اگه دوز دومو نخورم احتمال جلوگیری وجود نداره؟
    الان با این اوضاع پریودم عقب نمیوفته؟
    من دوره پریودم منظمه ولی ماه پیش ۳۴ روزه بود
    میترسم باز زیاد بشه پریودم سکته میکنم
    تورو خدا راهنماییم کنید

12. با سلام
    دكتر من به تازگي نامزدكردم و باكره هستم
    ٢هفته پيش كه من پريود بودم و شرت و نوار بهداشتي داشتم نامزدم آلتش را بين پاهام گذاشت و آبش را داخل نافم ريخت و پاك كرد بعد از اون من ٢ الي ٣ روز بعدش كه دوران پريودم بود خونريزي داشتم در حد معمولي و تمام شد آيا امكان اينكه باردار شده باشم هست يا نه؟ در ضمن ديروز كه ٧ روز از پايان پريودم مي گذره موقع خشك كردن خودم روي دستمال كاغذي در حد خيلي كم لكه خون و دفعه بعدش لكه ي كمرنگ صورتي ديدم؟ آيا مشكلي هست؟
    ازتون خواهش مي كنم جوابمو بدين خيلي استرس دارم و حالم بده

13. Mahshidam نوشته است: با سلام
    دكتر من به تازگي نامزدكردم و باكره هستم
    ٢هفته پيش كه من پريود بودم و شرت و نوار بهداشتي داشتم نامزدم آلتش را بين پاهام گذاشت و آبش را داخل نافم ريخت و پاك كرد بعد از اون من ٢ الي ٣ روز بعدش كه دوران پريودم بود خونريزي داشتم در حد معمولي و تمام شد آيا امكان اينكه باردار شده باشم هست يا نه؟ در ضمن ديروز كه ٧ روز از پايان پريودم مي گذره موقع خشك كردن خودم روي دستمال كاغذي در حد خيلي كم لكه خون و دفعه بعدش لكه ي كمرنگ صورتي ديدم؟ آيا مشكلي هست؟
    ازتون خواهش مي كنم جوابمو بدين خيلي استرس دارم و حالم بده

سلام عزیزم خوبی خون سرد باش
    اگه دخول انجام نشده باشه خیر امکان بارداری نیست و اسیب دیدگی امکانش نیست
    یک دوره قاعدگی به طور معمول هر 28 روز یک بار اتفاق می افتد و حدود 4 تا 7 روز طول می کشد
    لکه بینی بین قاعدگی احتمال مشکل در رحم مثل زخم دهانه رحم باشد
    در کل برای شما امکان داره احساسات و برقراری رابطه جنسی باعث افزایش ترشح هورمون های جنسی شده که دلیل بر این میشه سیکل دورتون بهم خورده باشه یا افزایش ترشحات داشته باشین
    این مسله در اکثر موارد عادیه
    خونریزی روشن و شفاف حدود یک یا دو هفته پس از پایان خونریزی اصلی قاعدگی، به علت تخمک گذاری می باشد. چرخه قاعدگی یک زن به طور متوسط ۲۸ روز طول می کشد و تخمک گذاری حدود ۱۰ تا ۱۴ روز پس از شروع خونریزی قاعدگی رخ می دهد.
    استرس هم باعث این مورد میشه
    باز اگه مشکلی دارین بپرسین

14. با سلام و خسته نباشيد

من در روز بعد اتمام پريودم رابطه داشتم براي از دست دادن پرده بكارت مني داخل ريخته نشده ،در دوره تخمك گذاري هم رابطه داشتم بعدش قرص hd ٢تا و ١٢ساعت بعد ٢تا خوردم چند روز بعد دوباره رابطه داشتم  كه دوباره قرص اورژانسي اووسيز ٢تا با هم بعد رابطه خوردم ، در نزديكي زمان پريودم دوباره رابطه داشتم اما قرصي مصرف نكردم ، در زمان پريودم چند روز لكه بيني داشتم و الان مقدار كمي خون ميبينم يعني به شدت قبل خونريزي ندارم ميخواستم بپرسم احتمال حاملگي هست؟؟ در هر رابطه مني داخل ريخته نشده فقط از ترس پيش اب من اون دو بار هم قرص مصرف كردم.و اينكه من تورم سينه رو در دوران قاعدگي تجربه نميكردم اما الان حس ميكنم

15. سلام .دختر21 ساله هستم .من مادرم کنسر سینه داشتن دکتر در حال حاضر برای من یک ورق قرص دیان برای مصرف قبل از لیزر موهای زائد تجویز کردن من باید مصرف این قرص رو قطع بکنم یا که یک بسته مشگلی نداره
    البته که نزدیک 2 ماه هست پریود نشدم و سینه هام درد زیادی داره

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 9 از 23
رفتن به صفحه :    ... 9 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید