شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 8 ...   

چگونه حامله نشویم - سوال و جواب

1. سلام خسته نباشید اگر یه نفر رابطه سطحی داشته باشه در حد مالش پیشاب نامزد باشه ب عبارتی باکره هست دختر. اصلا هم برخورد مایع منی وجو نداشته باشه و روز ۲۵ و ۲۷ ام قاعدگی هم بی بی چک بزاره و هردوش منفی باشه
    ولی پریودش به تاخیر افتاده چند روز.با وجود علایم قاعدگی که بشدت طی این مدت #اضطراب هم داشته درضمن پریودش نامنظمه و روز ۲۸ و ۲۹ام درد در سمت چپ تخمدان حس میکنه موقع سرفه فقط.چقدر احتمال بارداری هست؟

2. Neggii نوشته است: سلام خسته نباشید اگر یه نفر رابطه سطحی داشته باشه در حد مالش پیشاب نامزد باشه ب عبارتی باکره هست دختر. اصلا هم برخورد مایع منی وجو نداشته باشه و روز ۲۵ و ۲۷ ام قاعدگی هم بی بی چک بزاره و هردوش منفی باشه
    ولی پریودش به تاخیر افتاده چند روز.با وجود علایم قاعدگی که بشدت طی این مدت #اضطراب هم داشته درضمن پریودش نامنظمه و روز ۲۸ و ۲۹ام درد در سمت چپ تخمدان حس میکنه موقع سرفه فقط.چقدر احتمال بارداری هست؟

سلام
    وقتتون بخیر
    امکان بارداری نیست
    نگران نباشید

3. badomak نوشته است:
    Neggii نوشته است: سلام خسته نباشید اگر یه نفر رابطه سطحی داشته باشه در حد مالش پیشاب نامزد باشه ب عبارتی باکره هست دختر. اصلا هم برخورد مایع منی وجو نداشته باشه و روز ۲۵ و ۲۷ ام قاعدگی هم بی بی چک بزاره و هردوش منفی باشه

سلام
    وقتتون بخیر
    امکان بارداری نیست
    نگران نباشید

پس چرا پریود نمیشم ینی واقن استرسم خیلی بالاس زیر شکمم درد گرفته 😔

4. asteshtebah نوشته است: سلام
    داخل یک پست نوشته بودن ازمایش بتا 3 تا حداکثر 5 روز بعد از رابطه جواب میده
    این حداکثر تا 5 روز ،یعنی بیشتر بشه جوابش غلطه؟
    اخرم نفهمیدم چند روز بعد از رابطه میشه ازمایش داد هر شخصی یسری اعداد و رقم گفته

من یک هفته بعد از پاکی پریودی بصورت زیر رابطه داشتم که دوروز بعد از دادم 7.3 شد و فرداش بازم از دادم منفی شد زیر 5 ینی 3 روز بعد از رابطه

سلام.
    اگر قطره ای منی چند لجظه بعد انزال از روی دست بچکد روی شلوار لی بریزد ممکن است بتواند از شلوار عبور کند و سپس از شورت هم عبور کرده خودرا به داخل واژن برساند و سپس بالا برود و به تخمک برسد؟؟
    اگر یک انگشت مقداری اسپرم رویش باشد و سپس  به شلوار لی بزنم باز امکانش موجود است؟
    در سایت های خارجی سرچ میکردم یک دکتری نوشته بود که اسپرم بعد از 3 ثانیه در هوا و اتمسفر موجود میمیرد (اگر به شلوار برخود کندو...)
    ایا این درست است؟
    اسپرم میتواند مسیر مستقیمی را طی کند و از شلوار عبور کرده و...؟
    ممنون میشم جواب بدید خیلی وسواس فکریم بالاگرفته.

سلام بعد از سه روز تاخیر در مدت زمان قاعدگی(13 یا 14 روز بعد از رابطه ک چه عرض کنم در حد گرد افشانی هم نیست Sad ) آزمایش بتا دادیم و کمتر از 5 شد و منفی اعلام شد.به کسی که ازمایش میگرفت هم گفتم شرایطو که از روی شلوار میشه یا نه گفت تاحالا من برنخوردم طی این چن سال و بعیده و نگران نباش و اینکه بعد از 72 ساعت جواب بتا قابل اعتماده و...
    فردای ازمایش به مدت 10 روز خونریزی رخ داد (دوره های قبلی هم یا 10 روز بود {شاید یکی دوروز بیشتر}) الان این خونریزی پریودی محسوب میشه؟
    کلی پست این فاروم هارو بالاپایین کردم که نوشته بودن پریودی اتفاق نمیوفته و اونهایی که میگن پریود میشدن و باردار هم بودن خونریزی پریودی نداشتن بلکه خونریزی دیگه بوده×
    حالا من از کجا بدونم این خونریزی قاعدگی بوده یا نه Sad( خونریزی با سه روز تاخیر و همون مدت 10 روزه (مانند پریودی که به اخرین روزها میرسید از حجم خون کم میشد) پریودی حساب میشه؟
    روانی شدم روانی Neutral همش فکر میکنم ازمایش اشتباه بوده و این خونریزی پریودی نیست و ازین حرفا
    لطفا راهنماییم کنین دیگه کلافم
    بخاظر اینکه میگن پریودی و خونریزی با هم اشتباه گرفتن و ....
    بنظر شما احتمال اینکه بارداری رخ بده با این تفاسیر چقدره؟
    من واقعا ترس تو وجودمه و ازکارو زندگی افتادم و مجبور شدم برم پیش روانپزشک

ممنون

5. asteshtebah نوشته است:
    asteshtebah نوشته است: سلام

من یک هفته بعد از پاکی پریودی بصورت زیر رابطه داشتم که دوروز بعد از دادم 7.3 شد و فرداش بازم از دادم منفی شد زیر 5 ینی 3 روز بعد از رابطه

سلام.
    اگر قطره ای منی چند لجظه بعد انزال از روی دست بچکد روی شلوار لی بریزد ممکن است بتواند از شلوار عبور کند و سپس از شورت هم عبور کرده خودرا به داخل واژن برساند و سپس بالا برود و به تخمک برسد؟؟
    اگر یک انگشت مقداری اسپرم رویش باشد و سپس  به شلوار لی بزنم باز امکانش موجود است؟
    در سایت های خارجی سرچ میکردم یک دکتری نوشته بود که اسپرم بعد از 3 ثانیه در هوا و اتمسفر موجود میمیرد (اگر به شلوار برخود کندو...)
    ایا این درست است؟

سلام بعد از سه روز تاخیر در مدت زمان قاعدگی(13 یا 14 روز بعد از رابطه ک چه عرض کنم در حد گرد افشانی هم نیست Sad ) آزمایش بتا دادیم و کمتر از 5 شد و منفی اعلام شد.به کسی که ازمایش میگرفت هم گفتم شرایطو که از روی شلوار میشه یا نه گفت تاحالا من برنخوردم طی این چن سال و بعیده و نگران نباش و اینکه بعد از 72 ساعت جواب بتا قابل اعتماده و...
    فردای ازمایش به مدت 10 روز خونریزی رخ داد (دوره های قبلی هم یا 10 روز بود {شاید یکی دوروز بیشتر}) الان این خونریزی پریودی محسوب میشه؟
    کلی پست این فاروم هارو بالاپایین کردم که نوشته بودن پریودی اتفاق نمیوفته و اونهایی که میگن پریود میشدن و باردار هم بودن خونریزی پریودی نداشتن بلکه خونریزی دیگه بوده×
    حالا من از کجا بدونم این خونریزی قاعدگی بوده یا نه Sad( خونریزی با سه روز تاخیر و همون مدت 10 روزه (مانند پریودی که به اخرین روزها میرسید از حجم خون کم میشد) پریودی حساب میشه؟
    روانی شدم روانی Neutral همش فکر میکنم ازمایش اشتباه بوده و این خونریزی پریودی نیست و ازین حرفا

ممنون

سلام
    با توجه به نوع رابطه و جواب قطعی آزمایش بارداری منتفیه
    با افکار منفی خودتون رو اذیت نکنید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. badomak نوشته است:
    asteshtebah نوشته است:
    asteshtebah نوشته است: سلام

سلام.
    ایا این درست است؟

ممنون

سلام
    با توجه به نوع رابطه و جواب قطعی آزمایش بارداری منتفیه
    با افکار منفی خودتون رو اذیت نکنید

خیلی ممنون که جواب میدین،باتوجه به شرایط جامعه حساسیت هام یخورده بیش از حد شده که حتی به اینکه شاید ازمایشگاه اشتباه کرده باشه هم فکر میکنم Neutral
    یا اینکه 10 روز خونریزی با دوسه روز تاخیر شاید پریود نباشه(قاعدگی منظم بوده همیشه شاید با یکی دوروز اینور اونور)

ممنون

7. لطفا یکی راهنمایی کنه
    توی سایت نینی سایت
    نوشته بودن خونریزی پریودی با خونریزی واژینال نباید اشتباه گرفته بشه.
    ممکنه 10 روز خونریزی (سه روز تاخیر در تایم پریودی) پریودی نباشه؟
    و همچنین یک وبسایت دیگه نوشتن پریودی در دوران بارداری نادره Neutral خب این همه اینجا گفتین پریودی = عدم بارداری
    احتمالش نیست این نادر بودنه؟
    لطفا سریعتر جوابمو بدین

8. سلام خسته نباشید
    هرچی توی انجمن گشتم مثل سوال خودم پیدا نکردم و مجبور شدم اینجا بپرسم

من و نامزدم سیزدهم همین ماهی باهم رابطه داشتیم و رابطه هم بصورت دخول نبوده و از اون جایی ک ما وسواس داشتیم نامزدم از قرص ال دی برای پیشگیری از بارداری استفاده کرد یعنی تقریبا بیست و چهار ساعت بعدش 4 تا قرص ال دی خورد و بعد دوازده ساعت بعدش چهار تا دیگه و بعد گذشت حدود یک هفته پریود شدن و پریودی هم بصورت کامل نبود بعضی وقت ها زیاد بود و بعضی وقت ها کم.
    سوالم اینه ک ایا با وجود پریود شدن بعد از خوردن قرص احتمال بارداری وجود داره؟
    تاریخ پریودی بعدیشون کی می شه چون 31 باید پریود می شدن و نشدن؟
    چون بیستم پریود شدن زمان پریودی بعدیشون می شه بیستم ماه دیگه یا باید دوباره توی این ماه پریود بشن؟

ممنون می شم راهنمایی کنید

9. سلام خسته نباشید
    17 تیر پریود شدم
    31 تیر رابطه داشتم و اسپرم کامل تو رحمم ریخت
    فرداش اوژانسی خوردم 2 تا 7.5 باهم تو 24 ساعت اول
    16 مرداد پریود شدم یعنی 15 روز بعد اما زیاد خونریزی نداشتم و 5 روز بود
    22 مرداد باز هم رابطه داشتم ک ریسک نداشت
    2 روز بعد از پریودم ترشحات زرد رنگ از واژنم دیده میشه ک نسبتا بوی شیر میده
    امکانش هست باردار باشم؟
    ممنون از لطف شما

10. سلام خسته نباشید من و دوس دخترم دو ماه پیش بیست خرداد باهم رابطه جنسی (خیلی سطحی) داشتیم که حتی منی باهاش برخورد نکرد ولی پیش آّب با احتمال خیلی کم باهاش برخورد کرده. بعد از اون رابطه مون شک کردیم که نکنه حاملگی در کار باشه. درست 72 ساعت بعد دوتا قرص اورژانسی همزمان استفاده کرد..البته  چون قاعدگیش خیلی نامنظمه تقریبا همزمان با این قرص یدونه امپول پروژسترون که از قبل دکتر برای تنظیم قاعدگیش (نه به خاطر شک کردنمون) داده بود زد . تقریبا 12 روز بعد عادت ماهیانه شد. از اون ماهیانگی اول تا یه ماه و نیم بعد دوبار دیگه هم پریود شد(تویه یه ماه و نیم 3 بار پریود شد. تویه این دو ماه 3 بار بی بی چک استفاده کرده منفی دراومده... یه بار رفتیم آزمایش  خون بتاش 0/35 بوده ولی با این حال الان یک هفته س تهوع داره کمرش و شکمش درد میکنه استخون کشاله ران و پاش درد میکنه  (آزمایش بتارو هم اوایل نرفتیما همین 15روز پیش رفتیم تا یه مدت از نزدیکیمون گذشته باشه)..این نکنته رو هم بگم که یک هفته قبل از آزمایش بتا پریود شده بود...میخواستم ببینم با این اوضاع احتمال بارداری یا بارداری خارج از رحم میتونه وجود داشته باشه؟؟؟..وقتی هم رفته بودیم آزمایش بدیم خانومی که نمونه میگرفت گفته که اگه یه هفته پیش پریود شده باشی آزمایش نشون نمیده)(الان ما میترسیم که از اونایی باشیم که حین حاملگی پریود میشین). احتمالش وجود داره؟؟؟؟

11. سلام خسته نباشید...
    من از روز پنجم پریودم قرص سیپروترون کامپاند مصرف کردم...
    ۴عدد مونده بود ک بسته تموم بشه با همسرم رابطه مقعدی داشتیم و یکبار هم زمانی ک بسته تموم شد همین رابطه رو داشتیم...
    میخواستم ببینم احتمال بارداری در این زمان ها وجود داره؟؟؟
    من یک هفته بعد از اتمام بسته لک بینی داشتم و خونریزی سیاه...
    میخواستم بپرسم این خونریزی پریود محسوب میشه یا چیز دیگ؟
    اخه من همیشه خونریزی قرمز و زیاد داشتم اما ایندفعه کم شده بود (یک روز کامل خون سیاه اومد و بقیش در حد لک بینی)و رنگش هم قهوه ای و سیاه بود...
    در ضمن من باکره هستم و ترسم فقط از لیز خوردن پیش اب یا منی روی واژنه... ممنون میشم زود پاسخ بدین از نگرانی دربیام....

12. azad2017

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    خسته نباشید آقای دکتر
    من و نامزدم تو دوران خطرناک رابطه جنسی داشتیم
    البته کاندوم استفاده کردیم.نامزدم پیش از ارضا التشو بیرون کشید و بیرون بدن من ارضا شد.کاندومم چک کرد چند بار و پارکی و سوراخ نداشت
    الان سه روزه از زمان پریود من گذشته و پریود نشدم
    من هر دوره بین یک هفته تا ده روز پی ام اس دردناک دارم با کلی علائم.ولی این دوره هیچ علامتی از پی ام اس نداشتم
    من ترسم از سوراخ بودن احتمالی کاندومه در حدی که ما متوجه نشده باشیم و پیشاب وارد واژنم شده باشه
    و دیگری اینکه نکنه قبل از اینکه کاندومو بپوشن دستش به آلتش خورده و با اون دست واژن من یا کاندومو لمس کرده باشه
    احتمال بارداری هست؟
    البته نا گفته نماند من ماه پیش هم پریودم ۳۲ روزه بود و اینکه دو ماه پیش لونژیل مصرف کردم

13. سلام دوستان خوبید
    یه سوال داشتم میخواستم بدونم اگه یک روز قبل از پریودی رابطه داشته باشی و مشکوک به ریخته شدن آب منی به داخل باشم البته مقداریش
    همون روزم درد پریودی داشته
    ولی هنوز پریود نشده بوده
    ولی الان یک هفته گذشته و پریود نشده آیا احتمال بارداری هست

14. elhamzar نوشته است: سلام خسته نباشید...
    من از روز پنجم پریودم قرص <a>سیپروترون</a> کامپاند مصرف کردم...
    ۴عدد مونده بود ک بسته تموم بشه با همسرم رابطه مقعدی داشتیم و یکبار هم زمانی ک بسته تموم شد همین رابطه رو داشتیم...
    میخواستم ببینم احتمال بارداری در این زمان ها وجود داره؟؟؟
    من یک هفته بعد از اتمام بسته لک بینی داشتم و خونریزی سیاه...
    میخواستم بپرسم این خونریزی پریود محسوب میشه یا چیز دیگ؟
    اخه من همیشه خونریزی قرمز و زیاد داشتم اما ایندفعه کم شده بود (یک روز کامل خون سیاه اومد و بقیش در حد لک بینی)و رنگش هم قهوه ای و سیاه بود...
    در ضمن من باکره هستم و ترسم فقط از لیز خوردن پیش اب یا منی روی واژنه... ممنون میشم زود پاسخ بدین از نگرانی دربیام....

سلام
    اصلا احتمال بارداری وجود نداره
    نگران نباشید

15. pedram_HookEx نوشته است: سلام دوستان خوبید
    یه سوال داشتم میخواستم بدونم اگه یک روز قبل از پریودی رابطه داشته باشی و مشکوک به ریخته شدن آب منی به داخل باشم البته مقداریش
    همون روزم درد پریودی داشته
    ولی هنوز پریود نشده بوده
    ولی الان یک هفته گذشته و پریود نشده آیا احتمال بارداری هست

اگر پریود منظم دارند که احتمال بارداری نیست
    ولی اگه نامنظم باشه بهتره در صورت تاخیر زیاد تست خون بتا بدن

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 8 از 23
رفتن به صفحه :    ... 8 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید