شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 6 ...   

چگونه حامله نشویم - سوال و جواب

1. Mohamadjf نوشته است: سلام خسته نباشيد ممنون ميشم هر چه زودتر جواب من رو بدين تا از نگراني و استرس در بيايم '  من با نامزدم رابطه داشتم در روزهاي پر خطر منتها انزال درون واژن انجام نشد فقط از پيش آب نگران بوديم به خاطر همين ٤٨ ساعت بعد دو عدد قرص اووسيز ٧٥٪‏ رو همزمان استفاده كردن الان حدود ١٢ روز از خوردن قرص ميگزره و ايشون خونريزي نداشتن البته خودشون ميگن حالتهاي قبل از پريود رو دارن ولي خونريزي اتفاق نميوفته و ميگن با لمس كوچكي از داخل واژن روي انگشتشون خون ديدن ولي خونريزي معمول انجام نشده، تورو خدا راهنمايي كنيد مارو خيلي نگرانيم بايد چكار كنيم ؟ در ضمن رابطه ما ٥ تير بوده كه ٤٨ ساعت بعد كه قرص اورژانسي خوردن ٧ تير بوده ، امروزم ١٩ تير هست و ايشون هنوز خونريزي واسشون اتفاق نيوفتاده و در حالت عادي هم بايد ٢٢ تير پريود بشن چون دوره هاي منظم دارن ٢٨ روزه و بايد به صورت معمول ٢٢ هر ماه پريود بشن، تورو خدا راهنمايي كنيد تورو خدا ' ضمنا اگر الان بخوايم آزمايش خون بديم بعداز ١٤ روز از رابطه ميشه به جوابش اعتماد كرد ؟ و اگر زود هست چند روز ديگه واسه آزمايش اقدام كنيم ؟ ممنون كه من رو راهنمايي ميكنيد.

با توجه به مصرف صحیح قرص اووسیز احتمال بارداری صفر است. خونریزی به زودی رخ خواهد داد. اگر تا اول مرداد خونریزی شروع نشد آزمایش خون بدهید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. من در روز ۷ پریود رابطه مقعدی داشتم و نمی دانم که مایه منی به قسمت جلو سرایت کرد یا نه آیا من حامله هستم لطفا کمک کنید

3. silver1000 نوشته است: من در روز ۷ پریود رابطه مقعدی داشتم و نمی دانم که مایه منی به قسمت جلو سرایت کرد یا نه آیا من حامله هستم لطفا کمک کنید

با رابطه مقعدی بارداری رخ نمیدهد
    ضمن اینکه اگر پریود منظم دارید تایم رابطه شما هم safe  بوده و حای نگرانی نیست
    پ.ن: در رابطه های بعد حتما از کاندوم استفاده کنید

4. سلام
    وقت بخیر
    دکتر من 21 ساله هستم
    20 خرداد پریود شدم
    و دوازده روز بعد (31خرداد) با نامزدم رابطه داشتم
    پیشاب ایشون روی شکم ریخت و پاک کردیم
    بعد واژن من با بدنه ی آلت ایشون (نه سر آلت) به صورت مالشی تماس داشت و من ارضا شدم
    من دوازده ساعت بعد رابطه، 4قرص ال دی خوردم و دوازده ساعت بعد از اون 4قرص دیگه(مجموعا 8قرص)
    !اما تاریخ انقضا قرص مشخص نبود!
    زعفران و زرشک خوردم و از چهار روز بعد دمنوش های گیاهی قاعده آور خوردم و
    6روز بعد از مصرف آخرین قرصها خونریزی داشتم که غلیظ بود و مشابه پریود های قبلی نبود و چهار روز طول کشید
    (علت تفاوت خونریزی با پریودها، اثر قرص ها بوده یا لانه گزینی اتفاق افتاده!؟)

دقیقا دو هفته بعد رابطه آزمایش بتا دادم که عدد 3.75 بود و جواب منفی بود
    (نتیجه قابل اطمینان هست یا زود آزمایش دادم؟)

**ضمن اینکه متصدی آزمایشگاه تاریخ آخرین پریود از من پرسید
    من به جای 20 خرداد، گفتم 6تیر، یعنی همون خونریزی مشکوک
    و پرسید سیکلم چند روزه است؟
    من قبلا 30 روزه بودم ولی دو دوره آخر 28 روزه، و گفتم 28
    آیا این پاسخ ها بر عدد بتا تاثیر میذاره؟

امروز 23 تیر و سه روز از تاریخی که باید پریود میشدم(طبق پریود قبل از رابطه) میگذره
    6روزه که از دمنوش های گیاهی قاعده آور استفاده میکنم اما پریود نشدم
    فقط گاهی در تخمدان سمت چپم و کمی هم در کمرم احساس درد دارم

سوالم اینه که آیا احتمال بارداری با پیشاب وجود داشته؟
    خونریزی پریود بوده یا لانه گزینی؟
    جواب تست بتا چقدر قابل اعتماده؟ و اون پاسخ ها تاثیری بر تست داشته؟
    و اینکه چرا با وجود مصرف دمنونش پریود نمیشم؟ حداکثر تا کی باید پریود بشم؟
    پیشاپیش از پاسخگوییتون سپاس گزارم
    شدیدا استرس دارم و خواب از چشمم گرفته شده
    ممنون میشم راهنمایی کنید

5. ms_saraahmadi نوشته است: سلام
    وقت بخیر
    دکتر من 21 ساله هستم
    20 خرداد پریود شدم
    و دوازده روز بعد (31خرداد) با نامزدم رابطه داشتم
    پیشاب ایشون روی شکم ریخت و پاک کردیم
    بعد واژن من با بدنه ی آلت ایشون (نه سر آلت) به صورت مالشی تماس داشت و من ارضا شدم
    من دوازده ساعت بعد رابطه، 4قرص ال دی خوردم و دوازده ساعت بعد از اون 4قرص دیگه(مجموعا 8قرص)
    !اما تاریخ انقضا قرص مشخص نبود!
    زعفران و زرشک خوردم و از چهار روز بعد دمنوش های گیاهی قاعده آور خوردم و
    6روز بعد از مصرف آخرین قرصها خونریزی داشتم که غلیظ بود و مشابه پریود های قبلی نبود و چهار روز طول کشید
    (علت تفاوت خونریزی با پریودها، اثر قرص ها بوده یا لانه گزینی اتفاق افتاده!؟)

دقیقا دو هفته بعد رابطه آزمایش بتا دادم که عدد 3.75 بود و جواب منفی بود
    (نتیجه قابل اطمینان هست یا زود آزمایش دادم؟)

**ضمن اینکه متصدی آزمایشگاه تاریخ آخرین پریود از من پرسید
    من به جای 20 خرداد، گفتم 6تیر، یعنی همون خونریزی مشکوک
    و پرسید سیکلم چند روزه است؟
    من قبلا 30 روزه بودم ولی دو دوره آخر 28 روزه، و گفتم 28
    آیا این پاسخ ها بر عدد بتا تاثیر میذاره؟

امروز 23 تیر و سه روز از تاریخی که باید پریود میشدم(طبق پریود قبل از رابطه) میگذره
    6روزه که از دمنوش های گیاهی قاعده آور استفاده میکنم اما پریود نشدم
    فقط گاهی در تخمدان سمت چپم و کمی هم در کمرم احساس درد دارم

سوالم اینه که آیا احتمال بارداری با پیشاب وجود داشته؟
    خونریزی پریود بوده یا لانه گزینی؟
    جواب تست بتا چقدر قابل اعتماده؟ و اون پاسخ ها تاثیری بر تست داشته؟
    و اینکه چرا با وجود مصرف دمنونش پریود نمیشم؟ حداکثر تا کی باید پریود بشم؟
    پیشاپیش از پاسخگوییتون سپاس گزارم
    شدیدا استرس دارم و خواب از چشمم گرفته شده
    ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام
    بارداری منتفیه
    نگران نباشید

6. سلام من چند روز پیش با همسرم رابطه مقعدی داشتم وهنگامی ک ارضا شدم منی ب لای پای ایشون ریخت و موقع پاک کردن ب واژن ایشون برخورد کرد ایشون باکره هستن ایا امکان حاملگی وجود داره ؟

7. Mahdiiiiiii نوشته است: سلام من چند روز پیش با همسرم رابطه مقعدی داشتم وهنگامی ک ارضا شدم منی ب لای پای ایشون ریخت و موقع پاک کردن ب واژن ایشون برخورد کرد ایشون باکره هستن ایا امکان حاملگی وجود داره ؟

در چ روزی از دوره شون رابطه داشتین؟
    ایشون پریود منظم دارند؟

8. با سلام و وقت بخیر.من و نامزدم دو روز قبل پریود ایشون رابطه سطحی بدون دخول داشتیم که به علت حساسیت زیاد،ایشون دو تا قرض .75 لونوژل مصرف کردند و 7 روز بعد پریود شدند.روز 5 پریود در حالی که خون ریزی داشتند رابطه سطحی بدون دخول داشتیم که بازهم ایشون بخاطر حساسیت زیاد قرص مصرف کردند مثل دفه قبل ولی الان حدود 17 روزه با اینکه علایم پریود دارن ولی نشدن.میخواستم ببینم این طبیعیه.البته میدونم اشتباه کردند در یک ماه دوبار قرص خوردند.تورو خدا سریعتر ج بدین داریم میمیریم از استرس

9. ALI2121 نوشته است: با سلام و وقت بخیر.من و نامزدم دو روز قبل پریود ایشون رابطه سطحی بدون دخول داشتیم که به علت حساسیت زیاد،ایشون دو تا قرض .75 لونوژل مصرف کردند و 7 روز بعد پریود شدند.روز 5 پریود در حالی که خون ریزی داشتند رابطه سطحی بدون دخول داشتیم که بازهم ایشون بخاطر حساسیت زیاد قرص مصرف کردند مثل دفه قبل ولی الان حدود 17 روزه با اینکه علایم پریود دارن ولی نشدن.میخواستم ببینم این طبیعیه.البته میدونم اشتباه کردند در یک ماه دوبار قرص خوردند.تورو خدا سریعتر ج بدین داریم میمیریم از استرس

سلام
    بارداری منتفیه
    نگران نباشید

10. با سلام
    من و دوستم در روزهای نزدیک تخمک گذاری رابطه  محافظت شده داشتیم ( دمای پایه بدنم را اندازه گیری میکنم) طبق روتین همیشگی آن زمان تخمک گذاری من نبود ولی ظاهرا با بالا رفتن دمای پایه انجام شده
    (روز 13 سیکل) و هنوز هم بالاست (22 سیکل) روتین تخمک گذاری من روز 18 ام است.
    ما از کاندوم صحیح استفاده کردیم و تا اونجایی که مطمنم پاره نشد و تمام مدت هم بود،اما از آخرین روز رابطه سینه های من به شدت حساس شده و هنوز هم برای آزمایش خون زود است (دوازده روز از اولین و نه روز از آخرین رابطه گذشته، تخمک گذاری روز آخر انجام شده)، حالا استرس گرفتم نکنه باردار باشم چون سابقه نداشته اینقدر طولانی مدت سینه ها حساس بشه، نفخ زیاد دارم و از دیروز هم به شدت عصبی شدم.

11. royad نوشته است: با سلام
    من و دوستم در روزهای نزدیک تخمک گذاری رابطه  محافظت شده داشتیم ( دمای پایه بدنم را اندازه گیری میکنم) طبق روتین همیشگی آن <a>زمان تخمک گذاری</a> من نبود ولی ظاهرا با بالا رفتن دمای پایه انجام شده
    ما از کاندوم صحیح استفاده کردیم و تا اونجایی که مطمنم پاره نشد و تمام مدت هم بود،اما از آخرین روز رابطه سینه های من به شدت حساس شده و هنوز هم برای آزمایش خون زود است (دوازده روز از اولین و نه روز از آخرین رابطه گذشته، تخمک گذاری روز آخر انجام شده)، حالا استرس گرفتم نکنه باردار باشم چون سابقه نداشته اینقدر طولانی مدت سینه ها حساس بشه، نفخ زیاد دارم و از دیروز هم به شدت عصبی شدم.

با سلام
    علایمی رو که ذکر کردید نشانه های قطعی بارداری نمی باشند.
    در صورتیکه پریود شما یک هفته به تاخیر افتاد نسبت به آز خون اقدام  کنید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  12. سلام تورو خدا کمک کنید من با نامزدم حدود 3 - 4 روز قبل از پریودی نزدیکی داشتیم احتمال بارداری هست ؟ تقریبا روز پریودی کمی خون ریزی داشتم اما کمتر از همیشه بود که قطع شد و الان نزدیکه 10 روزه پریود نشدم

13. badomak نوشته است:
    royad نوشته است: با سلام
    من و دوستم در روزهای نزدیک تخمک گذاری رابطه  محافظت شده داشتیم ( دمای پایه بدنم را اندازه گیری میکنم) طبق روتین همیشگی آن <a><a>زمان تخمک گذاری</a></a> من نبود ولی ظاهرا با بالا رفتن دمای پایه انجام شده

با سلام
    علایمی رو که ذکر کردید نشانه های قطعی بارداری نمی باشند.
    در صورتیکه پریود شما یک هفته به تاخیر افتاد نسبت به آز خون اقدام  کنید.

ممنون
    امروز آزمایش داداشم مسئول آزمایشگاه  گفت ده روز گذشته باشه نشان میده، جواب منفی بود با مقدار نزدیک صفر. ولی باز هم استرس دارم که نکنه زود بوده باشه چون دقیقا دهمین روز بود.
    دیگه احتمالا مشکل از وسواس فکری من هست.

14. سلام.

با نامزدم رابطه داشتم چندین بار،یبار رابطمون حس کردیم مشکوکه قرص ال دی مصرف کرد که بصورت اشتباه بود
    هرماه سیزدهم پریود میشد، اونماه هم که ال دی مصرف کرد سیزدهم پریود شد بیستو سوم پاک شد بدش رابطه داشتیم و ال دی خورد (فقط چهارتا) و یکی دو روز بعدش که میشد سی ام همون ماه، پریود شد
    بعد از هفت روز که پاک شد (پریوداش همیشه ده روزس) یکی دو روز بعدش آزمایش خون انجام دادیم و جواب منفی بود
    یکی دو روز بعد، دوازدهم ماه بعد ما رابطه داشتیم که موعد پریود شدن نامزدمم بود و همون شب هم پریود شد، بعد از اینک پاک شد یک هفته بعدش ینی دیروز بی بی چک استفاده کردیم و منفی بود
    امروز هم بیبی چک زد بعد از بیدار شدن صبح،منفی شد.

این رابطه ها اصلا اونطوری که بقیه دارن نبوده ینی منی داخل واژن یا اطرافش بهیچ وجه ریخته نشد و اگرهم جیزی بوده که بعید میدونم پیش اب بوده است.

ایا بازهم احتمال بارداری وجود دارد؟

15. asteshtebah نوشته است: سلام.

با نامزدم رابطه داشتم چندین بار،یبار رابطمون حس کردیم مشکوکه قرص ال دی مصرف کرد که بصورت اشتباه بود
    هرماه سیزدهم پریود میشد، اونماه هم که ال دی مصرف کرد سیزدهم پریود شد بیستو سوم پاک شد بدش رابطه داشتیم و ال دی خورد (فقط چهارتا) و یکی دو روز بعدش که میشد سی ام همون ماه، پریود شد
    بعد از هفت روز که پاک شد (پریوداش همیشه ده روزس) یکی دو روز بعدش آزمایش خون انجام دادیم و جواب منفی بود
    یکی دو روز بعد، دوازدهم ماه بعد ما رابطه داشتیم که موعد پریود شدن نامزدمم بود و همون شب هم پریود شد، بعد از اینک پاک شد یک هفته بعدش ینی دیروز بی بی چک استفاده کردیم و منفی بود
    امروز هم بیبی چک زد بعد از بیدار شدن صبح،منفی شد.

این رابطه ها اصلا اونطوری که بقیه دارن نبوده ینی منی داخل واژن یا اطرافش بهیچ وجه ریخته نشد و اگرهم جیزی بوده که بعید میدونم پیش اب بوده است.

ایا بازهم احتمال بارداری وجود دارد؟

سلام
    با توجه به توضیحاتتون خیر
    بارداری منتفی هست

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 6 از 23
رفتن به صفحه :    ... 6 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید