شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    5 ...   

چگونه حامله نشویم - سوال و جواب

1. Coldstone نوشته است: با سلام و عرض خسته نباشید.
    سوال خیلی مهمی داشتم.لطف کنین خواهشا زود جواب بدین.
    نامزدم دارای پریود منظم حدودا ۲۸ روزه هست.
    پریود ها هم حدود ۶ روزه بودند.۵ خرداد روز اول پریودش بود و روز ۱۴ خرداد با هم رابطه داشتیم.
    رابطه اینطوری بود که دست من به اسپرم آلوده بود دستمو تمیز کردم ولی نه خیلی با دقت و به دهانه آلتش دست زدم.بدون ورود.
    الان هم ۱۱ تیره و هنوز پریود نشده.
    هردو خیلی نگرانیم.اگه حامله شده باشه باید چیکار کنیم؟
    با توجه به اینکه حدود ۵ هفته ازش میگذره چطور میشه انداختش؟
    ببخشید بابت پر حرفی.
    لطفا راهنمایی کنید.

با توصیفتون از رابطه بارداری بسیار بعیده.
    برای اطمینان می‌تونید از بیبی‌چک و آزمایش بتا استفاده کنید.

2. pardisbahari نوشته است: ا-دوره پریود منظمی دارم. 2- طول دوره 28 روزه است. 3- طول دوره خونریزی 7 روز است. 4- آخرین بار 96/03/19 خونریزی شزوع شد. 5- رابطه جنسی 96/04/09 محافظت نشده داشتم. شرح حال: نزدیکی بطور کامل انجام شد و منی درون واژن ریخته شد.
    احتمال بارداری وجود دارد؟

به احتمال بسیار زیاد پس از زمان باروری بوده رابطه‌تون. اگه از زمان‌بندیتون مطمئنید که هیچ ولی با توجه به تخلیه‌ی منی در واژن و این که دو روز از رابطه گذشته و هنوز فرصت هست، اگه در این دوره روش اورژانسی استفاده نکردید بهتره جهت اطمینان از این روش استفاده کنید.

3. سلام خسته نباشيد
    نامزد من ٣٠ سال سن دارد ، داراي دوره هاي منظم ٢٨ روزه، آخرين بار در تاريخ ٩٦/٣/٢٢ عادت ماهيانه(پريود شدن) ما در تاريخ ٩٦/٤/٥ رابطه داشتيم كه به اينصورت بود: خدود يك ساعت قبل از رابطه من تحريك شده بودم و داراي پيش آب بودم ولي چند دقيقه قبل از شروع رابطه خودم رو با آب و شامپو شستشو دادم و بعد رابطه من به وسيله كاندوم بود كه ناگهان چند ثانيه بعد ديدم كاندوم پاره شده ولي هيچ انزالي انجام نشده بود و من سريع كاندوم را عوض كردم و بعد هم انزال در كاندوم جديد و كاملا بيرون از واژن انجام شد ولي ما بخاطر ترس از پيش آب و اينكه خانوم در وسط دوره بودن ٤٨ ساعت بعد دو عدد قرص اووسيز٧٥٪ رو همزمان با هم خوردن، سوال من اينه كه اصلا با توضيحاتي كه دادم امكان بارداري وجود داشت؟ و اينكه چرا بعد گذشت ٦ روز از خوردن قرص اورژانسي هنوز هيچ خونريزي ندارن؟ ميشه بدونيم چند روز بعد از خوردن قرص ايشون بايد خونريزيشون شروع بشه؟ و آيا اينكه نياز به آزمايش خون هست يا نه و اگه بخوايم آزمايش بدن چند روز بعد از رابطه به جواب آزمايش خون ميشه اعتماد كرد ؟ ممنونم از راهنماييتون اميدوارم هميشه شاد و موفق باشيد ‏

4. سلام ببخشید مزاحم شدم.
    ۱:پریود نامنظم  
    ۲. تروئید کم کار  
    ماه پیش ۷خرداد پریود شدم و ۹تیر هنوز پروید نشده بودم که رابطه مشکوک داشتم فردای رابطه ترشحات قهوه ای رنگ داشتم که ساعتی بود و ساعاتی هم نبود وقتی خودمو با دستمال تمیز میکردم نشون میداد.
    ۴۲ساعت بعد از رابطه ۲قرص اچ دی خوردم و ۱۲ساعت بعد هم ۲قرص اچ دی دیگر خوردم الان ۳روز از خوردن قرص میگذره ایا احتمال بارداری هست؟؟ تا الان پریود نشدم چرااا؟؟
    اینم بگم که من چند دوره از پریودم روز اولش رو لکه بودم بعد پریود شروع میشد

5. سلام خسته نباشید من با دوستم در تاریخ 19/2 رابطه محافظت شده داشتم که به صورت مالشی بود و در روز 4 پریودشون بود ،من در کاندوم ارضا شدم بعدش دستم کمی به منی خورد و پاک کردم با دستمال  ولی کامل یادم نیست که پاک شد و بعدش به آلت ایشان دست زدم ،در تاریخ 15/3پریود شد ولی مثل همیشه نبود 2روز اول خیلی کم و از روز 3تا 7 کلا لکه بود ،واینکه امروز باید پریود میشدن ولی هنوز نشده میخواستم بدونم مشکلی نیست، چون شنیده بودم بعضی از خانم ها در زمان بارداری هم پریود میشن، و اینکه قبلا دوره پریود منظمی نداشتن چند ماه آخر یکم منظم شده که به صورت زیر هست:
    18/1-16/2-15/3
    و اینکه امکان دارد زمان تخمک گذاری موقع پریودشون باشه با توجه به اینکه قبلا پریود منظمی نداشتن.
    ممنون میشم زود تر پاس بدید با تشکر.

6. Mamad93 نوشته است: سلام خسته نباشید من با دوستم در تاریخ 19/2 رابطه محافظت شده داشتم که به صورت مالشی بود و در روز 4 پریودشون بود ،من در کاندوم ارضا شدم بعدش دستم کمی به منی خورد و پاک کردم با دستمال  ولی کامل یادم نیست که پاک شد و بعدش به آلت ایشان دست زدم ،در تاریخ 15/3پریود شد ولی مثل همیشه نبود 2روز اول خیلی کم و از روز 3تا 7 کلا لکه بود ،واینکه امروز باید پریود میشدن ولی هنوز نشده میخواستم بدونم مشکلی نیست، چون شنیده بودم بعضی از خانم ها در زمان بارداری هم پریود میشن، و اینکه قبلا دوره پریود منظمی نداشتن چند ماه آخر یکم منظم شده که به صورت زیر هست:
    18/1-16/2-15/3
    و اینکه امکان دارد <a>زمان تخمک گذاری</a> موقع پریودشون باشه با توجه به اینکه قبلا پریود منظمی نداشتن.
    ممنون میشم زود تر پاس بدید با تشکر.

سلام بارداری منتفیه
    نگران نباشید

7. ببخشيد باز تكرار ميكنم من در ٥ تير نزديكي داشتم ٦ تير قرص ld مصرف كردم و ٤ تاي بعدي ٧ تير دوباره هفته يني ١٤ تير بعد قبل از اينكه لكه قهوه اي ببينم نزديكي داشتم ك چون مني بصورت قطره اي اومد ترسيذم باز ٤ تا قرص خوردم ولي چون لكه ديدم ديگه ٤ تاي بعديو نخوردم ب نظر شما احتمال باروري وجود داره يا لكه قهوه ي نشانه بارداريه يا پريودي ؟؟ بعد پريودي احتمال بارداري ب خاطر نزديكي قبلي ىجود داره؟ قرص بخورم ب نظر شما؟

8. sarasj نوشته است: ببخشيد باز تكرار ميكنم من در ٥ تير نزديكي داشتم ٦ تير قرص ld مصرف كردم و ٤ تاي بعدي ٧ تير دوباره هفته يني ١٤ تير بعد قبل از اينكه لكه قهوه اي ببينم نزديكي داشتم ك چون مني بصورت قطره اي اومد ترسيذم باز ٤ تا قرص خوردم ولي چون لكه ديدم ديگه ٤ تاي بعديو نخوردم ب نظر شما احتمال باروري وجود داره يا لكه قهوه ي نشانه بارداريه يا پريودي ؟؟ بعد پريودي احتمال بارداري ب خاطر نزديكي قبلي ىجود داره؟ قرص بخورم ب نظر شما؟

سلام
    در هر سیکل فقط یکبار می تونید از قرص اورژانسی استفاده کنید
    در صورت تاخیر در پریود تست بارداری دهید

9. سلام، من دو هفته بعد از اتمام پریودم رابطه داشتم. نامزدم ارضا نشد ولی پیش آبش روی آلت من کشیده شد. 9 ساعت بعد یه قرص اورژانسی و 12 ساعت بععد از قرص اول، قرص دوم رو مصرف کردم. الان هفت روز گذشته و من پریود نشدم. آیاد احتمال بارداری هست؟؟ لطفا جواب بدین.

10. سلام،خسته نباشيد.من يك روز مونده به پريودم با نامزدم رابطه داشتم،البته با كاندوم،از همون شب شروع به خونريزي كم و از فردا طبق معمول هميشه و به مدت ٤ روز طبق معمول هر ماه طول كشيد،الان استرس دارم كه ممكنه باردار باشم!روز دَهُم از بى بى چك استفاده كردم منفى بود!البته من شنيدم كه نزديكه پريوداحتمال بارداري نيست.آيا جاي نگرانى هست؟ترو خدا جواب منو بدين.از استرس همش حالت تهوع دارم.ممنون ميشم!!!

11. afrooz1368 نوشته است: سلام، من دو هفته بعد از اتمام پریودم رابطه داشتم. نامزدم ارضا نشد ولی پیش آبش روی آلت من کشیده شد. 9 ساعت بعد یه قرص اورژانسی و 12 ساعت بععد از قرص اول، قرص دوم رو مصرف کردم. الان هفت روز گذشته و من پریود نشدم. آیاد احتمال بارداری هست؟؟ لطفا جواب بدین.

خیر امکان بارداری وجود نداره.

12. tarnaz نوشته است: سلام،خسته نباشيد.من يك روز مونده به پريودم با نامزدم رابطه داشتم،البته با كاندوم،از همون شب شروع به خونريزي كم و از فردا طبق معمول هميشه و به مدت ٤ روز طبق معمول هر ماه طول كشيد،الان استرس دارم كه ممكنه باردار باشم!روز دَهُم از بى بى چك استفاده كردم منفى بود!البته من شنيدم كه نزديكه پريوداحتمال بارداري نيست.آيا جاي نگرانى هست؟ترو خدا جواب منو بدين.از استرس همش حالت تهوع دارم.ممنون ميشم!!!

وقوع پریود هر زمان بعد از رابطه به معنی عدم بارداریه که برای شما همون شب شروع شده.

13. سلام من 29سالمه و پریودام نامنظمه 15فروردین با نامزدم رابطه ی مقعدی داشتیم که در تاریخ 10اوردیبهشت آزمایش بتا منفی بود بعدش خونریزی داشتم که نمیدونم پریود بود یا چیز دیگه دوباره در تاریخ3خرداد بتا دادم بازم منفی بود سونو شکمی هم انجام دادم دوتا کیست ریز دیده شد که دو دوره قرص یاسمین تجویز شد الان حس میکنم شکمم بزرگ شده واکثر اوقات حس نبض میکنم و همه علایم بارداری رو دیدم مثلا ی ماه پیش ترشحات کش دار داشتم که اولین بار بود میدیدم درد سینه هم داشتم البته اینم بگم که من 3فروردین پریود شدم که دو روز بعد از اتمام پریودم رابطه داشتیم با این توضیحات به نظرتون من حامله ام ؟حاملگی خارج از رحم چی اون احتمالش نیس؟رو خدا زودتر جوابمو بدین

14. Mofagh نوشته است: سلام من 29سالمه و پریودام نامنظمه 15فروردین با نامزدم رابطه ی مقعدی داشتیم که در تاریخ 10اوردیبهشت آزمایش بتا منفی بود بعدش خونریزی داشتم که نمیدونم پریود بود یا چیز دیگه دوباره در تاریخ3خرداد بتا دادم بازم منفی بود سونو شکمی هم انجام دادم دوتا کیست ریز دیده شد که دو دوره قرص یاسمین تجویز شد الان حس میکنم شکمم بزرگ شده واکثر اوقات حس نبض میکنم و همه علایم بارداری رو دیدم مثلا ی ماه پیش ترشحات کش دار داشتم که اولین بار بود میدیدم درد سینه هم داشتم البته اینم بگم که من 3فروردین پریود شدم که دو روز بعد از اتمام پریودم رابطه داشتیم با این توضیحات به نظرتون من حامله ام ؟حاملگی خارج از رحم چی اون احتمالش نیس؟رو خدا زودتر جوابمو بدین

در این مدت فقط بک بار خون‌ریزی داشتید؟ چرا مطمئن نیستید خون‌ریزی پریود بوده؟ اگه زمان معمول بوده و حالات پریود هم داشتید حتی اگه میزان خون‌ریزی متفاوت بوده باشه پریود بوده. آزمایش‌ها و سونوگرافی هم که دادید. بنابراین جای نگرانی نیست. علائم هم به احتمال زیاد به علت نگرانی و تلقین احساس می‌کنید و می‌تونه ناشی از موارد مختلف دیگه هم باشه که به بارداری نارمتبط هستند.

15. سلام خسته نباشيد ممنون ميشم هر چه زودتر جواب من رو بدين تا از نگراني و استرس در بيايم '  من با نامزدم رابطه داشتم در روزهاي پر خطر منتها انزال درون واژن انجام نشد فقط از پيش آب نگران بوديم به خاطر همين ٤٨ ساعت بعد دو عدد قرص اووسيز ٧٥٪‏ رو همزمان استفاده كردن الان حدود ١٢ روز از خوردن قرص ميگزره و ايشون خونريزي نداشتن البته خودشون ميگن حالتهاي قبل از پريود رو دارن ولي خونريزي اتفاق نميوفته و ميگن با لمس كوچكي از داخل واژن روي انگشتشون خون ديدن ولي خونريزي معمول انجام نشده، تورو خدا راهنمايي كنيد مارو خيلي نگرانيم بايد چكار كنيم ؟ در ضمن رابطه ما ٥ تير بوده كه ٤٨ ساعت بعد كه قرص اورژانسي خوردن ٧ تير بوده ، امروزم ١٩ تير هست و ايشون هنوز خونريزي واسشون اتفاق نيوفتاده و در حالت عادي هم بايد ٢٢ تير پريود بشن چون دوره هاي منظم دارن ٢٨ روزه و بايد به صورت معمول ٢٢ هر ماه پريود بشن، تورو خدا راهنمايي كنيد تورو خدا ' ضمنا اگر الان بخوايم آزمايش خون بديم بعداز ١٤ روز از رابطه ميشه به جوابش اعتماد كرد ؟ و اگر زود هست چند روز ديگه واسه آزمايش اقدام كنيم ؟ ممنون كه من رو راهنمايي ميكنيد.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 5 از 23
رفتن به صفحه :    5 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید