شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    2 ...   

چگونه حامله نشویم - سوال و جواب

1. Mobina_m

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    من 5 اسفند پریودم تموم شد و 2روز بعد یعنی  7 اسفند با همسرم رابطه واژنی و کنترل نشده داشتم..  و منی در واژن من خالی شد
    همون روز به فاصله 12 ساعت 8 قرص ال دی خوردم
    و امروز بعد از یه تصادف کوچیک.که اسیب هم ندیدم.. . 10 روز زود تر از موعد پریود شدم
    و 1ساعت پیش هم حالت تهوع و سر گیجه شدید داشتم

احتمال بارداری هست؟  و اینکه چرا پریودم انقدر زود اتفاق افتاده؟
    و اینکه ممکنه پریود بخاطر استرس و ترس تصادف باشه؟
    ممنونم پیشاپیش

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. با عرض سلام.وقتتون بخیر.جناب دکتر من یک سال هست عقدم.دوره سیکلم ۳۰روزه هست .روز ۵ام همین ماه پریودم تمام شدوهمان روز نزدیکی بدون دخول داشتم ومایع منی خارج نشد.فقط پیشاب به واژنم مالیده شد.بعد من تا سه شب شبی دوتا ال دی خوردم.الان روز ۱۷و ۱۸چند قطره خون ازم اومد ولی امروز که ۱۹هست به طور کامل خونریزی داشتم.موقع پریودم ۲۸ماه هست.خواستم بدونم احتمال بارداری دارم یا نه ؟

3. Mobina_m

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    Mobina_m نوشته است: سلام
    من 5 اسفند پریودم تموم شد و 2روز بعد یعنی  7 اسفند با همسرم رابطه واژنی و کنترل نشده داشتم..  و منی در واژن من خالی شد
    و امروز بعد از یه تصادف کوچیک.که اسیب هم ندیدم.. . 10 روز زود تر از موعد پریود شدم

ممنونم پیشاپیش

بخاطر پست اضافی معذرت میام

اما حیلی فوریه ممکنه جواب بدید؟  خیلی خیلی ممنون میشم

و هنوزم سرگیجه دارم از دیشب

4. Mobina_m نوشته است: سلام

ممنونم پیشاپیش

بارها و بارها گفته شده پریود شدن در هر زمانی به معنی عدم بارداری در اون زمانه.
    جلوگیری اورژانسی هم به طور معمول منجر به وقوع پریود طی یک هفته تا ده روز بعد از خوردن قرص می‌شه و بنابراین طبیعیه که زودتر از موعد قبلی اتفاق بیفته.

5. ftmo نوشته است: با عرض سلام.وقتتون بخیر.جناب دکتر من یک سال هست عقدم.دوره سیکلم ۳۰روزه هست .روز ۵ام همین ماه پریودم تمام شدوهمان روز نزدیکی بدون دخول داشتم ومایع منی خارج نشد.فقط پیشاب به واژنم مالیده شد.بعد من تا سه شب شبی دوتا ال دی خوردم.الان روز ۱۷و ۱۸چند قطره خون ازم اومد ولی امروز که ۱۹هست به طور کامل خونریزی داشتم.موقع پریودم ۲۸ماه هست.خواستم بدونم احتمال بارداری دارم یا نه ؟

خیر.
    نیازی به مصرف قرص هم نبوده.
    خون‌ریزیتون هم مشابه سؤال قبل با توجه به مصرف قبل مربوط به وقوع زودتر پریوده.
    در مواقع لازم روش اورژانسی رو به نحوه‌ی صحیحش انجام بدید که هم خیالتون راحت‌تر باشه و هم اختلال در سیستم بدنتون کمتر ایجاد بشه.

6. سلام و خسته نباشید

مدتی قبل حدود 2 ماه پیش با دوستم که 27 سال سن داره معاشقه داشتم و چون احساس میکردیم 1 درصد ممکنه بارداری پیش بیاد از قرص لوونورژسترل برای جلوگیری استفاده کرد
    دفعه ی بعدی که 2 یا 3 هفته پیش بود باز هم به همین ترتیب

دوست من دوره ی قاعدگی بشدت منظم 28 روزه داره و طول قاعدگیش 5 روزه هست
    جمعه 20 اسفند ما معاشقه داشتیم
    و ازش پرسیدم توی دوره پر خطر با احتمال بارداری هستی؟ خوش گفت که نه

دیروز 25 اسفند باید طبق عادت همیشگی سر 28 روز دوره شروع میشد اما هنوز خبری نیست
    اخرین بار 28 بهمن قاعدگیش شروع شد و 5 روز طبق معمول طول کشید

با توجه به این که توی 2 الی 3 ماه گذشته 2 بار Longil یا همون لوونورژسترل مصرف کرده اما قاعدگیش تاخیر نداشته ولی الان
    حتی درد سینه که همیشه قبل قاعدگی داشته رو هم حتی نداره خیلی نگرانیم

الان مدتیه Citalopram هم  مصرف میکنه
    و این مدت بنا به دلایلی یه سری دچار تنش و استرس و ترس هم بوده

حالا با توجه به همه ی اینها و اینکه از من فقط مقدار کمی پیشاب خارج شده و دوستم اصلا ارضا نشده و مدت زمان معاشقه خیلی کوتاه بوده و الان درد توی قسمت شکمش داره
    و هیچ علایمی مثل حالت تهوع و .... نداره

احتمال بارداری هست ؟
    اگر نیست
    دلیل این تاخیر بنظرتون چیه ؟
    چه کار باید انجام بدیم ؟
    کار صحیح چیه ؟
    ممنون اگر هرچه سریعتر پاسخ بدید

7. با سلام
    دختري ٢٥ ساله و مجرد هستم.١٥ روز پس از شروع قاعدگي يعني ٥ اسفند يك نزديكي سطحي بدون دخول داشتم ولي مني با واژن تماس پيدا نكرد،به دليل ترس از بارداري به وسيله پيشاب ٣ ساعت پس از نزديكي ٢ عدد قرص لونورژسترول ٠.٧٥ يكجا خوردم.١٢ روز بعد لكه بيني به رنگ قهوه اي داشتم،اين لكه بيني ادامه داشت تا اينكه ٢١ همين ماه تبديل به خونريزي شديد همراه با درد شد،كه ٢ روز با شدت زياد بود سپس كمتر و تبديل به لكه شد.٢٦ همين ماه تست بيبي چك گذاشتم منفي شد.ولي شديييدا استرس دارم،چون حالت تهوع و كمردرد و درد خفيف مانند پريود و ترشحات زرد مانند هنوز ادامه داره،ايا احتمال بارداري وجود داره؟؟؟؟خيلي نگرانم لطفا كمك كنين.

8. دختری ک در روز تخمک گذاری خودش رابطه جنسی ساده داشته باشد (دارای پرده بکارت و عدم دخول الت مرد)و مرد مایع منی خودش رو روی واژن دختر بریزه و دختر فردای اون روز قرص اووسیز رو بخوره و 12 ساعت بعد 2 تای دیگه رو ایا احتمال بارداری وجود داره؟الان 6 روز از مصرف قرص ها میگذره ولی دختر پریود نشده

9. سلام.میخواستم ی سوال بپرسم.منو نامزدم ی سری مشکلات داریم.ایشون میخواد جدا بشه.اما من بهش گفتم ازش باردارم.و رابطه مون درست داره میشه.ولی در اصل بجه ای وجود نداره..ما هنوز رابطه جنسی داریم هنوز.بدون دخول
    میخواستم راهنماییم کنید کاری کنم ازش باردار شم.میشه اب منی رو که ریختن رو بدنم یه جوری وارد مهبل خودم کنم؟

10. باسلام
    من سه روز بعد از اتمام قاعدگی بانامزدم رابطه سطحی داشتیم منی ازشون خارج نشد ولی پیشاب رو واژن ریخته شد من باکره هستم.آیا احتمال بارداری وجود داره؟
    الان کمتر از۴۸ساعت گذشته لازمه کاری انجام بدم؟

11. سلام من28 سالمه. دوره پریودم از 25 تا 30 روزه بود ولی در ماه اسفند نميدونم به چه دلیلی شايدم به دلیل مصرف قرص برای دندونم پریودم عقب افتاد یعنی من که 17 بهمن پریود شدم دوباره 20 اسفند پریود شدم و الان که 27 فروردینه هنوز پریود نشدم. من7 ماهه که نامزد دارم و آخرین بار 21 فروردین با نامزدم نزدیکی داشتم ولی من و نامزدم تقریبا مطمئن هستیم که منی همسرم وارد واژنم نشده. همون روز 21 فروردین که نزدیکی داشتم 3 ساعت بعد نزدیکی از بیبی چک استفاده کردم مثبت با خط t کمرنگ شد چون ترسیدم که حامله باشم دوباره فردا صبحش گرفتم و باز هم مثل قبل بود. الان خیلی استرس دارم و میترسم که حامله باشم توروخدا جوابمو بدین باید چکار کنم؟ الانم چند روزه درد قاعدگی رو مثل ماههای پیش دارم کمر و پادرد ولی پریود نشدم. چند ماه قبل هم عفونت داشتم. ممکنه عقب افتادن پریودم به دلیل عفونت باشه؟

12. Parsa_h68 نوشته است: سلام من28 سالمه. دوره پریودم از 25 تا 30 روزه بود ولی در ماه اسفند نميدونم به چه دلیلی شايدم به دلیل مصرف قرص برای دندونم پریودم عقب افتاد یعنی من که 17 بهمن پریود شدم دوباره 20 اسفند پریود شدم و الان که 27 فروردینه هنوز پریود نشدم. من7 ماهه که نامزد دارم و آخرین بار 21 فروردین با نامزدم نزدیکی داشتم ولی من و نامزدم تقریبا مطمئن هستیم که منی همسرم وارد واژنم نشده. همون روز 21 فروردین که نزدیکی داشتم 3 ساعت بعد نزدیکی از بیبی چک استفاده کردم مثبت با خط t کمرنگ شد چون ترسیدم که حامله باشم دوباره فردا صبحش گرفتم و باز هم مثل قبل بود. الان خیلی استرس دارم و میترسم که حامله باشم توروخدا جوابمو بدین باید چکار کنم؟ الانم چند روزه درد قاعدگی رو مثل ماههای پیش دارم کمر و پادرد ولی پریود نشدم. چند ماه قبل هم عفونت داشتم. ممکنه عقب افتادن پریودم به دلیل عفونت باشه؟

سلام
    بهتره تست خون بتا بدین تا مطمعن شوید

13. Golijonii نوشته است: باسلام
    من سه روز بعد از اتمام قاعدگی بانامزدم رابطه سطحی داشتیم منی ازشون خارج نشد ولی پیشاب رو واژن ریخته شد من باکره هستم.آیا احتمال بارداری وجود داره؟
    الان کمتر از۴۸ساعت گذشته لازمه کاری انجام بدم؟

سلام
    احتمال بارداری وجود ندارد
    نیاز به مصرف قرص نیست

14. Ms_fatemeh2020 نوشته است: سلام.میخواستم ی سوال بپرسم.منو نامزدم ی سری مشکلات داریم.ایشون میخواد جدا بشه.اما من بهش گفتم ازش باردارم.و رابطه مون درست داره میشه.ولی در اصل بجه ای وجود نداره..ما هنوز رابطه جنسی داریم هنوز.بدون دخول
    میخواستم راهنماییم کنید کاری کنم ازش باردار شم.میشه اب منی رو که ریختن رو بدنم یه جوری وارد مهبل خودم کنم؟

سلام
    بلی ولی احتمال باروری کم میشه

15. وقت بخیر دکتر صادقي

من یک دختر30ساله هستم. سیکل ماهانه من 7روزه است.  و در تاریخ 13اپریل (11روز پیش)یک رابطه محافظت نشده از مقعد داشتم و مایع مني در من نریخت ایا احتمال دارد با اب پیشاب خورده باشد به واژن من و... قبل از اینکه بریزد رابطه ما تمام شد

بعد از ان استحمام کردم و خودم رو کامل شستم و هیچ قرصي مصرف نکردم (قرص اورژانسي) . دو رو بعد از رابطه بنده پریود شدم یک پریود 7روزه مثل دفعات پیش عادي بود.  و الان مشکلم اینجاست که حس میکنم شکم من یک مقداري باد دارد و رگ سمت چپ شکمم سمت کناري شکم معلوم شده و وقتي سر شکمم را از پایین تر از قفسه سینه محکم فشار میدهم شکمم باد دارد یک گردي کامل نمایان میشود

میخواستم بدانم ایا من باردار هستم ؟!

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 23
رفتن به صفحه :    2 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید