شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رشد مو روی آلت

1. سلام.من زیر بدنه آلتم یه مقدار مو رشد می کنه.18 سالمه.ولی زیاد نیست.
    بعد یه مشکلیم داریم که داریم اینه که زیر آلتم جوش های سفید هست.ولی خارش ندارم.دکترم که رفتم یه پماد داد و سه دونه صابون گکوگرد.بهتر شده ولی من بازم نگرانم(پماد برای از بین بردن عفونت بود آخه بعضی از جوش هام آبدار بودن).

2. دوست عزیز
    رویش مو روی تنه الت در برخی از افراد وجود داره و اصلا جای نگرانی نیست و بیشتر بستگی به ژنتیک افراد داره

در مورد جوشها اولا مهم ترین اصلا اعتماد به پزشک درمانگره و تمامکردن درمانه و در صورتی نگرانی پرسیدن سوالهای بیشتر از خود پزشکتون د رمورد مشکل یا تشخیص و .. است.چون اکثر داروها در چند خط درمانی و با بیماریهای مشابه استفاده میشه و اینکه شما اسم دارو و ...را تو اینترنت سرچ کنید و از تشخیص پزشکتون مطلع نباشید فقط باعث دلهره میشه.درمان را تااخر ادامه بدید در صورت عدم بهبودی بازم به پزشکتون مراجعه کنید

اما در مورد جوشها بیشتر به موارد حساسیتی شبیه توصیفتون.مثل حساسیت به شیو کردن و ...که میتونه روش عفونتی هم همراه سوار شده باشه.اگر رابطه ای تا به حال نداشتید خیلی از بیماریهای منتقله جنسی ا این علامت را باید بزارید از ذهنتون کنار

درما

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید