شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    3 ...   

می خواهم حامله بشوم (بارداری موفق) ، سوال و جواب و راهنمایی

1. Soni121 نوشته است: سلام خسته نباشيد من ٧ روز بعد از تمام شدن پريديم با همسرم نزديكى كامل داشتم و ٤روز بعدش دردهاى بدى در زير شكم پهلو و لگن داشتم به بيمارستان رفتم سونو كردن و آزمايش خون عفونت نبود و ٥روز بعد يعنى ٩روز بعد نزديكى چون درد سينه هم به آن أضافه شد به دكتر زنان مراجعه كردم  و سونو دادم گفتن اين درد ها دليل خاصى نداره فقط نفغ  و الان ١٧ روز از پريدى من ميگذره يعنى ٢٣ روزگى قاعدگى هنوز دردهاى دارم در كمر زير شكم و سينه هام بنظر شما چقدر احتمال باردارى در من هست؟
    كى بايد اينو تست كنم كه نتيجه مناسب بگيرم ؟

سلام
    دوست خوبم اگر پزشک با معاینه و سونو گفتند چیزی نیست پس حتما مشکلی نیست و حاملگی هم وجود نداره.
    حدود دو هفته بعد از رابطه مشکوک میتونید آزمایش خون واسه حاملگی بدید.

2. با سلام.ما حدود 8 ماه برای بارداری اقدام کردیم و نتیجه ای نگرفتیم.ماه 8 عکس رنگی انجام دادم و پیشگیری داشتیم.ماه بعدش بخاطر کیست به تجویز پزشک یه بسته اچ دی خوردم.با مراجعه بعدی درمان رو با قرص کلومفن و آمپول اچ ام جی (3تا روزهای 6 و 8 و 10 دور ناف)شروع کردم.روز 11 سیکل 3 فولیکول در تخمدان راست و 2 فولیکول در تخمدان چپ (اندازه هاشون 18 بود)داشتم.دکتر دوتا آمپول دکاپپتیل 0.1 تجویز کرد که روز 12 سیکل و دور بازو بزنم.تاکید کردن تا یک هفته یک درمیان رابطه داشته باشیم.حالا برای من سوال پیش اومده که دکاپپتیل برای چه منظوری تجویز میشه؟چرا اچ سی جی برای آزاد شدن تخمکها نداد؟دکاپپتیل هم باعث آزاد سازی تخمک میشه؟و اینکه چند روز بعد از تزریق تخمک گذاری انجام میشه.ممنون میشم جوابمو بدید.من خیلی وقته اسید فولیک هم نمیخورم.

3. با عرض سلام وخسته نباشید.یکسال پیش آمپول ضدبارداری زدم به مدت 3ماه،بعد از گذشت 3ماه اقدام به بارداری کردم وقرص پروژسترون به دستور پزشک روزی 2عدد مصرف میکردم.حال بعد از گذشت یکسال وتنظیم پریودیم واستفاده از قرص کلومیفن وقرص تنظیم کننده پرولاکتین(چون با انجام آزمایش دکتر تشخیص به بالا بودن پرولاکتیو دادند)حال متاسفانه باردار نشدم .علت چیست،لطفا راهنمای کنید ممنون میشم

4. با سلام
    27فروردین ماه آخرین پريوديم بوده و تا حالا به تاخیر افتاده 31 ازمايش bHcg دادم که منفی بود دو ماهه پیشگیری نمیکنم و میخوام باردار شم  قبلش  پیشگیری طبیعی میکردم خیلی کمر درد دارم و زیر دلم خصوصا سمت راست درد میکنه مدام به مثانه ام فشار میاد و تکرر ادرار دارم خصوصا شبا قبلا اصلا پريودي هام درد نداشت و عقب نمياغتاد ممکنه آزمایشم خطا،داشته باشه چیکار کنم سونو مشخص میکنه مشکلی هست یا نه پيشنهادتون چیه از،چه داروویی میشه استفاده کرد اگه آزمایشم منفيه چرا پریود نمیشم و مدام درد دارم کمک کنید لطفا خیلی اذیت میشم

======
    ویرایش شده توسط ناظر انجمن
    علت ویرایش: انتقال به تاپیک مرتبط
    -----------------

5. rey_pak نوشته است: با سلام
    27فروردین ماه آخرین پريوديم بوده و تا حالا به تاخیر افتاده 31 ازمايش bHcg دادم که منفی بود دو ماهه پیشگیری نمیکنم و میخوام باردار شم  قبلش  پیشگیری طبیعی میکردم خیلی کمر درد دارم و زیر دلم خصوصا سمت راست درد میکنه مدام به مثانه ام فشار میاد و تکرر ادرار دارم خصوصا شبا قبلا اصلا پريودي هام درد نداشت و عقب نمياغتاد ممکنه آزمایشم خطا،داشته باشه چیکار کنم سونو مشخص میکنه مشکلی هست یا نه پيشنهادتون چیه از،چه داروویی میشه استفاده کرد اگه آزمایشم منفيه چرا پریود نمیشم و مدام درد دارم کمک کنید لطفا خیلی اذیت میشم

======
    ویرایش شده توسط ناظر انجمن
    علت ویرایش: انتقال به تاپیک مرتبط
    -----------------

سلام
    دوست عزیز با توجه به عدم پیشگیری و اینکه گفتید قبلا تاخیر در پریودی نداشتید و الان عقب افتاده و با توجه به اون دردها و تکرر ادرار بنظر میاد شما باردار باشید.
    پیشنهاد میکنم حتما به پزشک زنان مراجعه کنید و موضوع را بازگو کنید تا اگر لازمه آزمایش مجدد یا سونو براتون تجویز کنند....باید علت این شرایط فعلیتون مشخص بشه که یه موقع حاملگی خارج از رحم نباشه.

6. سلام من تازه عضو شدم از روش کار سایت زیاد اطلاع ندارم
    کسایی ک اقدام ب بارداری کردن وقتی نزدیکه پریودشون میشه اگه کمردرد دارن ینی باردار نیستن؟ینی میخوان دوباره پریود بشن؟

7. jojotalaii نوشته است: سلام من تازه عضو شدم از روش کار سایت زیاد اطلاع ندارم
    کسایی ک اقدام ب بارداری کردن وقتی نزدیکه پریودشون میشه اگه کمردرد دارن ینی باردار نیستن؟ینی میخوان دوباره پریود بشن؟

سلام
    دوست عزیز مشکل اینجاست که اکثر دردهای قاعدگی و حاملگی نرمال و حاملگی خارج از رحم شبیه هم هستند و صرفا بواسطه کمر درد نمی تونیم بگیم شخص میخواد پریود بشه یا حاملگی رخ داده....باید دید علائم بعدی چه خواهد بود و اینکه از روشهای دیگه مثل بیبی چک یا آزمایش کمک بگیریم تا موضوع مشخص بشه.

8. سلام خسته نباشید
    من در تاریخ 5 آذر 93 نزدیکی محافظت نشده داشتم
    و در تاریخ 19 آذر پریود شدم...
    بد از پریودی نزدیکی داشتم به روش جلوگیری طبیعی ولی دی ماه پریود نشدم که آزمایش دادم و باردار بودم...
    میخواستم ببینم زمان دقیق بارداری من کی بوده؟ آیا ممکنه از آذر ماه که نزدیکی محافظت نشده داشتم باردار باشم؟

9. baran222n نوشته است: سلام خسته نباشید
    من در تاریخ 5 آذر 93 نزدیکی محافظت نشده داشتم
    و در تاریخ 19 آذر پریود شدم...
    بد از پریودی نزدیکی داشتم به روش جلوگیری طبیعی ولی دی ماه پریود نشدم که آزمایش دادم و باردار بودم...
    میخواستم ببینم زمان دقیق بارداری من کی بوده؟ آیا ممکنه از آذر ماه که نزدیکی محافظت نشده داشتم باردار باشم؟

از همون آذر ماه که آخرین پریودیتون بوده محاسبه میشه
    ولی خوب تاریخ دقیقش رو توی سونو می تونید مشخص کنید

10. با سلام خدمت شما
    همسر من دو ماه از قرصهای متفورمین ،اوومید،بروموکریبتین استفاده میکنه،که متاسفانه ماه اول باردار نشدومجددا ماه بعد همون قرصها رو استفاده کرد و بعد از سونوگرافی از امپول hmgوhcg استفاده کرد ،حالا میخواستم بدونم اثر امپول hcg تا چند روز میمونه وبا بی بی چک معلوم میشه؟در ضمن بعد از نزدیکی قرصها رو باید همچنان استفاده کنه؟
    با تشکر فراوان

11. سلام. من 28 سالمه.6 ساله ازدواج کردم. از بهمن ماه خواستیم نی نی داشته باشیم.من آزمایش دهگانه دادم و هیچ مشکلی مشاهده نشد. این ماه هم همسرم آزمایش اسپرم داد و دکتر گفت حدکت اسپرم ها ضعیفه(31 هست). براش قرص ایکس-اید داد و گفت 1 ماه مصرف کن و روز 1 یا 2 اولین پریودی که قرصهای همسرم تموم بشه بریم پیشش. این قرص برای توقویت قوای جنسی هست نه تقویت اسپرم. درسته؟ من در همین سایت خواندم که قرص کلومیفن و آپپوپنتوکسیفیلین باید مصرف بشه. آیا در کنار ایکس-اید این قرصها رو هم می شه مصرف کرد؟خواهش می کنم جواب بدید. خیلی نگرانیم.ممنونم.

12. چرا جواب نمی دین؟ برای تقویت اسپرم چه قرصهایی پیشنهاد می کنید؟ بعد از چند مدت اسپرم ها تقویت می شن؟ تو رو خدا بگید لطفا

13. lara66 نوشته است: چرا جواب نمی دین؟ برای تقویت اسپرم چه قرصهایی پیشنهاد می کنید؟ بعد از چند مدت اسپرم ها تقویت می شن؟ تو رو خدا بگید لطفا

دوست عزیز بهتره تحت نظر پزشکتون دارو مصرف کنید و از خود درمانی پرهیز بشه

14. سلام

برای بارداری دوم 4ماهه اقدام کرده ام
    . 2ماه هم کلومفین خورده ام.3روز از موعد پریودم میگذره  زیر شکم کمی درد دارم و ترشحات بی رنگ و گاه سفید.ایا باردارم

لطفا سریع جواب بدید استرس دارم خیلی ممنوم

15. noushinnaz نوشته است: سلام

برای بارداری دوم 4ماهه اقدام کرده ام
    . 2ماه هم کلومفین خورده ام.3روز از موعد پریودم میگذره  زیر شکم کمی درد دارم و ترشحات بی رنگ و گاه سفید.ایا باردارم

لطفا سریع جواب بدید استرس دارم خیلی ممنوم

سلام
    صرفا فقط با ظهور این علائم نمیتوان نظر قطعی راجع به حاملگي داد...یه تست بیبی چک بدید و نتیجه را مشاهده کنید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 3 از 11
رفتن به صفحه :    3 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید