شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

درمان زودانزالی

1. با سلام , من فعلا قصد ندارم پرده بکارت همسرم رو بردارم و فقط عشق بازی میکنیم و در این مدت با اینکه تماسی با آلت من برقرار نمیشه اما من بقدری داغ میشم که وقتی آلتم رو روی آلت زنم میذارم و به داخل پاهاش فرو میکنم بعد چند ثانیه خیلی زود ارضا میشم. ولی برای بار دوم و سوم از اول اینکارو میکنم (عذر میخام ولی به اصطلاح لای پا) و تقریبا با هم بعد چند دقیقه و برا بار سوم شاید من دیرتر هم ارضا بشم. قبلا زیاد خودارضایی نمیکردم و شاید هفته ای یکی دوبار! از نظر جسه هم لاغرم. میخاستم روشی رو بگید که اولا طبیعی باشه دوما جوری باشه من و همسرم باهم ارضا بشیم و سرد نشه اون! اگرم طبیعیش نبود غیر طبیعی و داروییش رو بگید. مرسی

2. سلام .
    میخواستم بدونم بهترین قرص یا دارو برای درمان زود انزالی چیه؟
    دکتر برام سترالین تجویز کرده .

3. سلام
    25 سالمه و از مشکل زود ارضایی رنج میبرم
    خود ارضایی زیاد ندارم شاید هفته ای 1 یا2 بار
    برای درمان با استفاده از داروهای گیاهی چه پیشنهادی دارید؟
    چه دارو یا گیاهی مصرف کنم تا کمترین ضرر بدنی و درمان اساسی رو داشته باشه؟
    ممنون.

4. سلام دوستان من 7 سال خودارضایی میکردم بخاطر افسردگی بود که بیشتر روز ها خونه بودم کمتر از 10 ثانیه ارضا میشم.الان 1 ماهه خودارضایی و ترک کردم سعی میکنم خونه نمونم الان مشکلم زود انزالیه یکی از دوستان تو این تاپیک همین سوال و پرسیده بود که گفتین قبل از ازدواج باید درمان بشه
    ولی تو یه سایت گفته بودن باید بعد از ازدواج اگر تا 6 ماه ادامه داشت باید به پزشک مراجعه کرد
    الان باید چیکار کنم؟

سوال دوم اینه که زود انزالی در اثر خودارضایی درمان داره ؟ غیر از قرص و کرم و ....؟

5. pooyakh نوشته است: سلام
    25 سالمه و از مشکل زود ارضایی رنج میبرم
    خود ارضایی زیاد ندارم شاید هفته ای 1 یا2 بار
    برای درمان با استفاده از داروهای گیاهی چه پیشنهادی دارید؟
    چه دارو یا گیاهی مصرف کنم تا کمترین ضرر بدنی و درمان اساسی رو داشته باشه؟
    ممنون.

دم کرده گل شقاىق.دارچىن.سياه دانه.سنجد باعث دير انزالى ميشه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. ehsanking نوشته است: سلام دوستان من 7 سال خودارضایی میکردم بخاطر افسردگی بود که بیشتر روز ها خونه بودم کمتر از 10 ثانیه ارضا میشم.الان 1 ماهه خودارضایی و ترک کردم سعی میکنم خونه نمونم الان مشکلم زود انزالیه یکی از دوستان تو این تاپیک همین سوال و پرسیده بود که گفتین قبل از ازدواج باید درمان بشه
    ولی تو یه سایت گفته بودن باید بعد از ازدواج اگر تا 6 ماه ادامه داشت باید به پزشک مراجعه کرد
    الان باید چیکار کنم؟

سوال دوم اینه که زود انزالی در اثر خودارضایی درمان داره ؟ غیر از قرص و کرم و ....؟

اىن مسله راههاى مختلفى براى درمان داره که به نظرم بهتره بعد از ازدواج به پزشک مراجعه کنىد .داروهاى گىاهى.تکنىک هاى خاص درمانى طبىعى .و...

7. سلام دوستان یه سوال داشتم بعضی ها برای زودانزالی از کرم یا اسپری و ... استفاده میکنن این چیزا مثلا اسپری یا کرم بی حسی لذت و از بین نمیبرن؟

8. با سلام آیا قرص ویاگرا در درمان زودانزالی موثر است؟ با تشکر

9. با سلام
    مردي ٣٠ ساله هستم و دو بار با نامزدم رابطه جنسی داشتم، مشكلم اينه كه وقتي التم تحريك ميشه قبل از نزديكي (دخول) در حين معاشقه، زود انزالي بهم دست ميده، چكار بايد انجام بدم ؟خيلي استرس دارم براي اينده، استفاده از اسپري خوبه اگه اينطوره چه ماركي و نحوه استفادش رو لطفا بگيد. ممنون

10. سلام.
    سعی بر آن کنید به جای قرص خوردن ورزش و تعداد دفعات هم بستر شدن را افزایش دهید...
    چون عوارض قرص بر اسپرم زیاد بوده و باعث نابودی آن می شود...

11. یک تکنیک برای کنترل زود انزالی هست به این ترتیب که وقتی آلت داخل واژن هست بیرون بیارید و با شمارش اعداد از 1 تا 10 و در هر شماره ای یک ورود و بعد خروج آلت به 10 که رسیدی این بار از 10 به پایین بشمارید تا 1 بعد از 9 و 8 و 7 و همینطور تا اخر اگر این روش را درست و با کنترل اجرا کنید با توجه به طول زمان صرف شده در واقع به حد طبیعی زمان انزال میرسی. اما دخول وخروج و شمارش اعداد را با حوصله و بدون شتاب انجام بدید. امتحان کنید جواب میده

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  12. rastgo نوشته است: یک تکنیک برای کنترل زود انزالی هست به این ترتیب که وقتی آلت داخل واژن هست بیرون بیارید و با شمارش اعداد از 1 تا 10 و در هر شماره ای یک ورود و بعد خروج آلت به 10 که رسیدی این بار از 10 به پایین بشمارید تا 1 بعد از 9 و 8 و 7 و همینطور تا اخر اگر این روش را درست و با کنترل اجرا کنید با توجه به طول زمان صرف شده در واقع به حد طبیعی زمان انزال میرسی. اما دخول وخروج و شمارش اعداد را با حوصله و بدون شتاب انجام بدید. امتحان کنید جواب میده

لازم به ذکر هم هست که این مراحل را انجام دادن هر 10 عدد مقدار سر آلت را فشار داده و یا مفصل زیر بیضه ها رو کمی فشار بدهن

13. این تکنیک نه نیاز به هیچ دارویی داره و نه مشگل هست فقط کمی اراده میخواد و کنترل وتمرکز بر روی شمارش اعداد و ادامه اون تا آخر . ضمنا پس از مدتی شما احساس خواهید کرد که این روش موثر بوده و به زمان طبیعی انزال میرسید اما سعی کنید فاصله نزدیکی هایتان با همسرتون را کوتاه کنید که نتیجه بهتری بگیرید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 2 از 2
رفتن به صفحه    2

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید