شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    3   

ترشح واژینال

1. ROHAM نوشته است:
    nino85 نوشته است: سلام ، ايا امكان دارد كه اين ترشحات ناشي از استرس زياد باشد يعني استرس تاثيري بر ترشحات دارد يا نه . من بسيار استرس كاري دارم و مدتي است كه ترشحاتم زياد شده . آيا حتما بايد به پزشك براي درمان مراجعه كنم ؟

سلام،
    در مورد اینکه استرس در میزان ترشحات تاثیر داشته باشد من مطلبی نخوانده ام ، اگر احساس می کنید که موردی از موارد بالا (تغییر رنگ، تغییر بو، تغییر شدید در میزان ترشحات) در شما وجود دارد و پس از مدتی برطرف نشده است، بهتر است برای معاینه به پزشک مراجعه نمایید
    .

آقاي دكتر بسيار تشكر ميكنم
    اينكه فرموديد بعد از مدتي رفع نشد منظورتون چه مدت هست ؟ اين حالت تا چه مدت ميتونه عادي باشه ؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. با اجازه مدير محترم سايت

سلام ترشحات سفيد رنگ در تمام خانم ها وجود دارد و تا آنجا كه بوي بد ندهند نياز به برسي ندارد
    ولي اگر رنگ آن به زرد يا سبز و خاكستري تغيير كرد و بوي بدي هم گرفتند و يا اگر خارش داشتيد براي احتمال عفونت وجود دارد و به پزشك زنان مراجعه كنيد .
    اگر بيماري خاصي نداريد و ترشحات عفوني نباشند نميتواند موجب انتقال بيماري شود .

3. nino85 نوشته است:
    ROHAM نوشته است:
    nino85 نوشته است: سلام ، ايا امكان دارد كه اين ترشحات ناشي از استرس زياد باشد يعني استرس تاثيري بر ترشحات دارد يا نه . من بسيار استرس كاري دارم و مدتي است كه ترشحاتم زياد شده . آيا حتما بايد به پزشك براي درمان مراجعه كنم ؟

سلام،
    در مورد اینکه استرس در میزان ترشحات تاثیر داشته باشد من مطلبی نخوانده ام ، اگر احساس می کنید که موردی از موارد بالا (تغییر رنگ، تغییر بو، تغییر شدید در میزان ترشحات) در شما وجود دارد و پس از مدتی برطرف نشده است، بهتر است برای معاینه به پزشک مراجعه نمایید
    .

آقاي دكتر بسيار تشكر ميكنم
    اينكه فرموديد بعد از مدتي رفع نشد منظورتون چه مدت هست ؟ اين حالت تا چه مدت ميتونه عادي باشه ؟

سلام،
    ممکن است در یک دوره تغییراتی هورمونی باعث تغییر در ترشحات شود، اگر بیش از یک دوره ادامه یافت (بدون وجود علایم  تغییر رنگ،بو و ...) و احساس کردید که غیر طبیعی است بهتر است به پزشک مراجعه نمایید.

4. با سلام. 2 سوال داشتم.من مدت 1 ساله که ازدواج کردم و 25 سال سن دارم.اول اینکه ترشحات سفید و یا زرد رنگ دارم و همراه با بویی ترش اما بدون سوزش و یا خارش و مقدارش هم به ظاهر تبیعیست.در معاینه توسط پزشک زنان عفونتی دیده نشد. میحواستم بدونم که ایا این بوی ترش طبیعیست یا نه؟دوم اینکه وقتی در ماه دفعات بیشتری نزدیکی میکنم پس از چند روز دچارفشار ادرار میشوم به این معنی که با مقدار کمی هم از ادرار احساس شدید ادرار میکنم و حتما بایستی به دستشویی بروم و این حالت معمولا مدت کمی بعد باز بر میگردد و یا حتی گاهی با ادرار کردن هم برطرف نمیشود.ازمایش کشت ادرار داده ام و عفونت ادراری تشخیص داده شد. هر بار با مصرف دارو این مشکل بر طرف میشود ولی به محض نزدیکیهای ریاد و با فاصله کم باز هم این مشکل بر میگردد.با توجه به این که قصد بارداری دارم وپریودهایم هم نامنظم است نیاز دارم تا مدت طولانی تری را در هر سیکل نزدیکی کنم تا موفق شوم در نتیجه این بیماری در این چند ماه دست از سرم بر نداشته و همواره مرا ازار میدهد.چون قصد بارداری هم دارم ترجیح میدهم که از درویی استفاده نکنم در ضمن شایان ذکر است که نظافت را نیز به طور صحیح و کامل رعایت میکنم البته به جز ادرار کردن پس از نزدیکی ان هم به دلیل جلوگیری از خروج منی . خواهشمندم مرابا توجه به شرایطم راهنمایی کنید تا این مشکل دست از سرم بردارد. ممنون

5. labnews

مدیر آزمایشگاه

مدیر آزمایشگاه
    بارها به این سوال جواب داده شده -عوامل -علائم  کاملاٌ توضیح داده شده جستجو کنید""عفونتهای ادراری و واژن""

6. با سلام و خسته نباشید.
    (من بحث های قبلی را نگاه کردم ولی به موردی که با مشکل من تطابق داشته باشد بر نخوردم.ممنون می شوم اگر مرا راهنمایی کنبد)
    دختری 21 ساله هستم، و مجرد.به دلیل مشکل کیست تخمدان 3 ماه قرص مارولون و با یک ماه فاصله  3 ماه قرص ال دی مصرف میکردم.

الان تقریباً 15 روز است که از قرص استفاده نمی کنم.در ضمن من به دلیل مشکل ورم روده هم دارو مصرف می کنم.الان 4-5 روز است که ترشحات من زیاد شده و به دو صورت سفید و لزج و یا زرد رنگ و ژله ای مانند  و با بوی ترش می باشد. ولی هیچ گونه خارش یا سوزش و دردی احساس نمی کنم. می خواستم ببینم با توجه به این علائم، آیا مشکل خاصی وجود دارد و لازم است من به پزشک مراجعه کنم؟  
    با توجه به اینکه من قبلاً هم این اتفاق در دو سیکل قبلی هم می افتاد ولی در عرض 1 یا دو روز برطرف می شد.
    ممنون می شوم اگر راهنمایی کنید.

7. labnews

مدیر آزمایشگاه

مدیر آزمایشگاه
    با آزمایش و کشت مشکل شما دقیقاٌ مشخص میشود و احتمال عفونت کاندیدیایی وجود دارد

8. labnews نوشته است: آیا منظور شما بی رنگ است؟یا سفید رنگ؟
    سلام من دختری 35ساله هستم که دارای ترشحات واژینال کاملا طبیعی بودم ولی الان یک ماهی است به به طور ناگهانی این ترشحات قطع شده است علت آن چیست؟ متشکرم

9. sasasa نوشته است:
    labnews نوشته است: آیا منظور شما بی رنگ است؟یا سفید رنگ؟
    سلام من دختری 35ساله هستم که دارای ترشحات واژینال کاملا طبیعی بودم ولی الان یک ماهی است به به طور ناگهانی این ترشحات قطع شده است علت آن چیست؟ متشکرم

سلام
    كم و زياد شدن اين ترشحات اشكالي ندارد و عواملي چون تغييرات هورموني و عوامل روحي و رواني ميتواند در آن موثر باشد
    ولي اگر يك ماهي است كه هيچ گونه ترشحي در طول دوره قائدگي نداريد براي برسي بيشتر بهتر است به پزشك متخصص زنان مراجعه كنيد .

10. خسته نباشید.
    میخواستم بدونم ترشحات غیرطبیعی رحم ممکنه نتیجه ی اختلالات هورمونی باشه؟اگه این امکان وجود داره یه کم در مورد علت آن و نوع ترشحات توضیح  بدین.ممنون میشم.

11. yass1362 نوشته است: خسته نباشید.
    میخواستم بدونم ترشحات غیرطبیعی رحم ممکنه نتیجه ی اختلالات هورمونی باشه؟اگه این امکان وجود داره یه کم در مورد علت آن و نوع ترشحات توضیح  بدین.ممنون میشم.

سلام،
    بله ، تغییرات هورمونی هم می توانند ترشحات را تغییر دهند، مطالب قبلی همین تاپیک را مطالعه کنید.

12. 1 روز مانده به پایان پریود رابطه جنسی داشتیم بعد از 1 هفته شاهد لکه قهوه ای تیره ای روی قسمت
    جلوی شورت  همسرم شدیم  2 روز است که هر چند ساعت ظاهر میگردد که مقداری هم بوی بد دارد  این بیماری چیست و نهوه ی درمانش چگونه میباشد  با تشکر از شما

13. sina_zedehal نوشته است: 1 روز مانده به پایان پریود رابطه جنسی داشتیم بعد از 1 هفته شاهد لکه قهوه ای تیره ای روی قسمت
    جلوی شورت  همسرم شدیم  2 روز است که هر چند ساعت ظاهر میگردد که مقداری هم بوی بد دارد  این بیماری چیست و نهوه ی درمانش چگونه میباشد  با تشکر از شما

سلام
    احتمالاً عفونت هاي واژن موجب اين ترشحات قهوه اي رنگ شده
    به پزشك متخصص زنان مراجعه كنيد

14. با سلام
    من 2هفته است که نامزد کردم
    نامزدم رو خیلی دوست دارم.اما تا دستم به یه نقطه حساس بدنش میخوره فوری ترشحاتش شروع میشه.
    چرا اینجوریه؟
    ممنونم

15. ALOONAK نوشته است: با سلام
    من 2هفته است که نامزد کردم
    نامزدم رو خیلی دوست دارم.اما تا دستم به یه نقطه حساس بدنش میخوره فوری ترشحاتش شروع میشه.
    چرا اینجوریه؟
    ممنونم

سلام،
    نامزد شما کاملا طبیعی است و این ترشحات نشان می دهد که تحریک جنسی شده است.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 3 از 6
رفتن به صفحه :    3   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید