شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

تست بارداری مثبت بعد از میزوپروستول

1. ndp1367

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام
    من در اواسط اردیبهشت ماه تست بارداری دادم و عدد bhcg=200 بود که طبق راهنمایی هایی که از یک دکتر گرفتم بارداری را اعلام کرد . برای سقط به من داروی میزوپروستول رو پیشنهاد کرد و 6 تا از قرص ها را استفاده و دچار خونریزی شدم ویک روز هم لکه بینی داشتم . صبر کردم تا مدت زمانی بگذرد و پریود شوم اما چون پریود شدم مجدد تست بارداری دادم (4هفته بعد) و باز هم bhcg=200 بود .امکان دارد داروی سقط اثر نداشته باشد ؟  لطفا مرا راهنمایی کنید.
    با تشکر

2. با سلام
    اولا این را بگم اگه داروی بارداری اثر نکنه میزلن بتا HCG باید همینطوری افزایش پیدا کنه....ولی نکته اینکه باید از سقط کاملا اگاه شوید...
    از طرفی بگم که مصرف داروی میزوپزوستول در بارداری منجر به سندرم نادری به نام سندرم موبیوس می شود....که این سندرم باعث میشه دست و پای بچه ناقص باشه...پا چماقی می شود .و هسته عصب زوج 7 هم تسکیل نمیشه....یعنی بچه اصلا حالت صورتش ثابت و چشمها دچار انحراف....حال که این دارو را مصرف کردید سعی کنید سقطش کنید دیگه...حالا این راه نشد یک داروی دیگر...چون سندرم خوبی نیست و با مصرف این دارو ممکنه این بچه دچارش بشه.

با تشکر

3. ndp1367

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام
    من قبلا سوالی طرح کردم و پاسخ شما رو دریافت کردم . سقط رو انجام دادم . الان سونو دادم و میخواستم جوا سونو رو به شما بدم تا بهم بگید وضعیت به چه صورت است .
    جواب سونو به شرح زیر است :
    رحم 46*94 میلی متر است .توده قابل اندازه گیری میوتریال دیده نشد . آندومتر ضخامت 8/9 میلی متر دارد که میتواند نشانه بقایای ماحصل حاملگی باشد .تخمدانها نرمال است .
    اگر میشه زودتر جوابمو بدید
    ممنون

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید