شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

عدم رابطه جنسی موفق بعد از ازدواج

1. ID_donya

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    روز بخیر
    یکی از دوستای من تازه عروسی کرده،۲۲ اسفند ۹۲،با وجود اینکه تقریبا سه هفته از عروسیشون میگذره ولی نتونستن رابطه ی موفقی داشته باشن
    داماد ۲۳ سالشه،عروس هم ۲۱ سالشه،دوستم خیلی نگرانه،فک میکنه شوهرش توانایی نداره.لطفا راهنمایی کنین
    ممنون
    در ضمن بیشتر ترس از طرف داماده

2. سلام عزیزم شاید همسر دوستت نیاز به تحریک از طرف همسرش داره و دوستت نتونسته این کارو انجام بده به نظرمن این ناتوانی نیستدوست دارم نظر بقیه دوستان رو هم بدونم

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. سلام دوست عزیز.فکر کنم یه مقدار زوده برای چنین نگرانی هایی! اگه دوستتون و همسرشون یکم تو همین سایت رو و مقالات علمی سایت های دیگه رو بگردن ان شالله مشکلشون حل میشه
    هر کاری اولش سخته!

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. ID_donya نوشته است: سلام
    روز بخیر
    یکی از دوستای من تازه عروسی کرده،۲۲ اسفند ۹۲،با وجود اینکه تقریبا سه هفته از عروسیشون میگذره ولی نتونستن رابطه ی موفقی داشته باشن
    داماد ۲۳ سالشه،عروس هم ۲۱ سالشه،دوستم خیلی نگرانه،فک میکنه شوهرش توانایی نداره.لطفا راهنمایی کنین
    ممنون
    در ضمن بیشتر ترس از طرف داماده

سلام دوست عزیز
    نتونستن یا اقدام نکردن یا اینکه دوستتون میخواسته شوهرش انجام نمیده یا اینکه اقدام میکنن اما موفق به انجام رابطه کامل نمیشن اینها ناتوانی نیست برمیگرده به مشکل روانی باید روی این قضیه متمرکز بشن وگرنه کار مشکلی نیست

5. malii

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    امیدروارم خوشبخت بشن
    ازاین که نتونستن رابطه موفقی داشته باشن چندین علت داره یکی موقع رابطه جنسی استرس دارن دوم نمی تونن همدیگر اماده کنن سوم موقع رابطه جنسی ارامششحفظ کن و عجله نکن امیدوارم رابطه خوبی پیدا کنن

6. ID_donya

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    خیلی ممنون بخاطر جوابای خوبتون
    مثل اسنکه آقای داماد خیلی خجالتیه
    موقع کار اصلی کلا همه چی رو فراموش میکنه
    دوستم میگفت بجای اینکه درخواست و عشق بازی از طرف شوهرش باشه از طرف اونه
    با وجود اینکه عروس بیشتر خواهانه اما اتفاقی نمیافته!

7. ID_donya نوشته است: سلام
    خیلی ممنون بخاطر جوابای خوبتون
    مثل اسنکه آقای داماد خیلی خجالتیه
    موقع کار اصلی کلا همه چی رو فراموش میکنه
    دوستم میگفت بجای اینکه درخواست و عشق بازی از طرف شوهرش باشه از طرف اونه
    با وجود اینکه عروس بیشتر خواهانه اما اتفاقی نمیافته!

سلام دوست عزیز
    سعی کنه دوستتون زیاد اصرارنکنه حتی از طرف خانواده چون باعث استرس میشه و کارو سختر میکنه به مرور درست می شه بذاره پسره وقتی از نظر روانی آماده این کار شد اقدام کنه

8. malii

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    به خانم بگین داخل خانه لباسهای رابطه جنسیی تری بپوشه و داخل خانه با ناز و عشوه زیادی داشته باشد تا باعث تحریک همسر شود

9. دوست عزيز

اين پاسخ ها شما رو به جايی نمی رسونه

هر دو طرف سنشون پايين هست و بلد نيستن که چگونه با هم رفتار کنند

لازم هست که برای آموزش، به يک مشاور جنسی مراجعه کنند.

اما جای هيچگونه نگرانی نيست و نيازی هم نيست که حتمن رابطه جنسی و دخول را به سرعت تجربه کنند. همين که با هم عشق بازی کنند و لذت ببرند کافی هست. به مرور می آموزند که چگونه با هم رفتار کنند.
    همانطور که نوشتم رفتار جنسی نياز به آموزش دارد که يک فرد با تجربه می تواند آن را به شما بياموزد

در قديم وظيفه اين آموزش را خاله عروس و عموی داماد ( که به صورت نماد هنوز با نام های ساق دوش در مراسم مشاهده می کنيم) به عهده می گرفت.

شاداب باشيد

ژاسينا

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  10. من تجربه شخصیم رو میگم من 1 سال بعد از ازدواجم تونستم دخول کامل انجام بدم. نیاز به صبر زیاده .به خصوص از طرف مرد.چون زن وقتی اولین رابطه هاش رو میخواد تجربه کنه باید حس عشق و ارامش رو توی این رابطه ها تجربه کنه.نیاز به تمرین و صبر زیاد دارند.و ماشالا مطلب تو این زمینه هم فراوونه یه سری سی دی هم هست که ظاهرا توی داروخانه ها موجوده حالا من اسمش رو دقیق نمیدونم.تهیه کنن مشکلشون انشا الله حل میشه

11. بهتره با یه مشاور صحبت کنن تا راهنماییشون کنه
    خوب این اتفاق ممکنه برای خیلیا بیوفته و نیاز به صبر بیشتری داره
    به نظرم عروس خانوم هم با صحبت کردن در مورد نیازها و علایقش در این زمینه می تونه کمک کنه

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید