شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 16 ...   

سوالات و راهنمایی در مورد احتمال حاملگی

1. سلام.
    من تقریبا پریودای منظمی دارم.مدت پرودم 7 روزه است .در تاریخ 28 دی پریود شدم و 2 روز بعد از تموم شدنش رابطه حفاظت شده داشتم..2 هفته بعدشم دوباره رابطه داشتم که اونم حفاظت شده بود ولی من 12 ساعت بعدش 2 تا قرص HD خوردم که حالمو خیلی بد کرد 14 ساعت بعد به جای اچ دی 2 تا لونورژسترول خوردم .این در حالیه که من امروز یعنی 26 بهمن باید پریود میشدم ولی فعلا تا این لحظه خبری نیست..می خواستم ببینم پریودم تا چند روز عقب میفته ؟؟؟؟

2. fared9168 نوشته است: سلام.
    من تقریبا پریودای منظمی دارم.مدت پرودم 7 روزه است .در تاریخ 28 دی پریود شدم و 2 روز بعد از تموم شدنش رابطه حفاظت شده داشتم..2 هفته بعدشم دوباره رابطه داشتم که اونم حفاظت شده بود ولی من 12 ساعت بعدش 2 تا قرص HD خوردم که حالمو خیلی بد کرد 14 ساعت بعد به جای اچ دی 2 تا لونورژسترول خوردم .این در حالیه که من امروز یعنی 26 بهمن باید پریود میشدم ولی فعلا تا این لحظه خبری نیست..می خواستم ببینم پریودم تا چند روز عقب میفته ؟؟؟؟

علت تاخیر و بی نظمی پریودت بخاطر مصرف قرص هاست و در افراد مختلف می تونه متفاوت باشه
    اما با توجه به رابطه محافظت شده چرا اقدام به مصرف قرص اورژانسی کردید که دچار بی نظمی پریود شوید؟
    نگران نباشید بزودی قاعدگی در شما رخ خواهد داد وترسی از بارداری نداشته باشید

3. ی سوال دیگه ام دارم ..آیا 2 روز بعد از پریود و 6 روز مونده به پریود روزای پرخطر هستن؟؟؟

4. fared9168 نوشته است: ی سوال دیگه ام دارم ..آیا 2 روز بعد از پریود و 6 روز مونده به پریود روزای پرخطر هستن؟؟؟

با سلام

2روز بعد از پریود میتواند پر خطر باشد البته شاید روزهای تخمکگذاری نباشد ولی 6 روز مونده به پریود منظم دوره امن میباشد.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. با سلام
    من دیروز یعنی تقریبا 7 روز مونده به پریود بعدی (پریود تقربا نا منظم )رابطه داشتم و منی داخل ریخته شد
    4ساعت بعد 2تا hd خوردم ولی برای نوبت دوم قرص ها تهوع داشتم 3بار قرص های نوبت دوم رو تکرار کردم ولی باز هم تهوع داشتم
    سرم وصل کردم و بعد اینکه تهوع قطع شد یعنی 24 ساعت بعد رابطه 2تا قرص لوژسترل خوردم
    سوالم اینه که قرص ها اثر میذارن؟ احتمال بارداری هست؟

6. با سلام دوره هاي پريود من معمولا 30تا 35 روز متغيره من 13 دي ماه پريود شدم و 25 دي ماه رابطه سطحي با نامزدم داشتم كه التها با هم در تماس بودند( نه بصورت دخول فقط سطحي )  اما نامزدم به انزال نرسيدن بعدا بدون تماس با بدن من ارضا شدن اما ما چند ساعت بعد دوباره رابطه داشيتم  كه انزال صورت نگرفت اما التها با هم در تماس بودند ( نه بصورت دخول فقط سطحي )  احتمال بارداري چقدره با مايع پيشاب  با اين حالت كه ايشون بعد از رابطه اول چند بار ادرار كرده بودند . ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

7. سلام. من ماه قبل یازدهم شروع پریودیم بوده.یعنی این ماه باید نهم پریود شم. دیروز نزدیکی داشتم ولی منی داخل ریخته نشده. اما در حالت بعد از خروج منی بدون شستن آلت (احتلام) بازم نزدیکی داشتیم. بعد 2 یا 3 ساعت از روش پیشگیری اورژانسی (hd) استفاده کردم.. ممنون میشم راهنماییم کنید. آیا در این حالتی که گفتم احتمال حاملگی وجود داره؟

8. sooziii85 نوشته است: سلام. من ماه قبل یازدهم شروع پریودیم بوده.یعنی این ماه باید نهم پریود شم. دیروز نزدیکی داشتم ولی منی داخل ریخته نشده. اما در حالت بعد از خروج منی بدون شستن آلت (احتلام) بازم نزدیکی داشتیم. بعد 2 یا 3 ساعت از روش پیشگیری اورژانسی (hd) استفاده کردم.. ممنون میشم راهنماییم کنید. آیا در این حالتی که گفتم احتمال حاملگی وجود داره؟

اگه روش اورژانسی رو درست انجام داده باشید جای نگرانی نیست و بارداری منتفیه.
    که این یعنی دو عدد قرص زمانی که گفتید خورده باشید و ۱۲ ساعت بعد ۲ عدد قرص دیگه.

9. sogol67 نوشته است: با سلام دوره هاي پريود من معمولا 30تا 35 روز متغيره من 13 دي ماه پريود شدم و 25 دي ماه رابطه سطحي با نامزدم داشتم كه التها با هم در تماس بودند( نه بصورت دخول فقط سطحي )  اما نامزدم به انزال نرسيدن بعدا بدون تماس با بدن من ارضا شدن اما ما چند ساعت بعد دوباره رابطه داشيتم  كه انزال صورت نگرفت اما التها با هم در تماس بودند ( نه بصورت دخول فقط سطحي )  احتمال بارداري چقدره با مايع پيشاب  با اين حالت كه ايشون بعد از رابطه اول چند بار ادرار كرده بودند . ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

در صورتی که بین دو رابطه شستشو انجام شده باشه (که با توجه به جمله‌ی آخر قطعاً باید شده باشه) احتمال بارداری وجود نداره.

10. سلام
    میخواستم بدونم اگه نزدیکی داشته باشیم وچندروز بعد پریودبشیم وحدود7 روز بعد از تمام شدن پریود ازتست بیبی چک استفاده کنیم بارداری رو نشون میده؟چون بغضی از بارداریها معلوم نمیشن وموقع بارداری ادم پریود میشه
    من میخوام طلاق بگیرم ودونستن این موضوع برام مهمه لطفازود جوابمو بدین

11. taghdireman نوشته است: سلام
    میخواستم بدونم اگه نزدیکی داشته باشیم وچندروز بعد پریودبشیم وحدود7 روز بعد از تمام شدن پریود ازتست بیبی چک استفاده کنیم بارداری رو نشون میده؟چون بغضی از بارداریها معلوم نمیشن وموقع بارداری ادم پریود میشه
    من میخوام طلاق بگیرم ودونستن این موضوع برام مهمه لطفازود جوابمو بدین

پریود شدن به معنای باردار نبودن شماست.

12. iman_prs نوشته است:
    sogol67 نوشته است: با سلام دوره هاي پريود من معمولا 30تا 35 روز متغيره من 13 دي ماه پريود شدم و 25 دي ماه رابطه سطحي با نامزدم داشتم كه التها با هم در تماس بودند( نه بصورت دخول فقط سطحي )  اما نامزدم به انزال نرسيدن بعدا بدون تماس با بدن من ارضا شدن اما ما چند ساعت بعد دوباره رابطه داشيتم  كه انزال صورت نگرفت اما التها با هم در تماس بودند ( نه بصورت دخول فقط سطحي )  احتمال بارداري چقدره با مايع پيشاب  با اين حالت كه ايشون بعد از رابطه اول چند بار ادرار كرده بودند . ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

در صورتی که بین دو رابطه شستشو انجام شده باشه (که با توجه به جمله‌ی آخر قطعاً باید شده باشه) احتمال بارداری وجود نداره.

بله شستشو انجام شده است 2.3 بار اما من زير دلم خيلي درد ميكنه ممكنه بارداري بدون انزال رخ بده ؟؟؟؟؟

13. با سلام و خسته نباشید میخواستم بگم در رابطه جنسی من دوست دارم با دست ارضا بشم  سوالی که دارم اینه که آیا بعد از اینکه منی داخلم ریخته شد ‌و بعد ارضا بشم آیا احتمال حاملگی هست یا اول باید ارضا بشم بعد منی ریخته بشه ممنون از راهنماییتون

14. با سلام من زیاد تمایل به باردار شدن همسرم ندارم ولی گیر داده منم بدم نمیا یک بارم داخل واژن خالی کنم ولی ترس از بارداری نکردم این کارو کمتر از یک ساله ازدواج کردیم

سوال اینه که خانمم 10 پریود میشه خواستم بدونم یک هفته به پریودش نزدیکی انجام بدم بعد سریعا بشورند احتمال داره باردار شه

15. سلام.من 3 هر ماه به مدت هفت روز پریود میشم.البته گاهی 1_2 روز عقب جلو میشه.در روز 29 بهمن نزدیکی داشتم که مقداری از منی داخل تخلیه شد و دو روز بعد از نزدیکی یعنی 1 اسفند من لکه بینی خیلی جزیی دارم تا امروز ولی مقدارش خیلی کمه.میخواستم بدونم که این خون خون لانه گزینی میتونه باشه؟چون من قبل از پریودم معمولا لک بینی نداشتم ولی حدود 2_3 ماه هست که قبل پریود 1_2 روز لک بینی پیدا کرده بودم.لطفا منو راهنمایی کنید که در تاریخی که من نزدیکی داشتم احتمال بارداری چقدره؟الان بیبی چک جواب درست میده؟ممنونم.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 16 از 92
رفتن به صفحه :    ... 16 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید