شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

استفاده از وسایل بهداشتی جهت بزرگ شدن آلت تناسلی

1. سلام دوستان.
    چند سالی هست که محصولات و لوازم بهداشتی با مارکها و اشکال مختلف در کانالهای ماهواره ای و سایتهای متعدد اینترنتی تبلیغ میشوند که هرکدام ادعای این مسئله رو دارند که با استفاده از اونها میتوان آلت تناسلی ( مردان ) رو بدون عوارض جانبی بزرگ کرد. میخواستم ببینم صحت و سقم این مطلب تا چه اندازه است و در این سایت قبلا بحثی شده یا تاپیکی در این مورد هست یا خیر؟
    منتظر راهنمایی و پاسخ اساتید هستم.
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. Mobarez1234 نوشته است: سلام دوستان.
    چند سالی هست که محصولات و لوازم بهداشتی با مارکها و اشکال مختلف در کانالهای ماهواره ای و سایتهای متعدد اینترنتی تبلیغ میشوند که هرکدام ادعای این مسئله رو دارند که با استفاده از اونها میتوان آلت تناسلی ( مردان ) رو بدون عوارض جانبی بزرگ کرد. میخواستم ببینم صحت و سقم این مطلب تا چه اندازه است و در این سایت قبلا بحثی شده یا تاپیکی در این مورد هست یا خیر؟
    منتظر راهنمایی و پاسخ اساتید هستم.
    موفق باشید

سلام

دوست من،
    حداقل خود من خاطرم هست که به اندازه‌ی کافی در این مورد این‌جا لکچر دادم؛ لینک‌ زیر رو مطالعه بفرمایید.

کوچک شدن اندازه آلت و درد در بیضه ها

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. پس قضیه منتفیه دیگه ، درسته ؟ یعنی فقط با جراحی این امکان وجود داره ؟
    آیا در حال حاضر تو ایران چنین عمل جراحی انجام میشه ؟

4. Mobarez1234 نوشته است: پس قضیه منتفیه دیگه ، درسته ؟ یعنی فقط با جراحی این امکان وجود داره ؟
    آیا در حال حاضر تو ایران چنین عمل جراحی انجام میشه ؟

سلام

پاسخ هر سه سوال‌تون مثبته دوست من.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید