شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

کوچک شدن اندازه آلت و درد در بیضه ها

1. حدود ۱ هفته ‌ست که آلت من حدود ۳ سانتیمتر کوچک شده. اضافه وزن ندارم توهم هم نیست!!!

همچنین در ۱ هفتهٔ گذشته ۲ بار بیضه هام برای چند ساعت درد میکردن. دیروز درد خیلی‌ شدید بود و ضعف هم داشتم و نمیتونستم راحت سر پا وایسم انگار بیضه هام ضربه خورده بودن. وقتی‌ حرکت می‌کردم و بیضه هام تکون میخوردن درد بیشتر میشد ولی‌ هربار که ادرار کردم درد بهتر شد.

من چند وقت پیش با jelq آشنا شدم و چند بار (نه مداوم) اون رو امتحان کردم. احتمال داره به خاطره اون باشه؟

در ضمن من ۱۹ سالمه و ۲ ماهه که propranolol هم مصرف می‌کنم.

ممنون

2. nabsi نوشته است: حدود ۱ هفته ‌ست که آلت من حدود ۳ سانتیمتر کوچک شده. اضافه وزن ندارم توهم هم نیست!!!

همچنین در ۱ هفتهٔ گذشته ۲ بار بیضه هام برای چند ساعت درد میکردن. دیروز درد خیلی‌ شدید بود و ضعف هم داشتم و نمیتونستم راحت سر پا وایسم انگار بیضه هام ضربه خورده بودن. وقتی‌ حرکت می‌کردم و بیضه هام تکون میخوردن درد بیشتر میشد ولی‌ هربار که ادرار کردم درد بهتر شد.

من چند وقت پیش با jelq آشنا شدم و چند بار (نه مداوم) اون رو امتحان کردم. احتمال داره به خاطره اون باشه؟

ممنون

سلام

دوست من این وسایل بیشتر جنبه ی تبلیغاتی داره و با استفاده ی اون تغییر قابل ملاحظه ای در آلت ایجاد نمیشه.
    هر چیزی که این و اون استفاده می کنن رو که نباید منو شما بچسبونیم به آلتمون! باید ببینیم  از نظر پزشکی تایید شده هستن یا نه. که تقریبا اینطور نیست.
    در مورد کاهش طول آلت من تاکید نمی کنم توی توهمی! میگم حساس شدی (خوبه!؟). اما توضیحاتت در مورد بیضه من رو مجاب میکنه که بگم
    شما باید به ارولوژیست (متخصص مجاری ادراری و کلیه) مراجعه کنی و حضوری ویزیت بشی.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. [quote="m1989"][quote="nabsi"]

نقل قول: سلام

دوست من این وسایل بیشتر جنبه ی تبلیغاتی داره و با استفاده ی اون تغییر قابل ملاحظه ای در آلت ایجاد نمیشه.
    هر چیزی که این و اون استفاده می کنن رو که نباید منو شما بچسبونیم به آلتمون! باید ببینیم  از نظر پزشکی تایید شده هستن یا نه. که تقریبا اینطور نیست.
    در مورد کاهش طول آلت من تاکید نمی کنم توی توهمی! میگم حساس شدی (خوبه!؟). اما توضیحاتت در مورد بیضه من رو مجاب میکنه که بگم

من از هیچ وسیله‌ای استفاده نکردم و برای من هم باور کردنی نیست jelq یک متده که میگه آلت تناسلی‌ هم مثل بقیهٔ ماهیچه‌های بدن با ورزش دادن تقویت می‌شه.

شاید در اندازهٔ کوچیک شدن آلتم اشتباه کرده باشم ولی‌ میبینم که مثلا قبلا تا فلان جای دستم میومد یا تو دستم میگرفتم تا کجا میومد که الان نمیاد.

همینطور چند روزه ضعف شدید بدنی دارم که حتی سرپا وای می‌ستم بعد از چند دقیقه باید حتما به یه جایی‌ تکیه بدم وزنم هم کم شده. خود ارضایی هم نمیکنم

4. [quote="nabsi"][quote="m1989"]
    nabsi نوشته است:

نقل قول: سلام

من از هیچ وسیله‌ای استفاده نکردم و برای من هم باور کردنی نیست jelq یک متده که میگه آلت تناسلی‌ هم مثل بقیهٔ ماهیچه‌های بدن با ورزش دادن تقویت می‌شه.

شاید در اندازهٔ کوچیک شدن آلتم اشتباه کرده باشم ولی‌ میبینم که مثلا قبلا تا فلان جای دستم میومد یا تو دستم میگرفتم تا کجا میومد که الان نمیاد.

همینطور چند روزه ضعف شدید بدنی دارم که حتی سرپا وای می‌ستم بعد از چند دقیقه باید حتما به یه جایی‌ تکیه بدم وزنم هم کم شده. خود ارضایی هم نمیکنم

با توجه به ضعف بدنی که گفتید به نظر می‌رسه که تغییری در اندازه صورت نگرفته بلکه ممکنه نعوظ به طور کامل انجام نشه و به همین دلیل این تفاوت در اندازه رو شاهد هستید.
    حتما به پزشک مراجعه کنید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. nabsi نوشته است:
    m1989 نوشته است:
    nabsi نوشته است:

حدود ۱ هفته ‌ست که آلت من حدود ۳ سانتیمتر کوچک شده. اضافه وزن ندارم توهم هم نیست!!!

ممنون

سلام

سلام دوباره

این خیلی مهمه که کی میگه. اگر که شما به حرف کوچه و بازار استناد میکنی (که در مدح این داستان قافیه ها سروده شده!) اونوقت منم که هر چی بگم باز شما کار خودت رو انجام میدی. برای همین نوشتم باید ببینیم این وسایل و تکنیک ها از نظر پزشکی تایید شده هستن یا نه.
    اما دوست من
    jelq یه تکنیکه اما دیوایس اون هم موجوده که با کمک اون این تکنیک رو میشه انجام داد. اما همونطور که در پست قبل خدمتت عرض کردم، واقعا و واقعا تقریبا هیچ کدوم از این تکنیک ها (به جز جراحی) تغییر قابل ملاحظه ای رو به وجود نمیاره.
    متنی که در ادامه میاد قسمتی از رفرنسیه که در انتها لینک دادم.

Penis enlargement, sometimes euphemistically called male enhancement, are techniques alleged to increase the girth , length, or hardness of the human penis. Often, in the advertising of fraudulent products, the distinction between temporary enlargement, i.e. erection, and permanent enlargement, is deliberately muddied

Procedures range from manual exercises to stretching devices and surgical procedures, with reports of successes and failures around the world. While some of these are known to be outright hoaxes, other techniques can produce some measure of success

Little legitimate scientific research has been done specifically on penile enlargement, so any claims of significant and permanent enlargement can be biased or anecdotal. General research has been done regarding the efficacy (or lack thereof) of the contents of the pills; otherwise, one assumes, mainstream medicine would have made use of them if they indeed worked in any setting. There are also risks inherent to some of the more invasive procedures, with negative outcomes ranging from the tearing of skin and scarring, to permanent loss of s.#.e.#.xual function. Due to the speculative nature of any hope for "improvement" and the many known cases of permanent injury involved in this endeavor, many medical professionals are sceptical of the subject

At present, there is no proof of any non-surgical technique that permanently increases either the thickness or length of a normal penis

Much of the marketing of pills and potions appears based on the unproven premise that women require men to have large penises and that the size of one's penis may be (in extreme cases) a psychological/psychiatric condition best dealt with by qualified medical practitioners

Enlargement of a normal penis is distinguished from seeking relief from the recognized medical condition of micropenis, where surgery to increase the organ's size is sometimes needed for urinary or s.#.e.#.xual purposes

من فقط همین قسمت هایلایت رو برات ترجمه می کنم که اصل داستان امشب مونه!

در حال حاضر هیچ گونه مدرکی دال بر اینکه، تکنیک های غیر جراحی، به طور دائم، قادر باشند طول و کلفتی (قطر) یک آلت نرمال را افزایش دهند، وجود ندارد.

اینم لینک رفرنس مطلب فوق (به سال انتشار مقاله هایی که در انتها اومده توجه کن).

Penis Enlargement

پ.ن: در یکی از مقاله های لینک فوق اسامی سه نفر محقق (ارولوژیست ایرانی) از دپارتمان ارولوژی دانشگاه علوم پزشکی تهران رو می بینی که روی یه نمونه ی تصادفی از 37 مرد متقاضی، وکیوم دیوایس رو برای افزایش طول آلت تست کردن و نتیجه این بوده که بعد از 6 ماه، میانه ی طول آلت از 7.6 سانتی متر به 7.9 سانتی متر رسیده. که اصلا و ابدا محسوس نیست.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  6. hosein85

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام و شادباش خدمت پزشکان و اساتید گرامی
    من تازه عضو شدم و تاپیک های گوناگون راجع به الت تناسلی و غیره مطالب رو خوندم و استفاده کردم واقعا جای تقدیر و تشکر داره و ما یه عنوان یوزر حداقل و شاید تنها کاری که میتونیم انجام بدیم سپاسگزاریه
    موردی که ذهن منو درگیر کرده موضوع تکراریه سایز الته قبلا عذر میخام
    ولی چون تاپیک اندازه آلت قدیمیه و نمیشد سوال کرد اینجا عرض میکنم
    سایز الت بنده 14 طول و 11.5 محیطشه با 2-3 نفر رابطه داشتم، غیرمستقیم و مستقیم میگفتن کوچیکه بخصوص قطرش
    پس این امارهایی که وجود داره مینی بر نرمال بودن این سایز و حتی کمتر از اون قابل استناده؟
    تغییری در امارگیری و محاسبات صورت نگرفته جدیدا؟
    و اینکه میشه اقدامی در خصوص افزایش اندازه کرد یا کماکان جراحی فقط میتونه چاره ساز باشه ؟ راهنمایی بفرمایید
    با تشکر فراوان

7. hosein85 نوشته است: با سلام و شادباش خدمت پزشکان و اساتید گرامی
    من تازه عضو شدم و تاپیک های گوناگون راجع به الت تناسلی و غیره مطالب رو خوندم و استفاده کردم واقعا جای تقدیر و تشکر داره و ما یه عنوان یوزر حداقل و شاید تنها کاری که میتونیم انجام بدیم سپاسگزاریه
    موردی که ذهن منو درگیر کرده موضوع تکراریه سایز الته قبلا عذر میخام
    ولی چون تاپیک اندازه آلت قدیمیه و نمیشد سوال کرد اینجا عرض میکنم
    سایز الت بنده 14 طول و 11.5 محیطشه با 2-3 نفر رابطه داشتم، غیرمستقیم و مستقیم میگفتن کوچیکه بخصوص قطرش
    پس این امارهایی که وجود داره مینی بر نرمال بودن این سایز و حتی کمتر از اون قابل استناده؟
    تغییری در امارگیری و محاسبات صورت نگرفته جدیدا؟
    و اینکه میشه اقدامی در خصوص افزایش اندازه کرد یا کماکان جراحی فقط میتونه چاره ساز باشه ؟ راهنمایی بفرمایید
    با تشکر فراوان

سلام دوست عزیز
    کاملا طبیعی هستید و اصلا شک نکنید! بلکه خوب هستید!
    شما باید آنقدر اعتماد به نفس بالایی داشته باشید که اگر کسی به شما گفت نرمال نیستی بفرمایید من کاملا نرمال هستم و اگر شما احساس رضایت نداری احتمالا شما زیاد گشاد هستی!!!
    عموما رابطه هایی که در قالب محبت و ازدواج صورت میگیرد هیچگاه چنین تحقیر هایی را در پی ندارد، آن هم از چیزی که در واقعیت شاید شما در مقایسه با پارتنر های قبلی هیچ تفاوتی نداشته اید! چرا که سندی ارائه نمیشود جز یک حرف یا اشاره! و حتی تحقیقات نشان میدهد اندازه ۱۴ با ۱۸ در کیفیت هیچ تفاوتی ندارد!
    مگر اینکه شما خودتان سوال کرده باشید که این ناشی از کمبود اعتماد به نفس شما بوده است و معمولا در چنین شرایطی چنین پاسخ هایی طبیعی به نظر میرسد!

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. hosein85

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    ممنون از شما جناب جهانگرد عزیز بسیار خوب توضیح فرمودید اعتماد به نفس بالا خیلی خوبه بشرطی که کاذب نباشه گرامی
    والا  هنوز در مورد قطر و کلفتی ابهام دارم چون جایی از همین سایت خوندم که قطر از طول مهمتره به جهت اصطکات با دیواره واژن و ...
    در این مورد هم نظر شما و سایر اساتید رو دوس دارم بدونم (محیط 11.5)عرض 4cm
    بازl پوزش میخام شاید بیان این سوالات در این تاپیک درست نباشه
    سپاس

9. hosein85 نوشته است: ممنون از شما جناب جهانگرد عزیز بسیار خوب توضیح فرمودید اعتماد به نفس بالا خیلی خوبه بشرطی که کاذب نباشه گرامی
    والا  هنوز در مورد قطر و کلفتی ابهام دارم چون جایی از همین سایت خوندم که قطر از طول مهمتره به جهت اصطکات با دیواره واژن و ...
    در این مورد هم نظر شما و سایر اساتید رو دوس دارم بدونم (محیط 11.5)عرض 4cm
    بازl پوزش میخام شاید بیان این سوالات در این تاپیک درست نباشه
    سپاس

سلام

دوست من، آلت شما جزو سایزهای متوسط محسوب میشه.
    طول کانال واژن خانما 10 - 12 سانت بیشتر نیست بنابراین بیشتر از این مقدار دیگه به کار نمیاد یعنی یه آلت با طول 12 سانت برای یه خانم کافیه تا ضرباتی که به سرویکس رحم میخوره و لذت بخشه قابل انجام باشه. اما بنا به همون دلایلی که خودتون نوشتید قطر آلت از طولش مهمتره که از شما هم خوبه.
    شما اگه یه آلت 100 متری هم داشته باشید ولی نتونید درست معاشقه کنید یا زود انزال کنید اونوقت اون سایز آلت دردی رو دوا نمی کنه.
    خلاصه به خودتون گیر الکی ندید و همینجوری که هستین خودتونو دوست داشته باشید. همه چیز اوکی هست.

10. به هیچ عنوان نمیتونم خانمم رو راضی به رابطه جنسی از عقب بکنم دارم دیونه میشم. زمینه رابطه با کس دیگری برام هست اونم خیلی تمایل به رابطه جنسی از عقب داره، اما دوست ندارم بهش خیانت کنم کمکم کنید چطور قانعش کنم؟

11. aftabtabban نوشته است: به هیچ عنوان نمیتونم خانمم رو راضی به رابطه جنسی از عقب بکنم دارم دیونه میشم. زمینه رابطه با کس دیگری برام هست اونم خیلی تمایل به رابطه جنسی از عقب داره، اما دوست ندارم بهش خیانت کنم کمکم کنید چطور قانعش کنم؟

دوست گرامي متاسفانه عده اي از آقايون فكر ميكنند زن وسيله ي دفع نياز هاي اوناست.
    خانم شما يك انسان هستش با علايق خودش و شخصيت خودش!!!!

اصرار شما مطمئنا نهايتا به سرد شدن خانمتون منجر ميشه ( كه شما به چشم وسيله نگاش ميكنيد و به فكر خودتونيد فقط) و مطمئن باشيد از چشم خانمتون هم ميفتيد.
    رابطه جنسي از عقب همواره پر از ضرر و دردي هستش كه به همراه داره. و اون لحظه اي كه شما داريد لذذذذت ميبريد مطمئن باشيد خانمتون ازتون متنفر ميشه تو دلش. اينو از زبون خانمتون ميگم كه شايد هيچوقت خودش بهتون نگه و شما پيش خودتون فك كنيد كه از پشت بي دردسر رابطه برقرار كرديد و الان همه چي آرومه و هيچ اتفاقي نيفتاده!!
    تو همين سايت مطالب زيادي درباره مشكلات و بيماري هاي رابطه از پشت وجود داره كه سلامتي خانم ها رو بخاطر لذت جويي آقايون به ظاهر آقا بخطر ميندازه .
    يادتون باشه قباحت يه كاري وقتي از بين بره ديگه خود شخص هم نميتونه كاري بكنه چون ديگه واسش عادت ميشه. ( در جواب خيانت)
    خدا ميدونه اين خانم هايي كه تو شهر ميچرخند و خودشون رو در اختيار يه عده ميذارن چه مريضي هايي ندارن كه در نهايت يه خونواده رو هم دچار ميكنه......
    بي خيال شيددددد

12. سلام
    آقاي محترم!
    در آفرينش خانمها آلت تناسليشون به عنوان عضوي براي فعاليت هاي جنسيشون اختصاص داده شده،چون آلت تناسلي خانمها قابليت مچ شدن با آلت مرد رو داره و برقراري ارتباط از اين ناحيه براشون لذت بخشه
    اما ارتباط مقعدي نه تنها هيچ لذتي براشون نداره بلكه هيچ عضوي در اون ناحيه وجود نداره كه با آلت مرد مچ بشه و در واقع به استخون هاي اون ناحيه فشار زيادي وارد ميشه كه باعث درد شديدي در اون ناحيه ميشه
    معذرت ميخوام اما جاي تاسفه كه اين موضوع شمارو به فكر رابطه جنسي با يكي ديگه انداخته
    در واقع شما همين الان هم به خانمتون خيانت كردين

13. سلام
    من آلت تناسليم خيلي بزرگه و ميترسم ازدواج كنم ...
    بنظر شما خانمم ازم ناراحت ميشه ؟؟؟؟؟؟؟؟

14. rahimoo نوشته است: سلام
    من آلت تناسليم خيلي بزرگه و ميترسم ازدواج كنم ...
    بنظر شما خانمم ازم ناراحت ميشه ؟؟؟؟؟؟؟؟

ميبخشيد دوست عزيز كه اين سوالو ميپرسم
    اما شما سايز آلتتون رو نگفتيد تا كاربرها بخصوص آقايون بگن كه اين سايز طبيعيه يا غير طبيعي ( هرچند من فك ميكنم شما وسواس به خرج ميديد و الكي دلهره داريد)
    لطفا موقع ارسال سوال كامل مطرح كنيد تا جواب دقيق بگيريد دوست گرامي

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید