شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    5 ...   

سوالات و راهنمایی در مورد پرده بکارت

1. malii

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام سمانه جون
    اولا سعی کن رابطه از پشت کم کنی چون خطر داره اگه به رابطه از پشت ادامه بدی باعث میشه که لذت از پشت جایگذین لذت از جلو بشه یا اگخ دوست داری این کار را کنی سعی کن که کمتر انجام بدی .اما درباره پرده امکان داره که تشخیص دکتر اشتباه باشه پیش یه دختر دیگه هم برو اگه فقط از پشت بوده پرده سالم

2. saminov نوشته است: سلام ایا رابطه جنسی از مقعد باعث اسیب یه یکارت بشه ؟ در صورتی که باعث دردو خون ریزی باشه؟

سلام....
    خیر رابطه مقعدی هیچ ربطی به پرده بکارت نداره....

3. ebiiii

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    اگه هیچ رابطه جنسی تا حالا نداشته باشی وبراثر باز وبسته کردن پاها پرده ات پاره بشه وخود ارضایی هم داشته باشی ولی در اثر خود ارضایی پاره نشده باشه اجازه میدن ترمیم کنی ؟

4. ebiiii نوشته است: اگه هیچ رابطه جنسی تا حالا نداشته باشی وبراثر باز وبسته کردن پاها پرده ات پاره بشه وخود ارضایی هم داشته باشی ولی در اثر خود ارضایی پاره نشده باشه اجازه میدن ترمیم کنی ؟

ترمیم بکارت به هیچ عنوان قانونی نیست
    در ضمن اگه چیزی وارد وازن نشده باشه بکارت آسیب نمیبینه

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. خسته ام از زندگی خسته دلم میخواد خودمو بکشم .نمیدونم دیگه به چه بهونی به خواستگارام بگم نه.برای همه سوال شده که چرا به کسی جواب مثبت نمیدم.به خدا تا حالا باکسی رابطه جنسی نداشتم .احساس میکنم پرده ام پاره شده .یک روز من پاهامو زمانی که زمین دراز کشیده بودم چند بار پشت سرهم بازوبسته کردم وبعد تو حموم متوجه شدم از وسط انگار جدا شده ووقتی بعدها هم نگاه کردم دیدم بهم وصل شده ولی کامل بهم نچسبیده .نمیدونم گیج شده ام نمیدونم چی کنم .تو رو خدا راهناییم کنین

6. ne8ja8tzameneah نوشته است: خسته ام از زندگی خسته دلم میخواد خودمو بکشم .نمیدونم دیگه به چه بهونی به خواستگارام بگم نه.برای همه سوال شده که چرا به کسی جواب مثبت نمیدم.به خدا تا حالا باکسی رابطه جنسی نداشتم .احساس میکنم پرده ام پاره شده .یک روز من پاهامو زمانی که زمین دراز کشیده بودم چند بار پشت سرهم بازوبسته کردم وبعد تو حموم متوجه شدم از وسط انگار جدا شده ووقتی بعدها هم نگاه کردم دیدم بهم وصل شده ولی کامل بهم نچسبیده .نمیدونم گیج شده ام نمیدونم چی کنم .تو رو خدا راهناییم کنین

با سلام
    دوست عزیز به جای اینکه زانوی غم بغل بگیری بهتره که بری پیش یه متخصص تا ویزیتت کنه که خیال خودتم راحت شه.اگه تا به حال رابطه ی جنسی واژینال نداشتی و خودارضایی (که جسم خارجی وارد واژنت شده باشه ) نکردی پس جای نگرانی نیست و نمیخواد بیخودی خواستگاراتو رد کنی با چنر بار پا بازو بسته کردن بکارت از بین نمیره بنظر بنده بهتره به پزشک مربوطه مراجعه کنی تا خیالت راحت بشه .
    موفق باشی.

7. ne8ja8tzameneah نوشته است: خسته ام از زندگی خسته دلم میخواد خودمو بکشم .نمیدونم دیگه به چه بهونی به خواستگارام بگم نه.برای همه سوال شده که چرا به کسی جواب مثبت نمیدم.به خدا تا حالا باکسی رابطه جنسی نداشتم .احساس میکنم پرده ام پاره شده .یک روز من پاهامو زمانی که زمین دراز کشیده بودم چند بار پشت سرهم بازوبسته کردم وبعد تو حموم متوجه شدم از وسط انگار جدا شده ووقتی بعدها هم نگاه کردم دیدم بهم وصل شده ولی کامل بهم نچسبیده .نمیدونم گیج شده ام نمیدونم چی کنم .تو رو خدا راهناییم کنین

والا اونایی که قبل از ازدواج رابطه جنسی داشتن اینقدر نگران این موضوع نیستن.عزیزم شما میتونی به پزشک زنان مراجعه کنی،نیازی هم نیس کسی بدونه.بعد خیالت راحت میشه و با چشم باز خاستگاراتو به خونه راه میدی.خیلی از هم سن و سالای ما نگران این موضوع هستن و همش احساس میکنن که پرده ندارن.منم همین حس رو داشتم.سال پیش رفتم دکتر زنان و خیالم راحت شد.شما هم دیگه اینقدر خودت رو عذاب نده و برو دکتر تا خیالت راحت شه.از دکتر هم نترس.شهر منم کوچیک بود و نگران بودم که اگه رفتم دکتر کسی منو ببینه آبروم بره.ولی اینا همش منفی بافی ذهن هست.اگه کسی فهمید که رفتی دکتر بگو عفونت داشتم.

8. ebiiii

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام .ممنون از سایت خوبتون .من الت تناسلیم خیلی زشت میخوام جراحی کنم .میخوام بدونم عوارضی نداره واینکه من مجردم به پرده ا م در این جراحی اسیب نمی بینه؟

9. ebiiii نوشته است: سلام .ممنون از سایت خوبتون .من الت تناسلیم خیلی زشت میخوام جراحی کنم .میخوام بدونم عوارضی نداره واینکه من مجردم به پرده ا م در این جراحی اسیب نمی بینه؟

سلام

اگه منظورتون از زشت بودن، لبه‌های کوچک آلت‌تون هست که بزرگ و کشیده و احیانا تیره هستن که من شما رو به لینک زیر ارجاع می‌دم؛ خوندنش خالی از لطف نیست.

بزرگی و سیاهی لبه‌های آلت تناسلی

اما پاسخ:

اگه دست جراح خط نخوره! نه، لابیاپلاستی آسیبی به بکارت نمی‌رسونه.

10. سلام خسته نباشید ببخشید من یه سوالی داشتم توروخ دا جواب بدین من دو روز پیش رفتم دکتر متخصص برای معاینه پرده بهشون گفتم که مجرد هستم ایشون بار اول نتونستن پرده رو ببینن بخاطر همین یه میله گرفتن و بهش پنبه وصل کردن معاینشون درد داشت نمیدونم پنبه به پردم خورد یا نه اما یه لحظه خودم درد احساس کردم و خودم رو کشیدم عقب ..تا الان هیچ خونی ندیدم اما یکم ترشحات زرد رنگ دارم خیلی میترسم به پردم اسیب زده باشن ایا این امکان وجود داره که بی احتیاطی کرده باشن و پرده رو اسیب زده باشن؟ گفتن پردتون یکم نازک شده این یعنی چی ؟من اصلا رابطه ای نداشتم و مجردم فقط یکم خود ارضایی اونم در حد فکر بوده با جسمم کاری نداشتم ..تورو خدا اقای دکتر جوابمو بدین

11. naisii نوشته است: سلام خسته نباشید ببخشید من یه سوالی داشتم توروخ دا جواب بدین من دو روز پیش رفتم دکتر متخصص برای معاینه پرده بهشون گفتم که مجرد هستم ایشون بار اول نتونستن پرده رو ببینن بخاطر همین یه میله گرفتن و بهش پنبه وصل کردن معاینشون درد داشت نمیدونم پنبه به پردم خورد یا نه اما یه لحظه خودم درد احساس کردم و خودم رو کشیدم عقب ..تا الان هیچ خونی ندیدم اما یکم ترشحات زرد رنگ دارم خیلی میترسم به پردم اسیب زده باشن ایا این امکان وجود داره که بی احتیاطی کرده باشن و پرده رو اسیب زده باشن؟ گفتن پردتون یکم نازک شده این یعنی چی ؟من اصلا رابطه ای نداشتم و مجردم فقط یکم خود ارضایی اونم در حد فکر بوده با جسمم کاری نداشتم ..تورو خدا اقای دکتر جوابمو بدین

سلام دوست من تا زمانی که جسمی وارد واژن نشده باشه پرده بکارت پاره نمیشه. پزشک شاید با اون پنبه ترشحات رو پاک میکردن.پارگی بکارت با خونریزی (بسته به نوع پرده) همراه هست.نگران نباشید !

12. ebiiii

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام .میخواستم بدونم ایا بخوام عمل لابیا انجام بدم .عوارضی نداره ؟کسی تا حالا این عمل انجام داده واینکه راضی هست یانه؟نمیتونم دیگه بهونهبیارم برای دیگران برای ازدواج نکردن.ممنون میشم از جواب گوییتون.ایا واقعا خوب میشه ؟

13. ebiiii نوشته است: سلام .میخواستم بدونم ایا بخوام عمل لابیا انجام بدم .عوارضی نداره ؟کسی تا حالا این عمل انجام داده واینکه راضی هست یانه؟نمیتونم دیگه بهونهبیارم برای دیگران برای ازدواج نکردن.ممنون میشم از جواب گوییتون.ایا واقعا خوب میشه ؟

سلام

اگه به متخصص خوبی مراجعه داشته باشید لابیاپلاستی همونطور که چند خط بالاتر براتون نوشتم به پرده‌ی بکارت آسیبی نمی‌رسونه و عارضه‌ی خاصی نداره و به نگرانی شما خاتمه خواهد داد.

14. درود

یه سوال داشتم ، بعد از زدن پرده بکارت (حلقوی نیمه ارتجاعی) با از روی آزمایش یا سایز دهانه رحم فهمید که چه آلتی داخل شده و نزدیکی شده ؟ تا چه مدت بعد از نزدیکی میشه فهمید ؟

و آیا این مطلب درست هست که بعد از هر بار نزدیکی امکان فهمیدن اینکه چه آلتی وارد شده هست ؟ یا فقط همان دفعه اول پرده زدن رو میشه تشخیص داد.

مدت زمان بسته شدن دهانه رحم هم بگید.

15. با سلام من سه ماه عقد کرده بودم که همسرم فوت کردن به پزشک زنان که مراجعه کردم گفت پرده سالمه فقط نقطه 4 اسیب دیده میخواستم بدونم پزشکی قانونی گواهی سلامت به من برای تعویض شناسنامه میده ؟ایا پزشکی قانونی نسبت به پزشک زنان سختگیر تره؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 5 از 25
رفتن به صفحه :    5 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید