شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

بزرگی و سیاهی لبه های الت تناسلی

1. با سلام
    1- خود ارضایی هیچ تاثیری بر کم خونی، ناباروری و پیری زودرس در خانومها ندارد. جای هیچ نگرانی وجود ندارد.
    2- تیرگی آلت تناسلی جای هیچ نگرانی نداشته و در اکثر ایرانی ها به دلیل مسائل ژنتیکی کاملا طبیعی می باشد.
    3- پارگی پرده بکارت صرفا زمانی اتفاق می افتد که جسمی وارد واژن شود. در صورت عدم دخول هیچ پارگی اتفاق نمی افتد.
    4- امکان معاینه واژن توسط خود شخص وجود ندارد. براحتی می توانید به یک پزشک متخصص مراجعه و از سلامت پرده تون اطمینان حاصل نمایید.

2. با سلام
    دختری 30 ساله هستم که لب های داخلی آلتم بزرگ و شل شده دنبال راهی هستم که این مشکلم حل بشه.خیلی ذهنمو مشغول کرده خواهش میکنم منو راهنمایی کنین.اگه میشه در مورد عمل و هزینه عمل هم توضیح بدین.

3. hadis_mov نوشته است: با سلام
    دختری 30 ساله هستم که لب های داخلی آلتم بزرگ و شل شده دنبال راهی هستم که این مشکلم حل بشه.خیلی ذهنمو مشغول کرده خواهش میکنم منو راهنمایی کنین.اگه میشه در مورد عمل و هزینه عمل هم توضیح بدین.

سلام

لابیاپلاستی به نگرانی شما خاتمه میده دوست من،
    هر چند که اگه با این تفکر که "همسرم اینجوری منو ببینه، فرار می‌کنه!!" میخواید برای عمل اقدام کنید من توصیه می‌کنم این جراحی رو به بعد از ازدواج موکول کنید چون کسی که شما رو با تمام وجود دوست داشته باشه به این مسائل کوچکترین اهمیتی رو نمیده
    اما اگه خودتون با این ماجرا مشکل دارید اون یه بحث دیگری‌ست.
    هزینه‌ی جراحی هم دقیقا به متخصصی که مراجعه می‌کنید بستگی داره.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  4. سلام حدیث خانوم. فرمودین بزرگ و شل شده؟ یعنی اول اینطور نبود؟ می شه کمی بیشتر توضیح بدین لطفا؟

5. سلام عزیزم
    تو 20 سالگیم عفونت خیلی شدید گرفتم که به دلیل خارش ناحیه تناسلیم متوجه ورم اون قسمت میشدم بعد از بین رفتن ورم کوچیک میشد ولی به حالت اولیش بر نمیگشت تا اینکه کم کم شل شد.
    اگه میشه لطف کنید بهم بگید عملش چه جوریه یعنی بعد از عمل تا چند روز نیاز به مراقبت داره

6. hadis_mov نوشته است: سلام عزیزم
    تو 20 سالگیم عفونت خیلی شدید گرفتم که به دلیل خارش ناحیه تناسلیم متوجه ورم اون قسمت میشدم بعد از بین رفتن ورم کوچیک میشد ولی به حالت اولیش بر نمیگشت تا اینکه کم کم شل شد.
    اگه میشه لطف کنید بهم بگید عملش چه جوریه یعنی بعد از عمل تا چند روز نیاز به مراقبت داره

سلام

در لابیاپلاستی لب‌های کوچک تحت جراحی قرار می‌گیرند. بعد از عمل در همون روز بیمار مرخص خواهد شد و دوره‌ی نقاهت این عمل 1 هفته بیشتر نیست.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  7. rose92

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    در مورد این 1جا گفتن به صورت سرپایی با بی حسی و اینجا میگن عمل با بیهوشی کامل انجام میشه
    بالاخره کدوم درسته؟
    به صورت سرپایی با بی حسی اگه بشه خیلی بهتره
    1سوال دیگه هم داشتم
    میگن بیهوشی کامل ریزش مو میاره و برگشت ناپذیر
    درسته؟
    ممنون

8. سلام عزیزم فقط تو این مشکل رو نداری لب های داخلی آلت من یکیش بزرگه یکیش کوچیک و اونی که بزرگه تیره تر هست . منم یه مدت خیلی بابت این موضوع نگران بودم و استرس داشتم ولی به تازگی متوجه شدم که هر مردی یه سلیقه ای داره نگران نباش بعضی از آقایون آلتهای تیره و بزرگ دوست دارن.

9. منم لبه هاي آلتم سياه و بزرگه. شايد 8 سالي ميشد كه همش از لحاظ رواني فشار ميكشيدم كه چرا اينطوريه؟؟؟؟؟
    حتي دكتر هم نميتونستم برم از خجالت!
    اما وقتي رفتم دكتر گفت اين عاديه
    خانوما اين مشكل نيسسسسسسس
    اين از نژاد هست اكثرا همه اينطورن حتي اونايي كه پوستشون روشنه!
    ضمنا به فكر جراحي نباشيد چون لبه ها تو تحريك و لذت نقش دارن!!!
    نامزدم هم خيلي خوشش مياد از لبه ها.
    بخدا ما خانومااااااا اونقد از خودمون انتظار داريم كا اينقد خودمونو عذاب ميديم الكي

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 3 از 3
رفتن به صفحه    3

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید