شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 120 ...   

سوال و جواب درباره احتمال بارداری (نزدیکی محافظت نشده)

1. negar1368 نوشته است: سلام منو همسرم با هم رابطه داشتیم پرید من منظم و 28روزه است رابطه جنسی ما روز15بعد از پرید بود البته دخول نداشتیم و من قرص اورژانسی خوردم اما بعد از مصرف قرص ترشحات واژنم خیلی زیاد شده همش لباس زیرم خیس خیسه البته ترشحات بی رنگ و بی بو هستند درست مثل مایعی که موقع شهوت از زن میاد علت چیه؟نکنه باردارم؟البته تا پریدم4روز دیگه باقی مونده و من بخاطر مشکل هورمونی قرص روکین مصرف میکنم

با توجه به استفاده از روش اورژانسی احتمال باردار شدن نیست و ترشحات به علت نوسانات هورمونیه ناشی از خوردن قرصه
    15 روز بعد از اتمام خونریزی احتمال بارداری نیست

2. nima_b2n نوشته است: سلام
    بنده در دوران عق هستم با همسرم نزدیکی داشتم اما دخول صورت نگرفته احتمال ریختن منی در بین پا بوده
    نزدیک قاعدگی بود بعد 4 روز از نزدیکی قرص اورژانسی خوردش الان یک هفتس که قاعدگیش عقب افتاده بگم که زمان مصرف قرص 2 تا 3 روز قبل از دوران قاعدگی بوده
    امروز خون اومده اما چند قطره
    همسرم کم خونی داره و چند وقت قرص آهن مصرف نکرده

یک هفته قبل از شروع پریود احتمال بارداری نیست

3. 2روز بعد بریود چی اونوقت احتمال بارداری هست من نزدیکی از مقعد داشتم 2 روز بعد خونریزی کم داشتم یک قرصم خوردم حالت تهوع دارم و بعضی علایم دیگه دکتر گفت عفونت شدید داری قبلا کیست هم داشتم خیلی نگرانم شاید ابش یه کم به وازنم خورده باشه ایا 2 روز بعد بریود احتمال باردازی هست؟

4. سلام.وقتی شما پریود شدی یعنی باردار نیستی.حالت تهوع هم به خاطر مصرف قرصه.

5. من الان چند دوره هست که هر ماه قرص ال دی میخورم این دوره هم از روز 5 قاعدگی ال دی  خوردم روز 15 قاعدگی با دوست پسرم رابطه کامل با کاندوم داشتیم وقرص هم که مرتب میخوردم مشکل اینجاست که من روی دوست پسرم بودم وقتی ایشون ارضا شدند و وقتی که دراوردن همه منی ایشون به سمت دهانه کاندوم برگشته بود ولی نمیدونم نشتی داداه  یا نه چیزی مشخص نبود ولی خودش  مگفت نشتی نداده اگر هم داده تو که قرص ال دی خوردی ولی من با فاصله زمانی 5 تا 6 ساعت هر روز با ال دی قرص آرامش بخش هم می خورم آیا احتمال حاملگی وجود داره با توجه به توضیحاتی که دادم؟در ضمن 5 روز بعد نزدیکی آزمایش بتا دادم که 0 بود

6. سلام.اولا شما قرص ها رو درست مصرف کردید و دوما وقتی جواب ازمایش منفی بوده پس احتمال بارداری به هیچ وجه نیست.نگران نباشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  7. سلام . یه بحث جنجالی در سایت شما مساله پیشابه ! واقعا تقریبا هیج منبعی اینقدر جدی درباره این مساله حرف نمیزنه ...خیلی مساله رو بزرگ جلوه میدین. اینطور نیست؟
    پیشاب در یه صورت اون هم با احتمال بسیار پایین ( حتی نزدیک صفر) میتونه باروری ایجاد کنه . اینکه انزال اول صورت گرفته باشه و درست پشت این مساله انزال دیگری رخ داده باشه .! و در این فاصله ادرار صورت نگرفته باشه .و یا خانم رحم بسیار کشنده ای داشته باشد ...
    مگه پیشاب چه حجم از اسپرم میتونه داشته باشه ! میدونم حتی یه دونه هم کافیه .ولی احساس میکنم دیگه خیلی بیرویه از این قضیه حرف میزنید..
    البته عذرخواهی میکنم . سعی کردم نظرمو بگم

8. باسلام قبلاگفتم

من ونامزدم 15/06هم اغوشی درحدلمس داشتیم اونم هردولباس زیرتن داشتیم  اون ارضا شدابشوتولباس زیرش ریخت من قراربود23/06که تاریخ پریودماه گذشتم بودالان 8روزپرویدنشدم نگرانم حاملگی رخ داده باشد علت تاخیرپریودیعنی چه بوده مااصلابدون لباس نبودیم اعصابم خراب شده تمام دردهایی که قبل پریوددارم هم یه هفته میشه دارم راهنمایی کنید

9. دوستان
    دوستایی که در این زمینه اطلاعاتشون دقیقه و یه پا برا خودشون دکترن به سوالم جواب بدنSmile
    من ماه پیش(مرداد ماه) هیجدهم باید پریود میشدم، اما به خاطر مساقرت ال دی خوردم که عقب بندازم، قرص رو 24 قطع کردم و فک میکنم 27 پریودم شروع شد
    این ماه (شهریور) 25 رابطه محاقظت نشده با همسرم داشتم، البته نزدیکی طبیعی بوده و منی داخل واژن و روی آلت ریخته نشده.
    حالا نظرتون چیه؟ احتمال بارداری هست یا نه؟

10. 14676013 نوشته است: باسلام قبلاگفتم

من ونامزدم 15/06هم اغوشی درحدلمس داشتیم اونم هردولباس زیرتن داشتیم  اون ارضا شدابشوتولباس زیرش ریخت من قراربود23/06که تاریخ پریودماه گذشتم بودالان 8روزپرویدنشدم نگرانم حاملگی رخ داده باشد علت تاخیرپریودیعنی چه بوده مااصلابدون لباس نبودیم اعصابم خراب شده تمام دردهایی که قبل پریوددارم هم یه هفته میشه دارم راهنمایی کنید

سلام.وقتی منی با وازن شما در تماس نبوده احتمال بارداری وجود نداره.ممکنه به خاطر استرس پریودتون عقب افتاده باشه.بهتره برید دکتر تا معاینه بشید و معلوم شه مشکل از کجاست.

11. saghar15 نوشته است:
    mah_sh92 نوشته است: سلام
    35سالمه.دوره قاعدگی ام 26 روزه است.12/6پریود شدم 23/6 نزدیکی با نامزدم داشتم(البته بدون دخول).در روز 27/6 پریود شدم (تا به حال چنین حالتی رخ نداده بود)ایا این حالت میتواند به دلیل بارداری باشد.لطفا راهنمایی کنید ممنون

پریود (خونریزی نرمال) در دوران بارداری اتفاق نمی افته عزیزم.
    گرچه رابطه تون در دوران پر خطر انجام شده اما با توجه به پریود شدن بارداری کنسله والبته رابطه ی کامل هم گفتید نبوده
    اگر خونریزی مثل همیشه هست حتمآ دلیل دیگه ای وجود داره.

ممنون از جوابتان ،ولی خونریزی نرمال همیشه نیست.شاید بتوان گفت لک زیاد (قهوه ای تیره )که 4 روز است ادامه دارد.
    یعنی امکان داره 4 روز بعد از تماس باردار شد؟ و چنین حالتی پیش بیاید؟لطفا جواب دهید چون باعث نگرانیم شده.ممنون

12. ببخشيد من قبلا درباره رابطم نوشته بودم بصورت مقعدي بود و دو روز بعد بريود و در هنكام انزال مقدار مني بيرون امد كه باك شد بازم شك دارم شايدكمي به وازن رسيده باشه نميدونم ايا دو روز بعد بريو امكان حاملكي هست و يك قرص ال دي هم خوردم همين ٢روز بعد خونريزي لكه داشتم و زود تموم شد الان جند روز عفونت از وازنم بيرون مياد،و تهوع دارم رفتم دكتر كفت عفونت داري و فشارت بايينه ايا ممكنه باردار باشه ادرار سريعم داشت كه رفع شده الان و نوك سينشم يكم تيره شده خيلي نكرانم ميتونه بخاطر يك قرص باشه كه سينم اينجوريه نكرانم توروخدا جواب بديد بعد رابطه هم بريود نشدم بايد ١٢ روز ديكه بريود بشم  خواهشا ج بديد

13. mah_sh92 نوشته است:
    saghar15 نوشته است:
    mah_sh92 نوشته است: سلام
    35سالمه.دوره قاعدگی ام 26 روزه است.12/6پریود شدم 23/6 نزدیکی با نامزدم داشتم(البته بدون دخول).در روز 27/6 پریود شدم (تا به حال چنین حالتی رخ نداده بود)ایا این حالت میتواند به دلیل بارداری باشد.لطفا راهنمایی کنید ممنون

پریود (خونریزی نرمال) در دوران بارداری اتفاق نمی افته عزیزم.
    گرچه رابطه تون در دوران پر خطر انجام شده اما با توجه به پریود شدن بارداری کنسله والبته رابطه ی کامل هم گفتید نبوده
    اگر خونریزی مثل همیشه هست حتمآ دلیل دیگه ای وجود داره.

ممنون از جوابتان ،ولی خونریزی نرمال همیشه نیست.شاید بتوان گفت لک زیاد (قهوه ای تیره )که 4 روز است ادامه دارد.
    یعنی امکان داره 4 روز بعد از تماس باردار شد؟ و چنین حالتی پیش بیاید؟لطفا جواب دهید چون باعث نگرانیم شده.ممنون

با سلام

ترشحات واژنی برای بانوان امری معمول است و ممکنه در هر زمانی اتفاق بیافته و دلیل بر حاملگی نیست  4روز خیلی زوده که کسی متوجه بارداری اش بشود.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  14. maryam18ii نوشته است: ببخشيد من قبلا درباره رابطم نوشته بودم بصورت مقعدي بود و دو روز بعد بريود و در هنكام انزال مقدار مني بيرون امد كه باك شد بازم شك دارم شايدكمي به وازن رسيده باشه نميدونم ايا دو روز بعد بريو امكان حاملكي هست و يك قرص ال دي هم خوردم همين ٢روز بعد خونريزي لكه داشتم و زود تموم شد الان جند روز عفونت از وازنم بيرون مياد،و تهوع دارم رفتم دكتر كفت عفونت داري و فشارت بايينه ايا ممكنه باردار باشه ادرار سريعم داشت كه رفع شده الان و نوك سينشم يكم تيره شده خيلي نكرانم ميتونه بخاطر يك قرص باشه كه سينم اينجوريه نكرانم توروخدا جواب بديد بعد رابطه هم بريود نشدم بايد ١٢ روز ديكه بريود بشم  خواهشا ج بديد

با سلام
    احتمال همون چیزی است که پزشک معالج شما فرموده عفونت واژن. البته اگر هدف شما از مصرف یک عدد قرص ال دی روش اورژانسی بوده باشه که مصرف درستی نبوده ولی این را بدانید که رابطه شما اگر هم زمان پر خطر بوده باشه رابطه ای کم خطر بوده و اینگونه رابطه ها به ندرت باعث باردای میگردد.

15. mari_1365 نوشته است: دوستان
    دوستایی که در این زمینه اطلاعاتشون دقیقه و یه پا برا خودشون دکترن به سوالم جواب بدنSmile
    من ماه پیش(مرداد ماه) هیجدهم باید پریود میشدم، اما به خاطر مساقرت ال دی خوردم که عقب بندازم، قرص رو 24 قطع کردم و فک میکنم 27 پریودم شروع شد
    این ماه (شهریور) 25 رابطه محاقظت نشده با همسرم داشتم، البته نزدیکی طبیعی بوده و منی داخل واژن و روی آلت ریخته نشده.
    حالا نظرتون چیه؟ احتمال بارداری هست یا نه؟

با سلام

فکر میکنم سوالی که شما فرمودید نیازی به اطلاعات دقیق و دکتر بودن نمیخواهد و یک کاربر ساده ای مثل بنده هم میداند که رابطه شما در زمان بی خطر و نزدیک پریود بعدی تان بوده ضمنا نریختن منی داخل یا روی واژن هم مهر تائیدی بر عدم بارداری میباشد.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 120 از 132
رفتن به صفحه :    ... 120 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید