شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 46   

طرز استفاده قرص جلوگیری از بارداری (ضد حاملگی) و سوالات مربوط به آن

1. gogolinaznazi نوشته است: این ماه نزدیکی نداشتم فقط استرسم واسه ماه قبل هست

الان که 2 ماه گذشته یکم استرس دارم تا الان هم 4 بار بی بی چک استفاده کردم که همش منفی بوده  علایم خاصی مثل تهوع و دلدرد  نداشتم

ماه قبل که پریود شدید و این نشان میده باردار نیستید، نگران نباشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. arghavan2013 نوشته است:
    gogolinaznazi نوشته است: این ماه نزدیکی نداشتم فقط استرسم واسه ماه قبل هست

الان که 2 ماه گذشته یکم استرس دارم تا الان هم 4 بار بی بی چک استفاده کردم که همش منفی بوده  علایم خاصی مثل تهوع و دلدرد  نداشتم

آخه پریودم فقط  2روز و با خون  کم و سیاه رنگ بوده

این از عوارض قرص سپروترون کمپونده؟

3. gogolinaznazi نوشته است:
    arghavan2013 نوشته است:
    gogolinaznazi نوشته است: این ماه نزدیکی نداشتم فقط استرسم واسه ماه قبل هست

آخه پریودم فقط  2روز و با خون  کم و سیاه رنگ بوده

این از عوارض قرص سپروترون کمپونده؟

شنیدم خونریزی بارداری به صورت خونابه هست، شاید دلیلش وجود کیست باشه، اگر این بار هم به همین صورت پریود شدید، برید دکتر واسه چک آپ، بعیده خونریزی بارداری اینطوری باشه، بیبی چکها هم که منفی بوده، اگر اختلالی در پریود داشتید این دفعه با دکتر مشورت کنید که کیست یا مشکلی نداشته باشید. با آرزوی سلامتی برای شما، نگران نباشید

4. سلام دوستان، معمولا چند روز بعد از قطع آخرین قرص یاسمین قاعدگی اتفاق می افتد؟ ممنون

5. با سلام و خسته نباشید
    من در تاریخ 6 شهریور پریود شدم (پریود هایم منطم است یکی دو روز جابه جا میشود ) و در تاریخ 14 شهریور نزدیکی بدون دخول و محافطت شده داشتم
    اما بعد از انزال اول همسرم در سری دوم کاندوم پاره شد اما مایه منی در وازن تخلیه نشد ولی نگرانی ما از پیشاب است چون بار دوم بود و چون متوجه پاره شدن کاندوم تا قبل از انزال نشدیم به هر حال بعد گذشت 71 ساعت برای اطمینان 1 قرص لووزسترون و 12 ساعت بعد یکی دیگر را مصرف کردم
    الان سینه هایم بسیار حساس شده اند و دیروز چند لکه قهوه ای دیدم  ... میخواستم ببینم اثرات قرص است یا امکان حاملگی وجود دارد؟
    با تشکر

6. arghavan2013 نوشته است: سلام دوستان، معمولا چند روز بعد از قطع آخرین قرص یاسمین قاعدگی اتفاق می افتد؟ ممنون

سلام دوست عزیز
    به طور دقیق نمیشه پاسخ داد چون در افراد مختلف فرق میکنه ولی معمولا بین 3 تا 5 روز بعدش پریودی اتفاق میفته

7. sevda_aysan نوشته است: با سلام و خسته نباشید
    من در تاریخ 6 شهریور پریود شدم (پریود هایم منطم است یکی دو روز جابه جا میشود ) و در تاریخ 14 شهریور نزدیکی بدون دخول و محافطت شده داشتم
    اما بعد از انزال اول همسرم در سری دوم کاندوم پاره شد اما مایه منی در وازن تخلیه نشد ولی نگرانی ما از پیشاب است چون بار دوم بود و چون متوجه پاره شدن کاندوم تا قبل از انزال نشدیم به هر حال بعد گذشت 71 ساعت برای اطمینان 1 قرص لووزسترون و 12 ساعت بعد یکی دیگر را مصرف کردم
    الان سینه هایم بسیار حساس شده اند و دیروز چند لکه قهوه ای دیدم  ... میخواستم ببینم اثرات قرص است یا امکان حاملگی وجود دارد؟
    با تشکر

خوب قرص اورژانسی مصرف کردی دیگه
    احتمال بارداریت وجود نداره

8. سلام و خسته نباشید
    همسر بنده برای 4 دوره است قرص های LD رو مطابق دستور مصرف میکنن و برای اولین بار روز 5 ام پریود قرص اول رو خوردن و هر ماه پس از پایان 21 عدد قرص ، 7 روز فاصله می اندازن و از روز هشتم مجددا بسته جدید شروع میشه.

سوال بنده در مورد فاصله زمانی بین پایان بسته قرص تا پریود شدن ایشان است
    این فاصله 2-3 روزه که قرصی خورده نمیشه و خونریزی هم شروع نشده ، از نظر بارداری ریسکی نداره؟
    البته ما اسپرم رو داخل داخل واژن نمیریزیم برای ریسک هرچه کمتر ولی رابطه جنسی های متوالی پس از ارضا داریم که به هر حال مقدار کمی اسپرم وارد میشه...
    میخواهم بدانم اون فاصله 2-4 روز بین پایان قرص تا شروع پریود خطری از نظر بارداری داره یا نه؟

ممنون از شما دوستان

9. با سلام.
    آیا با مصرف قرص روکین در ماه اول احتمال بارداری نیز وجود دارد؟
    آیا باید در کنار مصرف قرص از روش دیگیری برای جلوگیری از بارداری استفاده کرد؟

دکتر از روز سوم پریودی قرص روکین را تجویز کرده اما در راهنمای استفاده از قرص نوشته از روز اول پریودی باید استفاده بشه. زمان دقیق مصرف کدام از این 2 روزه؟

10. alihds نوشته است: سلام و خسته نباشید
    همسر بنده برای 4 دوره است قرص های LD رو مطابق دستور مصرف میکنن و برای اولین بار روز 5 ام پریود قرص اول رو خوردن و هر ماه پس از پایان 21 عدد قرص ، 7 روز فاصله می اندازن و از روز هشتم مجددا بسته جدید شروع میشه.

سوال بنده در مورد فاصله زمانی بین پایان بسته قرص تا پریود شدن ایشان است
    این فاصله 2-3 روزه که قرصی خورده نمیشه و خونریزی هم شروع نشده ، از نظر بارداری ریسکی نداره؟
    البته ما اسپرم رو داخل داخل واژن نمیریزیم برای ریسک هرچه کمتر ولی رابطه جنسی های متوالی پس از ارضا داریم که به هر حال مقدار کمی اسپرم وارد میشه...
    میخواهم بدانم اون فاصله 2-4 روز بین پایان قرص تا شروع پریود خطری از نظر بارداری داره یا نه؟

ممنون از شما دوستان

با سلام

اگر بطور خلاصه بگوئیم خیر خطری نداره

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  11. sahar_sara نوشته است: با سلام.
    آیا با مصرف قرص روکین در ماه اول احتمال بارداری نیز وجود دارد؟
    آیا باید در کنار مصرف قرص از روش دیگیری برای جلوگیری از بارداری استفاده کرد؟

با سلام
    برای ماه اول بهتره از روش های دیگر مثل کاندوم و.... استفاده بشه
    نقل قول: دکتر از روز سوم پریودی قرص روکین را تجویز کرده اما در راهنمای استفاده از قرص نوشته از روز اول پریودی باید استفاده بشه. زمان دقیق مصرف کدام از این 2 روزه؟

زیاد فرق نمیکند عملکردش یکی خواهد بود ولی شما مبنا تجویز طبیب قرار دهید.

12. سلام من نه ماه ازقرص سیپروترون کامپاند برای جلوگیری استفاده کردم ماه قبل قطع کردم الان سه روز عقب انداختم یعنی دلیلش میتونه بخاطرمصرف قرص باشه این ماه هیچ قرصی مصرف نکردم ممنون میشم جوابم روبدید.

13. من 24 ساعت بعد از نزدیکی مشکوک 4 عدد قرص تری فازیک سفید خوردم و 12 ساعت بعدش 4 عدد دیگر خوردم اما بعدش متوجه شدم که تاریخ مصرف قرص ها گذشته است ... به داروخانه مراجعه کردم و یک بسته قرص لورنژسترول گرفتم خوردن دو تا از آن کافی است؟ لازم نیست دو تا دیگه از لورنژسترول بخورم.... لطفا راهنمایی فرمایید ممنونم....

14. sara365 نوشته است: سلام من نه ماه ازقرص <a>سیپروترون</a> کامپاند برای جلوگیری استفاده کردم ماه قبل قطع کردم الان سه روز عقب انداختم یعنی دلیلش میتونه بخاطرمصرف قرص باشه این ماه هیچ قرصی مصرف نکردم ممنون میشم جوابم روبدید.

سلام .بله جای نگرانی نیست

15. سلام
    من امروز یه نزدیکی بدون دخول داشتم اما شاید کمی از منی به آلتم مالیده شده باشه ..

یک و نیم ساعت بعد اشتباها دو تا قرص LD  خوردم  . اگر بعد از 12 ساعت 4 تا بخورم  مشکلم حل میشه ؟
    در ضمن من 9-10 روز دیگه باید پریود شم ....به نظرتون مشکلی پیش میاد؟؟؟؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 46 از 49
رفتن به صفحه :    ... 46   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید