شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    6   

عدم تحريك حتی با ماساژ

1. reyhane404 نوشته است: سلام حسین آقا
    راستش من خیلی وقته این پستو پیگیری میکنم چون مشکل خودم هم دقیقا همینه.من هم دچاربیمیلی جنسی وعدم تحریک پذیری جنسی هستم ومشکلمو به صورت مفصل درپست "بیمیلی جنسی و میکروادنوم هیپوفیز" مطرح کردم اما باخوندن نظرات دوستان احساس کردم نظرات دوستان درمورد همسرتون کمی بی انصافانه است البته شاید چون من مشکل ایشونو کاملا درک میکنم اینومیگم اما برای زنی که میل درونی به رابطه جنسی نداره سخترین کاردنیااینه که به خاطر همسرش تن به رابطه جنسی بده که همسرشماهم این کارروانجام میده!من خودم 8ساله ازدواج کردم ویه پسر5ساله دارم همسرم روهم کاملا دوست دارم وهیچ مشکلی باهم نداریم اماتواین 8سال حتی یک دفعه هم احساس لذت جنسی نداشتم همسر من هم مثل شما میل خیلی زیادی داره اما خودشو با این شرایط وفق داده !البته من 3ساله که دارم برای رفع مشکلم به روانشناس و روانپزشک مراجعه میکنم و هنوز هم به نتیجه نرسیدم تاحدی که دیگه دارم ناامید میشم امادلم میخواست اینوبهتون بگم که شرایط همسرشماهم خیلی بهتراز شما نیست وعذابی که اون میکشه اگه بیشترازشما نباشه کمترنیست!اما به خاطرعلاقه ای که به شماداره باشرایط کناراومده.همسرمن هم یکبار به پیشنهاد روانشناس برای چند ماه رابطه جنسی رو کنارگذاشت تاشاید میل جنسی من بیداربشه اما آب ازآب تکون نخورد!.همین الانشم ما حداکثر هفته ای یکبار باهم رابطه داریم (درصورتی که همسرمن هرشب مایل به رابطه است!)
    درمورد مراجعه به روانشناس من هم بانظردوستان موافقم که شما اول خودتون تنها مراجعه کنید تاایشون هم کم کم گاردشون رو کناربگذارن!امیدوارم مشکلتون هرچه زودتر حل بشه اماتااون موقع پیشنهاد میکنم مثل ما شرایط همدیگه رو درک کنید وباهم کناربیایید.برای حل شدن مشکل ماهم دعاکنید.

سلام.عزیزم ما حق رو میدیم به اقا حسین چون خانوم ایشون اصلا قبول نمیکنه که اینا یعنی مشکل.ولی شما خودت قبول داری که مشکل داری و از همسرت خواستی که درکت کنه و از همه مهم تر برای حل مشکلت خودت مایل بودی و پا پیش گذاشتی و رفتی پیش روانشناس و ....ولی خانوم اقا حسین متاسفانه قبول نمیکنه که مشکل داره و هر وقت که اقا حسین با ایشون صحبت میکنه خانومشون ادعا میکنه که همه چی عادیه و اقا حسین مشکل داره و فقط به روابط جنسی فکر میکنه.اینجاست که واسه یه مرد قابل هضم نیست.شاید اگر خانوم ایشون هم مثل شما قبول میکرد که مشکل داره و از همسرش میخواست که بیشتر درکش کنه و در پی حل مشکلش بر میومد به هر طریقی و مراجعه به هرجایی اقا حسین هم انقدر کلید نمیکرد و واقعا باهاش راه میومد.ولی اینجا متاسفانه مشکل عدم پذیرش واقعیته.همه میدونیم که تمایل جنسی زیاد برای یه مرد مشکلی نیست و بیماری محسوب نمیشه بلکه بیشتر اقایون اینجوریند.بهشون دست که میزنی تحریک میشن و یا حتی با لباس لختی هم میبیننت تحریک میشن وقتی خدا این موهبت رو به یه زن داده که به همین راحتی یه مرد رو تحریک کنه پس باید به تحریکاتش هم جواب بده و ارضاش کنه.وظیفه یک زن توی زندگیه چیه مگه؟از این کار های معمول هم ادم بخواد بزنه واقعا بی انصافیه.ایشون باید قبول کنه که مشکل داره و کم کم با کمک اقا حسین در پی حل مشکلشون بر بیان.ما هم واقعا دعا میکنیم.هم برای شما و هم برای اقا حسین.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  2. با سلام و وقت به خیر به همه دوستان عزیز
    در ابتدا باید تشکر کنم از همه که پست های منو میخونن و احساس همدردی میکنن و در صدد حل مشکل من برمی آیند
    باید از ریحانه خانم تشکر کنم چون منو به زندگی امیدوار!!! کرد تا باور کنم خانم هایی مثل خانم من هم هستند که این مشکل رو داشته باشند و امیدوارم به زودی زود مشکلتون حل بشه و در کنار همسرتون از زندگی (و روابط زناشویی) لذت ببرید
    از هنگامه خانم هم تشکر میکنم و از ایشون دفاع میکنم و  گفته ایشون رو تایید میکنم چون شما در صدد حل مشکلتون براومدید و قبول دارید که مشکل در روابط از شماست و تلاش دارید که مشکلتون رو از بین ببرید (انشاالله به زوری مشکلتون از بین بره ) ولی همونطور که قبلا گفتم خانم من اصلا باور نداره مشکل از ایشونه و اصلا این موضوع رو مشکل قلمداد نمی کنه و بر این باوره که نزدیکی زمانی باید صورت بگیره که زن میل به نزدیکی داره و میل جنسی مرد رو اصلا در نظر نمیگیره و  این موضوع که شهوت داشتن چیه و وقتی مرد میل جنسی داره چقدر بهش فشار میاد درک کردنش براش سخت و غیر ممکنه
    به نظر من اگه خدا بخواد و یه بچه سالم بهمون عطا کنه با وجود یه بچه در زندگیمون دیگه منم کمتر به نزدیکی و روابط جنسی فکر میکنم و بهتر میتونم خودمو کنترل کنم تا شاید هم به همسرم کمتر فشار بیاد و هم یه ذره حس شهوت در وجودش پیدا بشه
    باز هم ممنون از همه

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. aliyan نوشته است:
    reyhane404 نوشته است: سلام حسین آقا
    راستش من خیلی وقته این پستو پیگیری میکنم چون مشکل خودم هم دقیقا همینه.من هم دچاربیمیلی جنسی وعدم تحریک پذیری جنسی هستم ومشکلمو به صورت مفصل درپست "بیمیلی جنسی و میکروادنوم هیپوفیز" مطرح کردم اما باخوندن نظرات دوستان احساس کردم نظرات دوستان درمورد همسرتون کمی بی انصافانه است البته شاید چون من مشکل ایشونو کاملا درک میکنم اینومیگم اما برای زنی که میل درونی به رابطه جنسی نداره سخترین کاردنیااینه که به خاطر همسرش تن به رابطه جنسی بده که همسرشماهم این کارروانجام میده!من خودم 8ساله ازدواج کردم ویه پسر5ساله دارم همسرم روهم کاملا دوست دارم وهیچ مشکلی باهم نداریم اماتواین 8سال حتی یک دفعه هم احساس لذت جنسی نداشتم همسر من هم مثل شما میل خیلی زیادی داره اما خودشو با این شرایط وفق داده !البته من 3ساله که دارم برای رفع مشکلم به روانشناس و روانپزشک مراجعه میکنم و هنوز هم به نتیجه نرسیدم تاحدی که دیگه دارم ناامید میشم امادلم میخواست اینوبهتون بگم که شرایط همسرشماهم خیلی بهتراز شما نیست وعذابی که اون میکشه اگه بیشترازشما نباشه کمترنیست!اما به خاطرعلاقه ای که به شماداره باشرایط کناراومده.همسرمن هم یکبار به پیشنهاد روانشناس برای چند ماه رابطه جنسی رو کنارگذاشت تاشاید میل جنسی من بیداربشه اما آب ازآب تکون نخورد!.همین الانشم ما حداکثر هفته ای یکبار باهم رابطه داریم (درصورتی که همسرمن هرشب مایل به رابطه است!)
    درمورد مراجعه به روانشناس من هم بانظردوستان موافقم که شما اول خودتون تنها مراجعه کنید تاایشون هم کم کم گاردشون رو کناربگذارن!امیدوارم مشکلتون هرچه زودتر حل بشه اماتااون موقع پیشنهاد میکنم مثل ما شرایط همدیگه رو درک کنید وباهم کناربیایید.برای حل شدن مشکل ماهم دعاکنید.

با سلام و تشکر از اینکه تجارب ارزنده اتون رو در اختیار همگان قرار دادید حقیقتاً تا به حال نشنیده بودم کسی ابداً میل جنسی نداشته باشه!
    و اما واقعاً متاثر کننده است وقتی آدم میشنوه فردی از این لذت بی بهره مونده! ولی یک سئوال! آیا شما از نظر ترشحات هورمونهای جنسیتون تستی دادید؟؟یعنی به متخصصین زنان هم مراجعه کردید؟؟نمیدونم کیفیت روابطتون چطوره! اما وقتی غدد جنسی ترشحات لازمه رو نداشته باشند این حالت پیش میاد یعنی عدم میل جنسی! چون همین ترشحاته که باعث تحریک شخص میشه!
    البته میبخشید که این سئوال مطرح کردم اما احساس کردم شاید بشه کمکی در این رابطه کرد
    انشالله این حس در شما هم بزودی بیدار بشه و از این منظر هم لذت ببرید بازم پوزش از طرح سئوالم
    موفق و سلامت باشید

سلام دوست عزیز
    ببخشید من سوال شمارویه کم دیر دیدم.راستش من تواین مدت علاوه برروانپزشک وروانشناس به دومتخصص وجراح زنان هم مراجعه کردم وسونوگرافی ازتخمدانها هم انجام شد قبل ازاون هم به متخصص غدد مراجعه کرده بودم وتستهای هورمونی لازمو انجام دادم حتی ام آرآی تزریقی هیپوفیز رو هم به پیشنهاد متخصص غدد انجام دادم که نتیجه همه اینها نرمال بود.البته درام آرآی هیپوفیز میکروآدنومهای متراکم شده هیپوفیزی گزارش شده بوداما متخصص غدد گفت که چون پرولاکتین خون شما نرماله این میکروادنومها چیز مهمی نیستند وربطی به مشکل شماندارند. خلاصه این که تمام متخصصان زنان و غدد وروانپزشکهایی که بهشون مراجعه کردم رویه مساله اتفاق نظرداشتند اون هم اینکه مشکل شمافقط وفقط جنبه روانی داره!وشاید اگه این حرفو فقط ازیه روانشناس میشنیدم به هیچ عنوان نمیتونستم باورکنم!
    امادرمورد ترشحات هورمونی اگه منظورتون ترشحات دیواره واژن باشه که خیر من این ترشحاتو ندارم و همیشه ازژل فموره وبعضی وقتهاهم ازکرمهای مرطوب کننده!!!برای راحتترشدن رابطه استفاده میکنم!اما دراین مورد هم آقای رواشناس اعتقادداشتند چون ازنظرجنسی تحریک نمیشید این ترشحات هم ایجاد نمیشن.خلاصه که ایجاداین میل جنسی به بزرگترین مشکلات زندگی من تبدیل شده که باوجود این که هنوزهم به روانشناس مراجعه میکنم اماتاحالانتونستم براش راه حلی پیداکنم.

4. malii

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    شهرزاد جون شما هنوز از رابطه جنسی میتر سید و این ترس باعث میشه که شما نتوانید از لحاض جنسی تحریک شوید و به لذت کامل برسید سعی کنید هنگام معاشقه با همسر خود چشماتو ببندید و به لذت رابطه جنسی فکر کنید و به هیچ چیز دیگه فکر نکن که اذیت میشی امیدوارم که موفق بشی

5. reyhane404 نوشته است:
    aliyan نوشته است:
    reyhane404 نوشته است: سلام حسین آقا

با سلام و تشکر از اینکه تجارب ارزنده اتون رو در اختیار همگان قرار دادید حقیقتاً تا به حال نشنیده بودم کسی ابداً میل جنسی نداشته باشه!
    و اما واقعاً متاثر کننده است وقتی آدم میشنوه فردی از این لذت بی بهره مونده! ولی یک سئوال! آیا شما از نظر ترشحات هورمونهای جنسیتون تستی دادید؟؟یعنی به متخصصین زنان هم مراجعه کردید؟؟نمیدونم کیفیت روابطتون چطوره! اما وقتی غدد جنسی ترشحات لازمه رو نداشته باشند این حالت پیش میاد یعنی عدم میل جنسی! چون همین ترشحاته که باعث تحریک شخص میشه!
    البته میبخشید که این سئوال مطرح کردم اما احساس کردم شاید بشه کمکی در این رابطه کرد
    انشالله این حس در شما هم بزودی بیدار بشه و از این منظر هم لذت ببرید بازم پوزش از طرح سئوالم
    موفق و سلامت باشید

سلام دوست عزیز
    ببخشید من سوال شمارویه کم دیر دیدم.راستش من تواین مدت علاوه برروانپزشک وروانشناس به دومتخصص وجراح زنان هم مراجعه کردم وسونوگرافی ازتخمدانها هم انجام شد قبل ازاون هم به متخصص غدد مراجعه کرده بودم وتستهای هورمونی لازمو انجام دادم حتی ام آرآی تزریقی هیپوفیز رو هم به پیشنهاد متخصص غدد انجام دادم که نتیجه همه اینها نرمال بود.البته درام آرآی هیپوفیز میکروآدنومهای متراکم شده هیپوفیزی گزارش شده بوداما متخصص غدد گفت که چون پرولاکتین خون شما نرماله این میکروادنومها چیز مهمی نیستند وربطی به مشکل شماندارند. خلاصه این که تمام متخصصان زنان و غدد وروانپزشکهایی که بهشون مراجعه کردم رویه مساله اتفاق نظرداشتند اون هم اینکه مشکل شمافقط وفقط جنبه روانی داره!وشاید اگه این حرفو فقط ازیه روانشناس میشنیدم به هیچ عنوان نمیتونستم باورکنم!
    امادرمورد ترشحات هورمونی اگه منظورتون ترشحات دیواره واژن باشه که خیر من این ترشحاتو ندارم و همیشه ازژل فموره وبعضی وقتهاهم ازکرمهای مرطوب کننده!!!برای راحتترشدن رابطه استفاده میکنم!اما دراین مورد هم آقای رواشناس اعتقادداشتند چون ازنظرجنسی تحریک نمیشید این ترشحات هم ایجاد نمیشن.خلاصه که ایجاداین میل جنسی به بزرگترین مشکلات زندگی من تبدیل شده که باوجود این که هنوزهم به روانشناس مراجعه میکنم اماتاحالانتونستم براش راه حلی پیداکنم.

سلام دوست عزیز
    خب با خوندنه مطالبتون مجدداً متاثر شدم اما بازم یک سئوال در ذهنم نقش بسته و اون اینه که پس در دوران بلوغ ، شما چطور تحریک میشدید ؟؟ یعنی در اون زمان هم حسی نداشتید؟؟قطعاً وقتی مسئله جسمی ندارید نتیجتاً مسئله روحی و روانی در این قضیه تاثیر خودشو درضمیر شما میزاره! نمیدونم ذهن شما در این مورد چطور عمل میکنه! خب یک سری مسائل هم هست که نمیشه در این تاپیک بحثشو باز کرد اگر خواستید از طریق پیام خصوصی میشه اونو مورد بحث قرار داد!معذالک توصیه میکنم  یه کمی بنشیند و در خلوت خودتون فکرکنید ببیند در این زمینه آیا دغدغه ذهنی ندارید؟؟آیا در زمان نزدیکی،تمرکز فکری دارید؟؟و....
    در هرحال امیدوارم هرچه زودتر این حس بهتون برگرده چون اساساً ازدواج یکی از ارکانش همین لذت هست که انشالله بزودی خواهید برد
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. soobasa

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    من با نامزدم معاشقه داشتم و وقتی ازشون پرسیدم که تحریک شدی یا نه، گفت اصلا هیچ حسی نداشتم....ایشون ایمی پرامین و سرترالین مصرف می کنن....الان حدودا 6 ماه هستش ولی قبل از اون اصلا نمیدونم تحریک می شد یا نه....مشکل از کجا میتونه باشه؟
    البته ایشون دو هفته ای هم هست که لووتیروکسین مصرف میکنن
    خیلی ممنون

7. alborz_2

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    2 نوشته است:با سلام
    خیلی ممنون میشم راه حل اساسی تری پیشنهاد بدهید چون :
    من تقریبا 3 سال است که ازدواج کرده ام یک سال اول رابطه جنسی مون خوب بود ولی این دو سال آخری : تقریبا در 70 درصد از مواردی که از خانمم درخواست نزدیکی میکنم جواب رد میشنوم (بسیار باهم مهربان هستیم)از روز هشتم تا شانزدهم تقریبا یک روز در میان رابطه داریم صرفا جهت بچه دار شدن بعد از اون تا روز 28 که باید پریود بشه تقریبا یکی دوبار رابطه داریم که برام خیلی کمه . در ضمن به هیچ عنوان تحریک نمیشه نه از مالش و مکیده شدن سینه و نه از مالش واژن و نه از هیچ راه دیگه !!!!! هنگام معاشقه هم میگه سریع برو سر اصل مطلب! و هنگام نزدیکی هم نهایتا بعد از 5 دقیقه ازم می خواد که رابطه رو تموم کنم . تموم پوزیشن ها رو هم امتحان کردم. هیچ وقت تا الان پیشنهاد نزدیکی از اون نبوده و همیشه من پیشقدم بودم
    آیا همه خانم ها مثل خانم من هستند یا از شانس بد من اینجور زنی نصیبم شده !!!؟؟؟؟؟؟
    به هیچ عنوان حاضر نیست دارویی حتی گیاهی بخوره و هر موقع  در این موارد باهاش صحبت می کنم میگه " تو منو واسه رابطه جنسی میخوای نه چیز دیگه" و قبول نمیکنه که من دارویی بخورم که شهوتم کمتر بشه (کاش میشد کاری کرد که شهوتم کلا از بین بره )
    ببخشید که بیشتر شبیه درددل بود تا طرح سوال!!

دوست عزیز من هم دقیقا مشکل شما رو دارم ولی با سابقه ازدواج 7 ساله تا حالا که راه حلی براش پیدا نکردم ولی اینو قویا به شما بگم که بعداز بچه دار شدن مطمئنا انگیزه همسرتون برای هم بستری کمتر میشه من دو تا بچه دارم به امید اینکه با بچه دار شدن همسرم به من تمایل بیشتری پیدا میکنه اقدام به بارداری کردیم ولی متاسفانه الان هیچ سهمی در دنیای همسرم ندارم همه روابط رو یه جورایی با زحمت و پررویی بدست میاورم اگر شما تجربه جدیدی داشتید خوشحال میشم به من هم بگویید  من به هفته ای کمتر از 5 بار اصلا راضی نیستم در حالیکه اون تقریبا یک بار رو بیشتر رو نمی پذیره در ضمن ما رابطه عاطفی مون با هم خیلی خوبه توی هر مجلسی همه دور و بر ما جمع میشن نمی دونم واقعا چه خاکی تو سرم بریزم  مشکلات اقتصادی هم اصلا نداریم

8. با سلام خدمت دوستان
    راستش من چند وقته این پست رو و مشکل دوست گرامی حسین آقا رو پیگیری میکنم و برای ایشون و بقیه دوستان آرزوی موفیت و شادکامی دارم انشالله که مشکل ایشون و دوستان مشابه حل بشه . البته منم یه سوال داشتم که اگه کسی بتون راهنمایی کنه ممنون میشم . من نزدیک به یک ساله عقد کردیم رابطه گرمی هم با همسرم دارم و چون کارم زیاده ایشون هم خیلی رعایت حال منو می کنن و رابطه ما به شکل های دیگه غیر از دخول انجام میشه و ایشون همیشه اول منو به ارگاسم میرسونه بعد خودش ولی یه موردی این وسط هست که اینه گاهی وقتها من نمیتونم ایشون رو به ارگاسم برسونم اونم بیشتر به این دلیل هست که من بعد ارگاسم رسیدن در حدی بدنم دچار ضعف و سستی میشه که نمتونم تکون بخورم چه برسه به کار دیگه و تمام بدنم بی رمق می شه انگار این من نبودم که تا چند دقیقه قبل اینقدر انرژی و هیجان داشتم در این مواقع همسرم چون به ارگاسم و انزال نمیرسه اذیت میشه و خودش کاری میکنه که انزال صورت بگیره و گاهی سوزش در الت تناسلیشون حس میکنه و من بیشتر از ایشون اعصابم بهم میریزه و فکر میکنم که کارم رو خوب انجام نمیدم و از این حرفا . البته در یه پست دیگه هم سوالم رو مطرح کردم ولی میخوام بیشتر در این مورد بدونم ببخشید زیاد طولانی شد . ولی من چیکار کنم که اینقد بی حال و سست نشم  یا اینکه بقیه هم همین مشکل رو دارن و اینکه چطوری ایشون رو به اوج لذت برسونم چون خیلی برام مهمه که این اتفاق بیفته .ممنون میشم منو راهنمایی کنین . شاد و پر  انرژی باشید.

9. soobasa نوشته است: سلام
    من با نامزدم معاشقه داشتم و وقتی ازشون پرسیدم که تحریک شدی یا نه، گفت اصلا هیچ حسی نداشتم....ایشون ایمی پرامین و <a>سرترالین</a> مصرف می کنن....الان حدودا 6 ماه هستش ولی قبل از اون اصلا نمیدونم تحریک می شد یا نه....مشکل از کجا میتونه باشه؟
    البته ایشون دو هفته ای هم هست که <a>لووتیروکسین</a> مصرف میکنن
    خیلی ممنون

با سلام دوست عزیز
    یکی از عوارض داروی ایمی پرامین اختلال در فعالیتهای جنسی هست و شنیدم که حتی برای کاهش میل جنسی هم تجویز میشه!تبعات داروی سرترالین هم همینطوره! یعنی کاهش میل جنسی! لذا بدلیل عوارض ناشی از این داروهاست که تمایلات جنسی ایشون کاهش پیدا کرده توصیه میشه ایشون با پزشک معالجشون در این خصوص مشاوره ای داشته باشند
    موفق باشید.

10. soobasa

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    aliyan نوشته است:
    soobasa نوشته است: سلام
    من با نامزدم معاشقه داشتم و وقتی ازشون پرسیدم که تحریک شدی یا نه، گفت اصلا هیچ حسی نداشتم....ایشون ایمی پرامین و <a><a>سرترالین</a></a> مصرف می کنن....الان حدودا 6 ماه هستش ولی قبل از اون اصلا نمیدونم تحریک می شد یا نه....مشکل از کجا میتونه باشه؟
    البته ایشون دو هفته ای هم هست که <a><a>لووتیروکسین</a></a> مصرف میکنن
    خیلی ممنون

با سلام دوست عزیز
    یکی از عوارض داروی ایمی پرامین اختلال در فعالیتهای جنسی هست و شنیدم که حتی برای کاهش میل جنسی هم تجویز میشه!تبعات داروی <a>سرترالین</a> هم همینطوره! یعنی کاهش میل جنسی! لذا بدلیل عوارض ناشی از این داروهاست که تمایلات جنسی ایشون کاهش پیدا کرده توصیه میشه ایشون با پزشک معالجشون در این خصوص مشاوره ای داشته باشند
    موفق باشید.

سلام
    خیلی ممنون از اقای علیان
    میخواستم ببینم درصورتی که این قرصها دیگه مصرف نشه، امکانش هست که میل جنسی ایشون به حالت قبل برگرده؟
    با تشکر

11. soobasa نوشته است:
    aliyan نوشته است:
    soobasa نوشته است: سلام
    من با نامزدم معاشقه داشتم و وقتی ازشون پرسیدم که تحریک شدی یا نه، گفت اصلا هیچ حسی نداشتم....ایشون ایمی پرامین و <a><a><a>سرترالین</a></a></a> مصرف می کنن....الان حدودا 6 ماه هستش ولی قبل از اون اصلا نمیدونم تحریک می شد یا نه....مشکل از کجا میتونه باشه؟
    البته ایشون دو هفته ای هم هست که <a><a><a>لووتیروکسین</a></a></a> مصرف میکنن
    خیلی ممنون

با سلام دوست عزیز
    یکی از عوارض داروی ایمی پرامین اختلال در فعالیتهای جنسی هست و شنیدم که حتی برای کاهش میل جنسی هم تجویز میشه!تبعات داروی <a><a>سرترالین</a></a> هم همینطوره! یعنی کاهش میل جنسی! لذا بدلیل عوارض ناشی از این داروهاست که تمایلات جنسی ایشون کاهش پیدا کرده توصیه میشه ایشون با پزشک معالجشون در این خصوص مشاوره ای داشته باشند
    موفق باشید.

سلام
    خیلی ممنون از اقای علیان
    میخواستم ببینم درصورتی که این قرصها دیگه مصرف نشه، امکانش هست که میل جنسی ایشون به حالت قبل برگرده؟
    با تشکر

با سلام مجدد
    خب به احتمال زیاد جواب مثبته! بله با قطعش این حس برخواهد گشت اما بازم مشاوره با پزشک معالجشون قطعاً اصلح تر خواهد بود! یادتونون باشه همونطور که سرخود نمیشه دارو مصرف کرد،سرخود هم نمیشه  مصرفشو قطع کرد پس با تجویز پزشک،اینکار عملیست
    نگران نباشید مشکل حادی بنظر نمیاد
    موفق باشید

12. soobasa

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    خیلی ممنون از اقای علیان
    آیا خدای ناکرده این قرصها سبب عقیم شدن که نمی شوند؟

13. soobasa نوشته است: خیلی ممنون از اقای علیان

سلام دوست من
    بعید میرسه که باعث عقیم شدن بشه اما در هرحال هر داروی شیمیایی اثرات جانبی خودشو داره بازم توصیه میکنم حتماً ایشون در اینمورد با دکترشون مشورت کنن!این تنها راه حل مسئله هست!اما جای نگرانی هم نداره فقط پیگیری میخواد
    موفق باشید

14. khanomi25 نوشته است: با سلام خدمت دوستان
    راستش من چند وقته این پست رو و مشکل دوست گرامی حسین آقا رو پیگیری میکنم و برای ایشون و بقیه دوستان آرزوی موفیت و شادکامی دارم انشالله که مشکل ایشون و دوستان مشابه حل بشه . البته منم یه سوال داشتم که اگه کسی بتون راهنمایی کنه ممنون میشم . من نزدیک به یک ساله عقد کردیم رابطه گرمی هم با همسرم دارم و چون کارم زیاده ایشون هم خیلی رعایت حال منو می کنن و رابطه ما به شکل های دیگه غیر از دخول انجام میشه و ایشون همیشه اول منو به ارگاسم میرسونه بعد خودش ولی یه موردی این وسط هست که اینه گاهی وقتها من نمیتونم ایشون رو به ارگاسم برسونم اونم بیشتر به این دلیل هست که من بعد ارگاسم رسیدن در حدی بدنم دچار ضعف و سستی میشه که نمتونم تکون بخورم چه برسه به کار دیگه و تمام بدنم بی رمق می شه انگار این من نبودم که تا چند دقیقه قبل اینقدر انرژی و هیجان داشتم در این مواقع همسرم چون به ارگاسم و انزال نمیرسه اذیت میشه و خودش کاری میکنه که انزال صورت بگیره و گاهی سوزش در الت تناسلیشون حس میکنه و من بیشتر از ایشون اعصابم بهم میریزه و فکر میکنم که کارم رو خوب انجام نمیدم و از این حرفا . البته در یه پست دیگه هم سوالم رو مطرح کردم ولی میخوام بیشتر در این مورد بدونم ببخشید زیاد طولانی شد . ولی من چیکار کنم که اینقد بی حال و سست نشم  یا اینکه بقیه هم همین مشکل رو دارن و اینکه چطوری ایشون رو به اوج لذت برسونم چون خیلی برام مهمه که این اتفاق بیفته .ممنون میشم منو راهنمایی کنین . شاد و پر  انرژی باشید.

سلام.عزیزم این کاملا طبیعیه که شما بعد از ارگاسم احساس ضعف و ناتوانی میکنی.بیشتر خانوما اینجورین.برای حل مشکلت سعی کن اول همسرت به انزال برسه و بعد از طریق مالش کلیتوریس شما رو ارضا کنه و به ارگاسم برسونه اینجوری بعد از ارگاسم خوب استراحت میکنی تا نیرو و انرزیت برگرده.یا اینکه اگر حتما شما اول باید به ارگاسم برسی پس روش به انزال رسیدن همسرت رو تغییر بده یعنی با دست این کارو نکن.میتونی از روش خیلی عذر میخوام لاپایی این کارو بکنی اینجوری شما کاری نداری که انجام بدی فقط رانهات در اختیار ایشونه.ولی به نظر من اول ایشون به انزال برسن بهتره.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  15. soobasa نوشته است: خیلی ممنون از اقای علیان

سلام دوست عزیز
    این قرصهایی که در پست قبلی گفتید باعث میشه در موارد جنسی اخلال ایجاد کنه که عدم تحریک هم از همین مشکلات می باشد در عادت ماهیانه هم اخلال واردمیکنه مصرف این قرصها نازا نمیکنه اما در روند بارداری اثر میذاره یعنی ممکنه بارداری دیر رخ بده مصرف خودسرانه و قطع خودسرانه این قرصها خطرناک میباشد. مصرفش یبه این دارو اعتیاد میاره
    موفق باشید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 6 از 7
رفتن به صفحه :    6   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید