شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    4   

عدم تحريك حتی با ماساژ

1. sahar_nazsa نوشته است: با سلام
    من و نامزدم بعلت باکرگی و ترس شدید از رابطه معقدی رابطه دهانی داریم
    یکی از بزرگترین مشکلات من اینه که رابطه دهانی منو تحریک میکنه.ولی ارضا نه
    نامزدم از هیچکاری دریغ نداره ولی من اصلا ارضا نمیشم.البته بهش نمیگم.خیلی هم وانمود میکنم که کاملا ارضا شدم تا ناراحت نشه.اون کاملا ارضا میشه ولی من نه..
    ولی بعدش وقتی تنها میشم گاهی انقد بهم فشار میاد که متاسفانه مجبور به خودارضایی میشم
    حس میکنم حتی کولیتوریس هم در من حسی نداره
    نمیدونم چیکار کنم.هرچی مطالعه میکنم به جایی نمیرسم
    رابطم با همسرم برام شده زهر
    توروخدا کمکم کنین.. Sad

با سلام
    دوست خوب تا آخر عمر که نمیخواهید باکره بمانید اگر زن و شوهر قانونی باشید میتوانید راحتتر به خواسته هایتان برسید چون بعضی از خانمها حتی با کلیتورس هم ارضا نمیشن و ممکنه با تحریک نقطه جی ارضا بشن البته آماده بودن ذهن هم برای ارضا بسیار موثر است رابطه مقعدی هم با مضرات فراوانش برای شما ارضا نمیاورد.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. [quote="sahar_nazsa"]با سلام
    نامزدم از هیچکاری دریغ نداره ولی من اصلا ارضا نمیشم.البته بهش نمیگم.خیلی هم وانمود میکنم که کاملا ارضا شدم تا ناراحت نشه.اون کاملا ارضا میشه ولی من نه..
    ولی بعدش وقتی تنها میشم گاهی انقد بهم فشار میاد که متاسفانه مجبور به خودارضایی میشم
    توروخدا کمکم کنین.. Sad[/

با سلام
    از قدیم گفتن خشت اول رو چو معمار بگذاشت کج تا ثریا میرود دیوار کج
    برای همین از شما خواهش میکنم سلامتی جسمی و روحی تو نو فدای برخی باورها نکنید
    ایشان همسر شما هستند و خیلی راحت مسایل مد نظرتون بهشون بگین و مشگلتونو به اتفاق هم حل کنید
    اگر هم استفاده از بیانات دوستان در این سایت  و مطالب بسیار زیاد و مفصل بخش جستجو کمکی بشما نکرد
    به اتفاق ایشون به یک مشاور قوی مراجعه کنید و خاطر جمع باشید که تمامی مسایلتون حل خواهد شد
    این از این جهت مطمعنم چون با وجود معذوریتهای خانواده گی تمایلات خودتونو سرکوب نمی کنید و این نشان از نرمال بودن سلامت جسمی  و روحی هر دو ی شماست
    باید اینو بدونید که همه ادمها در شرایط استرس مشگل میشه که به ارضا کامل برسند واین طبیعیه زیاد نگران نباشید
    با کمی هوشیاری مشگتون حل خواهدشد پس اول با همسرتون مطرح کنید دوم با مطالعه و مشاوره سطح اگاهی تونو ببرید بالا

شک نکنید مسیر مناسبی رو پیدا خواهید کرد که مسلما شباهتی به روش فعلیتون نخواهد داشت بر اتون ارزوی بهترینها رو دارم به امید شادکامی و خوشبختی شما دوست جوانم

3. با سلام خدمت دوستان. موضوعی که باید بهش توجه داشت اینه که اکثراً در مطالب و پستها به زود ارضایی توجه می شه. این در حالیست که تعداد زیادی از مردان و زنان با مسئله ای به نام دیر انزالی مواجه هستند. دیر انزالی علل مختلفی چون عدم تحریک مناسب، عدم آرامش جنسی، وضعیت آلت تناسلی، عدم تعامل مناسب با پارتنر خود، خود ارضایی در گذشته و ... می تواند داشته باشد.

4. sahar_nazsa نوشته است: با سلام
    توروخدا کمکم کنین.. Sad

سلام دوست عزیز
    خب همونطور که دوستان گفتن این مسئله در آینده انشالله با داشتنه روابط کامل احتمالاً حل میشه اما همونطور که در پستهای قبلیم عرض کردم فعلاً میتونید قبل از شروع رابطه،خودتونو با تجربه ای که روی بدنتون دارید تحریک کنید و وقتی به اوج تحریک(نه ارضا) رسیدید بزارید همسرتون ارضاتون کنه یعنی ایشون با کمی تحریک بیشتر،شما رو به اورگاسم برسونه !یا اینکه نقاط حساسی که میدونید در تحریک کردنتون تاثیر داره به ایشون بگید تا بیشتر روی اونها وقت بزارن!و نکته بعدی اینه که خودتونم در تحریک کردنه خودتون همزمان با همسرتون تلاش کنید
    انشالله مشکل برطرف میشه
    موفق باشید

5. sahar_nazsa نوشته است: با سلام
    توروخدا کمکم کنین.. Sad

سلام عزیزم.خوب شما وقتی تنها میشی چجوری خودتو ارضا میکنی؟همین روش رو به همسرت یاد بده تا با هم ارضا بشید و لذت ببرید.اقایون خیلی چیزارو واقعا نمیدونن و باید بهشون توضیح داد مثلا من خودم از راه مالش کلیتوریس ارضا میشم و معمولا توی رابطه هامون خودم دست همسرم رو تنظیم میکنم و ازش میخوام همون جوری شروع کنه و خیلی هم خوب پیش میره روابطمون.بهش یاد بده عزیزم.موفق باشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  6. سلام ، به نظر منم شما باید با همسرت راجع به این مسئله بیشتر صحبت کنی . اگه خانومت میل جنسی کمی داشت ، توی سال اول ازدواجتونم  رابطه خوبی نداشتین . پس بهتره باهاش صحبت کنی تا بدونی دلیل این رفتارش چیه . شاید توی رابطه احساسیتون مشکلی وجود داره که باعث همچنین اتفاقی شده

7. باسلام خدمت همه
    به نظر من اگه مخاین ا رابطه جنسی موفق داشته باشین و لذت کافی رو هر2طرف ببینین ا.ول باید هر2نفر تمرکزشون فقط رو رابطشون باشه دومالت همسرتون رو سعی کنین لمس کنین سوم فیلم ها و عکسهای رابطه جنسیی خارجی رو اصلا نبینین چهارم به خودتون تلقین نکنین که همسرتون نمیتون تحریکتون کنه 5 یه کم هم خودتون سعی در تحریک شدنتون داشته باشین و حتی مکان نزدیکیتونم در هر دفعه عوض کنین مثلا از حموم اشپز خانه روی تخت روی زمین روی مبل روی کاناپه شما زیر باشین شما بالا باشین هم استفاده کنین و شرایط جدیدی بوجود بیارین حتما تحریک میشین و البته اگه داروی خاصی هم مصرف میکنین در عدم تحریگتون بی تاثیر نیست
    موفق باشید

8. hossein1982 نوشته است: با سلام
    خیلی ممنون میشم راه حل اساسی تری پیشنهاد بدهید چون :
    من تقریبا 3 سال است که ازدواج کرده ام یک سال اول رابطه جنسی مون خوب بود ولی این دو سال آخری : تقریبا در 70 درصد از مواردی که از خانمم درخواست نزدیکی میکنم جواب رد میشنوم (بسیار باهم مهربان هستیم)از روز هشتم تا شانزدهم تقریبا یک روز در میان رابطه داریم صرفا جهت بچه دار شدن بعد از اون تا روز 28 که باید پریود بشه تقریبا یکی دوبار رابطه داریم که برام خیلی کمه (گاهی اوقات به فکر خود ارضایی می افتم ولی بعد که به عواقب و گناهش فکر میکنم پشیمون میشم ). در ضمن به هیچ عنوان تحریک نمیشه نه از مالش و مکیده شدن سینه و نه از مالش واژن و نه از هیچ راه دیگه !!!!! هنگام معاشقه هم میگه سریع برو سر اصل مطلب! و هنگام نزدیکی هم نهایتا بعد از 5 دقیقه ازم می خواد که رابطه رو تموم کنم . تموم پوزیشن ها رو هم امتحان کردم. هیچ وقت تا الان پیشنهاد نزدیکی از اون نبوده و همیشه من پیشقدم بودم
    آیا همه خانم ها مثل خانم من هستند یا از شانس بد من اینجور زنی نصیبم شده !!!؟؟؟؟؟؟
    به هیچ عنوان حاضر نیست دارویی حتی گیاهی بخوره و هر موقع  در این موارد باهاش صحبت می کنم میگه " تو منو واسه رابطه جنسی میخوای نه چیز دیگه" و قبول نمیکنه که من دارویی بخورم که شهوتم کمتر بشه (کاش میشد کاری کرد که شهوتم کلا از بین بره البته به شرطی که به قدرت باروری من تاثیر بدی نزاره )
    ببخشید که بیشتر شبیه درددل بود تا طرح سوال!!
    یه سوال دیگه :آیا میل جنسی به قدرت باروری ربطی داره یعنی بی میلی همسر در قدرت باروری اون تاثیری داره ؟
    خانم من وزنش 65 و قدش 160 و تنها دختر خانواده با 6 برادر است (میدونم که به همین دلیله که رفتارش بیشتر مردانه شده و ...)و منم 55 وزنم و قدم 175 هستش و با شهوت زیاد ( حتی یک ساعت بعد از رابطه با همسرم دوباره میل به رابطه دارم درست برعکس خانمم که بعد از رابطه حداقل تا سه چهار روز که چه عرض کنم اصلا میلی به رابطه نداره ) خدا رو شکر که برای بچه دارد شدن هم که شده مجبوره رابطه داشته باشیم

سلام دوست عزیز به نظر من اول از همه بشین با همسرت صحبت کن ببین اصلا مشکلش چیه شاید رفتار های شما حین رابطه تون اون رو اذیت میکنه یا شاید هم فکر میکنه که شما اون رو فقط به دلیل جسمش میخوای بهش ثابت کن که واقعا دوستش داری حتی بدون راطه جنسی البته میدونم برات سخته ولی حتی اگه شده برای یه مدتی نزدیکی نداشته باشید تا همسرت بهش نیاز پیدا کنه البته ما خانوما متاسفانه تو این موارد خیلی خجالتی هستیم ولی اش بپرس که خودش چه جوری دوست داره باهاش رابطه داشته باشی البته در کمال ارامش و با زبون نرم و ملایم درضمن  انجیر و افشره ی گل سرخ در افزایش میل جنسی خیلی اثر دارن سعی کن از این طریق میل همسرتو بالا ببر و یه جوری  هم میل خودتو کم کن موفق باشی

9. miti2020 نوشته است: شگفتا تو این دوره که مردا سالم که تو خونه مشکل ندارنو از راه بدر میکنن این خانوم شما با خودش چی فک کرده نمیدونم!نمیفههم چرا بعضی خانوما فک میکنن این رابطه بده یا پسته اگه بد بود که خدا تو وجودمون قرار نمیداد بهتره بجا شما خانومت بیاد این سایت تا ببینه دنیا دسه کیه و با این رفتار به سر زندگیش چی میاد البته اگه بقول دوستان مشکلات هورمونی نداشته باشه که بعید بنظرمیرسه چقد تاسف باره اینجوری بچه دار شدن بدون عشق بدون لذت بعدا این بچه رو اصلا دوس داری؟
    من مقالات زیادی خوندم خوردن غذاها گرم یا مصرف دارو کمی تاثیر داره ولی نه دیگه اینقد یخ البته یه پیشنهادی میخام بدم نمیدونم درسته یا نه اما بنظرم اگه اینقد بستس که نمیدونه باید لذت ببره یاهرچی یه مقدار خانومت داستانا رابطه جنسی ی فیلم و.... مناسب ببینه شاید از نظر روانی یکم برانگیخته بشه یا حتی رویا پردازی کنه و بهش کمک کنه که ادما بصرف اینکه ازدواج کردنو و بچه دار بشن نزدیکی نمیکنن از این طریق میخان دوس داشتنشونو بهم ثابت کنن
    منکه زنم برام سخته این وضع شماکه مردی خیلی ناراحت شدم ایشالا مشکلتون حل بشهSad

با سلام
    ممنون که درددل منو خوندید و ناراحت شدید !
    در مورد پیشنهادتون باید بگم خانم من از عکسها و فیلم های مرتبط با مسائل جنسی خوشش نمی آد و حتی دوست هم نداره من نگاه کنم .  مثلا اگه در فیلمی (ببخشید)خانمی بالا تنه اش برهنه باشه یا نیمه برهنه باشه وقتی نگاه میکنه بدش میآد و سریع روی برمی گردونه و ناراحت میشه . اگه بعدا بخوام در مورد اون صحنه باهاش صحبت کنم سریع بحث رو عوض میکنه .
    همانطور که گفتم اصلا شهوتی نمیشه اصلا انگار نه انگار که زنه و باید شهوتش بیشتر از مرد باشه
    باز هم ممنون که پاسخ دادید

10. aliyan نوشته است:
    hossein1982 نوشته است:
    aliyan نوشته است:
    hossein1982 نوشته است: سلام
    قربون بزرگی خدا برم !!!!!!!!!!!!!
    بیشتر خانم ها از اینکه شوهرشون سرده و میلی به رابطه نداره شاکی اند
    بیشترشون هم از اینکه تحریک نمیشن خیلی ناراحتن ، فقط و فقط به خاطر شوهرشون و میگن  نکنه از اینکه تحریک نمیشم  شوهرم  ناراحت بشه و غیره ...
    حالا من رو باش که زنی دارم که اولا اصلا تحریک نمیشه . باور کنید توی این سه سالی که ازدواج کردیم همه روش ها رو امتحان کردم (ماساژ جنسی ملایم ، خشن و ... ) احساسی برخورد کردن در معاشقه ، از نوک انگشت پا تا فرق سر !!!!! ماساژدادن ، مالش و لیسیدن و مکیدن نوک سینه و کلیتوریس ، و ماساژ دیگر قسمت های بدنش !!!! ولی چه سود که هیچ فایده ای نداره و انگار نه انگار .........(سینه هاش که حتی اگر یک ساعت هم ماساژ بدم و بمکم هیچ حسی بهش دست نمیده )
    حالا اینها به کنار : اصلا سعی نمیکنه تحریک بشه ، اصلا پیشنهاد نزدیکی نمیده ، اصلا براش اهمیت نداره یا اینکه اهمیت نمیده که من میل به نزدیکی دارم یا نه !!!
    مطمئن هستم که : از روی قصد این کارو نمیکنه فقط از این مسایل اطلاعی نداره و نمیخواد هم اطلاع پیدا کنه و فکر هم نمیکنه که این مسائل خیلی مهمه در زندگی زناشویی!!!!!!!!!
    من میل جنسی ام زیاده ولی اون اصلا میل جنسی نداره و باور کنید آرزومه یک بار شهوتی بشه و درخواست کنه که باهم نزدیکی کنیم ( از بس ازش خواستم نزدیکی داشته باشیم و جواب رد شنیدم باور کنید برام پیشنهاد نزدیکی دادن بهش از هر کاری که فکرشو بکنین سخت تره و یه جورایی احساس ضعیف بودن میکنم و ننگه برام ازش بخوام )
    برای من رابطه جنسی یکی از مهمترین مسائل زندگی محسوب میشه ولی برای اون کم اهمیت ترین چیزه
    مطمئنم خود ارضایی نمیکنه و اصلا نمیدونه خود ارضایی چیه و از هیچ راهی دیگه ای (داشتن bf و ... ) تخلیه جنسی نمیشه
    بارها باهاش صحبت کردم ولی آخر بحثمون به اینجا ختم میشه که میگه " تو منو واسه روابط جنسی میخوای و ..."
    خیلی سعی میکنم میل جنسیم سرکوب کنم و تا حدودی هم موفق بودم ولی نمیدونم آخرش چی میشه ؟
    اینو هم بگم که خیلی خیلی مهربونه و از همه لحاظ کامله فقط همین مشکلو داره
    نه حاضره پیش روانشناس بره و نه قبول میکنه که اشکال از اونه و میگه به نظرش هیچ مشکلی نداریم
    در روابطی که با هم داریم اصلا معاشقه رو جواب نمیده و هنگام نزدیکی و دخول نهایتا بعد 5 دقیقه ازم میخواد رابطه رو تمون کنم و میگه خسته شده (اکثر خانمها از زودانزالی شوهرشون مینالن ولی خانم من .....!!!!! ). از همه پوزیشنی هم استفاده کردم فایده ای نداشته و فقط با پوزیشن سنتی حاضر به نزدیکی میشه و خیلی زود خسته میشه
    جالب اینکه قبل از نزدیکی شرط هم میذاره که فلان کارو نکن ، خیلی ساده انجام بده و ...
    ببخشید که خیلی خیلی طولانی بود دردنامه من !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

سلام دوست من
    در این مورد که جدیداً کمی در جامعه شایع شده و مشکل شما تنها نیست!! بحث فراوانه اما توصیه میکنم در وهله اول به آخرین پست بنده قبل از این پست،توجه کنید شاید نکاتی یافتید که برای شما هم مفید فایده باشه
    و اما بنظرم مشکل شما و یا بهتر بگم همسرتون عدم بالانس هورمون جنسیشون باشه! یک تست هورمونی ایشون بدن بد نیست!
    و نکته بعدی اینه که بنظر میاد ایشون ،تمرکز لازم رو ندارن یا مسئله ای باعث میشه این تمرکز رو نداشته باشند در این زمینه هم میتونید کمی تحقیق کنید شاید مطلبی باشه که موجب این عدم تمرکز میشه!مثلاً در دوران جوانی صحنه ای رو دیدن یا مسئله ای براشون رخ داده که از امیال جنسی زده شدن!سعی کنید این تحقیق ،منطقی و سطحی باشه که موجب اذیت همسرتون نشه!یعنی سعی نکنید گذشته ایشونو جز به جز زیر ذره بین ببرید!فقط ببینید از چیزی در گذشته ناراحت نباشند!!
    بهتره از مواد خوراکی باطبع گرم بیشتر استفاده کنید هردوتون!
    و نکته آخرم اینه که برای همسرتون از داروخونه قطره گل سرخ بگیرید تااستفاده کنن این قطره باعث تحریک جنسی در بانوان میشه انشالله که موثر واقع بشه
    موفق باشید.

مرسی از راهنماییهای مفیدتون
    باید بگم که : همسرم اصلا میلی به نزدیکی نداره و با شروع معاشقه اون به فکر اینه که کی کارمون تموم میشه اصلا تمرکز نداره و دوست داره زود عمل نزدیکی تموم بشه .در هنگام نزدیکی درد نداره . فکرش هم مشغول نیست . فقط مشکلش اینه که اصلا شهوتی  نداره تا بخواد در حین نزدیکی لذت ببره . و گاهی اوقات بعد از گذشت 5 دقیقه از رابطمون ازم میخواد که رابطه رو تموم کنم که منم مجبورم به خودم فشار بیارم و خودم رو به انزال برسونم . همه روش های نزدیکی رو امتحان کردم که فایده ای نداشته و تاثیری نداشته ( باور کنید اگه با یه مرد ازدواج!!! کرده بودم شاید شهوتش بیشتر از خانمم بود    ) هیچ حس زنانگی نداره و با تحریک به هیچ عنوان شهوتی نمیشه . آرزومه وقتی کنار هم خوابیدیم یه بار اون شروع کنه و منو تحریک کنه .
    نزدیکی هایی رو هم که داریم صرفا جهت بچه دار شدنه و واسه اون حکم تکلیف رو داره و اون شبهایی که در دوره تخمک گذاریشه میگه : زود بیا کارمونو بکنیم داره دیر میشه یا زود انجام بدیم بریم بخوابیم . همیشه فکر میکردم شهوت و میل جنسی خانم ها خیلی بیشتر از آقایونه ولی افسوس که ...
    به غیر از قطره گل سرخ آیا داروی گیاهی دیگه ای وجود داره که بخوام به عنوان اینکه ( احتمال بارداربتو بالا میبره ) بهش بدم ولی در اصل شهوتش زیاد تر بشه و بر باروریش ضرر نداشته باشه
    پیشاپیش از راهنمایی هاتون ممنون

سلام دوست من
    خب اولاً از این موضوع،واقعاً متاثر و متاسفم چون میدونم سردی بیش از حد جنسی زنها در زندگی، برای مردها که خیلی زود تحریک میشن چقدر سخته!انشالله معضل بزودی حل میشه اما توصیه میکنم دروهله اول همون قطره گل سرخ رو(میتونید از داروخونه درمورد داروهای دیگه هم بپرسید من بیشتر از این نمیدونم) ایشون استفاده کنن شاید تاثیر داشت! و دیگه اینکه از مواد غذایی گرم و تند مثل  فلفل بیشتر استفاده کنند بعدش حتماً باید ایشون یک سری تست هورمونی تحت نظر متخصصین غدد بدن!اینطوری که شما میگید قطعاً از نظر ترشحات هورمونی دچار مشکلند! اینهمه سردی دریک زن معمولاً غیر طبیعیست!
    موفق باشید

با سلام
    ممنون از راهنمایی هاتون
    همانطور که گفتم ایشون اصلا قبول ندارند که مشکلی در روابط جنسی داریم و هر دفعه که باهاش صحبت کردم به نتیجه ای نمی رسیم و قبول نمیکنه که مشکل از اونه و حاضر نیست دارویی (حتی گیاهی )مصرف کنه چه برسه بخواد بره پیش متخصص و تست هورمونی بده !!
    باز هم ممنون از راهنمایی تون

11. drstare نوشته است:
    hossein1982 نوشته است: با سلام
    من تقریبا 3 سال است که ازدواج کرده ام یک سال اول رابطه جنسی مون خوب بود ولی این دو سال آخری : تقریبا در 70 درصد از مواردی که از خانمم درخواست نزدیکی میکنم جواب رد میشنوم (بسیار باهم مهربان هستیم)از روز هشتم تا شانزدهم تقریبا یک روز در میان رابطه داریم صرفا جهت بچه دار شدن بعد از اون تا روز 28 که باید پریود بشه تقریبا یکی دوبار رابطه داریم که برام خیلی کمه (گاهی اوقات به فکر خود ارضایی می افتم ولی بعد که به عواقب و گناهش فکر میکنم پشیمون میشم ). در ضمن به هیچ عنوان تحریک نمیشه نه از مالش و مکیده شدن سینه و نه از مالش واژن و نه از هیچ راه دیگه !!!!! هنگام معاشقه هم میگه سریع برو سر اصل مطلب! و هنگام نزدیکی هم نهایتا بعد از 5 دقیقه ازم می خواد که رابطه رو تموم کنم . تموم پوزیشن ها رو هم امتحان کردم. هیچ وقت تا الان پیشنهاد نزدیکی از اون نبوده و همیشه من پیشقدم بودم
    آیا همه خانم ها مثل خانم من هستند یا از شانس بد من اینجور زنی نصیبم شده !!!؟؟؟؟؟؟
    به هیچ عنوان حاضر نیست دارویی حتی گیاهی بخوره و هر موقع  در این موارد باهاش صحبت می کنم میگه " تو منو واسه رابطه جنسی میخوای نه چیز دیگه" و قبول نمیکنه که من دارویی بخورم که شهوتم کمتر بشه (کاش میشد کاری کرد که شهوتم کلا از بین بره البته به شرطی که به قدرت باروری من تاثیر بدی نزاره )
    یه سوال دیگه :آیا میل جنسی به قدرت باروری ربطی داره یعنی بی میلی همسر در قدرت باروری اون تاثیری داره ؟
    خانم من وزنش 65 و قدش 160 و تنها دختر خانواده با 6 برادر است (میدونم که به همین دلیله که رفتارش بیشتر مردانه شده و ...)و منم 55 وزنم و قدم 175 هستش و با شهوت زیاد ( حتی یک ساعت بعد از رابطه با همسرم دوباره میل به رابطه دارم درست برعکس خانمم که بعد از رابطه حداقل تا سه چهار روز که چه عرض کنم اصلا میلی به رابطه نداره ) خدا رو شکر که برای بچه دارد شدن هم که شده مجبوره رابطه داشته باشیم

سلام دوست عزیز به نظر من اول از همه بشین با همسرت صحبت کن ببین اصلا مشکلش چیه شاید رفتار های شما حین رابطه تون اون رو اذیت میکنه یا شاید هم فکر میکنه که شما اون رو فقط به دلیل جسمش میخوای بهش ثابت کن که واقعا دوستش داری حتی بدون راطه جنسی البته میدونم برات سخته ولی حتی اگه شده برای یه مدتی نزدیکی نداشته باشید تا همسرت بهش نیاز پیدا کنه البته ما خانوما متاسفانه تو این موارد خیلی خجالتی هستیم ولی اش بپرس که خودش چه جوری دوست داره باهاش رابطه داشته باشی البته در کمال ارامش و با زبون نرم و ملایم درضمن  انجیر و افشره ی گل سرخ در افزایش میل جنسی خیلی اثر دارن سعی کن از این طریق میل همسرتو بالا ببر و یه جوری  هم میل خودتو کم کن موفق باشی

با سلام به شما
    در مورد راهنمایی هاتون باید بگم که :
    همانطور که قبلا گفتم بارها باهاش صحبت کردم ولی زیر بار نمیره که مشکل داره
    در مورد رفتارهام در زمان نزدیکی باید بگم که در تمام طول رابطه تمام حواسم بهش هست که ناراحت نشه و دردی حس نکنه و همیشه همانطور که اون خواسته رابطه رو انجام دادم
    همیشه بهش محبت کردم حتی شده با یه شاخه گل که خیلی دوست داره اومدم خونه و همیشه سعی کردم طوری رفتار کنم که ناراحت نشه
    در مورد رابطه نداشتن برای یه مدت باید بگم الان طوری شده که شاید یک هفته باهاش رابطه نداشتم ولی حتی به فکر نزدیکی هم نیوفتاده چه برسه که شهوتی بشه و ابراز نیاز کنه
    در مورد کم کردن میل جنسی خودم هم باید بگم از بس به خودم فشار آوردم و میل جنسی خودمو سرکوب کردم دیگه کم کم دارم عادت می کنم
    " عزیزانی که این پست را می خوانید : باور بفرمایید زن ذلیل نیستم و یا اینکه فکر کنید جرات درخواست رابطه جنسی کردن نداشته باشم . اصلا این مسائل در زندگیمون وجود نداره و بسیار بسیار با هم صمیمی و مهربان هستیم و برای چند ساعت هم نمی توانیم از هم جدا باشیم ولی این مشکل خانمم خیلی برام عجیبه گویا اصلا میل جنسی در وجودش نیست و شهوت ندارد که بخواد ابراز کنه و نیاز داشته باشه "

12. sahar_nazsa نوشته است: با سلام
    توروخدا کمکم کنین.. Sad

سلام دوست عزیز
    شما نگران نباشید اول راهید مطمئن باشید با رابطه کامل لذت میبرید و ارضا میشید همینطور که دوستان گفتندارضای جنسی در خانومها متفاوته شما با رابطه کامل به خواستتون میرسید موفق باشید.

13. ]
    سلام اقا حسین.اینجور که شما میفرمایید کاری از دست هیچ کس برنمیاد.ولی من خودم به شخصه جای خواهر کوچیکتون فقط میتونم واستون دعا کنم که خانومتون یه جایی یه وقتی به یه طریقی متوجه اشتباهاتش بشه و قدر همسری مثل شما رو بدونه.کم نیستند مردهایی که با یه بی توجهی از جانب همسرشون هرز میرن ولی شما با وجود این همه مشکل بازم عاشقانه دوستش دارید.خدا کنه هرچی زودتر در پی جبران اشتباهاتش بربیاد.انشاالله خدا هم به شما صبر و تحمل بیشتری بده و میل جنسیتونو کم کنه در حالی که این کار اصلا درست نیست ولی فعلا چاره دیگه ای نیست.توی فامیلاتون کسی نیست که خانومتون خیلی باهاش جور باشه؟به اون شخص صحبت کنید و ازش بخواید با همسرتون حرف بزنه و نصیحتش کنه شاید درست شد.فقط و فقط امیدوارم که هرچه زودتر مشکل شما حل شه داداش گلم.موفق باشید.

14. hossein1982 نوشته است:
    drstare نوشته است:
    hossein1982 نوشته است: با سلام

با سلام به شما
    در مورد راهنمایی هاتون باید بگم که :
    همانطور که قبلا گفتم بارها باهاش صحبت کردم ولی زیر بار نمیره که مشکل داره
    در مورد رفتارهام در زمان نزدیکی باید بگم که در تمام طول رابطه تمام حواسم بهش هست که ناراحت نشه و دردی حس نکنه و همیشه همانطور که اون خواسته رابطه رو انجام دادم
    همیشه بهش محبت کردم حتی شده با یه شاخه گل که خیلی دوست داره اومدم خونه و همیشه سعی کردم طوری رفتار کنم که ناراحت نشه
    در مورد رابطه نداشتن برای یه مدت باید بگم الان طوری شده که شاید یک هفته باهاش رابطه نداشتم ولی حتی به فکر نزدیکی هم نیوفتاده چه برسه که شهوتی بشه و ابراز نیاز کنه
    در مورد کم کردن میل جنسی خودم هم باید بگم از بس به خودم فشار آوردم و میل جنسی خودمو سرکوب کردم دیگه کم کم دارم عادت می کنم
    " عزیزانی که این پست را می خوانید : باور بفرمایید زن ذلیل نیستم و یا اینکه فکر کنید جرات درخواست رابطه جنسی کردن نداشته باشم . اصلا این مسائل در زندگیمون وجود نداره و بسیار بسیار با هم صمیمی و مهربان هستیم و برای چند ساعت هم نمی توانیم از هم جدا باشیم ولی این مشکل خانمم خیلی برام عجیبه گویا اصلا میل جنسی در وجودش نیست و شهوت ندارد که بخواد ابراز کنه و نیاز داشته باشه "

سلام دوست عزیز
    خانومها به خاطر حجب و حیایی که دارن این هم بخاطر فرهنگ ما ایرانیهاست هیچ وقت حاظر نیستن تو مسائل جنسی پیشدستی کنن باید به خانومها حق داد اما در مورد خانوم شما نمیدونم شاید غرور اجازه نمیده یا شاید واقعا بیمار هستن اگر غرور هست هیچ کس جز خود شما نمیتونه این مشکلو حل کنه اگر بیمار هستن یا شاید جنبه وراثتی داشته باشه میتونید به پزشک زنان مراجعه کنید امید است با یاری خدا مشکل شما حل شود .

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 4 از 7
رفتن به صفحه :    4   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید