شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

اختلال نعوظ صبحگاهی

1. philips

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام آقاي دکتر ، من27 سال سن دارم.حدود 2 ماه هست که دچار اختلال نعوظ صبگاهي شدم،و در حين رابطه ي جنسي‌ نعوظ بيکيفيتي دارم ،قبلا هم چنين مشکلي برام پيش اومده بود که حدودا يک هفته بيشتر طول نميکشيد و همه چيز به حالت عادي بر ميگشت.ولي اين سري خيلي طولاني شده و نگرانم کرده. واتفاق جالبي که متوجش شدم اينه که‌ روزايي که کارهاي سنگين انجام ميدم(مثلا بدنسازي ميرم با اينکه خسته هستم تمايل بيشتري به رابطه جنسی دارم و نعوظ کاملا پايداري دارم! علت اين مشکل چي‌ مي‌تونه باشه؟ آيا درماني براش وجود داره؟ با تشکر

2. philips نوشته است: سلام آقاي دکتر ، من27 سال سن دارم.حدود 2 ماه هست که دچار اختلال نعوظ صبگاهي شدم،و در حين رابطه ي جنسي‌ نعوظ بيکيفيتي دارم ،قبلا هم چنين مشکلي برام پيش اومده بود که حدودا يک هفته بيشتر طول نميکشيد و همه چيز به حالت عادي بر ميگشت.ولي اين سري خيلي طولاني شده و نگرانم کرده. واتفاق جالبي که متوجش شدم اينه که‌ روزايي که کارهاي سنگين انجام ميدم(مثلا بدنسازي ميرم با اينکه خسته هستم تمايل بيشتري به رابطه جنسی دارم و نعوظ کاملا پايداري دارم! علت اين مشکل چي‌ مي‌تونه باشه؟ آيا درماني براش وجود داره؟ با تشکر

سلام
    شما بهتره هر چه زودتر  به یه متخضض کلیه و مجاری ادرار ( اورولوژیست ) مراجعه کنین تا کمیت و کیفیت نعوظ شما بررسی بشه که شامل گرفتن شرح حال دقیق و معاینات و همچنین ازمایشات میشه ! و از این جا نمیشه نظری داد !اندازه‌گيري سطح گلوکز ناشتا ، پروفايل چربي ، هورمون محرک تيروييد (TSH)، سطح تستوسترون تام صبحگاهي،تغييرات سبک زندگي، اصلاح و تعديل داروهايي که منجر به اختلال نعوظ مي‌شوند ،چاقي، روش زندگي کم‌تحرک ، سيگار کشيدن و . . . باید در شما بررسی بشه که بشه به جواب دقیقی رسید ! یا خود شریک جنسیتون هم این که چه مدلی شما رو تحریک و ارضا  می کنند هم مهمه !

این قسمت   و ای قسمت رو هم مطالعه کنین !

مورد سومی هم که فرمودین کاملا صحیحه ! ورزش بخش مهمی از یه زندگی جنسی موفق رو تشکیل میده و میل جنسی رو افزایش میده در افراد ! چون ورزش هوازی مانند داروی قوی باعث افزايش هورمون‌ها ، فرونشاندن تنش‌ها ، کاهش چربی و جوان شدن بدن ، تقويت احساس شادابی ، پرتوانی و سر زندگی ، تقويت اعتماد به نفس و بهبود سلامتی مطلوب ،افزايش جريان خون به آلت جنسی  شده و از اين راه مرد و زن را برای عمل جنسی آماده می‌کنه .

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. philips

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    از جواب کاملی که دادید واقعا ممنونم.
    داروهای مسکن مثل ادویل یا ناپروکسن ممکنِ سبب اختلال نعوظ بشن؟آخه دقیقا بعد از مصرف یک دوره 10 روزه ادویل دچار همچین مشکلی شدم ولی در حال حاضر مصرف نمیکنم..ممکنِ مشکل از مصرف مسکن یاشه؟

4. philips نوشته است: از جواب کاملی که دادید واقعا ممنونم.
    داروهای مسکن مثل ادویل یا ناپروکسن ممکنِ سبب اختلال نعوظ بشن؟آخه دقیقا بعد از مصرف یک دوره 10 روزه ادویل دچار همچین مشکلی شدم ولی در حال حاضر مصرف نمیکنم..ممکنِ مشکل از مصرف مسکن یاشه؟

سلام

بله در کل مسکن ها باعث ناتوانی جنسی میشن ! این قسمت رو بخونید .

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. سلام  سپاس بیکران از سایت پر محتواتون
    من  4/5 سال هست که صبح ها التم نعوظ پیدا میکنه به مدت طولانی (به چند ساعت هم رسیده )و حس اینکه ارتباط برقرار کنم خلی زیاد میشه ... من 24 سالم و مجردم هستم  یه عده میگن طبیعیه یه عده هم میگن برو عروسی کن
    به نظر شما من مشکلی دارم؟؟؟
    یا طبیعی هست؟؟؟

و یه چیز دیگه چون من  شورت های اسلیپ می پوشم و تنگ متاسفانه التم کمی انحراف پیدا کرده درمانش فقط جراحی هست؟؟؟؟

6. سلام در مورد بیماری زیر راهنمایی کنید اگر علاجی دارد و در اصفهان مطب دارید آدرس را برایم میل بزنید:

از کودکی تا قبل از ازدواج استمناء می کردم که بعد از ازدواج منجر به ناتوانی جنسی به صورت نعوظ آلت ناقص،شل بوبدن آلت، کوتاه

بودن آلت حدود 9 سانت هنگام نعوظ ناقص بروز نمود . همچنین بیضه هایم نامیزان است وبیضه چپ بالا و بیضه راست پایین آلت قرار

می گیرد و آلتم به سمت راست تاب خورده و موقع نعوظ ناقص به سمت راست انحراف دارد . به دکترهای ارولوژی و روانپزشکی

متعددی مراجعه کردم و داروهای زیادی مصرف نمودم و فایده ای نداشت . اگر می توانید کمکم کنید، راهنمایی فرمایید .

7. سلام دوستان میدونم سوالم یکم بی ربطه اما به بزرگی خودتون ببخشید.
    اخه هر جا رفتم تاریخش تموم شده بود.بام شرمنده.
    چرا الت تناسلی پسر 3 ساله خود به خود به نعوظ میرسه که واسه خودشم جلب توجه داره و میگه بزرگ شده!!!!
    این مشکله؟
    چطور باید حلش کرد؟
    بد پسر سه ساله که شهوت و ....نداره که مثلا اگه کسیو لخت ببینه چیزی بفهمه از این مسائل؟؟
    خیلی برام جای تعجب داره که چرا اینجوری میشه...
    بعد سوال بعدیم اینه که برای مشکلی که خیلی از بچه میگیرن چکار باید کرد...مشکل اینه که همین بچه سه ساله خیلی وختا دستشو به التش میگیره....انگار چیز جدید کشف کرده...راه حلش چیه؟یکم لجباز هم هست.
    ممنون

8. mi3agh نوشته است: سلام  سپاس بیکران از سایت پر محتواتون
    من  4/5 سال هست که صبح ها التم نعوظ پیدا میکنه به مدت طولانی (به چند ساعت هم رسیده )و حس اینکه ارتباط برقرار کنم خلی زیاد میشه ... من 24 سالم و مجردم هستم  یه عده میگن طبیعیه یه عده هم میگن برو عروسی کن
    به نظر شما من مشکلی دارم؟؟؟
    یا طبیعی هست؟؟؟

و یه چیز دیگه چون من  شورت های اسلیپ می پوشم و تنگ متاسفانه التم کمی انحراف پیدا کرده درمانش فقط جراحی هست؟؟؟؟

سلام  طبیعی هست
    کالا اگه صبح ها نعوظ نداشته باشی باید نگران باشی

9. Shagy نوشته است: سلام دوستان میدونم سوالم یکم بی ربطه اما به بزرگی خودتون ببخشید.
    اخه هر جا رفتم تاریخش تموم شده بود.بام شرمنده.
    چرا الت تناسلی پسر 3 ساله خود به خود به نعوظ میرسه که واسه خودشم جلب توجه داره و میگه بزرگ شده!!!!
    این مشکله؟
    چطور باید حلش کرد؟
    بد پسر سه ساله که شهوت و ....نداره که مثلا اگه کسیو لخت ببینه چیزی بفهمه از این مسائل؟؟
    خیلی برام جای تعجب داره که چرا اینجوری میشه...
    بعد سوال بعدیم اینه که برای مشکلی که خیلی از بچه میگیرن چکار باید کرد...مشکل اینه که همین بچه سه ساله خیلی وختا دستشو به التش میگیره....انگار چیز جدید کشف کرده...راه حلش چیه؟یکم لجباز هم هست.
    ممنون

سلام دوست عزیز
    سئوالات جالبی رو مطرح کردید که شاید جوابهاش اینگونه باشه:
    1- در بعضی از پسرها اگه دقت کنید این موضوع از بدو تولد هم وجود داره!یعنی اگر دیده باشید حتی نوزادان هم زمانیکه دارن پوشکشونو تعویض میکنن آلتشون کمی به حالت نعوظ در میاد! و این طبیعی بنظر میرسه البته علتشو منم نمیدونم اما در بعضی از نوزادان پسر اینو دیدم!لذا نباید اونو به دیده ی مشکل بهش نگاه کنیم
    2- اما توجه بچه به این نعوظ میتونه دردوحالت بررسی بشه اول اینکه بچه کنجکاوه! وقتی میبینه که عضوی از اون متفاوت با بقیه اعضا هست خب کمی حساس میشه!اینو هم هممون میدونم بچه های الان مثل بچه های سی سال پیش نیستن!بلکه بسیار هوشمند ترند!اونم به خاطر تلویزیون و ماهواره و.... اینهاست پس از این منظر مشکلی دیده نمیشه توصیه میکنم  اگر این حالته بهش کمتر توجه کنید تا کم کم براش عادی بشه و دیگه بهش توجه نکنه !چراکه وقتی بچه ببینه والدینش به یک چیزی از اون مثلاً همین عضو،بیش از حد توجه میکنن ،یا میخندن یا اخم میکنن یا عصبانی میشن! روی اون بطور فزاینده ای حساس میشه و بیشتر بهش دست میزنه!پس بی تفاوتی راه حلشه!
    دوم اصولاً بچه ها ضبط صوت و دوربینهای خوبی برای ضبط وقایع اطرافشون هستن لذا امکان داره این بچه در زمانی این عضو رو در فردی که جلویه اون برهنه شده دیده و اون شخص بدون توجه به این بچه ، به آلتش دست زده و این بچه هم یاد گرفته!در این موارد ضمن اینکه باید والدین بی تفاوت باشند در کنارش باید به بچه این مطلب رو  یاد بدن که اینکارش اشتباهه اما باید طوری باشه که لجبازی نکنه!یعنی بی تفاوتی همراه با آموزش!
    3- در مورد اینکه برای این بچه کشف این عضو جالب بوده و همیشه دست بهش میگیره هم طبق بندهای بالا تجربه نشون داده کم اهمیت جلوه دادن این موضوع همراه با آموزش ضمنی به بچه میتونه راهگشا باشه
    در هرصورت یادتون باشه هرچی بیشتر به این قضیه توجه کنید فرزندتون بیشتر به انجام کارهایی که گفتید مبادرت خواهد کرد
    پس ریلکس باشید و به همه هم بگید بهش توجه نکنن به مرور درست میشه
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  10. ممنون از پاسختون.
    یه سوال دیگه هم دارم،مادر بچه تا کی میتونه جلوی بچه مثلا هنگام حموم رفتن لخت باشه؟
    یه جا خوندم همه قبل از 4 سالشونو کلا فراموش میکنن....اما تا کی این قضیه اشکال نداره و تاثیری تو رفتار بچه نمیذاره؟

11. Shagy نوشته است: ممنون از پاسختون.
    یه سوال دیگه هم دارم،مادر بچه تا کی میتونه جلوی بچه مثلا هنگام حموم رفتن لخت باشه؟
    یه جا خوندم همه قبل از 4 سالشونو کلا فراموش میکنن....اما تا کی این قضیه اشکال نداره و تاثیری تو رفتار بچه نمیذاره؟

سلام دوست خوبم

برای قسمت اول سوالت بایس بگم که فکر نکنم همه چیزو از یاد ببره زیاد روی این مورد مطمین نباشید ولی اینی که یادش باشه اشکال داره یا نه رو توی این سن نمی دونم موفق باشی سوالات جالبی میپرسی

12. 1200ez نوشته است: سلام
    از کودکی تا قبل از ازدواج استمناء می کردم که بعد از ازدواج منجر به ناتوانی جنسی به صورت نعوظ آلت ناقص، شل بوبدن آلت، کوتاه بودن آلت حدود 9 سانت هنگام نعوظ ناقص بروز نمود.

آلتم به سمت راست تاب خورده و موقع نعوظ ناقص به سمت راست انحراف دارد. اگر می توانید کمکم کنید، راهنمایی فرمایید

برای درمان نعوظ ناقص یا شل بودن آلت از دستگاه وکیوم (Vacuum Pump)
    و برای افزایش سایز آلت و رفع انحنا از دستگاه اکستندر (Extender Device) یا لارجر باکس استفاده کنید.
    برای ايجاد حالت نعوظ، آلت درون محفظه شيشه ای وکیوم قرار گرفته و با ايجاد خلاء توسط پمپ، جريان خون آلت افزايش يافته و نعوظ کامل ايجاد می شود.

13. Shagy نوشته است: ممنون از پاسختون.

با سلام
    دوست عزیز،شنیدم اصولاً حتی در جایکه نوزاد 15 روزه هم هست نزدیکی نباید کرد!! چون همون صداها و نفس زدنها در حین آمیزش در ذهن و ادراکشون ثبت میشه(اینو شنیدم اما تا چه حد صحت داره باید متخصصین بگن) یعنی اینقدر بچه ها گیرایی در موضوعات اطرافشون دارن! لذا توصیه میشه تا حد امکان خانمها جلویه بچه های پسرشون لخت نشن! (و برعکس پدرها جلویه فرزندان دخترشون)و اینکه تا قبل از 4 سالگی یادشون میره باید بگم تجربه نشون داده اینطور نیست تازه این موضوعات روی ذهنه بچه ها بیشتر هایلایت میشه لذا توصیه میکنم از این امر جلوی بچه ها در هرسنی باید جداً خودداری بشه
    موفق باشید.

14. Shagy نوشته است: ممنون از پاسختون.

سلام.کی گفته قبل ۴سالگی کامل از ذهن پاک میشه؟من خودم ۳-۴ سالگیم یه چیزایی یادم میاد.از نظر من اصلا درست نیست پسر بچه با مادرش بره حموم بلکه پدرها باید زحمت این کارو بکشن.چون بچه ها کلا کنجکاون و این کار درست نیست.و اتفاقا این صحنه ها تا اخر در ذهن بچه میمونه.بهتره هرچه زودتر بچه با پدرش بره حموم و اگر امکان این کار نیست مادر کاملا با لباس بچه رو ببره حموم.و بعد از اینکه بچه رو شست خودش لخت شه و حمام کنه.

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  15. من با ارتباط ورزش هاي هوا زي در هواي آزاد باضافه غدا هاي تند و ادويه دار ومقوي در افزايش شديد ميل جنسي كاملا  موافقم و از تجربه شخصي خودم  هست لذا دوستاني كه كاهش ميل جنسي دارند اين موردرا تجربه كنند اما در نعوظ ناقص يا زود انزالي تاثيري ندارد وبراي رفع اون مشگل راه حل ودرمان ديگري را بايد دنبال كرد

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید