شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    3   

عدم تحريك حتی با ماساژ

1. همسرم خيلي تلاش مي كنه تا منو تحريك كنه خيلي از كارهايي كه توي اين سايت تحت عنوان ماساژ جنسي خونديم رو انجام ميده ، اما من هيچ احساسي ندارم ، جالبه سينه هام كه اصلا حس نداره
    ما همو دوست داريم، خودم دوست دارم تا معاشقه داشته باشيم و موقعيتش رو داريم و ذهنم درگير نيس و قرص آهن مصرف مي كنم
    بنظرتون مشكلم چيه؟ و چطوري حلش كنيم
    سلام دوست عزیز
    من و همسرم به این مشکل بر خورده بودیم ولی مشکلو پیدا کردم و حلش کردم اونم این بود
    منو همسرم خیلی با هم رابطه جنسی داشتیم  یعنی حتا روزی به 2بار یا 3بار میرسید همسرم دیگه هیچ حسی به من نداشت داشتم دیوانه میشدم حتا تا مرز دعوا هم میکشید بعد فهمیدم مشکل از خودمه  یعنی به عبارتی همسرم از من زده شده بود حا فکر میکنم این راه حل بدرد شما بخوره ولی از من دوست : شدید ترین عذاب برای مرد اینکه همسرش هنگام رابطه جنسی هیچ حسی به اون نداشته باشه امید وارم مشکلتون زود زود زود حل بشه

2. hossein1982 نوشته است:
    behijun نوشته است:
    hossein1982 نوشته است: سلام
    قربون بزرگی خدا برم !!!!!!!!!!!!!
    بیشتر خانم ها از اینکه شوهرشون سرده و میلی به رابطه نداره شاکی اند
    بیشترشون هم از اینکه تحریک نمیشن خیلی ناراحتن ، فقط و فقط به خاطر شوهرشون و میگن  نکنه از اینکه تحریک نمیشم  شوهرم  ناراحت بشه و غیره ...
    حالا من رو باش که زنی دارم که اولا اصلا تحریک نمیشه . باور کنید توی این سه سالی که ازدواج کردیم همه روش ها رو امتحان کردم (ماساژ جنسی ملایم ، خشن و ... ) احساسی برخورد کردن در معاشقه ، از نوک انگشت پا تا فرق سر !!!!! ماساژدادن ، مالش و لیسیدن و مکیدن نوک سینه و کلیتوریس ، و ماساژ دیگر قسمت های بدنش !!!! ولی چه سود که هیچ فایده ای نداره و انگار نه انگار .........(سینه هاش که حتی اگر یک ساعت هم ماساژ بدم و بمکم هیچ حسی بهش دست نمیده )
    حالا اینها به کنار : اصلا سعی نمیکنه تحریک بشه ، اصلا پیشنهاد نزدیکی نمیده ، اصلا براش اهمیت نداره یا اینکه اهمیت نمیده که من میل به نزدیکی دارم یا نه !!!
    مطمئن هستم که : از روی قصد این کارو نمیکنه فقط از این مسایل اطلاعی نداره و نمیخواد هم اطلاع پیدا کنه و فکر هم نمیکنه که این مسائل خیلی مهمه در زندگی زناشویی!!!!!!!!!
    من میل جنسی ام زیاده ولی اون اصلا میل جنسی نداره و باور کنید آرزومه یک بار شهوتی بشه و درخواست کنه که باهم نزدیکی کنیم ( از بس ازش خواستم نزدیکی داشته باشیم و جواب رد شنیدم باور کنید برام پیشنهاد نزدیکی دادن بهش از هر کاری که فکرشو بکنین سخت تره و یه جورایی احساس ضعیف بودن میکنم و ننگه برام ازش بخوام )
    برای من رابطه جنسی یکی از مهمترین مسائل زندگی محسوب میشه ولی برای اون کم اهمیت ترین چیزه
    مطمئنم خود ارضایی نمیکنه و اصلا نمیدونه خود ارضایی چیه و از هیچ راهی دیگه ای (داشتن bf و ... ) تخلیه جنسی نمیشه
    بارها باهاش صحبت کردم ولی آخر بحثمون به اینجا ختم میشه که میگه " تو منو واسه روابط جنسی میخوای و ..."
    خیلی سعی میکنم میل جنسیم سرکوب کنم و تا حدودی هم موفق بودم ولی نمیدونم آخرش چی میشه ؟
    اینو هم بگم که خیلی خیلی مهربونه و از همه لحاظ کامله فقط همین مشکلو داره
    نه حاضره پیش روانشناس بره و نه قبول میکنه که اشکال از اونه و میگه به نظرش هیچ مشکلی نداریم
    در روابطی که با هم داریم اصلا معاشقه رو جواب نمیده و هنگام نزدیکی و دخول نهایتا بعد 5 دقیقه ازم میخواد رابطه رو تمون کنم و میگه خسته شده (اکثر خانمها از زودانزالی شوهرشون مینالن ولی خانم من .....!!!!! ). از همه پوزیشنی هم استفاده کردم فایده ای نداشته و فقط با پوزیشن سنتی حاضر به نزدیکی میشه و خیلی زود خسته میشه
    جالب اینکه قبل از نزدیکی شرط هم میذاره که فلان کارو نکن ، خیلی ساده انجام بده و ...
    ببخشید که خیلی خیلی طولانی بود دردنامه من !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

با سلام

با این توضیحاتی که شما فرمودید کار سختی در پیش دارید البته بنده نمیخواهم حرفهای تکراری مثل حرف زدن با همسر یا ابراز محبت بیشتر به همسر یا استفاده از پوزیشن های مختلف را بشما گوشزد کنم ولی هر کسی یک نقطه ضعفی دارد که شما خودتون باید جستجوگر باشید البته امکان داره شما با افراط گری در مسایل جنسی ایشان را از این کار دلزده کرده اید در غیر اینصورت شما میتوانید با با نشان دادن مردانی که بخاطر اینگونه کارها از زندگی سرد شده و دنبال زنان خیابانی در پیش گرفته اند به همسرتون بفهمانید که این بی اعتنایی میتواند پایه های زندگی را لرزان کند.

ممنون از اینکه وقت گذاشتید و مطالب منو خوندید
    اما باید بگم که :
    بارها باهاش صحبت کردم ولی به هیچ نتیجه ای نمی رسیم
    از هیچ پوزیشن دیگه ای خوشش نمی آد و نمی خواد پوزیشن دیگه ای رو امتحان کنه
    باور کنید در اوایل ازدواج هیچ وقت به زور و خواهش زیاد ازش رابطه نخواستم که فکر کنم که در نزدیکی کردن افراط کرده باشم.
    به خیانت یا خودارضایی اصلا اصلا اصلا نمی تونم فکر کنم چه بخوام انجام بدم ( چون همسرم زن مهربون به تمام معناست)

با این اوصاف بهتره که حرفایی که اینجا نوشتینو برای همسرتون بازگو کنید (بدون رودرواسی) و ازش بخواین که خودشو جای شما بذاره. ازش بپرسین با وضعیتی که شما دارین باید چیکار کنید! بپرسین چطور نیازتونو برطرف کنید!
    اگه با حرفاتون موافق بود اونوقت برین پیش مشاور و یا در صورت نیاز پزشک زنان
    موفق باشین

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. mosafer456 نوشته است: با سلام از دوستان
    من دوسال عقد بودم و الان یه ماهی میشه ازدواج کردیم
    قبل از عقد بسیار گرم بوده و تمایل زیادی به رابطه جنسی داشتم ولی همیشه کنترل کرده ام در دوران ابتدا روابط نسبتا گرمی داشتم ولی با مرور زمان از ترشحات و واژینال من کم شد حتی پریود من بسیار کم شده است و از طرفی هیچ کششی به همسرم ندارم و د رهنگام نزدیکی بسیار درد میکشم و اصلا ترشحی در هنگام نزدیکی ندارم باید چیکار کنم؟

سلام دوست گرامی
    در مورد سرد شدنتون چند نکته رو میشه عنوان کرد:
    1- اختلال در ترشحات هورمون جنسی
    2- استفاده از داروها
    3- دیدنه حرکات و یا سخنانی از طرف مقابل که شمارو دلزده میکنه!یادتون باشه حتی گاهی  سرزدنه یک عمل از شریک زندگیتون، میتونه در مسائل ذهنی و جنسیتون تاثیر فراوانی داشته باشه که متاسفانه از این ابعاد کسی به موضوع نگاه نمیکنه!پس یه کن کاشی در این زمینه انجام بدید شاید به مطلبی بر خوردید که موجب این دلسردی شده!
    4- عدم تمرکز در رابطه جنسی از همه چیز مهم تره! یعنی وقتی هیچ تمرکزی برای انجام آمیزش نداشته باشید اساساً ترشحاتی هم نخواهید داشت پس تمرکز یکی از ارکان مهم برای ایجاد روابط درست و لذت بخشه!
    5- دوست داشتنه همسر!یا شریک جنسی هم،بنا بر تجربه نشون داده بسیار حائز اهمیته!یعنی اگر کسی طرف مقابلشو نخواد یا علاقه ای بهش نداشته باشه (که انشالله شما و هیچ زوجی اینگونه نباشه)قطعاً رابطه جنسی براش مفهومی پیدا نمیکنه!اینو من بارها در بعضی از زوجها دیدم
    6- خب در این روابط،مکان،نور،زمان،طریقه تحریک کردن طرفین و..... تاثیر مستقیمی در ایجاد رابطه داره در این موارد هم دقیق باشید
    7- نوع پوزیشن آمیزش و میزان زمان اون هم موثره!
    و.....
    در پایان توصیه میکنم  اولاً تعدد آمیزشهاتونو کمی تقلیل بدید چون کاهش نزدیکیها موجب کشش بیشتری در زوجین میشه! دوماً برای دردتون هم میتونید از ژل بی حس کننده استفاده کنید!و سوماً یک تست هورمونی تحت نظر متخصص غدد بدید شاید از این منظر دچار عدم بالانس ترشحات غدد جنسی شدید
    انشالله بزودی معضلتون حل میشه
    موفق باشید

4. hossein1982 نوشته است: سلام
    بیشترشون هم از اینکه تحریک نمیشن خیلی ناراحتن ، فقط و فقط به خاطر شوهرشون و میگن  نکنه از اینکه تحریک نمیشم  شوهرم  ناراحت بشه و غیره ...
    حالا من رو باش که زنی دارم که اولا اصلا تحریک نمیشه . باور کنید توی این سه سالی که ازدواج کردیم همه روش ها رو امتحان کردم (ماساژ جنسی ملایم ، خشن و ... ) احساسی برخورد کردن در معاشقه ، از نوک انگشت پا تا فرق سر !!!!! ماساژدادن ، مالش و لیسیدن و مکیدن نوک سینه و کلیتوریس ، و ماساژ دیگر قسمت های بدنش !!!! ولی چه سود که هیچ فایده ای نداره و انگار نه انگار .........(سینه هاش که حتی اگر یک ساعت هم ماساژ بدم و بمکم هیچ حسی بهش دست نمیده )
    حالا اینها به کنار : اصلا سعی نمیکنه تحریک بشه ، اصلا پیشنهاد نزدیکی نمیده ، اصلا براش اهمیت نداره یا اینکه اهمیت نمیده که من میل به نزدیکی دارم یا نه !!!
    مطمئن هستم که : از روی قصد این کارو نمیکنه فقط از این مسایل اطلاعی نداره و نمیخواد هم اطلاع پیدا کنه و فکر هم نمیکنه که این مسائل خیلی مهمه در زندگی زناشویی!!!!!!!!!
    من میل جنسی ام زیاده ولی اون اصلا میل جنسی نداره و باور کنید آرزومه یک بار شهوتی بشه و درخواست کنه که باهم نزدیکی کنیم ( از بس ازش خواستم نزدیکی داشته باشیم و جواب رد شنیدم باور کنید برام پیشنهاد نزدیکی دادن بهش از هر کاری که فکرشو بکنین سخت تره و یه جورایی احساس ضعیف بودن میکنم و ننگه برام ازش بخوام )
    برای من رابطه جنسی یکی از مهمترین مسائل زندگی محسوب میشه ولی برای اون کم اهمیت ترین چیزه
    مطمئنم خود ارضایی نمیکنه و اصلا نمیدونه خود ارضایی چیه و از هیچ راهی دیگه ای (داشتن bf و ... ) تخلیه جنسی نمیشه
    بارها باهاش صحبت کردم ولی آخر بحثمون به اینجا ختم میشه که میگه " تو منو واسه روابط جنسی میخوای و ..."
    خیلی سعی میکنم میل جنسیم سرکوب کنم و تا حدودی هم موفق بودم ولی نمیدونم آخرش چی میشه ؟
    نه حاضره پیش روانشناس بره و نه قبول میکنه که اشکال از اونه و میگه به نظرش هیچ مشکلی نداریم
    در روابطی که با هم داریم اصلا معاشقه رو جواب نمیده و هنگام نزدیکی و دخول نهایتا بعد 5 دقیقه ازم میخواد رابطه رو تمون کنم و میگه خسته شده (اکثر خانمها از زودانزالی شوهرشون مینالن ولی خانم من .....!!!!! ). از همه پوزیشنی هم استفاده کردم فایده ای نداشته و فقط با پوزیشن سنتی حاضر به نزدیکی میشه و خیلی زود خسته میشه
    جالب اینکه قبل از نزدیکی شرط هم میذاره که فلان کارو نکن ، خیلی ساده انجام بده و ...

سلام دوست من
    در این مورد که جدیداً کمی در جامعه شایع شده و مشکل شما تنها نیست!! بحث فراوانه اما توصیه میکنم در وهله اول به آخرین پست بنده قبل از این پست،توجه کنید شاید نکاتی یافتید که برای شما هم مفید فایده باشه
    و اما بنظرم مشکل شما و یا بهتر بگم همسرتون عدم بالانس هورمون جنسیشون باشه! یک تست هورمونی ایشون بدن بد نیست!
    و نکته بعدی اینه که بنظر میاد ایشون ،تمرکز لازم رو ندارن یا مسئله ای باعث میشه این تمرکز رو نداشته باشند در این زمینه هم میتونید کمی تحقیق کنید شاید مطلبی باشه که موجب این عدم تمرکز میشه!مثلاً در دوران جوانی صحنه ای رو دیدن یا مسئله ای براشون رخ داده که از امیال جنسی زده شدن!سعی کنید این تحقیق ،منطقی و سطحی باشه که موجب اذیت همسرتون نشه!یعنی سعی نکنید گذشته ایشونو جز به جز زیر ذره بین ببرید!فقط ببینید از چیزی در گذشته ناراحت نباشند!!
    بهتره از مواد خوراکی باطبع گرم بیشتر استفاده کنید هردوتون!
    و نکته آخرم اینه که برای همسرتون از داروخونه قطره گل سرخ بگیرید تااستفاده کنن این قطره باعث تحریک جنسی در بانوان میشه انشالله که موثر واقع بشه
    موفق باشید.

5. hossein1982 نوشته است: با سلام
    خیلی ممنون میشم راه حل اساسی تری پیشنهاد بدهید چون :
    من تقریبا 3 سال است که ازدواج کرده ام یک سال اول رابطه جنسی مون خوب بود ولی این دو سال آخری : تقریبا در 70 درصد از مواردی که از خانمم درخواست نزدیکی میکنم جواب رد میشنوم (بسیار باهم مهربان هستیم)از روز هشتم تا شانزدهم تقریبا یک روز در میان رابطه داریم صرفا جهت بچه دار شدن بعد از اون تا روز 28 که باید پریود بشه تقریبا یکی دوبار رابطه داریم که برام خیلی کمه (گاهی اوقات به فکر خود ارضایی می افتم ولی بعد که به عواقب و گناهش فکر میکنم پشیمون میشم ). در ضمن به هیچ عنوان تحریک نمیشه نه از مالش و مکیده شدن سینه و نه از مالش واژن و نه از هیچ راه دیگه !!!!! هنگام معاشقه هم میگه سریع برو سر اصل مطلب! و هنگام نزدیکی هم نهایتا بعد از 5 دقیقه ازم می خواد که رابطه رو تموم کنم . تموم پوزیشن ها رو هم امتحان کردم. هیچ وقت تا الان پیشنهاد نزدیکی از اون نبوده و همیشه من پیشقدم بودم
    آیا همه خانم ها مثل خانم من هستند یا از شانس بد من اینجور زنی نصیبم شده !!!؟؟؟؟؟؟
    به هیچ عنوان حاضر نیست دارویی حتی گیاهی بخوره و هر موقع  در این موارد باهاش صحبت می کنم میگه " تو منو واسه رابطه جنسی میخوای نه چیز دیگه" و قبول نمیکنه که من دارویی بخورم که شهوتم کمتر بشه (کاش میشد کاری کرد که شهوتم کلا از بین بره البته به شرطی که به قدرت باروری من تاثیر بدی نزاره )
    ببخشید که بیشتر شبیه درددل بود تا طرح سوال!!
    یه سوال دیگه :آیا میل جنسی به قدرت باروری ربطی داره یعنی بی میلی همسر در قدرت باروری اون تاثیری داره ؟
    خانم من وزنش 65 و قدش 160 و تنها دختر خانواده با 6 برادر است (میدونم که به همین دلیله که رفتارش بیشتر مردانه شده و ...)و منم 55 وزنم و قدم 175 هستش و با شهوت زیاد ( حتی یک ساعت بعد از رابطه با همسرم دوباره میل به رابطه دارم درست برعکس خانمم که بعد از رابطه حداقل تا سه چهار روز که چه عرض کنم اصلا میلی به رابطه نداره ) خدا رو شکر که برای بچه دارد شدن هم که شده مجبوره رابطه داشته باشیم

6. aliyan نوشته است:

سلام دوست من
    در این مورد که جدیداً کمی در جامعه شایع شده و مشکل شما تنها نیست!! بحث فراوانه اما توصیه میکنم در وهله اول به آخرین پست بنده قبل از این پست،توجه کنید شاید نکاتی یافتید که برای شما هم مفید فایده باشه
    و اما بنظرم مشکل شما و یا بهتر بگم همسرتون عدم بالانس هورمون جنسیشون باشه! یک تست هورمونی ایشون بدن بد نیست!
    و نکته بعدی اینه که بنظر میاد ایشون ،تمرکز لازم رو ندارن یا مسئله ای باعث میشه این تمرکز رو نداشته باشند در این زمینه هم میتونید کمی تحقیق کنید شاید مطلبی باشه که موجب این عدم تمرکز میشه!مثلاً در دوران جوانی صحنه ای رو دیدن یا مسئله ای براشون رخ داده که از امیال جنسی زده شدن!سعی کنید این تحقیق ،منطقی و سطحی باشه که موجب اذیت همسرتون نشه!یعنی سعی نکنید گذشته ایشونو جز به جز زیر ذره بین ببرید!فقط ببینید از چیزی در گذشته ناراحت نباشند!!
    و نکته آخرم اینه که برای همسرتون از داروخونه قطره گل سرخ بگیرید تااستفاده کنن این قطره باعث تحریک جنسی در بانوان میشه انشالله که موثر واقع بشه
    موفق باشید.

مرسی از راهنماییهای مفیدتون
    باید بگم که : همسرم اصلا میلی به نزدیکی نداره و با شروع معاشقه اون به فکر اینه که کی کارمون تموم میشه اصلا تمرکز نداره و دوست داره زود عمل نزدیکی تموم بشه .در هنگام نزدیکی درد نداره . فکرش هم مشغول نیست . فقط مشکلش اینه که اصلا شهوتی  نداره تا بخواد در حین نزدیکی لذت ببره . و گاهی اوقات بعد از گذشت 5 دقیقه از رابطمون ازم میخواد که رابطه رو تموم کنم که منم مجبورم به خودم فشار بیارم و خودم رو به انزال برسونم . همه روش های نزدیکی رو امتحان کردم که فایده ای نداشته و تاثیری نداشته ( باور کنید اگه با یه مرد ازدواج!!! کرده بودم شاید شهوتش بیشتر از خانمم بود    ) هیچ حس زنانگی نداره و با تحریک به هیچ عنوان شهوتی نمیشه . آرزومه وقتی کنار هم خوابیدیم یه بار اون شروع کنه و منو تحریک کنه .
    نزدیکی هایی رو هم که داریم صرفا جهت بچه دار شدنه و واسه اون حکم تکلیف رو داره و اون شبهایی که در دوره تخمک گذاریشه میگه : زود بیا کارمونو بکنیم داره دیر میشه یا زود انجام بدیم بریم بخوابیم . همیشه فکر میکردم شهوت و میل جنسی خانم ها خیلی بیشتر از آقایونه ولی افسوس که ...
    به غیر از قطره گل سرخ آیا داروی گیاهی دیگه ای وجود داره که بخوام به عنوان اینکه ( احتمال بارداربتو بالا میبره ) بهش بدم ولی در اصل شهوتش زیاد تر بشه و بر باروریش ضرر نداشته باشه
    پیشاپیش از راهنمایی هاتون ممنون

7. امیدوارم کمکی باشد برای همه دوستان
    ناتوانی خانمها در رسیدن به ارگاسمORGASM (اوج لذت جنسی) ORGASMIC DYSFUNCTION نامیده می شود که ممکن است به صورت تأخیر یا فقدان مستمر ارگاسم باشد.البته ارگاسم همیشه در زن و مرد یکسان نیست.

سردی مزاج به زنانی اطلاق میشود که تمایل و هوس جنسی کم داشته و یا اصلا نداشته و از آن بهرمند نمی گردند . حدود ۱۰% از این زنان دچار مشکل در سیستم هورمونی و یا پاتولوژی اعضاء جنسی می باشند. و مشکل در ۹۰% دیگر این زنان به مسائل عاطفی مربوط می شود.

باید توجه داشت مدت زمـانـی کافی که زن برای عکس العمل جنسی لازم دارد خیلی طولانی تر است تا مرد، زیرا هم زمان بیشتری لازم است تا تحریک شود و هم زمان بیشتری طول خواهد کشید تا به اوج لذت جنسی برسد.
    اگر مرد روابط جـنـسـی را فقط وسیله ای برای ارضای امیال بیولوژیکی خود تصور کرده ، قبل از نزدیکی برای تحریک هـمـسـر خـود کوشش نکند یا نتواند برای مدتی نعوظ خود را نگاه دارد و زود به اوج لذت جنسی برسد، زن ممکن است کاملا تحریک نشده و قبل از اتمام عمل نزدیکی به اوج لذت جنسی نرسیده باشد . در چنین صورتی عمل مقاربت می تواند برای زن دردناک باشد و تجربه بد از رابطه جنسی در ذهن او باقی بماند.

کامروا نشدن از همبستری :

اکثر مردان متاهل ، باور ندارند که از آیین همبستری اطلاعات ناقصی دارند.
    بر اساس اظهارات بانوان معلوم شده که سبب سرد مزاجی نیمی از آنان همین عامل کامروا نشدن از همبستری است .
    آنها به موجب نا آشنایی همسرانشان با اصول زن داری و برقراری روابط جنسی ، چـه بسا هیچ مفهومی از این روابط در ذهن نداشته باشند، بلکه آن را عملی حیوانی ، غیر بهداشتی و مشمئز کننده بدانند که جز اتلاف وقت ثمری ندارد.
    خیلی از مواقع اشـکال اصلی به طرف مقابل آنها یعنی به مرد مربوط می شود که باید وظایف خود را درست اجرا کند

گاهی اوقات مرد با آنکه با شیوه های روابط جنسی آشناست بر اثر فشار شهوت یا خودخواهی ، همسر خـود را در کـامـروا شـدن یـاری نـمـی کـند و پیش از ارضای او دست از عمل زناشویی می کشد.
    سردی جنسی خصیصه ای نیست که با انسان زاییده شود و تا دم مرگ باقی و برقرار بماند.
    فردی کـه احساسات جنسی ندارد ممکن است فقط به این علت باشد که تاکنون با نوع تحریکی که در او عکس العمل به وجود می آورد، مواجه نشده است .

اگـر قدرت جنسی مرد ناکافی یا میل جنسی او کم باشد، اگر انزال زود یا بسرعت واقع شود و مـرد خـود را عـقب بکشد، آن وقت است که در زن تنفر و اکراهی در مقابل روابط جنسی به وجود می آید. یعنی یا تحریک نشده و یا محرومیتهای متوالی بتدریج سبب از بین رفتن احساس لذت و از بـیـن رفـتـن میل جنسی او می شود. در هرحال اگر به طور متوالی او را محروم نگاه دارند پس از مدتی به هیچ وجه لذت نخواهد برد .
    شاید همسر مردی بسیار مهربان و زن و فرزند دوست و صمیمی و صـبـور باشد. ولی از نظر عمل زناشویی هیچ توجهی به رضایت زن نداشته باشد و لذت جنسی همسر را نادیده بگیرد.

علل‌ روانی‌ و عاطفی‌ که می توانند در سردمزاجی نقش داشته باشند:

ترس‌ از حاملگی‌
    ترس‌ از آسیب‌ رسیدن‌ به‌ جنین‌ در صورت حامله بودن
    دردناک بودن رابطه جنسی به دلیل فقدان‌ برانگیختگی‌ جنسی‌ و لغزندگی‌ مجرای‌ تناسلی‌ در اثر کمی‌ ترشحات‌. این‌ حالت‌ در اثر عوامل‌ مختلف‌ مثل‌ تحریک‌ جنسی‌ ناکافی‌، بیزاری‌ از مرد، خستگی‌، یا اضطراب‌ ایجاد می‌شود.
    نداشتن‌ تجربه‌ یا اطلاعات‌ جنسی‌
    سابقه‌ آسیب‌ جسمی‌ یا ضربه‌ روحی‌ ناشی‌ از روابط‌ جنسی‌
    نداشتن‌ موقتی‌ اشتیاق‌ به‌ رابطه‌ جنسی‌

تظاهرات کلینیکی:
    اختلال اولیه:که در آن هیچ گاه ارگاسم انجام نشده است(ANORGASM)
    اختلال ثانویه:در شرایط خاصی ارگاسم انجام می شود.(وضعیتی)
    نوع اکتسابی:تجربه اولیه حداقل برای یکبار وجود دارد.
    عوامل ایجاد آن:
    عوامل شخصیتی، عوامل وابسته به فیزیولوژی، عوامل فرهنگی، جامعه شناسی و روانشناسی در ارگاسم خانمها تأثیر دارند.
    عوامل روانی مثل ترس از حاملگی، افسردگی پس از زایمان، طرد شدن از جانب شریک جنسی، ضربه روحی تازه، ترس از آسیب های واژن، احساس خصومت نسبت به مردها، احساس گناه، از دست دادن کنترل یا رفتار پرخاشگرانه، انتظارات فرهنگی و محدودیت های مربوط به جامعه در اختلالات ارگاسم زنان مؤثرند.
    مشخص شده است که مصرف داروهای ضدافسردگیTCA(مثل ایمی پرامین)،MAOI و ANTIPSYCHOTICS (مثل بعضی از فنوتیازین ها)، ضد اضطرابها(مثل بعضی از بنزودیازپین ها) و داروهای ضد فشارخون(مثل متیل دوپا) باعث عدم انجام ارگاسم در زنان می شوند.
    آسیب دیسک بین مهره های کمری و ستون فقرات نیز روی ارگاسم زنان تأثیر دارند.

تفکر اشتباه:

بعضی از زنان فکر می کنند که زن باید همیشه خود دار باشد ، و هـیـچ گـاه خود در مسائل زناشویی اقدام به کاری نکند.و هرگاه که همسرش به طرف او آمد رابطه را جنسی را انجام دهد و در هنگام رابطه نیز منفعل باشد و نظاره گر .

بـرخـی از زنان از ترس آنکه از طرف شوهر به شهوترانی متهم شوند از اظهار علاقه به روابط جنسی امتناع می ورزند و ترجیح می دهند برای همیشه هم خود و هم طرف خویش را از این لذت محروم سـازنـد.

زنان باید باور کنند که آنها نیز حق لذت بردن از یک رابطه جنسی سالم با همسر خود را دارند.و باید در این فرآیند مشارکت داشته باشند. و حتی در هنگامی که احساس نیاز می کنند خود شروع کننده باشند .

در روابـط جـنـسی ، زن نباید به هیچ وجه نقش مفعول [عنصر خونسرد و بی میل ] رابازی کند.
    هـمـان طـوری که فعالیت مرد در تحریک زن سبب می شود که عکس العمل تحریکی خودش هم افـزوده گـردد بـه هـمـان طریق علاقه و فعالیت زن هم سبب می شود که علاقه و میل شهوانی خودش زیادتر شده ، برای انجام روابط زناشویی آماده گردد.

البته نباید از زن انتظار داشت که پیوسته در ابراز علاقه جنسی آغازگر باشد.
    این که زن باید به آمیزش با شوهر علاقه مند باشد بدین معنی است که او پـس از رویکرد مرد به وی از تحریک شدن خویش نهراسد و خود را به رغبت در اختیار وی قرار دهد.

کمرویی و حیا

کـمـرویـی و حـیـا عـامـل دیگر بی توجهی بانوان به مسائل جنسی است .
    این عامل در آغاز ممکن اسـت پـدیـده ای طـبیعی و زودگذر باشد ولی هرگاه همراه با عواملی دیگر، در اخلاق زن باقی بماند، برای وی نوعی منش ثانوی ایجاد می کند که او را از همبستری با وجود میل باطنی گریزان می سازد.
    در این حال ، ممکن است او از اخلاق خود رنج ببرد ولی نه به علت آن آگاه است و نـه شـیوه درمانش را می داند.
    تا آنجا که رفته رفته زندگی سرد و نا شاد را بر دلبری و دلگرمی تـرجیح می دهد و در این راه چندان پیش می رود که گاهی می پندارد نمی تواند رفتاری غیراز این داشته باشد.
    اگـر دخـتـری بـا ایـن فکر و عقیده پرورش یابد که ارتباط جنسی ، عملی حیوانی و باعث پستی مـنـزلـت انـسان و رفتاری غیر اخلاقی است و یا به طور دایم به خاطر بیان احساسات و عواطفش مـلامت ونکوهش شود این خیال باطل در ذهن او نقش می بندد که مسائل جنسی اصولا مبتذل و پوچ است .
    مسلما این تخیلات پس از ازدواج نیز بسهولت از بین نخواهد رفت .

تجربه بد در گذشته:

گروهی از زنان در گذشته تجربه بسیار بدی از ایجاد رابطه داشته اند که می تواند این مسئله به دست درازی لاس زدن خشونت تجاوز و یا رفتاری از طرف یک فرد باشد که با رضایت ایشان نبوده است این مسئله نیز می تواند در زندگی زناشویی فرد در آینده با عث سرد مزاجی زن شود.

نامناسب بودن شرایط و تاثیر عوامل محیطی :

معمولا در برقراری روابط زناشویی ، مردان در پیگیری خواسته خود بیشتر پافشاری دارند تا زنان .
    بعلاوه وجود حیا در بانوان همیشه مانع از آن است که آغازگر این تمنا باشند.
    آنها بمراتب بیشتر از مـردان بـه فراهم بودن موقعیت و زمینه ها می اندیشند و ترس از اموری دارند که مردان بندرت بدانها فکرمی کنند.
    اگـر زمانی در زن تمایلی به برقراری رابطه زناشویی وجود داشته باشد، و زمینه ها فراهم نباشد، این میل دوام نمی یابد.
    گـاهـی هـم ایـن بـی میلی به سبب فراهم نبودن زمینه ها نیست بلکه به خاطر در نظر گرفتن عـواقب بعدی است .
    برای مثال هرگاه دسترسی به آب برای انجام نظافت و طهارت ممکن نباشد پیش ازمرد، زن است که از انجام آمیزش خودداری می کند و بدان اشتیاقی نشان نمی دهد.
    گـاهـی وجـود صـاحـبخانه یا میهمان و افراد دیگر مشکلاتی فراهم می آورد که برای مرد نادیده انـگـاشـتـن آنـهـا امـری طـبـیـعـی است در حالی که تصور وجود آنان ، برای بانوان ملال انگیز و دلسردکننده است .
    مـوقـعـیـتهایی چون سفر، ایام بیماری ، ضعف جسمی ، خستگی و عواملی از این قبیل برای بانوان جدا حایز اهمیت است ، در حالی که برای مردان چنین نیست .

تاثیر دلهره و اضطراب بر میل جنسی :
    وجـود دلـهـره (به هر دلیل که باشد) میل جنسی را در زنان بشدت کاهش می دهد و چه بسا این عـامـل درمـردان مانعی برای کاهش میل جنسی نباشد.
    در نظر آورید که در خانه ای حمام یا آب گـرم وجـودنداشته و انجام نظافت و طهارت به خبر کردن صاحبخانه نیازمند باشد. در این حال تـمـایـل بـه برقراری آمیزش چندان وجود ندارد.
    بعکس هرگاه در اتاق استراحت ، حمام کوچکی وجـود داشـته باشد که بتوان نظافت کرد، طبیعتا اشتیاق به آمیزش (حتی اگر میل قبلی نباشد) ممکن است به وجود آید.

همچنین ترس از بارداری و محیط نامناسب و .. برای زن نا امنی و دلهره به همراه می آورد .

نقش تغذیه در رابطه جنسی :
    تغذیه ناکافی از عواملی است که در تحلیل بردن قوای جنسی نقشی بسیار مؤثردارد.
    گاهی انسان به چیزی بی میل نیست ولی برای رو کردن بدان و بهره مند شدن از آن در خود توانی نمی بیند.
    این در حالی است که اشتیاق به همبستری بدون تغذیه صحیح ( کافی ) میسر نـیست .
    اگر تغذیه زن مناسب نباشد انتظار کشش جنسی بیهوده است .

آیا تا کنون با همسر خود در رابطه با ارضاء نشدن خود صحبت کرده اید؟

ازدواج ارتـبـاط بسیار پیچیده ای است که برای نیل به نتیجه مطلوب آن بایدهماهنگی و تطابق در تـمـام شـؤون آن حکمفرما باشد، بخصوص در هم آغوشی .
    زنان می توانند با توجه به توانایی درک همسرش او را در رابطه با کاملا ارضاء نشدن خود آگاه سازند .

افزایش زمان معاشقه ابراز احساسات بصورت کلامی در حین رابطه آگاه ساختن همسر در حین نزدیکی از مرحله لذت خود و تعیین زمان دخول می تواند بسیار کمک کننده باشد .

نشانه های ارضاء شدن در زنان:

کـیـفـیـت ارضـای غـریـزه جنسی در زنان تقریبا متفاوت است ، ولی به طور کلی دو امر گویای ارضای جنسی آنان است :

۱٫ به طور طبیعی همان کیفیتی که در حال انزال ، به مرد دست می دهد باید برای زن نیز پیش آید و عـلامـت آن ((احـسـاس مـوجهای پیاپی در سراسر بدن و ضربان و تپش بی اختیار یا انقباض در ناحیه تناسلی )) است . اما نباید فراموش کرد که اوج گیری و تحریک و نیز طغیان و ارضا در زن بـه کـندی صورت می گیرد و خیلی براحتی فرومی نشیند و پس از عمل نیز به سکوت و سکون بیشتری نیازمنداست .
    ۲٫ تمایل به روابط مجدد همین که زنی به ارتباط زناشویی رغبت نشان دهد گواه آن است که مفهوم لذت زناشویی را لااقل تا حدودی دریافته است ، چنانکه بی میلی چه بسا به سبب آن است که لذت آن را درک نکرده است .

چگونه رابطه جنسی را آغاز کنیم و چگونه ادامه دهیم؟

لذت نبردن از همبستری از عواملی است که زنان را نسبت به برقراری روابـط جنسی دلسرد و چه بسا بیزار می سازد و بر مرد است که پس از آشنایی خود به وظیفه ، او را همراه خویش سازد و نمونه طعمی را که خود می چشد به وی بچشاند.
    پـیـوسـتـه بـایـد به یاد داشت که فراهم نبودن زمینه و موقعیت ، از مهمترین عـواملی است که روابط زناشویی را به سردی می کشاند و آن قدر که بر طرف کردن این عوامل در بـهـبود روابط زن و مرد تاءثیر دارد عوامل دیگر مؤثر نیست و تهدید یا نصیحت نیز کارساز نخواهد بـود.
    مـطـمئن باشیدکه با فراهم بودن زمینه و نبود عوامل بازدارنده ، هیچ مشکلی فرا روی شما خودنمایی نخواهد کرد.
    چگونه باید زن را برای برقراری معاشرت آماده ساخت ؟

بیشتر زنان به سبب سرشت خود دیر تحریک می شوند و نیز دیر به اوج لذت جنسی می رسند.بنابراین آمیزشهای منقطع (با انزال سریع از سوی مرد) برای اغلب آنان رنج آور ودلسرد کننده است .
    مرد باید انجام مقدمات آمیزش را تا آنجا ادامه دهد که زن به اوج تحریک جنسی برسد و به همبستری تمایل یابد.
    بعلاوه طولانی کردن معاشقه پس از مقاربت ، در صـورتـی کـه بـرای سیراب کردن زن و رضایت جنسی اوباشد، نه تنها اشکال ندارد بلکه ضروری اسـت .
    مـقـاربت عجولانه و با انزال سریع امری نکوهیده است .

تمایل روحی در زن وجود دارد اما تا تحریک بدنی صورت نپذیرد در عمل رغبتی از خود نشان نمی دهد و وظیفه شوهر است که وی را در این حال کمک کند و میل جنسی را در نهادش بیدار سازد.
    در حـقـیـقت نشان ندادن تمایل نه بدان سبب است که زن اشتیاقی به روابط همسری ندارد بلکه به اقتضای طبیعت خویش (عفت ) که ودیعه الهی است ، علاقه خود را بدین عمل اظهار نمی دارد.
    مرحله آمیزش مانند کوهی است که مرد چون دارای قدرت بیشتری است زود به قـلـه کـوه مـی رسد.(یعنی مرد زودتر آماده آمیزش می شود.) در حالی که زن هنوز به اواسط کوه نـرسیده است (زیرا زن دیرتر آماده می شود).
    همچنین در پایین آمدن ، مرد یکدفعه پایین می آید و زن پله پله ، و این وظیفه مرد است که دست همسر خود را بگیرد تا با هم بالا و پایین روند و از غریزه جنسی یکدیگربرخوردار شوند .
    یک کارشناس امور جنسی می نویسد: بـر خـلاف مـردها که نقاط قابل تحریک جنسی آنها در قسمتهای بخصوص ، محدود می باشد، در زنهااین نقاط منتشر و وسیع است .
    در تحت شرایط روحی مخصوص ، لمس هر ناحیه از بدن ممکن اسـت بـه وجـد آورنـده تـحریک جنسی شود …
    تحریک این نواحی سبب ظهور و بروز میل جنسی شـدیـدی خـواهـد شـد.
    در اوایل ازدواج زنها معمولا نسبت به تحریک عمومی بدن بیشتر حساس هـسـتـنـد تـا به تحریک مستقیم دستگاه تناسلی ، ولی پس از اینکه خجلت و کمرویی طبیعی زن بـتدریج زایل گردیدآن وقت است که تحریک مستقیم برای او لذتبخش تر خواهد بود…
    ولی باید دقـت کـرد که این گونه تماسها خیلی به آرامی و با مهارت انجام گیرد.
    اینکه بسیاری از مردان در انـجـام اعـمـال زنـاشویی ازهمسر خود اظهار نارضایتی می کنند گاهی بدین علت است که آنها مـعمولا برقراری روابط زناشویی رابه تندی آغاز می نمایند.
    در حالی که به طور معمول تحریکهای یکباره سبب مقاومت و نارضایتی دربانوان می شود و آنهارااز همراهی و لذت خواهی دور می سازد.
    بـهـتـریـن روش آن اسـت که انجام روابط بسیار آرام و تدریجی آغاز گردد.
    آنگاه که مرد تصمیم قـطـعی خود به برقراری روابط زناشویی را از همان آغاز با همسرش در میان گذارد، کمترین بی میلی در زن به مقاومت عجیبی تبدیل می شود که بسانی به انعطاف نمی انجامد. در حالی که اگر ایـن تـصـمـیـم اظـهـار نـشـود و بـا مـهارت و دلجویی ، کار دنبال گرددنتیجه مطلوب تر عاید می شود .
    درمان:
    در نوع اولیه:

آشنایی بیمار در مورد ساختمان و وظایف بدن خود و نیز کاهش هیجانات، صبر و شکیبایی ضروری می باشد و همچنین چندین جلسه مشاوره و دادن آگاهیهای لازم به بیمار لازم است.
    در نوع ثانویه:

آموزشهای لازم به یمار و همسر وی داده می شود.
    در نوع اکتسابی:

اگر علت بیماری آسیب به عضوی باشد، آن عضو درمان شده و اگر علت دارویی دارد با مشورت پزشک معالج تغییر دارو داده شود

تشکر شده توسط : 8 کاربر
  8. hossein1982 نوشته است:
    aliyan نوشته است:

سلام دوست من
    موفق باشید.

مرسی از راهنماییهای مفیدتون
    باید بگم که : همسرم اصلا میلی به نزدیکی نداره و با شروع معاشقه اون به فکر اینه که کی کارمون تموم میشه اصلا تمرکز نداره و دوست داره زود عمل نزدیکی تموم بشه .در هنگام نزدیکی درد نداره . فکرش هم مشغول نیست . فقط مشکلش اینه که اصلا شهوتی  نداره تا بخواد در حین نزدیکی لذت ببره . و گاهی اوقات بعد از گذشت 5 دقیقه از رابطمون ازم میخواد که رابطه رو تموم کنم که منم مجبورم به خودم فشار بیارم و خودم رو به انزال برسونم . همه روش های نزدیکی رو امتحان کردم که فایده ای نداشته و تاثیری نداشته ( باور کنید اگه با یه مرد ازدواج!!! کرده بودم شاید شهوتش بیشتر از خانمم بود    ) هیچ حس زنانگی نداره و با تحریک به هیچ عنوان شهوتی نمیشه . آرزومه وقتی کنار هم خوابیدیم یه بار اون شروع کنه و منو تحریک کنه .
    نزدیکی هایی رو هم که داریم صرفا جهت بچه دار شدنه و واسه اون حکم تکلیف رو داره و اون شبهایی که در دوره تخمک گذاریشه میگه : زود بیا کارمونو بکنیم داره دیر میشه یا زود انجام بدیم بریم بخوابیم . همیشه فکر میکردم شهوت و میل جنسی خانم ها خیلی بیشتر از آقایونه ولی افسوس که ...
    به غیر از قطره گل سرخ آیا داروی گیاهی دیگه ای وجود داره که بخوام به عنوان اینکه ( احتمال بارداربتو بالا میبره ) بهش بدم ولی در اصل شهوتش زیاد تر بشه و بر باروریش ضرر نداشته باشه
    پیشاپیش از راهنمایی هاتون ممنون

سلام دوست من
    خب اولاً از این موضوع،واقعاً متاثر و متاسفم چون میدونم سردی بیش از حد جنسی زنها در زندگی، برای مردها که خیلی زود تحریک میشن چقدر سخته!انشالله معضل بزودی حل میشه اما توصیه میکنم دروهله اول همون قطره گل سرخ رو(میتونید از داروخونه درمورد داروهای دیگه هم بپرسید من بیشتر از این نمیدونم) ایشون استفاده کنن شاید تاثیر داشت! و دیگه اینکه از مواد غذایی گرم و تند مثل  فلفل بیشتر استفاده کنند بعدش حتماً باید ایشون یک سری تست هورمونی تحت نظر متخصصین غدد بدن!اینطوری که شما میگید قطعاً از نظر ترشحات هورمونی دچار مشکلند! اینهمه سردی دریک زن معمولاً غیر طبیعیست!
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  9. miti2020

اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    شگفتا تو این دوره که مردا سالم که تو خونه مشکل ندارنو از راه بدر میکنن این خانوم شما با خودش چی فک کرده نمیدونم!نمیفههم چرا بعضی خانوما فک میکنن این رابطه بده یا پسته اگه بد بود که خدا تو وجودمون قرار نمیداد بهتره بجا شما خانومت بیاد این سایت تا ببینه دنیا دسه کیه و با این رفتار به سر زندگیش چی میاد البته اگه بقول دوستان مشکلات هورمونی نداشته باشه که بعید بنظرمیرسه چقد تاسف باره اینجوری بچه دار شدن بدون عشق بدون لذت بعدا این بچه رو اصلا دوس داری؟
    من مقالات زیادی خوندم خوردن غذاها گرم یا مصرف دارو کمی تاثیر داره ولی نه دیگه اینقد یخ البته یه پیشنهادی میخام بدم نمیدونم درسته یا نه اما بنظرم اگه اینقد بستس که نمیدونه باید لذت ببره یاهرچی یه مقدار خانومت داستانا رابطه جنسی ی فیلم و.... مناسب ببینه شاید از نظر روانی یکم برانگیخته بشه یا حتی رویا پردازی کنه و بهش کمک کنه که ادما بصرف اینکه ازدواج کردنو و بچه دار بشن نزدیکی نمیکنن از این طریق میخان دوس داشتنشونو بهم ثابت کنن
    منکه زنم برام سخته این وضع شماکه مردی خیلی ناراحت شدم ایشالا مشکلتون حل بشهSad

10. miti2020 نوشته است: شگفتا تو این دوره که مردا سالم که تو خونه مشکل ندارنو از راه بدر میکنن این خانوم شما با خودش چی فک کرده نمیدونم!نمیفههم چرا بعضی خانوما فک میکنن این رابطه بده یا پسته اگه بد بود که خدا تو وجودمون قرار نمیداد بهتره بجا شما خانومت بیاد این سایت تا ببینه دنیا دسه کیه و با این رفتار به سر زندگیش چی میادو تا ادم نخاد تغییر کنه مشاورم هیچکاری ازش برنمیاد باید اول خودش بخاد بعد کمک بگیره

سلام دوست عزیز
    احتمالاً شما از این موضوع، اشتباه برداشت کردید شاید همسر ایشون در اصل دچار مشکلات هورمونی یا بدنی باشه نه احساسی! منظورم اینه که هممون میدونیم که هرکسی از دوران بلوغش به بعد ،دارای شکوفائی غریزه جنسی میشه و بهتر بگم همه چه مرد و چه زن دارای غدد جنسی و ترشحات اون هستن! اما میزان ترشحات این غدد و اینکه این غریزه به نسبت در یکی کم  و در دیگری  زیاده! حقیقتیه که وجود داره!حالا وقتی یک نفر اساساً میلی به نزدیکی نداره پس مشکلی در بروز این غریزه در اون بوجود اومده! حالا باید ریشه یابی کرد معضل از کجاست! و این به این معنا نیست که خدای ناکرده همسر این دوستمون یا افراد مشابه از روی قصدو غرض نمیخوان رابطه جنسی داشته باشند!(که از این بابت همسرشونو تحت مضیقه قرار بدن)بلکه ترشحات غدد جنسیشون شاید دچار اشکاله و واقعاً میلشون به اینکار نیست!یه مثال کوچولو بزنم مطلب باز بشه!! بنده در سنوات دور،به دلیل خونریزی بی دلیل از بینی،عمل جراحی روی این عضو انجام دادم بعد از انجام این عمل وقتی تامپون(پنبه های لوله شده برای داخل بینی هست که از خونریزی جلو گیری میکنه)داخل بینیم بود اصلاً هیچ میلی به خوردن نداشتم!حتی یکهفته هم چیزی نخوردم اما ابداً میلی به غذا نداشتم! یعنی با اینکه بدنم نیاز داشت اما هیچ میلی به خوردن نبود!خب ببینید گرسنگی و میل به غذا در همه هست اما با کوچکترین خللی در سایر اعضا امکان داره این حس یااز بین بره یا کمرنگ بشه!بنظرم این خانم و افراد مشابه هم همین اتفاق براشون رخ داده یعنی مشکلی در غدد جنسیشون ایجاد شده که باید توسط متخصصین مرتبط درمان بشن!پس نباید زودقضاوت کرد!
    با پوزش از طولانی بودن این پست
    موفق باشید.

11. سلام دوستای خوبم
    همسرم خیلی گرم نیست و ممکنه حتی بعد از 2 تا 3 هفته رابطه پیش قدم نشه و اکثر مواقع من باید پیشقدم بشم. از این وضعیت خسته شدمو بعدشم اواسط رابطه در حالت نعوظ کامل وقتی من نیاز زیادی دارم من را رها می کنه و می گه که خوب دیگه کافیه.
    من خیلی به هم می ریزم.
    چرا رابطه را تمام نمی کنه  و نمی گذاره ارضا شه. خیلی هم سر این مسئله باهاش حرف زدم. کلا آدم کم حرف و خجالتیه.
    تو رو خدا بگید چکار کنم.

12. سلام من 4ماهه عقد كردم هروقت با نامزدم معاشقه ميكنيم تحريك ميشه اما ارضا نميشه ميخواستم بدونم همه مردا اينجورين چطوري ميتونه خودشو كنترل كنه كه ارضا نشه اين مشكل نداره كه اصلا ارضا نميشه درحالي كه كاملا تحريك ميشه

13. mseli نوشته است: سلام من 4ماهه عقد كردم هروقت با نامزدم معاشقه ميكنيم تحريك ميشه اما ارضا نميشه ميخواستم بدونم همه مردا اينجورين چطوري ميتونه خودشو كنترل كنه كه ارضا نشه اين مشكل نداره كه اصلا ارضا نميشه درحالي كه كاملا تحريك ميشه

سلام دوست گرامی
    مشکلی بنظر نمیاد بعدها این موضوع حل میشه نگران نباشید(بحثش طولانیه اما همینو بدونید کم کم هم شما و هم ایشون راههای ارضای همو خواهید یافت)
    موفق باشید

14. lilininas نوشته است: سلام دوستای خوبم
    همسرم خیلی گرم نیست و ممکنه حتی بعد از 2 تا 3 هفته رابطه پیش قدم نشه و اکثر مواقع من باید پیشقدم بشم. از این وضعیت خسته شدمو بعدشم اواسط رابطه در حالت نعوظ کامل وقتی من نیاز زیادی دارم من را رها می کنه و می گه که خوب دیگه کافیه.
    من خیلی به هم می ریزم.
    چرا رابطه را تمام نمی کنه  و نمی گذاره ارضا شه. خیلی هم سر این مسئله باهاش حرف زدم. کلا آدم کم حرف و خجالتیه.
    تو رو خدا بگید چکار کنم.

باسلام
    دوست عزیز در این زمینه راهکارهای مختلفی هست که میشه ارائه داد اما در بخش انجمنهای عمومی چون مطلب باز هست نمیشه چیزی نوشت معذالک یکی از  توصیه هایی که دارم  اینه که شما سعی کنید قبل از نزدیکی(منظورم دخوله !!) طوری همسرتونو تحریک کنید که زمانیکه نزدیکی کردید باهم ارضا بشید منظورم اینه که چون همسرتون تقریباً بر عکس همه مردها دیر تحریک و انزال میشن بهتره که شما تحریکشون کنید(که راه های مختلفیم داره که جای بحثش در این مقال نیست) تا جائیکه ایشون به حد انزال برسن اونوقت آمیزش رو انجام بدید
    ببخشید که باز نوشتم
    موفق باشید

15. با سلام
    من و نامزدم بعلت باکرگی و ترس شدید از رابطه معقدی رابطه دهانی داریم
    یکی از بزرگترین مشکلات من اینه که رابطه دهانی منو تحریک میکنه.ولی ارضا نه
    نامزدم از هیچکاری دریغ نداره ولی من اصلا ارضا نمیشم.البته بهش نمیگم.خیلی هم وانمود میکنم که کاملا ارضا شدم تا ناراحت نشه.اون کاملا ارضا میشه ولی من نه..
    ولی بعدش وقتی تنها میشم گاهی انقد بهم فشار میاد که متاسفانه مجبور به خودارضایی میشم
    حس میکنم حتی کولیتوریس هم در من حسی نداره
    نمیدونم چیکار کنم.هرچی مطالعه میکنم به جایی نمیرسم
    رابطم با همسرم برام شده زهر
    توروخدا کمکم کنین.. Sad

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 3 از 7
رفتن به صفحه :    3   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید