شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه : 1   

عدم تحريك حتی با ماساژ

1. سلام به همه دوستان
    همسرم خيلي تلاش مي كنه تا منو تحريك كنه خيلي از كارهايي كه توي اين سايت تحت عنوان ماساژ جنسي خونديم رو انجام ميده ، اما من هيچ احساسي ندارم ، جالبه سينه هام كه اصلا حس نداره
    ما همو دوست داريم، خودم دوست دارم تا معاشقه داشته باشيم و موقعيتش رو داريم و ذهنم درگير نيس و قرص آهن مصرف مي كنم
    بنظرتون مشكلم چيه؟ و چطوري حلش كنيم

2. سلام دوست عزیز ببخشید این سوال را می کنم احتمالا شما داروی ارامبخش یا اعصاب مصرف نمی کنید چون این داروها میتونند بعضی هاشون تاثیر زیادی روی این موضوع داشته باشند

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. نه كيوان جان اصلا اهل دارو نيستم حتي مسكن مصرف نمي كنم

4. [quote="shahrzad6"]سلام به همه دوستان
    همسرم خيلي تلاش مي كنه تا منو تحريك كنه خيلي از كارهايي كه توي اين سايت تحت عنوان ماساژ جنسي خونديم رو انجام ميده ، اما من هيچ احساسي ندارم ، جالبه سينه هام كه اصلا حس نداره
    ما همو دوست داريم، خودم دوست دارم تا معاشقه داشته باشيم و موقعيتش رو داريم و ذهنم درگير نيس و قرص آهن مصرف مي كنم

سلام دوست عزیز
    شما نگفتید چند وقته ازدواج کردید ؟شما به از نظر روانی مشکل دارید پس باید تو رابطه کاملا از نظر روانی خودتونو آماده کنید و کاملا آرامش داشته باشید به نظرم شما همش قبل از رابطه به فکر این هستید که تحریک میشید یا نه این خودش از نظر روانی میتونه مشکل ساز بشه موفق و پیروز باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. مدت زيادي نيس كه ازدواج كرديم
    آرامش دارم
    ديگه نمي دونم چطوري بايد از نظر رواني آماده تر شم

6. با سلام، برخی انسانها با محرکهایی خاص تحریک می شوند. باید به مرور عوامل محرک خودتون رو شناسایی کنید. به عنوان مثال برخی رابطه جنسی آرام و برخی رابطه جنسی خشن دوست دارند. پوشش خاص، موقعیت خاص، صحبت خاص، تحریک بصری یا کلامی و ... تماماً عواملی هستند که از فردی به فرد دیگر تغییر می کنند لذا به مرور و با آرامش عوامل محرک خودتون رو شناسایی کنید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  7. shahrzad6 نوشته است: مدت زيادي نيس كه ازدواج كرديم
    آرامش دارم

سلامی مجدد دوست عزیز
    موارد زیر میتونه کمک کنه
    فرآیند رابطه جنسی از آغاز تا پایان در زنان
    1) گام نخست : احساس آرامش
    لازمه تحریک جنسی خانم ها احساسات و عواطف آنها میباشد حس آرامش در زنان باید از ساعتها قبل در آنها وجود داشته باشد تا بتوانند به خوبی به مرحله برانگیختگی برسند شاید 24 ساعت تا 48 ساعت قبل از رابطه این حس در آنها باید شکل گرفته باشد ، مردانی که همیشه به عواطف همسرخود توجه میکنند مسلما همیشه همسری آماده برای رابطه جنسی خواهند داشت
    2) محل برقراری رابطه
    اگر قصد تجربه  یک رابطه جنسی عمیق را دارید  محل برقراری رابطه برای زنان اهمیت دارد ، مرتب بودن محیط بر تمرکز بهتر موثر است ، نورکم و یک موسیقی بی کلام آرام حتما بر کیفیت روانی رابطه تاثیر گذار است
    3) دما
    گرم بودن محل برقراری رابطه و گرم بودن اندامهای بدن زنان در تحریک و ارگاسم آنها موثر است ، گرم بودن پاها خصوصا در ارگاسم و تحریک پذیری موثر است افرادی که دست و پای آنها ( کف پاها ) سرد میباشد دیرتر تحریک و یا ارگاسم میشوند
    4) پیشنوازی و معاشقه
    برای مردان شاید اصل مطلب در رابطه جنسی تنها دخول محسوب شود این در حالیست که در زنان پیشنوازی و معاشقه از اصول مهم حتی در برخی افراد مهمتر از دخول می باشد یک مرد باید تمامی نقاط بدن همسر خود را درمعاشقه دخیل کند ، نوازش موها ، لمس صورت ، لمس کامل بدن ، حرفهای درگوشی ( لازم است در رابطه جنسی با همسر خود صحبت کنید حرفهای محبت آمیز ) بوسیدن بوئیدن  لیسیدن مکیدن یا حتی گاز گرفتن حداقل مدت زمان لازم برای پیشنوازی شاید 20 دقیقه زمان نیاز داشته باشد.

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  8. سلام شهزاد جان دوست مطالب خوبی بیان کردن که هر کدام میتونه کمک خوبی باشه ولی دوتا نکته اضافه کنم شاید کمکی باشه اول اینکه از لحاظ تغذیه ای باید تغییراتی در رژیم غذای خودتون بدین و غذاهای با طبع گرم ومحرک بیشتر استفاده بکنید و موسقی ارامش بخش در تمام روز حدالامکان گوش کنید دوم تمام حرکات ورفتار ها نیاز به یک بیش زمینه داره مثلا مردها تقزیبا بلافاصله امده رابط جنسی میشوند ولی یک خانم این امادگی را میشه گفت در طول روز ویا از چند روز گذشته بدست میاره مثل مهربانی شوهر همراهی کردن شوهر جهت خرید که خیلی می تونه به این کار کمک کنه ودر نهایت اینکه خودشما در طول روز با ذهن خودت بازی کن و ادمادگی لازم را برای اینکه کار در طول روز ایجاد کن موفق باشی

9. shahrzad6 نوشته است: مدت زيادي نيس كه ازدواج كرديم
    آرامش دارم

با سلام
    دوست گرامی ضمن تایید اظهارت دوستان  گرامی چند نکته رو خدمتتون عرض میکنم:
    1- نبودن تمرکز فکری هنگام انجام اعمال جنسی،قطعاً  بسیار در تحریک اشخاص تاثیر گذاره!! از این نظر یک بازنگری در ذهنیتتون انجام بدید!اگر تمرکز نداشته باشید نه تحریک میشید و نه بطور کامل اورگاسم!
    2- وجود استرس هم بی تاثیر در این قضیه نیست اگر استرس داشته باشید حتی فکر نزدیکی هم به سراغتون نمیاد چه برسه به تحریک و انجام آمیزش!!پس اگر استرس دارید همت کرده و از خودتون دورش کنید !مطمئناً بعد از اینکار ،ارتباط جنسی کامل و لذت بخشی رو تجربه خواهید کرد!
    3- از مواد خوراکی با طبع گرم بیشتر استفاده کنید موادی همانند فلفل،شیرینیجات،موز و ....
    4- نقاط حساس خودتونو رو به همسرتون بگید تا از این طریق شمارو تحریک کنند
    5- در زمان ها و مکانهای مناسب این عمل رو انجام بدید حتی نور محیط در این امر موثره!محیطی با نور ملایم و در ساعات اول شب ،بهترین موقعیتهای نزدیکیست!
    6- خستگی عاملیست بس تاثیر گذار در اعمال جنسی!سعی کنید پس از رفع خستگی مبادرت به آمیزش کنید
    7- مشغله زیاد(که مشغله فکری بدنبالشه) هم بی تاثیر در این عمل نیست!سعی کنید از مشغله زیاد که منجر به عدم تمرکزتون میشه دوری کنید!
    8- از پوزیشنهای مناسب استفاده کنید!
    9- حتی نوع پیش نوازی و مقدار فشار به نواحی مختلف بدن هم بی تاثیر در این زمینه نیست!باید با همفکری همدیگر نسبت به پیدا نمودن راههای مناسب پیشنوازی و معاشقه برای خودتون،اقدام کنید
    و....
    و در نهایت توصیه میکنم جهت تست هورمونی به متخصصین زنان مراجعه کنید شاید ترشحات هورمون جنسیتون بالانس نباشه به عبارتی دیگه شاید این ترشحات کم باشه باید عللش رو بیابید و درمانش کنید
    در این مقولات  سخن بسیار است که هم در یک پست گنجانده نمیشود و هم چون باید به مسائل باز شخصی اشاره کرد مناسب انجمن های عمومی نیست
    انشالله با توصیه های مطروحه مشکلتون(که من فکر نکنم بشه اونو مشکل نامید) بزودی حل بشه
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  10. shahrzad6 نوشته است: سلام به همه دوستان

سلام دوست عزیز . من هم مشکلی مشابه شما دارم و دارم سعی می کنم که حلش کنم. 2 تا سوال داشتم ازتون و می خوام بدونم که شرایط شما و من چقدر نزدیکه اگه دوست داشتین جواب بدین تا بتونیم از تجربیات هم استفاده کنیم. شما در موقع رابطه ترشحات واژنی دارید یا نه؟ و اینکه خودتون تمایل به این ارتباط دارین یا صرفا به خاطر همسرتون رابطه دارین؟

11. با سلام
    خیلی ممنون میشم راه حل اساسی تری پیشنهاد بدهید چون :
    من تقریبا 3 سال است که ازدواج کرده ام یک سال اول رابطه جنسی مون خوب بود ولی این دو سال آخری : تقریبا در 70 درصد از مواردی که از خانمم درخواست نزدیکی میکنم جواب رد میشنوم (بسیار باهم مهربان هستیم)از روز هشتم تا شانزدهم تقریبا یک روز در میان رابطه داریم صرفا جهت بچه دار شدن بعد از اون تا روز 28 که باید پریود بشه تقریبا یکی دوبار رابطه داریم که برام خیلی کمه (گاهی اوقات به فکر خود ارضایی می افتم ولی بعد که به عواقب و گناهش فکر میکنم پشیمون میشم ). در ضمن به هیچ عنوان تحریک نمیشه نه از مالش و مکیده شدن سینه و نه از مالش واژن و نه از هیچ راه دیگه !!!!! هنگام معاشقه هم میگه سریع برو سر اصل مطلب! و هنگام نزدیکی هم نهایتا بعد از 5 دقیقه ازم می خواد که رابطه رو تموم کنم . تموم پوزیشن ها رو هم امتحان کردم. هیچ وقت تا الان پیشنهاد نزدیکی از اون نبوده و همیشه من پیشقدم بودم
    آیا همه خانم ها مثل خانم من هستند یا از شانس بد من اینجور زنی نصیبم شده !!!؟؟؟؟؟؟
    به هیچ عنوان حاضر نیست دارویی حتی گیاهی بخوره و هر موقع  در این موارد باهاش صحبت می کنم میگه " تو منو واسه رابطه جنسی میخوای نه چیز دیگه" و قبول نمیکنه که من دارویی بخورم که شهوتم کمتر بشه (کاش میشد کاری کرد که شهوتم کلا از بین بره البته به شرطی که به قدرت باروری من تاثیر بدی نزاره )
    ببخشید که بیشتر شبیه درددل بود تا طرح سوال!!
    یه سوال دیگه :آیا میل جنسی به قدرت باروری ربطی داره یعنی بی میلی همسر در قدرت باروری اون تاثیری داره ؟
    خانم من وزنش 65 و قدش 160 و تنها دختر خانواده با 6 برادر است (میدونم که به همین دلیله که رفتارش بیشتر مردانه شده و ...)و منم 55 وزنم و قدم 175 هستش و با شهوت زیاد ( حتی یک ساعت بعد از رابطه با همسرم دوباره میل به رابطه دارم درست برعکس خانمم که بعد از رابطه حداقل تا سه چهار روز که چه عرض کنم اصلا میلی به رابطه نداره ) خدا رو شکر که برای بچه دارد شدن هم که شده مجبوره رابطه داشته باشیم

12. hossein1982 نوشته است: با سلام
    من تقریبا 3 سال است که ازدواج کرده ام یک سال اول رابطه جنسی مون خوب بود ولی این دو سال آخری : تقریبا در 70 درصد از مواردی که از خانمم درخواست نزدیکی میکنم جواب رد میشنوم (بسیار باهم مهربان هستیم)از روز هشتم تا شانزدهم تقریبا یک روز در میان رابطه داریم صرفا جهت بچه دار شدن بعد از اون تا روز 28 که باید پریود بشه تقریبا یکی دوبار رابطه داریم که برام خیلی کمه . در ضمن به هیچ عنوان تحریک نمیشه نه از مالش و مکیده شدن سینه و نه از مالش واژن و نه از هیچ راه دیگه !!!!! هنگام معاشقه هم میگه سریع برو سر اصل مطلب! و هنگام نزدیکی هم نهایتا بعد از 5 دقیقه ازم می خواد که رابطه رو تموم کنم . تموم پوزیشن ها رو هم امتحان کردم. هیچ وقت تا الان پیشنهاد نزدیکی از اون نبوده و همیشه من پیشقدم بودم
    آیا همه خانم ها مثل خانم من هستند یا از شانس بد من اینجور زنی نصیبم شده !!!؟؟؟؟؟؟
    به هیچ عنوان حاضر نیست دارویی حتی گیاهی بخوره و هر موقع  در این موارد باهاش صحبت می کنم میگه " تو منو واسه رابطه جنسی میخوای نه چیز دیگه" و قبول نمیکنه که من دارویی بخورم که شهوتم کمتر بشه (کاش میشد کاری کرد که شهوتم کلا از بین بره )

با سلام

دوست من راه حل اساسی را خودتان باید پیدا کنید کاربران که از جزئیات زندگی شما اطلاعی ندارن فقط تجربه خودشون را مطرح میکنن شما میگید یک سال اول رابطه خوب بوده راضی بودین همان یک سال را بررسی کنید شاید چیزهایی تغییر یافته رفتارها عوض شده باید از تجربه گذشته استفاده کنید.

موفق باشید

13. سلام.نمیدونم چرا بعضی از زوج ها بعد از گذشت 1_2سال میلشون نسبت به هم کم میشه.به نظر من شما بشین این درد و دل رو اساسی و جدی با همسرت مطرح کن.بهش بگو که شما از اینجور رابطه خوشت نمیاد و کامل ارضا نمیشی.از عواقبش بگو که اگر یه مرد نیازش توی خونه برطرف نشه میل و کششش به بیرون از خونه میره و چون شما دوسش دارید نمیخواید بهش خیانت کنید.پس بهتره توی زندگی زناشویی طرفین به وظایفشون درست عمل کنن.دلیل اصلی خیلی از کارهای بد اقایون زنهاشون هستن.اگر یه زن به همه وظایفش درست عمل کنه هیچ مردی خطا نمیکنه.همه خانومها اینجوری نیستن برادر من.ولی بی میلی ارتباطی با نازایی نداره و مشکلی پیش نمیاد.از نظر من این موضوع باید اساسی حل بشه چون با این اوصاف بعد از بچه دار شدنتون ایشون میلش خیلی کمتر میشه.انشاالله که مشکلتون حل شه.

14. سلام.نمیدونم چرا بعضی از زوج ها بعد از گذشت 1_2سال میلشون نسبت به هم کم میشه.به نظر من شما بشین این درد و دل رو اساسی و جدی با همسرت مطرح کن.بهش بگو که شما از اینجور رابطه خوشت نمیاد و کامل ارضا نمیشی.از عواقبش بگو که اگر یه مرد نیازش توی خونه برطرف نشه میل و کششش به بیرون از خونه میره و چون شما دوسش دارید نمیخواید بهش خیانت کنید.پس بهتره توی زندگی زناشویی طرفین به وظایفشون درست عمل کنن.دلیل اصلی خیلی از کارهای بد اقایون زنهاشون هستن.اگر یه زن به همه وظایفش درست عمل کنه هیچ مردی خطا نمیکنه.همه خانومها اینجوری نیستن برادر من.ولی بی میلی ارتباطی با نازایی نداره و مشکلی پیش نمیاد.از نظر من این موضوع باید اساسی حل بشه چون با این اوصاف بعد از بچه دار شدنتون ایشون میلش خیلی کمتر میشه.انشاالله که مشکلتون حل شه.

15. hossein1982 نوشته است: با سلام
    من تقریبا 3 سال است که ازدواج کرده ام یک سال اول رابطه جنسی مون خوب بود ولی این دو سال آخری : تقریبا در 70 درصد از مواردی که از خانمم درخواست نزدیکی میکنم جواب رد میشنوم (بسیار باهم مهربان هستیم)از روز هشتم تا شانزدهم تقریبا یک روز در میان رابطه داریم صرفا جهت بچه دار شدن بعد از اون تا روز 28 که باید پریود بشه تقریبا یکی دوبار رابطه داریم که برام خیلی کمه (گاهی اوقات به فکر خود ارضایی می افتم ولی بعد که به عواقب و گناهش فکر میکنم پشیمون میشم ). در ضمن به هیچ عنوان تحریک نمیشه نه از مالش و مکیده شدن سینه و نه از مالش واژن و نه از هیچ راه دیگه !!!!! هنگام معاشقه هم میگه سریع برو سر اصل مطلب! و هنگام نزدیکی هم نهایتا بعد از 5 دقیقه ازم می خواد که رابطه رو تموم کنم . تموم پوزیشن ها رو هم امتحان کردم. هیچ وقت تا الان پیشنهاد نزدیکی از اون نبوده و همیشه من پیشقدم بودم
    به هیچ عنوان حاضر نیست دارویی حتی گیاهی بخوره و هر موقع  در این موارد باهاش صحبت می کنم میگه " تو منو واسه رابطه جنسی میخوای نه چیز دیگه" و قبول نمیکنه که من دارویی بخورم که شهوتم کمتر بشه (کاش میشد کاری کرد که شهوتم کلا از بین بره البته به شرطی که به قدرت باروری من تاثیر بدی نزاره )
    یه سوال دیگه :آیا میل جنسی به قدرت باروری ربطی داره یعنی بی میلی همسر در قدرت باروری اون تاثیری داره ؟
    خانم من وزنش 65 و قدش 160 و تنها دختر خانواده با 6 برادر است (میدونم که به همین دلیله که رفتارش بیشتر مردانه شده و ...)و منم 55 وزنم و قدم 175 هستش و با شهوت زیاد ( حتی یک ساعت بعد از رابطه با همسرم دوباره میل به رابطه دارم درست برعکس خانمم که بعد از رابطه حداقل تا سه چهار روز که چه عرض کنم اصلا میلی به رابطه نداره ) خدا رو شکر که برای بچه دارد شدن هم که شده مجبوره رابطه داشته باشیم

نمی توان یک جواب کلی برای ارتباط غریزی بین زن و شوهر داد . زیرا میل و نیاز انسانها با هم فرق می کند . شرایط جسمی و روحی انسانها خیلی اثرگذار است . حتی موقعیت اقتصادی انسانها اثرگذار است نوع تغذیه و سن افراد اثرگذار است . در ابتدای ازدواج میزان ارتباط بیشتر است و افراط گونه است و بعد از چند سال بطور طبیعی تعدیل می شود و اگر تعدیل نشد ، ممکن است که اختلالی وجود داشته باشد . پس نميشه يك قاعده كلي گفت  . بعضی از روان شناس ها می گویند واکنش جسم می تواند شاخص خوبی باشد . زن و شوهرها ببینند که بعد از برقراری ارتباط ، واکنش جسم آنها چگونه است . اگر به آنها رخوت و سستی دست می دهد و از نظر روحی کسل هستند ، این نشان می دهد که تعداد دفعات زیاد است . ولی اگر روز بعد ارتباط سرحال و با نشاط بودند و آرامش دارند ، میزان ارتباط مناسب است .روانشناسان گفتند که هفته ای دو بار ارتباط مناسب است .
    حالا اگر هفته ای دوبار ارتباط دارای فراز و نشیب باشد ، نگران کننده نیست . خانم ها در ارتباط فراز و نشیب مخصوص دارند و . در آقایان هم این جوری است. در آقایان هم فراز و نشیب دارد مسائل اقتصادي میل جنسی انسان را کم می کند . همچنین فشارهای روحی ناشی از یک مصیبت یا یک شکست یا اختلاف بین خانم و آقا(مثلا در شما همين اختلاف غريزه جنسي) و قهر یا مصرف یکسری داروها هم اثر گذار است . داروی ضد  افسردگی در بیشتر افراد باعث کاهش میل جنسی می شود .گاهی مُسَکِن ها هم این اثر را دارد .گاهی خستگی هم میل جنسی را کم   می کند . مثلا گاهی آقا پروژه ای دارد که باید آنرا در مدت معینی تمام کند و وقت کمی دارد . گاهی رژیم غذایی هم میل جنسی را کم می کند. غذاهای سرد میل جنسی را کاهش می دهد . اگر این فرازو نشیب در ارتباط مقطعی باشد نگران کننده نیست ولی اگر طولانی مدت باشد یعنی آقا یا خانم در حالت سلامت جسمی و روحی اهم سرد مزاج است ، در اینجا احتمال وجود یک اختلال جنسی است . آب و هوای مربوط هم در میل جنسی اثرگذار است . و  اليته  همين موارد اگر نتيجاش سرد مزاجي باشد ميتواند روي هورمونهاي جنسي ايشان نيز تاثير منفي بگذارد
    و اما اين موارد را امتحان بفرماييد

شما بياييد هفته اي دوبار رابطه داشته باشيد  .
    در اين فاصله سعي كنيد خانم را به آرامش روحي و رواني برسانيد
    از لحاظ تغذيه  و جسم نيز اجازه دهيد بدن ايشان فرصت بازيابي انژي لازم جهت ايجاد رابطه را كسب كند و مطمئن باشيد از لحاظ  بارداري هم ايشان هورمون هاي جنسي اشان اكتيوتر خواهد شد
    موفق باشيد

تشکر شده توسط : 6 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 7
رفتن به صفحه : 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید