شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 78 ...   

سوال و جواب درباره احتمال بارداری (نزدیکی محافظت نشده)

1. dementedgirl نوشته است: سلام خسته نباشید
    من دیروز ساعت 12ظهر  رابطه ای داشتم . و 8 ساعت بعد یک بسته 2تایی قرص اوسیزز یا همون  لوونورژسترول خریدم و 2تارو همزمان خوردم
    نه سرگیجه داشتم نه استفراغ و تهوع

به نظرتون  قرص رو درست مصرف کردم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

بله
    معمولا عوارض خيلي كمي اين نوع قرص ها نسبت به اچ دي دارند

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. parva17 نوشته است: لطفا در مورد سوال من چند نفر اظهار نظر کنند. ممنون

من هفته پیش توی پست 1064 نوع نزدیکیمو توضیح دادم.
    http://www.roham.ws/web/ftopicp-76263.html#76263

امروز همچنان خبری از پریود شدنشون نیست. متاسفانه برای هیچ چیز به دکتر مراجعه نمی کند. حتی حاضر نیست بیبی چک کند.

آیا این تاخیر در پریود نشانی از حاملگی می تواند باشد؟
    لازم به ذکره که هیچ علامتی نه از نزدیکی پریود دارد و نه از نشانه هایی که می تواند در فرد حامله ظاهر شود.

دوستان لطفا راهنمایی کنید.

به هيچ عنوان احتمال بارداري نيست
    با يك آزمايش خون ساده كه جوابش 30 دقيقه ايي حاضره خودتون رو از نگراني خارج كنيد
    استرس دليل اصلي تعويق پريود هست

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. mmtt نوشته است:
    parva17 نوشته است: لطفا در مورد سوال من چند نفر اظهار نظر کنند. ممنون

من هفته پیش توی پست 1064 نوع نزدیکیمو توضیح دادم.

امروز همچنان خبری از پریود شدنشون نیست. متاسفانه برای هیچ چیز به دکتر مراجعه نمی کند. حتی حاضر نیست بیبی چک کند.

آیا این تاخیر در پریود نشانی از حاملگی می تواند باشد؟
    لازم به ذکره که هیچ علامتی نه از نزدیکی پریود دارد و نه از نشانه هایی که می تواند در فرد حامله ظاهر شود.

دوستان لطفا راهنمایی کنید.

به هيچ عنوان احتمال بارداري نيست
    با يك آزمايش خون ساده كه جوابش 30 دقيقه ايي حاضره خودتون رو از نگراني خارج كنيد
    استرس دليل اصلي تعويق پريود هست

بله منم کلی توضیح دادم بهش که بیا بریم آزمایش بده اما اینکارو نمی کنه و میگه چیزی نیست. هرچقدرم دیر بشه آزمایش بده و دکتر برو نیستن ایشون!

اما جالبه که هیچ خبری از هم از پریود شدن نیست

4. barani19

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام فردی که حامله باشه قرص ال دی بخوره قطع کنه خونریزی شبیه به پریود ممکنه داشته باشه؟

5. با سلام
    من با خانومم دیروز یه رابطه سطحی داشتیم یعنی اصلا آلت ها به هم نخورد(خانومم توی دوره ای هست که یه چیز سفید رنگ از آلت بیرون میاد و چهار روزه که  پریودش تموم شده) ولی یه مقدار با آلت خودم با شیار باسن خانومم بازی کردم تا ارضاء بشم( پیش آب به اون قسمت مالیده شد ولی منی رو اصلا روی بدن نریختم و جای دیگه تخلیه کردم) اما خانونمم قبل از اینکه من ارضاء بشم با دست با آلتم بازی کرد و پیش آب با دستش کاملاٌ آغشته شد و آخر کار هم رفت و خودشو تو دستشویی شست. آیا با این حال احتمال بارداری وجود داره یا نه؟
    اصلاٌ پیش آب مرد چند درصد احتمال باردار شدن داره؟ واهمیت دادن زیاد به این قضیه ارزششو داره؟
    متشکرم

6. BLOUMAN1400 نوشته است: با سلام
    من با خانومم دیروز یه رابطه سطحی داشتیم یعنی اصلا آلت ها به هم نخورد(خانومم توی دوره ای هست که یه چیز سفید رنگ از آلت بیرون میاد و چهار روزه که  پریودش تموم شده) ولی یه مقدار با آلت خودم با شیار باسن خانومم بازی کردم تا ارضاء بشم( پیش آب به اون قسمت مالیده شد ولی منی رو اصلا روی بدن نریختم و جای دیگه تخلیه کردم) اما خانونمم قبل از اینکه من ارضاء بشم با دست با آلتم بازی کرد و پیش آب با دستش کاملاٌ آغشته شد و آخر کار هم رفت و خودشو تو دستشویی شست. آیا با این حال احتمال بارداری وجود داره یا نه؟
    اصلاٌ پیش آب مرد چند درصد احتمال باردار شدن داره؟ واهمیت دادن زیاد به این قضیه ارزششو داره؟
    متشکرم

چون دخول صورت نگرفته و منی رو هم میگید جای دیگه ریختید پس احتمال بارداری نیست
    در مورد پیش آب هم باید بگم که ممکنه درصد کمی اسپرم داشته باشه که اگه در روزهای پر خطر نزدیکی کامل صورت بگیره امکان اینکه طرف باردار بشه هست و بهتره از ابتدای دخول کاندوم استفاده بشه

7. سلام من الان 3 ماهه که از عروسیم میگذره ودو روز پیش با همسرم رابطه داشتم و منی روی کمرم و باسنم ریخت و با دستمال پاک کردیم ولی دخول نداشتیم و دوباره بلافاصله کاندوم جدیداستفاده کردیم و بعدش  دخول البته قبلش همسرم خودش و کاندومو شست(چون من خیلی به بارداری ناخواسته حساسم و احتمال دادم دست آغشته به منی به کاندوم خورده باشه) اما من خودمو نشستم  و امروز یک قرص اورژانسی لوونوژسترل خوردم و 9 روز هم هست که از پریودیم میگذره آیا احتمال بارداری وجود داره؟و آیا منی با دستمال کاملا پاک میشه؟با تشکر

8. m_rahgozar نوشته است: سلام من الان 3 ماهه که از عروسیم میگذره ودو روز پیش با همسرم رابطه داشتم و منی روی کمرم و باسنم ریخت و با دستمال پاک کردیم ولی دخول نداشتیم و دوباره بلافاصله کاندوم جدیداستفاده کردیم و بعدش  دخول البته قبلش همسرم خودش و کاندومو شست(چون من خیلی به بارداری ناخواسته حساسم و احتمال دادم دست آغشته به منی به کاندوم خورده باشه) اما من خودمو نشستم  و امروز یک قرص اورژانسی لوونوژسترل خوردم و 9 روز هم هست که از پریودیم میگذره آیا احتمال بارداری وجود داره؟و آیا منی با دستمال کاملا پاک میشه؟با تشکر

دوست عزیز
    اطلاعاتی که دادید ناقصه
    ننوشتید پریود منظم دارید یا نه؟اونروز رابطه روز چند عادتون بوده
    قرص لوونوژسترل رو باید دوتاش رو باهم بخورید یا به فاصله 12 ساعت
    به هر حال بهتون پیشنهاد میدم که یه تست بارداری بتا بدید که از عدم بارداری مطمئن بشید و چون تازه ازدواج کردید از یه قرص پیشگیری از بارداری استفاده کنید
    در ضمن با توجه به توضیحات ناقصتون و فقط از روی نوع رابطه ای که داشتید احتمال بارداری زیاد نیست

9. سلام دکتر من بانامزدم رابطه ی محافظت نشده ای داشتم ازاین که پیشابم به التش تماس داشته باشه شک دارم
    ولی درست روز بعدازتموم شدن پریودش ایا امکان بارداری هست درضمن باکره هم هست

10. سلام
    تروخدا کمکم کنید
    خیلی سرچ کردم اما جواب به درد بخوری پیدا نکردم
    من 29 سالمه و دوهفته پیش متوجه شدم که باردار هستم
    و الان با محاسباتی که خودم کردم، فکر کنم هفته 5یا 6 هستم
    قرار بود این هفته که پیش روم هست برم سونوگرافی
    از پریشب درد شدیدی زیر شکمم داشتم
    چون 5شنبه بود و دکترم ویزیت نداشت باهاش تماس گرفتم و وضعیتم رو توضیح دادم
    اینکه دل درد دارم زیر شکمم، طوری که انگار چاقو فرو میکنن تو شکمم
    ایشون گفتن برو بیمارستان و بده یه دکتر عمومی برات آزمایش ادرار و سونوگرفای واژینال بنویسه
    اما از بس شنیده بودم سونوگرفای واژینال خطر آسیب و سقط جنین داره ترسیدم و نرفتم
    ناگفته نماند که بعد از یکبار اجابت مزاج( به صورت جزئی) کمی حالم بهتر شد
    اما عصر دوباره دردم شروع شد و اصلا نمیتونستم دسشویی برم
    خودم احتمال میدم از اینکه نمیتونم شکمم رو تخلیه کنم این مشکل پیش اومده
    اما از طرفی هم میترسم مشکل جدی باشه و نیاز به دکتر باشه
    حالا فردا که شنبه س باید برم پیش دکترم
    اما میترسم برام سونوگرافی واژینال بنویسه
    دیشب هم یک قاشق روغن زیتون و یک قاشق شیرمنیزیم ( با مشورت دکترم) خوردم و تا صبح بازم نتونستم برم دسشتویی، اما صبح که شکمم کار کرد، بهتر شدم و دردم خیلی کمتر شده
    میخواستم بدونم تو وضعیت من این درد طبیعی هست یا نه؟
    آیا سونوگرافی واژینال خطرناک هست یا نه؟
    درضمن یادم رفت بگم، خداروشکر نه لک بینی دارم، نه خونریزی، نه کمردرد و نه تهوع

تروخدا جواب بدید
    دارم می میرم از نگرانی

11. Eros نوشته است: سلام
    تروخدا کمکم کنید
    خیلی سرچ کردم اما جواب به درد بخوری پیدا نکردم
    من 29 سالمه و دوهفته پیش متوجه شدم که باردار هستم
    و الان با محاسباتی که خودم کردم، فکر کنم هفته 5یا 6 هستم
    قرار بود این هفته که پیش روم هست برم سونوگرافی
    از پریشب درد شدیدی زیر شکمم داشتم
    چون 5شنبه بود و دکترم ویزیت نداشت باهاش تماس گرفتم و وضعیتم رو توضیح دادم
    اینکه دل درد دارم زیر شکمم، طوری که انگار چاقو فرو میکنن تو شکمم
    ایشون گفتن برو بیمارستان و بده یه دکتر عمومی برات آزمایش ادرار و سونوگرفای واژینال بنویسه
    اما از بس شنیده بودم سونوگرفای واژینال خطر آسیب و سقط جنین داره ترسیدم و نرفتم
    ناگفته نماند که بعد از یکبار اجابت مزاج( به صورت جزئی) کمی حالم بهتر شد
    اما عصر دوباره دردم شروع شد و اصلا نمیتونستم دسشویی برم
    خودم احتمال میدم از اینکه نمیتونم شکمم رو تخلیه کنم این مشکل پیش اومده
    اما از طرفی هم میترسم مشکل جدی باشه و نیاز به دکتر باشه
    حالا فردا که شنبه س باید برم پیش دکترم
    اما میترسم برام سونوگرافی واژینال بنویسه
    دیشب هم یک قاشق روغن زیتون و یک قاشق شیرمنیزیم ( با مشورت دکترم) خوردم و تا صبح بازم نتونستم برم دسشتویی، اما صبح که شکمم کار کرد، بهتر شدم و دردم خیلی کمتر شده
    میخواستم بدونم تو وضعیت من این درد طبیعی هست یا نه؟
    آیا سونوگرافی واژینال خطرناک هست یا نه؟
    درضمن یادم رفت بگم، خداروشکر نه لک بینی دارم، نه خونریزی، نه کمردرد و نه تهوع

تروخدا جواب بدید
    دارم می میرم از نگرانی

با سلام تبریک میگم بخاطر بارداریتون .سونوگرافی واژینال هیچ ضرری برای جنین نداره وخیالتون راحت باشه که هیچ مشکلی پیش نمی یاد وسونوگرافی رو واژینال رو حتما انجام بدین واز انجایی که لکه بینی وخونریزی ندارید احتمالا نباید مشکلی وجود داشته باشه ولی این درد هاتون بایدحتما  برسی بشه و باید دید که جواب سونوگرافی چی هست .

12. hossingol نوشته است: سلام دکتر من بانامزدم رابطه ی محافظت نشده ای داشتم ازاین که پیشابم به التش تماس داشته باشه شک دارم
    ولی درست روز بعدازتموم شدن پریودش ایا امکان بارداری هست درضمن باکره هم هست

اول یه لطفی به خودت و نامزدت بکن و دفعه بعد از کاندوم استفاده کن که دچار استرس نشین
    اگه ایشون پریود منظم دارند که احتمال بارداری صفره و اگه پریودش منظم نباشه احتمال بارداری در حد 1 درصده
    کلا نگران نباش

13. دوستان سلام!

با توجه به نوع نزدیکی ایی که داشتیم در پست زیر قبلا توضیح داده بودم همه دوستان نظرشون بر منفی بودن بارداریه. دوست دختر من هم اصلا آز بتا و یا بیبی چک نمیکنه.

سوال من اینه: توی همین روزا و هفته هایی که هستیم در زمان ادرار همیشه ترشحات شیری رنگ داره. مشخصاتشم که بی بو و بدون خارش یا سوزشه. خودش میگه قبل از پریود شدنش این ترشحاتو داشته همیشه. حالا سوال من اینه که آیا این ترشحات فقط قبل از زمان پریود شدن میاد؟ یا اینکه در همین اوایل حاملگی هم این ترشحات هست؟ چه کار باید کنیم؟

14. parva17 نوشته است: دوستان سلام!

با توجه به نوع نزدیکی ایی که داشتیم در پست زیر قبلا توضیح داده بودم همه دوستان نظرشون بر منفی بودن بارداریه. دوست دختر من هم اصلا آز بتا و یا بیبی چک نمیکنه.

سوال من اینه: توی همین روزا و هفته هایی که هستیم در زمان ادرار همیشه ترشحات شیری رنگ داره. مشخصاتشم که بی بو و بدون خارش یا سوزشه. خودش میگه قبل از پریود شدنش این ترشحاتو داشته همیشه. حالا سوال من اینه که آیا این ترشحات فقط قبل از زمان پریود شدن میاد؟ یا اینکه در همین اوایل حاملگی هم این ترشحات هست؟ چه کار باید کنیم؟

این ترشحات ممکنه که توی کل سیکل دیده بشه و فقط غلظت و مقدارش  توی زمانای مختلف متفاوته. از طرفی، نوع رژیم غذایی هم روی این ترشحات اثر داره.

15. بعد از رابطه ای که داشتم سه بار مثلا پریود شدم که پریود هام اصلا مانند قبل از رابطه ام نیست.3 تا 4 روز فقط در حد لکه بینی است و 2 روز هم خونریزی که این پریود ها بدون درد است و پریود اولم که بعد از رابطه بود 9 روز تاخیر داشت.تا جایی که مطمئن هستم مایع منی دور از واژن من تخلیه شد و با واژن تماس نداشت امکان دارد پیشاب با واژن تماس داشته نمی دانم.به دلیل تغییر در پریود هام بسیار دچار استرس شدم و می ترسم باردار باشم.چون در جایی خواندم که افرادی هستند که  2 تا 3 دوره در بارداری پریود می شوند اما پریود کیفیت قبل را ندارد و خیلی کم است و بدون درد است.تو رو خدا بگویید امکان دارد که باردار باشم؟دلیل تغییرات و کم شدن پریودم چیست؟در آن 9 روزی که پریودم به تاخیر افتاد از بی بی چک استفاده کردم که منفی بود.نیاز به آزمایش خون هست؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 78 از 132
رفتن به صفحه :    ... 78 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید