شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 37 ...   

طرز استفاده قرص جلوگیری از بارداری (ضد حاملگی) و سوالات مربوط به آن

1. سلام. اگه از قرص LD  برای عقب انداختن پریود استفاده بشه آیا داشتن رابطه در آن زمان موجب بارداری می شود؟

2. azams نوشته است: سلام. اگه از قرص LD  برای عقب انداختن پریود استفاده بشه آیا داشتن رابطه در آن زمان موجب بارداری می شود؟

بله
    قرص باید از روز 5 پریودی و هر روز مصرف بشه در غیر اینصورت اثر نخواهد داشت

3. سلام.
    آیا از دوستان کسی بوده که بعد از مصرف یک بسته قرص LD در هفت روز استراحت پریود نشده اما بعد از مصرف بسته دوم در هفت روز استراحت آن پریود شده باشد؟ لکه بینی چطور؟
    با تشکر

4. سلام
    من امروز با نامزدم نزدیکی داشتیم و به دلیل ریسک ریختن منی در واژن ایشون بلافاصله و یک ساعت بعد از روش اورژانسی استفاده کرد و دو عدد اچ دی ساعت 12 ظهر خورد در نوبت دوم دو عدد اچ دی رو با نیم ساعت تاخیر یعنی ساعت 12:30 شب خورد و بعد یک ساعت استفراغ کرد و دوباره دو عدد اچ دی دیگه خورد. با توجه به این اتفاقات و زمان خوردن قرصها آیا احتمال حاملگی هست؟
    یکم نگرانم، ممنون میشم اگه زود جواب بدید
  5. masoodn نوشته است: سلام
    من امروز با نامزدم نزدیکی داشتیم و به دلیل ریسک ریختن منی در واژن ایشون بلافاصله و یک ساعت بعد از روش اورژانسی استفاده کرد و دو عدد اچ دی ساعت 12 ظهر خورد در نوبت دوم دو عدد اچ دی رو با نیم ساعت تاخیر یعنی ساعت 12:30 شب خورد و بعد یک ساعت استفراغ کرد و دوباره دو عدد اچ دی دیگه خورد. با توجه به این اتفاقات و زمان خوردن قرصها آیا احتمال حاملگی هست؟
    یکم نگرانم، ممنون میشم اگه زود جواب بدید

سلام
    دوست عزیز نگران نباشید - مشکلی نیست
    با مصرف قرص احتمال بارداری منتفیه

6. سلام
    من حدود 2.3 سال هست که خودارضایی می کنم و حدود 3 یا 4 ماه شیی خارجی وارد واژنم کردم و یا انگشتانم را اما هیچ درد یا خونریزیی حس نکردم و بعد از چند بار تکرار احساس کردم که واژنم رهاتر و آزادتر شده می خواستم بدونم که پرده دارم یا نه؟ البته تمام علائم پرده ی من با علائم پرده ی ارتجاعی یکی هست

7. LINDAAA نوشته است: سلام
    من حدود 2.3 سال هست که خودارضایی می کنم و حدود 3 یا 4 ماه شیی خارجی وارد واژنم کردم و یا انگشتانم را اما هیچ درد یا خونریزیی حس نکردم و بعد از چند بار تکرار احساس کردم که واژنم رهاتر و آزادتر شده می خواستم بدونم که پرده دارم یا نه؟ البته تمام علائم پرده ی من با علائم پرده ی ارتجاعی یکی هست

باسلام
    شما نگفته اید که شیی وارده به داخل واژن چه اندازه بوده و چقدر داخل شده است؟
    از آنجایکه ذکر کرده اید که بعد از انجام این کار به تعداد چندین بار واژنم آزادتر شده پس به احتمال زیاد بکارت شما از بین رفته است.
    بهتر است برای اطمینان بیشتر نزد دکتر متخصص زنان بروید.

8. badomak نوشته است:
    hamid123q نوشته است: با سلام
    من با همسرم دو هفته مانده به آغازه دوره یک رابطه بدون پیشگیری داشتیم بعد از رابطه دو قرص اورژانسی اوسیز 75% همزمان استفاده کرد پریود با 4 روژ تاخیر اتفاق افتاد ولی به صورت لکه بینی میخواستم بدونم چقدر احتمال بارداری وجود داره با تشکر

نگران نباشید
    با توجه به مصرف قرص بارداری رخ نمیده
    بهتره در رابطه بعدی از کاندوم استفاده کنید که نخواهید قرص اورژانسی مصرف کنید و سیکل ایشون هم بهم بریزه و دچار استرس بشید

با تشکر از راهنمایی شما به دلیل کم بودن همون لکه بینی رفتیم آزمایش دادیم BETA HCG <2 بود مسئول آزمایشگاه گفت منفی؟؟

9. LINDAAA نوشته است: سلام

باسلام
    خواهشمند است با توجه به قوانین سایت و همچنین تذکرات مکررجناب آقای دکتر رهام از مطرح کردن سوالات از طریق پیام های شخصی جدا اجتناب کنید.
    در مورد سوال مطرح شده شما از طریق پیام لازم به توضیح است که :
    -از آنجایی که سن شما با توجه به اطلاعات موجود کم می باشد بهتر آن است که به هنگام خود ارضایی از فرو بردن  جسمی با آن اندازه ذکر شده در واژنتان جدا خوداری کنید چون ممکن است باعث ایجاد صدمات جبران ناپذیری  گردد.
    - فرو بردن 2 انگشت در واژن حتما به معنایی از بین رفت  بکارت شما می باشد.
    - درضمن یا توجه به داشتن حالت کشی واژن مطمئن باش واژنی که 2انگشت در آن فرو برود .آلت تناسلی مرد هم به راحتی  در آن فرو می رود.
    پس مواظب خودت باش و  سعی کن با انجام چنین اعمالی بیشتر از این به خودت صدمه وارد نکنی.

10. سلام.بنده با خانومم ررابطه داشتم. اما منی روی آلت تناسلی ریخته شد. به دلیل اینکه شک کردیم که جذب شده باشه خانومم 24 ساعت بعد یک عدد اووسیز و 12 ساعت بعد دومی رو خورد. اما 12 روزه پریود نشده . امکان بارداری هست؟؟؟
    ممنونم سریعتر جوابی بدید.

11. 15765 نوشته است: سلام.بنده با خانومم ررابطه داشتم. اما منی روی آلت تناسلی ریخته شد. به دلیل اینکه شک کردیم که جذب شده باشه خانومم 24 ساعت بعد یک عدد اووسیز و 12 ساعت بعد دومی رو خورد. اما 12 روزه پریود نشده . امکان بارداری هست؟؟؟
    ممنونم سریعتر جوابی بدید.

باسلام
    درصوتیکه قصد باردار شدن را ندارید در هنگام نزدیکی و ریختن منی روی آلت تناسلی زن حتما باید آن را در اولین فرصت کاملا با آب و صابون بشوید و در انجام آن هیچ شکی جایز نیست.
    با اوصافی که بیان کرده اید
    شاید پریود خانمتان به تاخیر افتاده است و بهتر آن است تست حاملگی بدهند.
    اما بهتر و لازم است که شما و خانم محترمتان مطلب مطرح شده از جانب آقای دکتر رهام را در لینک های زیر کاملا مطالعه کنید :
    http://www.roham.ws/web/ftopict-665.html
    http://www.roham.ws/web/ftopict-1168.html
    http://drugs.roham.ws/Html/c_67.htm
    http://drugs.roham.ws/Html/c_66.htm

12. قرص کنتراسمین(یاسمین) که ایرانی اش هم در داروخانه ها با قیمت 6000تومان موجوده رو می توان به جای نمونه خارجی اش که به قیمت 20000 تومان هست استفاده کرد؟آیا همون اثر رو داره؟

13. سلام
    برای یه هفته عقب انداختن پریود از چه قرصی استفاده کنم و از چند روز قبل از پریودی؟

14. سلام
    من با نامزدم رابطه داشتم دو روز پشت سر هم بدون اینکه از کاندوم اشتفاده کنیم ولی قبل از اینکه ارضا بشه نامزدم التشو در اورد وبه گفته خودش منب به داخل نریخته من2ساعت بعدش4تاقرصLdخوردم و12 ساعت بعدش هم 4تای دیگه خوردم وحدود20 روزه کههرشبقرصLDمصرف میکنم ایا بااین شرایط احتمال بارداری هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

15. anisss نوشته است: سلام
    من با نامزدم رابطه داشتم دو روز پشت سر هم بدون اینکه از کاندوم اشتفاده کنیم ولی قبل از اینکه ارضا بشه نامزدم التشو در اورد وبه گفته خودش منب به داخل نریخته من2ساعت بعدش4تاقرصLdخوردم و12 ساعت بعدش هم 4تای دیگه خوردم وحدود20 روزه کههرشبقرصLDمصرف میکنم ایا بااین شرایط احتمال بارداری هست ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

باسلام
    درصورتی که قصد بادار شدن را ندارید بهتر از کاندوم استفاده کنید.
    باتوجه به اینکه منی داخل واژن ریخته نشده و خوردن قرص احتمال بارداری وجود ندارد.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 37 از 49
رفتن به صفحه :    ... 37 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید