شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رفتن به صفحه :    ... 35 ...   

طرز استفاده قرص جلوگیری از بارداری (ضد حاملگی) و سوالات مربوط به آن

1. سلام
    یه سوال:اگر قرص لونوژسترول به روش اورژانسی مصرف بشه یک هفته بعد از مصرف قرص پریودی باید شروع بشه یا ... ؟

2. davids نوشته است: شنیدم کاندومهای تقلبی در بازار موجود است. اگه ممکنه تعدادی از مارک های خوب کاندوم ها رو معرفی کنید.

دوست عزیز نام بردن اسم به برند که تبلیغ میشه
    خوب اگه خارجی باشه مجوز وزارت بهداشت روش باشه معتبره

3. سلام دوستان
    من خانومی 21 ساله هستم که عمل دخول کامل دارم اما به تازگی دارم قرص میخورم
    من 24 فروردین 92 پریود شدم و 30 پاک شدم
    مصرف قرص LD رو از 1 1 اردیبهشت برای اولین بار شروع کردم 4روز از خوردن قرصم میگذره امروز دخول داشتم و منی وارد واژنم شد من بلافاصله پس از دخول قرص خوردم
    نگران حاملگی هستم مشکلی نیست؟

4. blacknoxshima نوشته است: سلام دوستان
    مصرف قرص LD رو از 1 1 اردیبهشت برای اولین بار شروع کردم 4روز از خوردن قرصم میگذره امروز دخول داشتم و منی وارد واژنم شد من بلافاصله پس از دخول قرص خوردم

سلام
    چون از شروع خوردن قرص بیشتر از 4 روز نمیگذره
    توصیه میشه برای رفع احتمال حاملگی بواسطه نزدیکی امروزتون ، قرص رو به روش اورژانسی مصرف کنید.

5. arman100 نوشته است: سلام
    یه سوال:اگر قرص لونوژسترول به روش اورژانسی مصرف بشه یک هفته بعد از مصرف قرص پریودی باید شروع بشه یا ... ؟

خير اين طور نيست ممكنه زودتر و حتي ديرتر از زمان معمول پريود شيد

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. mah2i2 نوشته است:
    blacknoxshima نوشته است: سلام دوستان

سلام
    چون از شروع خوردن قرص بیشتر از 4 روز نمیگذره
    توصیه میشه برای رفع احتمال حاملگی بواسطه نزدیکی امروزتون ، قرص رو به روش اورژانسی مصرف کنید.

معمولا براي يك ماه اول توصيه ميشه در كنار مصرف قرص از يك روش جلوگيري ديگر استفاده شود مثل كاندوم

7. davids

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    اگر کسی از دیان واسه پیشگیری استفاده کنه میتونه واسه اعتماد بیشتر بعد از رابطه از روشهای اورژانسی هم استفاده کنه؟

8. ببخشید هنگام مصرف قرصهای ضدبارداری مثلا شخصی هرشب مصرف کنه ولی دقیق سرساعت نباشه ولی حداکثر 2ساعت زودتر یا دیرتر از شبهای قبل بخوره مشکلی پیش میاد؟یا باید حتما هرشب که مصرف میکنه سرساعت مصرف کنه؟

9. سلام من تازه ازدواج پردم وبرای اولین بار ازقرصهای ال دی برای جلوگیری از بارداری استفاده کردم الان بسته21عددی تموم شده ومن در7روزاستراحت هستم اولین روزاستراحتم با همسرم رابطه داشتم وهمسرم منیش راداخل واژنم ریخت,ازکسی پرسیدم گفت احتمال بارداری هست منم همون روزاول استراحتم 8ساعت بعدش2قرص اووسیزخوردم.آیااحتمال بارداری وجودداره؟من میتونم بعدازاینکه7روزاستراحتم تموم شد قرصهای ال دی رو مصرف کنم ؟خواهش میکنم راهنماییم کنید؟باتشکر.

10. سلام
    من از قر ص های لونزیل استفاده کردم و الان حدود دو دوره اس که 10الی12روز دوباره پریود میشم لازم به ذکره من فقط یکی از قرص هارو خوردم الان می تونم چیکار کنم تا مشکلم رفع بشه؟؟؟؟؟

11. SAHAR12345ii نوشته است: سلام
    من از قر ص های لونزیل استفاده کردم و الان حدود دو دوره اس که 10الی12روز دوباره پریود میشم لازم به ذکره من فقط یکی از قرص هارو خوردم الان می تونم چیکار کنم تا مشکلم رفع بشه؟؟؟؟؟

يكي از عوارض اين قرص همينه به احتمال زياد از دوره بعدي درست ميشه

12. arman100 نوشته است: ببخشید هنگام مصرف قرصهای ضدبارداری مثلا شخصی هرشب مصرف کنه ولی دقیق سرساعت نباشه ولی حداکثر 2ساعت زودتر یا دیرتر از شبهای قبل بخوره مشکلی پیش میاد؟یا باید حتما هرشب که مصرف میکنه سرساعت مصرف کنه؟

سلام دوست من.نخیر مشکلی پیش نمیاد ، ساعتش مهم نیست.اما مواظب باشید حتی 1 شب هم خوردنش رو فراموش نکنید .(منهای روزهای استراحت)

13. سلام لطفا آقای دکتر صادقی پاسخ دهند:
    از بین قرص های ضدبارداری ldو  hd و   yasmin کدام بهتر و عوارض کمتری مانند تهوع و آکنه و... دارن؟ زمان مصرف از روز اول پریود باشد یا روز پنجم؟ (سابقه بیماری ندارم و پریودهای منظم با دوره 28 روزه دارم)

14. سلام لطفا آقای دکتر صادقی پاسخ دهند:
    از بین قرص های ضدبارداری ldو hd و  yasmin کدام بهتر و عوارض کمتری مانند تهوع و آکنه و... دارن؟ زمان مصرف از روز اول پریود باشد یا روز پنجم؟ (سابقه بیماری ندارم و پریودهای منظم با دوره 28 روزه دارم)

15. سلام . من دوره نامنظم ( گاهی 45 روز - 40 روز یا 35 روزه ) دارم که معمولا 5 تا 6 روز طول می کشه . در تاریخ 16/1 رابطه داشتم که البته بدون دخول بود اما چون مشکوک به برخورد پیشاب بود دو روز بعد روش اورژانسی استفاده کردم و در تاریخ 25/1 دوره شدم اما امروز 2/10 دوباره دوره شدم در حالیکه به صورت نرمال باید بعد از 2/25 دوره می شدم علت این زود پریود شدن به خاظر مصرف قرص هاست یا چیز دیگه ای هست که نگران کننده باشه ؟ ممنون از سایت مفیدتون .

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 35 از 49
رفتن به صفحه :    ... 35 ...   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید